• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@hanuu jj chce to klidek, urcite se nam brzo zadari a cele tehu bude ok bez jedineho problemu. Holky zadny stres! :slight_smile:
15. únor 2011 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz
15. únor 2011 v 16:46  • Odpověz
Ahoj holky. Dnes jsem narazila na jedny celkem zajímavé stránky. Také dělají grafy, v češtině a se stupni celsia. www.womenzone.cz
15. únor 2011 ve 20:04  • Odpověz
@hanuu jj přesně si pamatuju, jak jsem taky vysadila a pozorovala každou změnu - každé píchnutí... :slight_smile: ale ono to asi nejde na to se nesoustředit :frowning2: :slight_smile:... no já kdybych měla tedy ovulku až ten 22 DC a asi ano, tak bych dnes byla 8 DPO, tak na tom jsme skoro stejně :slight_smile:
15. únor 2011 ve 21:50  • Odpověz
@lencak80 podle mě mohou být těhulky, krásné nevěsty - řekla bych, že mnohdy úplně září :slight_smile:... no kdybych otěhotněla teď, tak bych určo bříško měla - bereme 16. 7. :slight_smile: a také mi to nevadí... No prsa mám docela velké už teď - ne nijak obří, ale jsem na to potom zvědavá :grinning:
15. únor 2011 ve 21:53  • Odpověz
Marti, díky, už jsem se tam registrovala, je to jednodušší a hlavně v češtině a tudíž přehlednější, tak uvidíme, co z toho bude!!! ale zajímá mě to
15. únor 2011 ve 22:42  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem se neozvala - byli jsme v Parizi, pak jsem mela nejaky pracovni povinnosti. Tak se hlasim s novinkama - dneska mrcha dorazila, sice jenom spineni, ale stejne jsem jemne zklamana. Vim, ze pravdepodobnost, ze by se nam poprve zadarilo...je mala, ale furt sem si rikala, co kdyby. Tak priste... :slight_smile:

@martinale Tak ta stranka vypada dobre, diky za tip. Sice jsem jeste k mereni BT nedosla, ale koukala jsem ze se tam da zaznamenavat vic veci. :slight_smile:
16. únor 2011 v 08:43  • Odpověz
@martinale jé super stránky, už jsem se zaregistrovala a seznamuju se s tím :slight_smile:, príma hračka :grinning:
16. únor 2011 v 09:10  • Odpověz
Taky mě ty stránky zaujaly. Ikdyž ještě neměřím BT, tak se tam dají zaznamenat i jiné věci, přesně jak psala @lilly_brno. Je to takové přehledné a člověk ví, jak mu to tělíčko pracuje :slight_smile:
16. únor 2011 v 09:22  • Odpověz
@melinkaproch jj, máš pravdu moc to nejde. Já jsem teprve 8dc, takže se teprve blížím k ovulaci. A co tvůj graf, nějaké změny dnes?
16. únor 2011 v 10:02  • Odpověz
@lilly_brno jéé, Paříž. Tam bych taky někdy moc chtěla. ALe my máme teď někdy v plánu Řím, ale manžel chce zatím počkat a neřešit to moc dopředu, dkybych otěhotněla a byly nějaké problémy - nevolnosti a tak.
16. únor 2011 v 10:03  • Odpověz
@lilly_brno je to zklamání to je jasný. I když člověk ví, že je to nepravděpodobné, tak stejně doufá. Ale hurá do dalšího měsíce a snažení :slight_smile:
16. únor 2011 v 10:04  • Odpověz
Ahojky holky, super tip na stánky, také jsem na ně jukla... :wink: :slight_smile:

Jinak ovu ještě nebyla, čekám dnes 22DC nebo zítra a pak jestli vůbec bude, spíš ne, poslední cyklus 30DC :unamused:
16. únor 2011 v 10:11  • Odpověz
@macekv ježiš ty to máš dobrodružný. Usuzuješ z BT?
16. únor 2011 v 10:21  • Odpověz
@hanuu jj, z BT :wink: a ovu test první minulý týden ve středu, duch....v pátek silnější duch...včera // ale kontrolní silnější než páteční duch...mám ještě dva, tak dneska - zítra a končím, vzdávám to.... :angry: :sweat_smile:
16. únor 2011 v 10:24  • Odpověz
@hanuu jejda promiň já už jsem zblblá z toho všeho :slight_smile:.... tak kdy asi tak očekáváš ovulku??? :slight_smile:... no dneska jsem na 36,5 takže dnes to 100% nedostanu a už jen z toho jsem veselejší :slight_smile:...
16. únor 2011 v 10:58  • Odpověz
@melinkaproch v pohodě, já to nějak neřeším. Předpokladám ovulací mezi 22. - 25. února, takže asi 15. - 18 dc, ale jestli to bude pravda....??? kdo ví :slight_smile:
16. únor 2011 v 11:03  • Odpověz
Ahojte holky,

všechny vás tu zdravím a zdovolením se k vám "vtěřím" :slight_smile:, jestli vám to nebude vadit :slight_smile:
Já patřím taky mezi snažilky a prášky jsem brala asi 2 roky necelé pouze a vysazovali jsme je teď v prosinci 2010, ale zatím těhotná teda nejsem :slight_smile:

Jak jsem tady četla ty vaše rozhovory už dřívější, tak vidím, že skoro všechny spoléháte na to měření??? Já si pořád spíš říkám a snažím se na to nemyslet, ale hlava mi to nedovoluje :grinning:
Ale měřit se teda fakt neměřím, tak uvidíme :slight_smile:
16. únor 2011 v 11:11  • Odpověz
@hanuu Z te Parize jsem byla nadsena, byli jsme tam sice jenom asi na necely 3 dny, ale vsechno podstatny jsme videli a tim, ze jsme to brali hodne nizkonakladove, tak nas to prislo na 4-5 tisic Kc. Rozhodne doporucuju! :slight_smile:

Jasne, aspon se muzu odrazit s pribliznym datumem ovulace a vim, ze je po vysazeni HA vsechno v poradku. Dostala jsem ji presne na cas, nemam zadny zpozdeni...
16. únor 2011 v 11:16  • Odpověz
@chickkky Ahoj, vitej mezi nami :slight_smile: Ja taky nemerim, z toho si nic nedelej. Tim bych se asi jeste vic vystresovala. :slight_smile:
16. únor 2011 v 11:20  • Odpověz
JJ.. právě, já jsem navíc taková povaha, že sice šířím optimismem pro druhé kolem sebe :grinning:, ale v těchto vážných a důležitých věcech se dokážu vnitřně pěkně "seknout" :slight_smile:

A navíc u sebe pozoruji, že fakt jak přišli hned první a i druhé měsíčky, tak jsem byla ten vždycky tak přešlá, že až hrůza a to ještě nemluvím o tom, že jsem si v tom prvním měsíci dělala před měsíčkami test, "co kdyby náhodou" :slight_smile:, takže z tohoto důvodu jsem se snažila takhle víc na to nemyslet, ale stejně mi to nedá :slight_smile:

Třeba teď na sobě pozoruji, že už mi je asi třetí den po skoro každém jídle tak nějak divně - těžko a už si vnitřně říkám: ŽE BY?? :grinning:

No, takže tak :slight_smile:
No a další měsíčky mají přijít v pondělí :slight_smile:
16. únor 2011 v 11:33  • Odpověz
A ty se taky snažíš o první miminko? :slight_smile:
16. únor 2011 v 11:34  • Odpověz
@chickkky Ahoj, vítej. No a já taky patřím k těm, co se snažením teprve začínají a snažím se na to moc nemyslet, takže se taky neměřím a aztím to ani neplánuju. Ale je to jak u tebe, nemyslím na to, nemyslím na to - pak mě někde divně píchne a už mi v hlavě vyskočí že by?, i když na to vůůůbc nemylsím :slight_smile:
16. únor 2011 v 11:40  • Odpověz
@lilly_brno taky jsem si po ms říkala, že su moc ráda, že přišla kdy měla. No Paříž je výhledově v plánu. N apodzim jsme byli v Londýně a to jsem byla nadšená. Mylsím, že pro začátek ty 3 dny stačí, my to měli taky tak. Člověk to hlavní stihne a když se mu tam bude hodně líbit, může se někdy třeba ještě vrátit.
16. únor 2011 v 11:44  • Odpověz
@chickkky ahoj, vitej :slight_smile:
jj, ja si taky vsugerovavam, treba dnes mi je slabo :grinning: v 1. tehotenstvi jsem mela posl tyden pred ms a pak dal asi mesic zvysenou teplotu,jen malo, kolem 37, jinak mi nebylo vubec nic. Jeste se teda pridala uplne silena unava, prospala bych pul dne kdybych mohla :slight_smile:)
16. únor 2011 ve 12:37  • Odpověz
Ahaa.. no já kolikrát i zabrouzdám na takové ty těhotenské stránky, kde se píše o příznacích apod. a tam většinou se píše, že ty klasické příznaky - nevolnosti - bývají až ten 5tt, takže si říkám: NEBLÁZNI :grinning:
16. únor 2011 ve 12:45  • Odpověz
@chickkky proste nezbyva nic jineho nez cekat az vynecha ms a je druha carka na testu :slight_smile: stejne ty priznaky jsou shodny s nadchazejici ms, krom tech nevolnosti, ktere zacnou vetsinou pozdeji, jak na to clovek mysli, vsugeruje si cokoliv.. :grinning:
16. únor 2011 ve 12:58  • Odpověz
@chickkky Taky jsem vesela optimistka. A pred 14 dny jsem na sobe pozorovala skoro vsechny tehotensky priznaky...testovala jsem teda jenom jednou. Jo jo, snazim se o prvni miminko, HA jsem vysadila teprve 13.1., ale tusim ze budu nervozni i pristi mesic :slight_smile:

@hanuu Rozhodovali jsme se mezi Parizi a Londynem, pro tentokrat Pariz vyhrala. Takze ten Londyn chystame na priste.
16. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz
@hanuu no tak to máš v podstatě za chvilku :slight_smile:... Já vždycky oznamovala tomu svýmu, že budu mít ovulku a on, že si bude šetřit, ale nikdy jsme nějak nevydrželi, tak jsem si vždycky říkala jestli to nevadí :grinning: Co ty, zkoušíš nějakou metodu, co by tomu mohla pomoc :slight_smile: ??? :slight_smile:
16. únor 2011 ve 13:52  • Odpověz
ahojte holky, tak se přidávám do diskuze. My se snažíme otěhotnět podruhe, 14 dní si myslím, že jsem v tom, ale nevím. Dneska jsem začala trochu špinit, volala jsem na gyndu, zítra tam jdu. Pokud se to potvrdí, tak mě dají nějaký hormony na udržení, pokud ne, tak mám asi planou březost, páč si tím jsem celkem jistá (ale jak kterej den). A řeknu vám, že pokud nebudu (menzes mám dostat tuto sobotu), tak to asi slušně ořvu, páč už jsem se s tím tak nějak smířila. No a jestli jsem, tak by se nám zase podruhe podařilo hned napoprve. Prostě taťka plemeník :grinning: Ale uvidíme. Jsem ted docela nervozní a už to chci vědet.....
16. únor 2011 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.