• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@melinkaproch Manžel má v mobilu nějakou aplikaci, kde se ukazuje předpokládaná ovluce ve formě kytiček a tak. Společně tam zaznamenáváme srdíčka :wink: Ale tam manžel v podstatě vidí, kdy asi ta ovulace je. Kdy je přesně nevím ani já :slight_smile: Ale jinak nic zásadního nepodnikáme. No a minulý měsíc jsme se milovali skoro každý den, byl to první měsíc po HA, tak nás to fakt bavilo. Ale jinak to zatím neřešíme, že zítra se musí a dnes ne, protože se šetříme na zítra a tak.
16. únor 2011 ve 14:00  • Odpověz
@luciperka vítej a držím palce, ať se tvé tušneí potvrdí. To by jste byli opravdu plodní :slight_smile:
16. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz
@luciperka Ahoj, vitej mezi nami :slight_smile: A na nejakej test je jeste docela brzo, ze? Tak do zitrka drzim palce, at se to potvrdi :slight_smile: Spineni v pocatku tehotenstvi je normalni, dve z mych kamaradek po 14, kdyz se vajicko uhnizdilo, tak mirne spinily.
16. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz
Ahojky,
tak mě je dneska tak nějak všelijak. Píchá mě v podbřísku, tak se snažím být v klidu a moc toho nedělat. Jen doufám, že to není slepák, ale zase mě to bolí celé, ne jen v pravo :confounded:
16. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj všem. Zdravím nové spolusnažilky. Co se týká měření, tak také neměřím a zatím neplánuji. Pokud se do 3 měsíců nezadaří (už 1 měsíc se nezadařilo), asi bych s tím začala.

Docela by mne zajímalo, jestli si @luciperka dělala těhu test. Nebo podle čeho soudíš těhulkovství, ať se můžu opět nakazit příznakama :grinning:?
16. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz
@martinale Tak nejak bych to s temi mesici a planovanim mela taky :slight_smile:
16. únor 2011 ve 14:22  • Odpověz
Nooo, tak já jsem trocha nervozní z toho špinění proto, protože při prvním těhu jsem v 8 tt začala brutálně krvácet, pro mě to byl jasnej potrat, ale malej se tam udržel. Musela jsem tři týdny ležet, jen na wc jsem mohla. Mudr mě nechala doma, páč jsem chystala svatbu (a díky internetu jsem to aj stihla), ale jinak bych valila do nemocnice. TAkže jsem skončila na rizikovém. No jinak test jsem si dělala včera, byl samozřejmě negativní - ale to mě moc nerozhodilo, protože minule jsem si dělala tři a těhotná jsem byla a pozitivní byl až ten, kterej byl v den případných menzes :slight_smile:. No a příznaky - myslím že jsem těhu hned druhý den po oplodnění - prostě se mě nafoukl podbřišek, začalo mě vadit ležet na břiše, začaly mi nevolnosti, přestalo mi být zle po česneku ( užasny....!), prostě takových věcí je víc. Je to instinkt. Při prvním těhu jsem to taky cítila hned ráno - zvětšily se mi prsa a břicho a čím dá víc mě bývalo zle, hlavně v autě. Ale protože testy byly negativní, tak jsem myslela, že mám něco od klíštěte,,,, no ale za chvíli bylo prostě jasno. Jen jsem v tom osmém týdnu lehla :( Toho se ted fakt hrozne bojím s malým, nevím kdo by se o něj staral... bylo by to hrozný a já bych se ustýskala
16. únor 2011 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz
a taky jsem si ráno četla, že jak se buník uhnízdí v děloze, že se může špinit... tak snad to bude ono. Doufám že mimoděložní to nebude... Ale opravdu to už chci vědět, jak na tom jsem....
16. únor 2011 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz
@luciperka Ale to je vyhoda mit takovej sestej smysl :slight_smile:) Pozna se to vubec uz z te krve u doktorky?
16. únor 2011 ve 14:38  • Odpověz
@hanuu tak to je paráda - to já to vždycky tak nějak hlásím sama :slight_smile:....no to my taky nešetříme, jen jsme to vždycky říkali ze srandy, ptž víme, že nevydržíme a je pravda, že takhle bez HA je to ještě krásnější :slight_smile: je to takové definitivní, když víš, že z toho může být miminko a miluješ toho druhého tak moc, že mu ho chceš dát :slight_smile:
16. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz
@luciperka
@lilly_brno stejně je to zvláštní, někdo to na sobě pozná hned a někdo vůbec :slight_smile:
No a o tom, že to člověk "pozná" a přitom se nic neděje, jak to máme někteří tady ani nemluvím :grinning:
16. únor 2011 v 15:18  • Odpověz
@melinkaproch jj, my zase ze srandy říkáme, že se nesmí spermiema plýtvat :slight_smile:
16. únor 2011 v 15:19  • Odpověz
@hanuu Jasne, proc neni nejakej jeden priznak pro vsechny, kterej by nebyl stejnej jako u MS, a kterym by se hnedka poznalo, jestli jo nebo ne. Holky by byly hnedka klidnejsi. :grinning:
16. únor 2011 v 15:27  • Odpověz
Ahoj holky, tyjo, teď jsem při brouznání koníkem našla zajímavej článek
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/schnek/clanek/schnekovic-trete/

no asi bych na tro neměla :sweat_smile:
16. únor 2011 v 15:40  • Odpověz
zdravím nové snažilky :wink:

odpolko jsem zkoušela znovu ovu testík a oproti včerejšku čárka o hodně zesílila a je krásně vidět :grinning: zítra tam budou určitě krásně tlusté // :grinning: Už jsem ani nedoufala...zítra 23DC :sweat_smile: folíky si dávají načas teda :slight_smile:

poslední cyklus 30dní, je to masakr ovu až 23 DC...nechápu, vím, že nejsem sama, ale je to zvlášní...to budu mít doMS jen 7dní, to budou nervy :grinning:
16. únor 2011 v 16:40  • Odpověz
@macekv Tak to máš úplně stejně jako já. Také jsem měla ovu 23 DC. Takže jsem zvědavá, kdy přijde MS!

@vicky007 To je opravdu pěkný článek. Obdivuju jí, že to takhle zvládla, hlavně ty děti k tomu...
16. únor 2011 v 16:54  • Odpověz
@martinale teď jsem se dívala na testík znovu s pár minutovým odstupem a jsou tam // mega silné :grinning: :grinning: nevěřím tomu :grinning:
16. únor 2011 v 16:55  • Odpověz
@martinale a kdy ji máš mít?
16. únor 2011 v 16:56  • Odpověz
@macekv krásný čárky :slight_smile:, ještě aby to pak bylo na těhu testu, co :slight_smile: Ale ono to určitě jednou přijde :slight_smile:
@martinale no to já jí taky obdivuju, ale určitě bych to nikdy neudělala....
16. únor 2011 v 16:57  • Odpověz
@vicky007 jj, to bude hrozný čekání na MS :grinning:
16. únor 2011 v 16:58  • Odpověz
@macekv a kdy má ms přijít?
Já budu testit příští čtvrtek, to je táááák dlouho ještě :confounded:
16. únor 2011 v 17:01  • Odpověz
@macekv Měla bych MS dostat mezi 23. - 25. únorem, tak jsem na to mooc zvědavá. Nejradši bych byla, kdyby už ani nechodila :slight_smile:

@vicky007 Já bych to udělat chtěla. Ale určitě ne na porpvé. To jsem ještě nezkušená a moc bych se bála. Nejlepší by bylo, kdyby fungovaly porodní domy. To je taková střední cesta...V ČR je jen jeden - Porodní dům U Čápa.
16. únor 2011 v 17:04  • Odpověz
@vicky007 Je, tak to budeme očekávat MS stejně :slight_smile:
16. únor 2011 v 17:04  • Odpověz
@martinale fakt tady něco takovýho je? :confused: týjo, tak to jsem nevěděla, to funguje tak nějak "amblulantně" ? či jak? No, já nevím, jestli bych do domácího porodu šla, přeci jen je dost rizik...Aa i když byl porod celkem ok, tak nevím nevím
16. únor 2011 v 17:07  • Odpověz
@vicky007 Vystihla jsi to přesně. Funguje ambulantně. Přijdeš tam porodit a když se cítíš dobře, tak si po odpočinutí už můžeš odejít domů i s miminkem. Je to v podstatě domácí prostředí hlídané porodníma asistentkama. Je v Praze. Bohužel oficiálně se tam rodit nesmí - nebylo jim uděleno povolení z minsterstva zdravotnictví. Ačkoliv v Německu, Rakousku a všude jinde to funguje velmi dobře. Rodí se tam tedy jakoby jsi se rozhodla, že budeš rodit tam, místo doma - na vlastní nebezpečí.
16. únor 2011 v 17:14  • Odpověz
@vicky007 mno teoreticky příští týden ve čtvrtek, ale nemyslím si, že by byl test pozitivní, kdyby došlo k těhu, protože to bude jen 8DPO...
16. únor 2011 v 17:25  • Odpověz
@martinale tak to já taky, já bych měla mít MS příští týden ve čtvrtek :slight_smile:
16. únor 2011 v 17:26  • Odpověz
@hanuu taky bych brala takovou aplikaci :slight_smile:
16. únor 2011 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz
@macekv SUPERRRRRRR
16. únor 2011 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz
@macekv @martinale @vicky007 holky vy jste s tím čtvrtkem pěkně sladěný. :grinning: To bude teda napínavé.
To já v té době teprve snad ovulka :slight_smile:
16. únor 2011 v 18:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.