• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
Ahaa... no, tak Luciperka, budem na tebe myslet!!! Hodně štěstí, snad to nebude nic vážného!!!! Držíme pěsti...
PS - beremko - zdá se mi prostě "povědomá" ta tvá přezdívka, možná ne z diskuze, ale fakt nevím, prostě mi je tvůj nick povědomý odtamtud :slight_smile:

Asaka:
tak to děkuji za pozbuzení :slight_smile: mimochodem - jsem asi úplně blbá, ale co je zkratka dc?? Má to něco společného s ovulací?? Já tím, že neměřím, tak v tom nejsem vůbec zběhlá :slight_smile:
17. únor 2011 v 09:06  • Odpověz
ahojky holky, koukám, že některé se tu scházíte už opravdu od rána :wink:... Já mám pořád teplotu nahoře, ale jestli jsem měla ovulku až ten 22 DC, tak to nemusí nic znamenat - dnes jsem tedy asi 10 DPO, tak v neděli už zkusím testnout :slight_smile:... Po kolika dnech vám, když jste měly ovulaci takhle později (pokud jste měly) přišla MS???... Kdybych nebyla těhu, tak mi tyhle dlouhé cykly přijdou jako za trest :frowning2:
17. únor 2011 v 09:11  • Odpověz
Vidím, že se mi tady nezobrazila odpověď:

Luciperka:
Tak utíkej a přeji hodně štěstí a budeme na tebe myslet, ať to dopadne co nejlépe!!!

Asaka:
Prosím tě, jsem v tom nováček a tím, že se o tu ovulku moc nestarám a neměřím se, tak nevím pořádně co znamená zkratka dc, jen tuším, že je to spojené s ovulkou, jo?
17. únor 2011 v 09:26  • Odpověz
holky, taky nevím co ty vaše zkratky znamenají :slight_smile:))) Jen HA chápu jako antikoncepci. takže pokud nám to tu někdo s Chickkky vysvětlý, budem rády :sunglasses:
17. únor 2011 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz
No jináč holky, nedopadla jsem zrovna dobře. Mudr, že to na ultrazvuku vypadá, že jsem ani žádnou ovulaci mít nemohla, že tím pádem těhu nejsem. Ale mám tam obří cystu, která prý vyrábí hormony, kvůli kterým jsem si myslela, že těhu jsem. Tak už aspon vím. No ale skončilo to tak, že mě vzali krev a momentálně čekám na zítřejší výsledky, protože mám podezření na mimoděložní těhotenství, tak to doufám, že nebude! No a nesmím dělat žádný kraviny aby mě ta cysta nepraskla, páč to prej šíleně bolí a musela bych na pohotovost. JInak za měsíc po menzes kontrola utz a kdyz tam pořád bude, tak to zkusime rozehnat hormonama a kdyz to nepomůže, tak pod kudlu ....
No a jsem ted taková zdrblá, bez nálady, ani brečet se mi nechce...... Ale musí to ze mě ven.... Ale ten můj malej prďolka byl dneska tak hodnej, že mi dělá radost a nemám zas tolik času nad tim moc přemýšlet... No ale mrzí mne to.... tak to pěkně vycházelo... Snad příště.
Jo a ještě tu někdo měl ovulační testy - zajímalo by mne jakou máte značku a jak jsou dobrý. Asi nemám čas a nervy to zkoušet jen tak. Chtěla bych vědět, jestli ovulaci fakt mám nebo ne. Měřit se totiž nezvládám, páč jak malej zabrečí nebo zavolá tak musím hned vstát a měřit se nezvládám...
17. únor 2011 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz
@chickkky DC je "den cyklu" -1.dc = 1. den menstruace, ovulace pri 28i dennim cyklu je obvykle 14dc atd :slight_smile:
Ja taky teploty nemerim, tomu taky vubec nerozumim..

luciperko, tak drzim palce at jsou zitra vysledky negativni, ale tak to asi budou ne, kdyz dle UZ ovulace nebyla.. Cystu jsem pred lety mela taky, sledovali me par mesicu, davali hormony, ale porad se zvetsovala, misto aby mizela tak jsem sla na operaci. Neni to nic dramatickeho, ale kez by ti zmizela sama.. hlavne by se tim oddalilo snazeni, coz by bylo dost naprd vid :(((
17. únor 2011 v 15:06  • Odpověz
Kromě DC se také užívá zkraktka DPO - Den po oplodnění
17. únor 2011 v 15:51  • Odpověz
@martinale jenze kdo DPO vi presne kdy bylo ;)

uf, na me uz zas leze odpo unava, boli me hlava, vcera mi byla porad zim,a dnes mi je zas porad vedro. Dopoledne jsme byli v materskym centru ale odpoledne se nak tahne... ven se mi nechce, dost to tam smrdi, asi je smog.
17. únor 2011 v 16:05  • Odpověz
@asaka To by měla být ovulka :slight_smile:. Odkuď jsi, jestli se můžu zeptat?
17. únor 2011 v 16:20  • Odpověz
@martinale no ale kdo nemeri tak to muze jen tipovat :slight_smile:
jsem z prahy
17. únor 2011 v 16:23  • Odpověz
@luciperka Ahoj :slight_smile: taky jsem vyzkousela ovulacni testy a pak jsem zjistila, ze nemas ovulaci. Mozna by stacilo at si te doktor pozve na UZ a hned budes vedet :slight_smile:. Jinak ja pouzila takove normalni na obalu maji miminko :slight_smile: a jsou tam 3 a cena asi 200kc
17. únor 2011 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz
@asaka jé Pražanda :slight_smile: a odkud přesně?
17. únor 2011 v 16:32  • Odpověz
@asaka Souhlasím :wink:
17. únor 2011 v 16:36  • Odpověz
@luciperka jeje, tak to mě mrzí. Snad aspoň zítřejší výsledky dopadnou dobře a cysta brzo zmizí sama.
17. únor 2011 v 18:20  • Odpověz
holky ja se nejdriv bala abych neotehotnela moc brzo, tak jsem snazeni furt odkladala a ted me zas chytil nerv aby to netrvalo moc dlouho .. blazen
17. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz
Ahojky holky,
hlásím příchod =) ....teda spíše skok ....čí skůček =)))
u nás zatím žádná změna ....aspoň teda ještě o ní třeba nevíme =))) .....jsem 16DC .....a musím s radostí jemně přiznat že minimálně týden mám lepší náladičku =))) .....tak snad mě to brzo nepustí a vydrží co nejdele =))
@asaka uplně tomu rozumím ....myslím že jsme na tom podobně.....prvně to byla že se z mužem známe málo na to abychom měli rodinu ....pak to bylo zabezpečení atd atd .....samá obava ....a teď ?? .....čas marných pokusů .....ale asi to tak má bejt .....a nejsme jediné kdo to tak má asi ....teda podle mě =)
17. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz
@holino tak u me je to trochu jine, kdyz uz jendoho prcka mam, spis jsem nechtela aby byl mezi detma (z meho pohledu) maly vekovy rozdil a taky chci byt co nejdyl na materske :grinning: (mam triletou var.), kdyz se to minule povedlo napoprve tak ziju v iluzi, ze otehotnet prece neni problem, ale abych se neprepocitala :-P
17. únor 2011 ve 21:04  • Odpověz
@lencak80 ahojky, dnes večer jen viditelný duch na ovu testu a vzhledem k ranní teplotě 36,4 musel ovu proběhnout dnes dopoledne, tulení proběhlo, ale zjistila jsem, že mám krátkou luneární fázi, jen 7-8dní, takže nevím, jestli chyba není v tom, dočetla jsem se, že bych měla brát tabletky s progesteronem, aby folíky rychleji dozráli a ovu proběhla dříve a tím pádem mělo vajíčko více času na uhnízdění...takže nevím, jestli nebude zítra teplota nahoře, tak mě odvezou asi :sweat_smile:
17. únor 2011 ve 21:34  • Odpověz
@macekv , tak to by ovu měla bý včera, jak jsi měla ty dvě čárky, ne? se v tom houby vyznám... nebo dnes ráno, však to trvá jen chviličku, každopádně jste to hodně pojistili, tak teď musíme čekat, jak to dopadne...

@melinkaproch já měla také ovulku později a pak přišla MS tak po 16DPO / po ovulce / takže teploty stále nahoře a testy negativní a já na nerv... je to a nic, mít tak dlouhé cykly, ale co už...

@luciperka , tak to mě mrzí, snad bude dobře a cysta zmizí a nebude otravovat...
17. únor 2011 ve 22:57  • Odpověz
a měřím, na tom womanzone, je to super přehledný a v češtině, takže tento měsíc zjistím, jak to moje tělo vlastně funguje... a docela mě to baví
17. únor 2011 ve 23:04  • Odpověz
@lencak80 hmmm, tak to budu na nervy i já :frowning2: opravdu se toho bojím :frowning2:... říká se, že těhu by to mělo být, když se teplota drží nahoře právě déle než těch 16 DPO... takže to mi zbývá ještě 5 dní :frowning2:... Dneska se mi zdálo, jak příteli ukazuju potitivní test - byl to hezký sen :slight_smile: ... škoda, že jen sen :frowning2: ... třeba to ale byla nějaká předzvěst :slight_smile:
18. únor 2011 v 07:08  • Odpověz
@lencak80 ovu proběhla včera ráno, ve středu pozitivní ovu test, včera večer duch a dnes teplota o 0,4 nahoře na 36,8 takže to sedí :wink: mno vzhledem k mé krátké luneární fázi snad vajíško neodejde s mrchou :-/ ale za měsíc už snad budu baštiti pilulky a ovu bude dřív :wink:
18. únor 2011 v 08:17  • Odpověz
@lucie_kol ahojky, čoveče ženská jedna, ty tu skoro nejsi :angry: :wink:

včera byla ovu, asik ráno, večer duch na ovu testu a dnes teplota 36,8!!!! Hurááááá, proběhla :wink: :slight_smile: ale krátká luneární fáze nedává moc šanci oplodněnému vajíčku se chytit :frowning2: tak snad za měsíc budu baštit pilulky s progesteronem a ovu bude dříc, musím to říct doktorce a vzhledem k tomu, že ovu byla až 23DC, tak 10DC na UTZ asik žádnou činnost neuvidí :grinning:
18. únor 2011 v 08:20  • Odpověz
@melinkaproch ahoj, tak jak jsi na tom? teplota se pořád drží nahoře? Manželovi se zase dneska zdálo, že je se špuntíkem na plavání :slight_smile:
18. únor 2011 v 08:43  • Odpověz
@macekv teda, tak tos vypozorovala spoustu věcí. A o té luneární fázy (mimochodem vím teprve asi dva dny, co to je a to jen shruba) jsi to někde vyčetla, že je to problém? No tak aspoň že už jste s doktorkou začali řešit.
18. únor 2011 v 08:47  • Odpověz
@macekv Ale jsem :slight_smile: ale ted mam dovolenou tak si tak nejak uzivam volna, konecne. Nekolik navstev s miminkama a dneska jedu za sestrenici narodil se ji chlapecek :slight_smile: No jo, musim ted trenovat :slight_smile:). Jeste dnes a zitra posledni 4 tabletky a uz budu jen cekat na ovulku. V pondeli chci zavolat doktorce at me pak udela UTZ at vime jestli pekne rostou a dozravaji :slight_smile:
18. únor 2011 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte holky,

děkuji za vysvětlivky :slight_smile: Zhruba jsem si to tak myslela, tak uvidíme :slight_smile:

LUCIPERKA: moc mě to mrzí s tou cystou a snad výsledky budou opravdu vklidu... já měla cystu na levém vaječníku a mě sledovala doktorka jen měsíc a ani mě neléčila a hned poslala pod kudlu :frowning2:
Vaječníku mám jen půlku, protože cysta byla přirostlá, ale i tak cyklus i po vysazení HA mám pravidelný každý měsíc, takže vypadá, že to funguje, tak jak má a jak mi sliboval lékař po operaci :slight_smile:
Budu na tebe moc myslet, ať je to v pořádku!!!

Holky, to čekání na ty cyklusy, to je hrůza :grinning:
18. únor 2011 v 09:50  • Odpověz
to jo, taky mi to prijde jako cela vecnost... potencionalni testovaci vikend stravime u tchyne, tak chci jet v sobotu domu, abych mohla dyztak v nedeli testovat, pokud ms nedorazi, u tchyne testovat nechci :slight_smile:
18. únor 2011 v 10:01  • Odpověz
@hanuu luteální, napsala jsem to špatně, vše mám od holek z koníka a taky z netu :wink:
18. únor 2011 v 10:14  • Odpověz
@lucie_kol tak to máš moc příjemnou zábavu :wink: :grinning: se máš :wink:

to napiš výsledek :wink:
18. únor 2011 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.