• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@macekv taky si užíj krásná víkend. Ahoj
18. únor 2011 v 15:09  • Odpověz
@martinale já taky souhlasím, že by měl každý znát svoje tělo, ale myslím si, že obecný přehled mi aktuálně stačí. Možná se mnou někdo nesouhlasí, ale já so prostě myslím, že psychoka hraje velkou roli a že přílišná znalost je v některých případech spíš na škodu.
Na drohou stranu, když se do stanu do situace, že budu mimčo řešit s doktorem, tak už je to něco jiného a taky budu chtít vědět podrobněji co a jak a být připravená.
18. únor 2011 v 15:15  • Odpověz
@luciperka Neboj, výjde to příště. Teď jen, aby ta cysta zmizela. Malej se vám poved hned, tak teď to určitě nebude taky tak dlouho trvat.
U Mojžíšové vím, o co jde, ale necvičím. Ty jo?
18. únor 2011 v 15:16  • Odpověz
@macekv já jsem i četla, že malý holky mají vždycky větší bříška, ptž tam ty miminka nemaj tolik místa a tak musí růst dopředu... :slight_smile: tak on i ten 3. měsíc by byl fajn - já se na bříško moc moc těším :slight_smile:... jj zeptej se 100% ho budou mít a aspoň Ti kdyžtak ukáže dřív :slight_smile:
18. únor 2011 v 18:39  • Odpověz
@hanuu tak v tu neděli bych už měla být 13 DPO, tak už by měl být vidět alespoň náznak... jj test mám doma, ale teď jsme už u našich a tak stejně zítra ráno bych testovat nemohla (vracíme až odpoledne), takže do té neděle vydržím :slight_smile: ale už jsem zvědavá úplně maximálně :slight_smile:... ale asi si na tvojí radu koupím ještě jiný druh testu :wink:
18. únor 2011 v 18:46  • Odpověz
@melinkaproch já si právě říkala, že se člověk líp udrží netestovat, když nemá test hned po ruce :slight_smile:
Já s testováním nemám zkušenost, jen mě to s těma dvěma testama tak napadlo. Navíc 13 DPO by ti to fakt už měl ukázat snad každej. Tak dej vědět, budu napnutá :slight_smile: A držím moc palce ať tam jsou.
18. únor 2011 ve 20:40  • Odpověz
@hanuu děkuju jsi moc hodná :wink: slibuju, že na tebe budu myslet úplně stejně až Tě bude čekat testování :wink:... jo máš úplně pravdu, že jediný co udrží snažilku netestovat je nemít test :grinning:... já tolik doufám, že to vyjde - každý den ráno, kdy mám teplotu pořád nahoře jsem úplně ráda, ptž vím, že to ještě nedostanu :slight_smile:... Tolik přeju všem holčinám tady, aby jim to co nejdřív vyšlo, ptž už jen to, že jsou tady na foru a mají takový zájem, tak to ukazuje, že budou jednou maminky, které se o miminko budou skvěle starat :slight_smile:
18. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz
Luciperka: jak už tady někdo napsal, teď opravdu hlavně je nejdůležitější, ať ta otravná cysta zmizí :wink: A taky souhlasím, že si myslím, že jen se tento problém odstraní, zmizí, tak budeš hned těhotná :wink:, když se ti malošek podařil hned :wink:

JJ.... já teď tak holky přemýšlím, zda zajít do lékárny a dokoupit těhu testy, nebo mám vydržet do pondělka na měsíčky :grinning:
Je to hroznééé...

Akorát mě překvapilo, že máte špatné zkušenosti s těhu testem MAMATEST??? Tento mi totiž jako první nabízí vždy v lékárně?? :slight_smile:
Tak asi zkusím taky ještě jiný....Tak to jsem zvědavá, ale zase co si uvědomuji, je naprd si ho dělat před měsíčkama, když je tam napsané od prvního dne očekávané menstruace?? Ale já si pořád říkám, den nebo dva, to už musí jít vidět :slight_smile:
19. únor 2011 v 08:24  • Odpověz
Krásnou sobotu :slight_smile:
19. únor 2011 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky Luci :slight_smile:
19. únor 2011 v 09:56  • Odpověz
ahojky, tak jsem sama doma, malej šel s dědou na zimák a tatínek plavat... tak mám chvilku pro sebe

@melinkaproch přeji aby ti to vyšlo.... tak zítra písni.... jsem nedočkavá

@chickkky já bych pro ten test frčela, jsme hrozná.... zvědavost mi nikdy nedá a nevydržím... :grinning:
jinak s mamatestem jsem spokojena, také si ho kupuji a vždy mi ukázal co měl, ale když zkusíš i jiný tak je to v poho... paní lékárnice mi minulke dala jiný, stál 45 a byly tam dokonce 3 testy, takže super, ale krabičku jsme už vyhodila, tak nevím jak se to jmenuje, ale bylo tam napsané, že můžeš testovat už 3 dny před očekávanou MS

melinka, také jsem malá a drobná a nepřišlo mi že mám veliké bříško... samo, že v 9-tém měsíci bylo větší, ale měla jsme ho krásné kulaté a dopředu, ale každý to má jinak... prostě jsme se neroujela do boku, vše šlo dopředu, zkusím hodit foto
19. únor 2011 v 09:57  • Odpověz
@melinkaproch zeptám se u nás... :wink:
19. únor 2011 v 10:09  • Odpověz
tak jsem si do fotoblogu dala těhu fotky s Vašíkem.. a už se těším na další bříško :grinning:
19. únor 2011 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím takhle v sobotu :slight_smile:
19. únor 2011 v 11:01  • Odpověz
@melinkaproch děkuju. A naprostou souhlasím, že jsou tu lidi, tkeři tomu věnují hodně času, miminko si přeji a chtějí se na jeho příchod i připravit. Taky to všem moc přeju. Příjde mi strašné, že jsou lidi, kterým to není dopřáno, i když by moc chctěli a byli skvělí rodiče.
19. únor 2011 v 11:06  • Odpověz
@lencak80 pěkné bříško .-)
19. únor 2011 v 11:09  • Odpověz
tak nakukuju jestli nekdo treba netestuje a ono tady ticho :slight_smile:
19. únor 2011 v 17:33  • Odpověz
Ahojte, děvčata, taky bychom s přítelem chtěli miminko.. Přestala jsem brát HA v listopadu 2010, a teď v únoru už na něm pracujeme... A tak bych se při snažení chtěla podílet o svoje pocity s Vámi. MS jsem měla 24 prosince a pak až 9. února. Přisuzuju to ještě nesrovnanému cyklu po vysazení HA. Tak uvidím, jak to bude dál. Nějakou dobu jsme to zvažovali, a když jsme se pro miminko rozhodli, hrozně mě to naplnilo. Je to hrozně fajn pocit a moc se těším, jestli se nám zadaří.
19. únor 2011 v 19:56  • Odpověz
@sudina vítej mezi námi :slight_smile: a ať se brzo zadaří :slight_smile:
19. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz
@asaka dneska se maluje :grinning: testování až ve čtvrtek :slight_smile:
19. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz
@sudina ahoj, vitej! at jste brzy ve trech :slight_smile:

ja se uz pomalu zacinam pozorovat :grinning: porad mi je desna zima (jsem zdrava, nic na me neleze), treba si ctu v posteli pod perinou ale je mi zima.. vcera jsem byla cvicit a vubec mi to "neslo", byla jsem takova unavena.. jestli to spis nebude tim, ze jsem delsi dobu cvicit nebyla :grinning:D no ale znate to.. ;)
19. únor 2011 ve 23:12  • Odpověz
@vicky007 a ve ct budes kolik DC? ja mam mit MS v patek, tak pokud nedorazi ani v sobotu, testnu v nedeli rano (v patek jedem k tchyni do soboty)
19. únor 2011 ve 23:13  • Odpověz
@lencak80 ahojky, tak moc děkuju, ale dnes mi klaesla teplota a s tím jsem i začala krvácet, takže mně čeká dálší měsíc snažení, ale to nevadí - alespoň, že už tu pár snažilek znám :slight_smile: beru to už docela pozitivně
20. únor 2011 v 01:31  • Odpověz
@hanuu dnes je mi do pláče - víš dostala jsem to, takže musím dál pokračovat, (jen jsem ráno příteli plakala, ale jen proto, že jsem se bála, že bude moc smutný, ale už to taky bere v pohodě...) ale nejsem nějak na dně to ne - jen do sebe teď nalejvám lahev vína :grinning:... ale tak teprve nás čeká 5. měsíc snažení, ale z toho jsme jeden nemohly (měla jsem zánět a nemohli jsme se jeden měsíc při plodných dnech milovat- takže vlastně 4. tak to je ok - není to nějak dlouho :wink:... jediné s kým bych teď chtěla mluvit jste vy holky, ptž víte, jaké to je... občas mi to přijde nespravedlivé... už mám úplně chuť přestat měřit teplotu a vše... a nechat to prostě plynout tak, jak má a asi to udělám :slight_smile:
20. únor 2011 v 01:44  • Odpověz
ahojky, tak musáíme vzít jednu stěnu znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale naštěstí tu kratší

@asaka budu akorát 35 den, já mám takto dlouhé cykly
20. únor 2011 v 08:41  • Odpověz
Ale je fakt, že s Barčou se mi ukázal pozitivní těhu test a to jen taková slabá čárečka až 3 dny po vynechané ms
20. únor 2011 v 08:43  • Odpověz
Dobré nedělní dopoledne, chci se zeptat, máte doma některá k miminku nebo k budoucímu miminku zvířátka? My máme dva malý pejsky, snad bychom to zvládli i s nima, nechci je dávat pryč, máme je fakt rádi..
20. únor 2011 v 10:29  • Odpověz
Jinak co se testování týče, tak já ještě netestovala, snažíme se kraťoučkou dobu, tak jsem zvědavá jak to bude dlouho trvat. Ale nějaký testíky mám doma v zásobě, takže nemusím běžet do lékárny, až to na mě přijde, ale sáhnu jen do šuplíku. Ani nevim přesně ten cyklus, teď poslední M byly po 47 dnech, to je moooc dlouhý, nedokážu odhadnout ovulaci :fearful: . Musím se do toho pomalu dostat a všechno vysledovat a vyzjistit. A díky holkám za přivítání... :slight_smile:
20. únor 2011 v 10:35  • Odpověz
@vicky007 jj, taky mam s testama takovou zkusenost, takze nebudu to ukvapovat, kdyz budu mit pred ms negativni test, stejne to neznamena ze treba tehotna nejsem, takze tim zadnou inf neziskam a akorta vyhodim penize za test :slight_smile:

@sudina my zviratko nemame, ale nasi maji pejska a syn se s nim ma moc rad. U nas je problem, ze jsme s manzelem oba dost alergici, takze jsme to pro rekonstrukc bytu doma rovnou udelali tak, aby to bylo vhodne prostredi pro alergiky (zadne koberce, zaclony, vestavene skrine aby se moc nemelo na co prasit..)
yslim ze s pejskama je to v pohode, zvlast kdyz jsou hodni a hravi a teda hlavne jestli venku poslouchaj. Pes nasich silene neposloucha, musi byt jen na voditku a tahne, takze hlidat syna a psa vikend, asi me vezou do blazince :grinning:
Jinak je to spis prinos, dite se s pejskama zabavi, bude se s nima honit po byte a tak :slight_smile:
20. únor 2011 v 11:24  • Odpověz
@melinkaproch nebud smutna, do dubna jsi v tom, vsad se ;)
20. únor 2011 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.