• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
hm, tak jsem dnes rano trochu spinila, 23dc (cyklus mam cca 27-29 dnu, jak kdy) tak nevim co to zas ma znamenat. S obcasnym spinenim mam posl dobou dost problemy, tak nevim, asi v po zavolam dr a proberu to s nim. Nevim jestli to furt muzu na neco svadet-na kvasinky, na pulku cyklu atd atd.. ale na kontrole jsem byla v prosinci- cyto v poradku, ultrazvuk v poradku tak snad mi nic neni :(
20. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz
@asaka děkuju za podporu!!! V tu chvíli asi nejde být smutná, ale budu ok :slight_smile:... A jak jsi na tom ty??? :slight_smile:
20. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz
@melinkaproch myslím, že všechny víme, jak ti je.. prostě každá toužíme, aby to vyšlo a MS nedorazila a když dorazí, tak nám je smutno ale zase to bereme pak pozitivně, prostě t jinak brát nejde...

ale mám takovýho tucha, že budu těhu v březnu, tak nějak si to v hloubi duše přeji a myslím, že to tak opravdu bude
nevím, uvidíme, ale prostě si to myslím... :grinning:
asi tak jak jsem přesvědčena o druhém dítku, že bude holčička.... to vím, tak nějak ve skrytu duše také...

jo, dlouhé cykly, to je něco... uvidíme, jaký bude ten příští..

a vítám všechny nové snažilky....to je fajn, že nás je víc a víc...
20. únor 2011 v 15:04  • Odpověz
@lencak80 no, pokud v březnu, tak pak to bude krásný vánoční dáraček :dizzy_face:
20. únor 2011 v 15:51  • Odpověz
Jéé, no to teda s tím vánočním dárečkem, to by bylo krásný... :slight_smile:
20. únor 2011 v 16:06  • Odpověz
@vicky007 jojo vicky, to by bylo krásné...
bráchovi dvojčátka jsou 5.12. na Mikuláše, dcerka od švagrové je 3.12., kámoška porodila 1.12.2010 a prostě prosinec by mi nevadil protože v létě by už mimčo bylo krásně odrostlé a mohlo se koupat atd...
a hlavně přítel by mohl být více doma.. no uvidíme, ale vážně tomu tak nějak vnitřně věřím...
hele třeba otěhotníme téměř všechny v březnu a budeme mít krásné dárečky, co? to by byla paráda.. jen nevím v čem budu v zimě chodit :grinning:
20. únor 2011 v 16:52  • Odpověz
@lencak80 jo tak to by bylo super mít všechny dárečky :grinning:

Jinak my máme HOTOVO :slight_smile: no a nebudeme si nic nalhávat, my jsme taky hotoví :grinning:
20. únor 2011 v 19:48  • Odpověz
@lencak80 zimni terminy jsou super! syn je koncem prosince, termin jsem teda mela az zač. ledna. Vyhody v tehotenstvi- kdyz ma zenska uz bricho jako hrom, tak nohy ale neotekaji, nebo jen minimalne, kdyz je venku zima, potit se ve 30st s pupkem bych fakt nechtela!
nevyhodou je to obleceni, ja nasla svou starou bundu, zachovalou, driv se vse nosilo nejake sirsi a vetsi, tak jsem se do ni v pohode dostala, mela jsem v zaloze jeste nejake bundy po manzelovi :slight_smile: nemela jsem s oblecenim problem.
Prvni leto je mimi jeste "ležák" takze klidecek a druhe leto uz jiste beha.
Nevyhoda je, ze se da ze zacatku malo chodit ven, casto jsou treskute mrazy, ze se s tam malym mimi venku byt moc neda a hlavne se venku neda kojit-resp da, ale je to jen pro otuzile zeny :grinning: syn navic sosal klidne 30min, to bych do te doby zmrzla :grinning:
Ale sakumprdum, povazuji za naprosto idealni rodit v listopadu nebo prosinci :slight_smile:
20. únor 2011 ve 20:00  • Odpověz
@asaka rodila jsem koncem srpna a jsme také spokojená- Léto jsme v pohodě přežila u našich u bazíku.. jsem se rochňala jako hroch, stále jsme jedla zeleninové saláty, měla jsme na to děsnou chuť, hlavně v octovém nálevu, jsem byla jako kobylka...
a ven jsem chodila s malým každý den, jen v lednu byly strašné mrazy, takže nic a to bylo děsné... :unamused:

ale jinak je mi jedno kdy se mimčo narodí.... hlavně at je...

@vicky007 máte to super, chápu že jste hotoví, ale hlavně že je to krásné a že je to za vámi... my jsme také chystali pokojík v létě, malování atd...

a holky, co už máte děti, jaké jste měli těhu období?
asi si to už tak neužijeme co? a víte co mě mrzí, že to bude asik už naposledy... třetí dítě asi ne, ne že bychom nechtěli, ale sociálně bychom to v dnešní době asi nedali
@vicky007 jo a malá je krásná.... :wink:
20. únor 2011 ve 23:07  • Odpověz
@lencak80 ja mela tehu rizikove ale presto na nej moc rada vzpominam, vsechno dopadlo dobre tak aby ne :slight_smile: Ty mas jakou variantu matersky?

Ach jo, spineni pokracuje, tak budu muset fakt zavolat dr a asi brat od pulky cyklu nakej progesteronovej preparat .. :( zacinam se fakt bat, aby se to povedlo v nejakym rozumnym casovym horizontu .. otehotnet
20. únor 2011 ve 23:42  • Odpověz
tak jsem jukla na womenzone.cz jak jste tu nektera psala a opravdu je to superprehledne, grafy hezky udelany, ja snad zacnu tu BT merit taky ;)
21. únor 2011 v 00:21  • Odpověz
ahojky a dobré raníčko,

@lencak80 no, těhu bylo super, až na to, že jsem porád zvracela :frowning2: a chytaly mě ty žlučníkový záchvaty :frowning2:

@asaka já mám dvouletou variantu rodičáku
21. únor 2011 v 07:33  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Já mám dnes dostat měsíčky, a tak nějak cítím, že i přijdou, už to na sobě poznám :frowning2:
No, ale snad se to brzy podaří a otěhotníme opravdu všechny :wink:

Chtěla jsem se vás ještě zeptat, vy jste většina snažíte po vysazení HA??? A jak dlouho jste měli tzv. očišťovák, že jste si dávali ještě pozor?
Mně totiž moje MUDr. řekla, že máme na to rovnou "skočit" :slight_smile:, že to tělo si stejně samo řekne, kdy je připravené...., takže jak jsem psala, já brala poslední HA koncem listopadu a 1. 12. přišli poslední menses po práškách a od té doby se vlastně snažíme.
Ale hodně mých známých si chvíli po vysazení dávalo ještě pozor, tak by mě zajímalo, jak jste na tom vlastně vy? :slight_smile:
21. únor 2011 v 07:37  • Odpověz
@chickkky ahojky, vítám, my jsme se začali snažit hned, a teď to proběhlo po 9.....vůbec jsme si pozor nedávali, jediné co asi bych změnila, tak bych si koupila nějaké čajíky na pročištění organismu ve zdravé výživě :wink: a pila bych od začátku Kontryhelový čaj, začala jsem ho pít až teď, ale slyšela jsem, že je úžasný lék na sliznici a srovnání cyklu :wink: :slight_smile:
21. únor 2011 v 08:15  • Odpověz
Krásné pondělí ráno jinak!! :grinning:

Dnes mám 27DC a 4DPO...tak doufám, že MS ve čtvrtek nedorazí :sunglasses: :angry:
21. únor 2011 v 08:16  • Odpověz
@chickkky ne, ja se snazim po ukonceni kojeni :grinning:

holky ten kontryhel, ten se ma pit cely cyklus nebo jen nejakou cast? a kolikrat denne?
@macekv drzim palce ;)
21. únor 2011 v 09:13  • Odpověz
ahoj, vůbec teď nestíhám, ani vítat nové snažilky - takže vítááám a držím palce :wink:

Dnes jsem 36.dc testila a je tam slabá //, ještě musím potvrdit, ale přihlouplý výraz štěstí už mám :slight_smile: :dizzy_face:
21. únor 2011 v 09:14  • Odpověz
@yanish :grinning:DDD je to tadyyy!
21. únor 2011 v 09:26  • Odpověz
@asaka od 1DC do 14DC 2x denně :wink:
21. únor 2011 v 09:59  • Odpověz
@yanish kecáš?? :grinning: jééééé, nová těhule :wink: já chci taky :grinning: tak moc moc moc gratuluji, snad bude vše ok :grinning:
21. únor 2011 v 10:01  • Odpověz
@asaka děkuji :slight_smile:
21. únor 2011 v 10:02  • Odpověz
@macekv Díky moc :slight_smile:
uděláme testík dnes odpo, pak zítra ráno a uvidíme co uvidíme :slight_smile:

zatím sedím v kanlcu a nemám ani pomyšlení na práci! jejej
21. únor 2011 v 10:08  • Odpověz
@yanish odpo si ho nedelej, nejlepsi je pro srovnani zase ranni moč, počkej na ráno :slight_smile:
ale myslim, ze je to jasny! jak je videt druha carka, treba jen malicko, nic jinyho to byt nemuze ;)
21. únor 2011 v 10:10  • Odpověz
@yanish nechápu, podruhé na to skočíte a je to :slight_smile: to je BORDEL :grinning:
mno tak to se ti nedivím, vůbec :grinning:
21. únor 2011 v 10:11  • Odpověz
@macekv díky, kdyz dorazi ms, tak si urcite pujdu koupit.. :-P radeji bych se bez toho obesla ;)
21. únor 2011 v 10:12  • Odpověz
@asaka To já asi nevydržím do rána :confused: :sweat_smile: Říkala jsem si, že bych si koupila ten stejný od mammatestu - citlivější do proudu moči a pak na ráno ty jednodušší, co jsou v krabičce po 2.....
21. únor 2011 v 10:14  • Odpověz
@melinkaproch to je mi moc líto. :frowning2: Fakt jsem věřila tomu, že jsi na dobré cestě a povedlo se. A moc jsem ti to přála. Doufám, že zklamání už malinko přebolelo a pustíte se do dalšího měsíce.
21. únor 2011 v 10:15  • Odpověz
@asaka mno ale ten kontryhel je opravdu dobrý, mně tedy i chutná :grinning: to není nic špatného :grinning: a kdy má dorazit?? Já měla psolední cyklus 30DC, ale teď jsem zjistila při prvním měření a ovu testech, že jsem měla ovuli až 23DC...takže MS by měla dorazit ve čtvrtek, tak jsem zvědavá....ale prozradí mi to určo BT... :unamused:
21. únor 2011 v 10:15  • Odpověz
Woooow!!!! To je super zpráva!! Gratuluji :slight_smile:
TO je supeeer :slight_smile: Ať to vše pěkně dobře vyvíjí :wink: Výborná zpráva pro dnešek :wink:

O tom čajíku nic nevím... já si totiž myslela, že když mi měsíčky dorazily od té doby 2x přesně na den, tak že nemusím nic řešit :slight_smile:
Tak zkusím to ještě pošéfovat :slight_smile:

Holky, stejně je to super!!! Že se tady můžeme tak sdílet :wink:
21. únor 2011 v 10:17  • Odpověz
@sudina vítej mezi námi

teda holky vy jste toho za víkend stihly napsat. Musím dočíst.
21. únor 2011 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.