• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@macekv Třeba to ještě nejni..........taky mi to přijde sci-fi...i když všechny maminy okolo mě to měly zaděláno :wink: na první nebo druhý pokus.....
21. únor 2011 v 10:17  • Odpověz
@macekv jéé, dočítám se, že MS dorazila, ale neboj, s dalším cyklem, další snažení, já na tom budu na konci týdne stejně, určitě, nevěřím, že by to konečně dopadlo :frowning2: ale zase mám vidinu, že 10DC jdu na tu folikulometrii a budeme to řešit :slight_smile:
21. únor 2011 v 10:20  • Odpověz
@yanish to neřeš, každá to má jinak no...někomu se daří hned no, my jsme se snažili teď dva dny před ovu i v den ovu, ale nevím jestli se vajíčko stihne uchytit a nebylo zase snažení marné :slight_smile: :wink:
21. únor 2011 v 10:21  • Odpověz
@melinkaproch jéé, dočítám se, že MS dorazila, ale neboj, s dalším cyklem, další snažení, já na tom budu na konci týdne stejně, určitě, nevěřím, že by to konečně dopadlo :frowning2: ale zase mám vidinu, že 10DC jdu na tu folikulometrii a budeme to řešit :slight_smile:
21. únor 2011 v 10:22  • Odpověz
@macekv už jsem docela ok a beru to přesně tak, že začínám na novo a je další šance :wink: , jen doufám, že nebudu mít zas takhle dlouhý cyklus :frowning2:... Co blázníš beruško! byla bych hrozně ráda, kdyby si byla těhulka, tak musíš doufat v to, že Ti to dobře dopadne a mrška nepřijde - páni to bych měla radost i za Tebe! :wink:... No, tak aspoň, že se dozvíš co a jak! :wink:
21. únor 2011 v 10:31  • Odpověz
@yanish Jejda, velka gratulace! :slight_smile: I kdyz teda zatim potichu, abysme nevyplasili :slight_smile:

Ahoj holky, tady je priklad ze to jde. Takze nesmutnit nad cervenou mrchou, pockat na ovulku, trochu na tom prijemne zapracovat a at se dilo podari! :wink: To by bylo, aby tu nebyly za chvilku samy plny pupiky! :grinning:

Ja jsem aktualne 6 DC, cekam na zacatek brezna a pak na to vlitnem!
21. únor 2011 v 10:32  • Odpověz
@chickkky Ahoj, mně doktor taky řekl, že žádná pauza není potřeba. Takže jsem dobrala HA, dostala ms a pak jsme hned začli - což bylo v půlce ledna.
21. únor 2011 v 10:32  • Odpověz
@yanish juuuu, jupíí., gratulace
21. únor 2011 v 10:34  • Odpověz
@hanuu jsi hodná, už jsem opravdu docela ok, ikdyž první den byl na nic, ale říkám si, že už jsem zase 3 DC a kdyby se mi dal cyklus do kupy, tak bych měla ovulku už za 10, 11 dní :slight_smile:... je pravda, že jsem si taky myslela, že se zadařilo, ale... :frowning2: no to je teď už jedno, hlavně přeju moc moc štěstní, ať všechny snažilky najdou na testu co nejdřív 2 čárky :wink:
21. únor 2011 v 10:35  • Odpověz
@yanish tak jsem se dočetla do konce a ještě jednou velká gratulace. Trošku samozřejmě závidím, jsme na tom stejně, tak bych taky na podruhé za 14 dnů chtěla najít dvě čárky. ALe fakt ti to přeju a držím palce, ať je vše v pohodě.
21. únor 2011 v 10:39  • Odpověz
@melinkaproch jj, člověk to vždycky dostane a je potřeba se z toho dostat. Ale je fajn, že k tomu máš pozitivní přístup a moc ti přeju, aby se povedlo, co nejdřív.
21. únor 2011 v 10:40  • Odpověz
jinak já jsem teď 14 DC, takže rozhodující dny, i když jak to dopadlo se člověk dozví až za čas. Tak holky držte palce, mému vajíčku a mnaželovým spermiím ať to zvládnou :grinning: :grinning: :dizzy_face:
21. únor 2011 v 10:43  • Odpověz
@melinkaproch ty cykly to je boj...já jsem s tím problémy neěmla no, všechny do 30DC, tak jsem právě zvědavá na tenhle...mno viď, bylo by to fajn no, ale mrcha je MRCHA :grinning:
21. únor 2011 v 10:49  • Odpověz
@melinkaproch A jak si měla dlouhý cyklus?
21. únor 2011 v 11:27  • Odpověz
@hanuu Nezávidět a snažit se!!! :wink: :slight_smile:

Ještě nemám vyhráno...

Ještě, že je to snažení tak příjemný :slight_smile:
21. únor 2011 v 11:28  • Odpověz
Děkuji za odpovědi :slight_smile:
JJ.. souhlasím s Yanish :slight_smile:, ještě že je to snažení tak příjemné :wink: :grinning: - i když někdy se mi taky kolikrát nechce.. ono jak je ten pracovní týden, tak se kolikrát i já musím přemlouvat, ač bych kvůli potencionálnímu možnému otěhotnění měla :grinning:
21. únor 2011 v 11:34  • Odpověz
Ještě k tomu čajíku, já si právě koupila a od prosince beru tu kyselinu listovou, tak jsem si říkala, že to snad stačí, ale o ostatních možnostech jsem neměla tušení :slight_smile:
21. únor 2011 v 11:57  • Odpověz
@yanish :grinning: - jasnačka.
Musíš nás informovat o průbehu - další testy, doktor a tak.
21. únor 2011 ve 12:04  • Odpověz
@hanuu Jasně, že budu! Zítra jsem tu výsledky ranního testování :wink:
21. únor 2011 ve 12:29  • Odpověz
Yanish: ano!!! Jen tu zůstaň s námi, ať se dozvídáme, jaký máš průběh apod. :wink: Je to opravdu fajn :wink:

Děvčata, ještě když už se vás tak pořád vyptávám, tak se omlouvám, připadám si tu jak tele :slight_smile:, že vás pořád zavaluji dotazy, ale chtěla jsem se vás ještě zeptat, jak přistupujete k radám typu při snažení se:
1. nepít alkohol (ne, že bych pila :grinning:, ale spíš co říkáte na sem tam 1 - 2 dcl vína apod., já se normálně nikdy neopíjím, ale spíš, když třeba sem tam jdete s kamarádkami na pokec např., tak zda si normálně něco dáte
2. - nekouřit - neřeším, protože jsem nekuřák, ale zase mě napadlo, že jsem teď po x dlouhé době vyrazila s rodinou - mamka, sestřenka a pod. - taková dámská jízda na diskotéku, což je zakouřené prostředí :slight_smile:, tak zda byste se takovým místům vyhýbali ??
3. cvičení - dělám K2 Hiking - takové to chození na pásech podle hudby, badminton apod., zda se snažíte se vyvarovat a celkově, zda si dáváte na něco pozor třeba apod? :slight_smile:

Jsem zvědavá na vaše připomínky a názory :slight_smile:
21. únor 2011 ve 12:32  • Odpověz
@chickkky
1. pokud si das 2dc vina tak to nevadi
2.ja se zakourenym mistum vyhybam z principu, protoze to nesnasim, pali me z toho oci (nosim cocky), skrabe v krku (mam astma), pokud ale jdem semtam nekam, taky se nic nestane, to by clovek musel pretrhat kontakty s kdekym..
3. cvic jak jsi zvykla

a az budes tehotna tak bych do zakourenyho prostredi nechodila vibec, dala si max deci vina za vecer (ja teda nepila vubec protoze nejsem zvykla a 2x si loknu a uz to citim :grinning: a cvicila bych dal, akorat bych to prizpusobila.. choueni na pasech je ok, zvlast kdyz si tam sama muzes regulovat zatez, badmington ze zacatku taky, pokud teda vsechno bude ok! a zaradila bych jogu pro tehotny, je to krom protazeni, nenasilnyho posileni moc prijemnej relax a clovek se behem hodiny tak prijemne naladi na stejnou notu s miminkem :slight_smile:
no a jinak samozrejme prochazky venku :slight_smile:
Ja tehotna jezdila i na kole (dokud nebylo bricho), na bruslich moc ne, neb nejsem zadnej zdatnej jezdec, tak jsem se bala, hodne jsme chodili na vylety pesky, chodila jsem na tu jogu.
21. únor 2011 ve 12:45  • Odpověz
ja si sem tam dam trochu medoviny, je fakt ze v druhy pulce cyklu to omezuju, tak trochu na chut a necvicim na 100%, tak abych nebyla uplne vycerpana.
21. únor 2011 ve 12:47  • Odpověz
@asaka Jasně, děkuji :wink: Právě já taky jako většinou moc nechodím do těch zahulených prostor, mám to podobně jako ty :slight_smile: až na to astma teda :frowning2: Myslela jsem to opravdu jen tak příležitostně a s tím alkoholem taky tak... navíc - mé pití vypadá asi takto: deci vína a 2 deci koly do toho :slight_smile: a taky - spíš když se jednou za 14 dní s kámoškou sejdeme na nejžhavější drby, ale jinak takto s manželem doma nepopíjíme, že bychom si spolu otevřeli láhev vína apod. Moc nám to navíc nejede :wink:

Ok, tak jsem ráda, že jsem si to tak nějak potvrdila, že zase až moc to prožívat nemusím :wink:
Názory jsou na to totiž různé, někdo je fakt hodně úzkoprsý a vyhýbá se těmto věcem zuby nehty :slight_smile: Ale zase si říkám: "Všeho moc škodí" Akorát by mě to stresovalo, co všechno nesmím a otěhotnět nemusíme ještě dalších x - let, když to nepůjde a to by byl teda pěěěěkně dlouhý abstinující čas :slight_smile:
21. únor 2011 ve 12:57  • Odpověz
@chickkky Ahoj, tak já za sebe:
- Obvykle moc nepiju, ale když se sejdeme s kamarádama, taks e tomu nějak nevyhýbám. Pár deci vína myslím nevadí. Stejně zezačátku to nejde až k miminku. Až budu těhotná, tak pít asi nebudu vůbec. Teď bych to třeba zbytečně řešila několik měsíců a navíc už vidím ty podezíravé pohledy a dotazy :grinning:
- No a do zakouřeného prostoru pokud možno nechodím ani teď prrotože mi to smrdí a vadí
- Na cvičení nemám bohužel čas, jen občas posiluju doma a musím říct, že v druhé pulce cyklu neposiluju břicho. Možná to nevadí, ale mě to prostě příjde divné :slight_smile:
21. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz
@chickkky no to vis ze jo, nic se nema prehanet. Kdyz je tvoje telo zvykly sportovat tak proc by ti to melo pri snazeni ublizit? Ani v tehotenstvi ti to neublizi, naopak prospeje, kdyz bude vse probihat bez komplikaci a uzpusobis to stavu :slight_smile: Ja tu jogu chodej i zensky tyden pred porodem :grinning: pochopitelne kdyz zenska necvici pred tehotenstvim, neni ideal aby zacala nejak intenzivneji v tehotenstvi :-P
treba ve francii zensky pijou sampano cely tehotenstvi, to jsem cumela :grinning:
21. únor 2011 ve 13:01  • Odpověz
Jasné, to jako v tom těhu je jasné i pro mě, že to bych vynechala úplně ten alkohol a ty zakouřené prostory, to je mi úplně jasné. Myslela jsem fakt spíš teď v tom období snažení se :slight_smile:

S tím cvičením na to břicho jsem dokonce četla i názor lékařky, že by se tomu ty maminky měly opravdu spíš vyhýbat, než cvičit, že to tam může něčemu vadit... tak nevím ??
Ale to až v těhu.
21. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz
tak jsem mluvila s doktorem, ponekud me vydesil, kazdopadne mam prijit, problem je ze se nemuzu dovolat na recepci abych se objednala (mluvila jsem s nim na mobilu a nebyl v praci), nejdriv bylo cislo obsazene a ted prej docasne odpojeno z provozu :-P co to je tohlecto? :(
21. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz
@asaka Ty vlastně asaka potřebuješ skrze to špinění, že?? A čím tě prosim tě vyděsil?? Nejhorší je, že ti doktoři vždycky říkají nejhorší varianty ke všemu, vůbec to tak nemusí být, jestli tě něčím polekal... :wink:
21. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz
ahojky!!!

jééé, tak yanish, moc gratuluji a jsem zvědavá na další čárky!!! cítíš na sobě něco jiného? než normálně při MS?
hele zkus to i odpo, já bych do rána také nevydržela, bych pak celou noc nespala... tak pak písni co a jak, ju? a hoď foto, my ti to posoudíme... tedy spíše odsouhlasíme!!! :wink: více párů očí je lepší

@asaka já mám 3-letou variantu a už teď nestíhám, ale mě to nevadí... jsme jako OSVČ a stejně už teď jako dělám... tedy mám to na poloviční úvazek, mám s kámoškou obchůdek se spodním prádlem a ještě masíruju, takže se fakt nenudím.. ale čím dříve otěhu tak tím lépe
a co se týče těch grafů, tak jsou fakt super, si tam vše zapisuji a dokonce mi ty dny více utíkají, bych měla mít tento týden plodné dny, toto letí, ale myslím, že jak mám delší cykly, tak že to bude později...
holky, kdo je teď v očekávání nebo neočekávání? vím že další týden by měla testit Vicky a ještě čekám co macekv... a držím moc palečky
21. únor 2011 ve 14:14  • Odpověz
holky diky, snad to bude dobre.. jeste se tam dovolat a objednat se v nejake rozumne dobe :(

21. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.