• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
holky, budoucí snažilky, kde jste ??????????? :grinning:
19. říj 2010 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, můžu se taky přidat do vaší diskuze??:slight_smile: Taky by jsme se chtěli začít snažit s manžílem po novym roce, pokud tedy vyjdou plány na bydleníčko:slight_smile: aby měl šmudla/šmudlinka kde "bydlet" :slight_smile:
19. říj 2010 ve 20:05  • Odpověz
@girafka
to je jasný, vítej ! Aspoň mi tady nebude tak "smutno"...
Zodpovědný přístup ! Také jsme s manželem nejdřív pořídili (sice na hypotéku) bydlení a pak teprve snaha o mimi !
:grinning:
19. říj 2010 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, mohu se taky přidat? Zatím máme v plánu na miminku začít pracovat nejdřív v únoru, ale snad nevadi.
20. říj 2010 v 16:52  • Odpověz
@hanuu
vítej hanuu, jsem ráda, že jsi tady ! Rozšiř naše řady! A jaktože až od února ? :grinning:
20. říj 2010 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple : no manzel se na to zatim nejak neciti, ale hlavne kvuli jedne pracovne-studijni zalezitosti. Ale já bych klidne zacala hned :slight_smile:
20. říj 2010 v 17:13  • Odpověz
@hanuu

třeba se Tvůj manžel na vánoce rozhodne jinak a začnete na mimi pracovat! To by byl dáreček...
Úplně Tě chápu, asi všechny holky tady se moc těší, jak začnou... a hlavně na miminko.
20. říj 2010 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, tak se po delší době opět ozývám :slight_smile:, jsem poslední dobou ko, a Barunka už není stacionární miminko.Objevila, že umí lézt, tak se přes den nezastavím :grinning: a porád jí odněkud vyprošťuju. No a noci jsou porád nic moc, ale trochu lépe spinká.
21. říj 2010 v 10:12  • Odpověz
@vicky007
ahoj ahoj ! držím palce, aby bylo brzy líp a Baru Tě nechala trochu si odpočinout...my jsme na tom podobně ! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2010 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz
blueapple :no taky to budem pořizat na hypotéku, ale nebude tak strašná jak jsme původně mysleli:slight_smile: :wink:

22. říj 2010 v 18:09  • Odpověz
@blueapple Díky, ale to asi ne. Zatím jsme předběžně domluvení na únoru, ale uvidíme.

Já teď byla 4 dny pryč, tak jsem si říkala, že budu mít zábavu a budu dočítat a ono není co :frowning2:
24. říj 2010 v 18:56  • Odpověz
@hanuu
ostatní holky kromě vicky sem poslední dobou moc nechodí... :confounded:
Asi se není moc času...
A co Ty ? Co přípravy na snažení ? Půjdete na to přirozeně nebo tomu nějak pomůžete ? (listovka, vitamíny a čajíky pro otěhotnění, měření bazální teploty, ovulační testy, výpočet plodných dnů,...) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2010 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz
ahojky, jsem tu tak obač jen na skok...:slight_smile:, sedět u Pc mi není přáno :grinning:, furt někde lůítáme
25. říj 2010 ve 14:22  • Odpověz
@vicky007
ahoj ahoj! Bára Ti asi dává zabrat, ale je to určitě Tvoje zlatíčko !
25. říj 2010 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz
jinak dneska nám to s manžou "ujelo", tak uvidíme jestli něco bude, ale myslím, že asi nic :grinning:
25. říj 2010 ve 14:39  • Odpověz
@blueapple jj je to mojwe zlatíčko :grinning:
25. říj 2010 ve 14:41  • Odpověz
@blueapple Ahoj. Přípravy nejsou žádné. V listopadu bych měla jít na gyndu na kontrolu, tak se zeptám pana doktora, co nám doporučuje. Co různě holky psaly, tak někteří doktoři doporučují pauzu po antikoncepci a jiní naopak říkají, že není potřeba a hned po vysazení je největší šance. No tak uvidím, jaký názor má ten můj a jestli mi doporučí nějakou tu listovku nebo něco podobného. Ze začátku bych tomu chtěla nechat volný průběh, ale samozřejmě, že kdyby se nedařilo, tak asi bude potřeba snažit se tomu nějak pomoc.
A co vy? jak to plánujete?
25. říj 2010 v 18:20  • Odpověz
@blueapple skoro to vypadá, že maminky na mateřské mají nejvéce času :astonished:
Ale možná se to rozjede až se ten leden v názvu bude blížit.
25. říj 2010 v 18:21  • Odpověz
@hanuu
jojo, člověk má počítač pořád po ruce, nehlídá ho šéf v práci...to víš :grinning:
25. říj 2010 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, tak po dnešní noci jsem totálně ko. Tomáš byl včera v hospě, to bylo vše ok. Ale Bára se vzbudila a když zjistila, že je táta už doma (při usínání nebyl) tak začala jančit a usnula až v jednu!!!! Nio pak teda ráno vyspávala, tak jsem šla na chvíli taky do postele a připálila jsem jí jídlo, myslela jsem si, že se to nevyvaří za tu chvilkua a ono ejhle, vyvařilo se to :sweat_smile: , to takže hezky všechno znovu...
27. říj 2010 ve 13:54  • Odpověz
Ahojky, koukám, že je tu nějako mrtvo :confused: , u nás snaženíčko zatim nic, neb jsem nemocná, mám teplotu 37.8 a hrozně mě bolí člověk :confounded:
4. lis 2010 v 19:40  • Odpověz
@vicky007
tak koukám, že to máme dost podobné, já kašlu, je mi mizerně a občas kýchám,.... holky se asi na to lednové snažení nepřipravují...
já už koupila kyselinu listovou, mám zásobě ovulační testy, tak uvidíme...
4. lis 2010 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,po delší době vám sem nakukuju a posílám bacily,ale ty těhu :wink: už se vám to snaženíčko blíží,co? u nás je zatím všechno v pořádku,v pondělí jsem byla na druhé kontrole,miminko už měří 5 cm. ve středu jedem na NT screening,tak snad to bude taky ok...jinak po měsíci neustálého zvracení je mi už lépe,to nejhorší je doufám za námi :wink:přeji vám úspěšné snažení a hlavně pak zdravá miminka!!! :slight_smile:
4. lis 2010 ve 21:22  • Odpověz
@martankas
veeeeeeliká gratulace, jen tak dál. Ty nevolnosti určitě odezní ! :grinning:
Už se určitě těšíš, až zjistíte, jestli to bude kluk nebo holka...viď?
4. lis 2010 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz
@martankas ahojky, tak to je paráda, jak krásně rostete :grinning:.
5. lis 2010 v 15:43  • Odpověz
@blueapple no já zatím testíky nemám, ale uvažovala jsem to takovym tom mikroskopu, podle kterýho se dá ovulka určit ze slin... :slight_smile:
5. lis 2010 v 15:44  • Odpověz
když jsem to pak ukazovala manžovi, tak říkal, jestli to už není moc high-tech, jestli to radši zase nenecháme na přírodě. :grinning:
5. lis 2010 v 15:46  • Odpověz
@blueapple to víš,že se těšíme :slight_smile: akorát pořád nemáme vymyšlené jméno pro kluka, takže o miminku mluvíme jako o Laurince...sice jsem si vždycky přála spíše chlapečka,ale teď mám pocit,že to bude holčička :slight_smile:
@vicky007 o tom mikroskopu jsem se zrovna nedávno dočetla v nějaké knize...vůbec jsem netušila,že něco takového existuje..pokud je to spolehlivé a mikroskop nestojí moc peněz,asi bych do toho šla :wink:
6. lis 2010 v 10:34  • Odpověz
holky, kolik ten mikroskop stojí ? :grinning:
za set 5ti ovulačních testů - tedy na 5 dnů jsem zaplatila 120 Kč...
6. lis 2010 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.