• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@lencak80 tak to mas dobry ze neco delas :slight_smile:
ja zatim stiham, ale uvidime jestli to vyjde :/
jinak ja bych eventuelne taky o vik testovala, ale moc to nevidim..
21. únor 2011 ve 14:25  • Odpověz
lencak80: Leni, ja mam dneska dostat mesicky 28. den, takze uvidime, ale porad si myslim, ze prijdou potvurky :frowning2:.... a ani nemam odvahu si zajit koupit test do lekarny... abych nebyla zklamana... toho zklamani se totiz fakt bojim... radeji pockam jeste ... ale kdyz neprijdou dnes, tak prijdou asi zitra... jakoze v tom podbrisku me tak nejak furt "posimrava", jakoby se to tam chystalo, tak proto si moc šancí nedavam.... :frowning2:

Nebojte, dam vedet at uz tak ci onak :slight_smile:
21. únor 2011 ve 14:27  • Odpověz
@chickkky tak to držím palce, aby to pošimrávání bylo něco úplně jiného :wink:
21. únor 2011 ve 14:29  • Odpověz
@lencak80 já mám ještě dva týdny čas, taky bych tento týden měla mít plodné dny.
21. únor 2011 ve 14:30  • Odpověz
@chickkky hele, já vždy změřím teplotu a vím na čem jsem, pokud ej nízká tak opravdu MS přijde...
také jsme poprvé byla zklamaná, že to hned nevyšlo, ale pak už tolik ne, prostě si říkám že jednou ty dvě krásný čárky tam budou a budu šťastná, včera jsme se o tom bavila s přítelem, protože od té doby co se snažíme, tak jsem snad neměla orgasmus...to mě tedy docela štve.. :grinning:
a přítel říkal že na to nemám tak myslet, že právě i ten orgasmus pomáhá při oplodnění... netuším jak,a le asi jo
takže to nechci hrotit, ani když se nebudeme snažílkovat v období plodných dnů... prostě až bud etak bude, ale je to i tím, že už jedno dítě mám, kdybych čekala na první, tak je to jiné, asi bych to prožívala tak nějak více...
21. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz
@chickkky Jéje to jsi nadhodila zajímavé téma...k alkoholu a kouření se vyjadřovat nebudu, protože bych vás ukázkové snažilky jen rozladila :confused: :sweat_smile: . A s tím cvičením - já už to delší dobu flákám, občas pár sklapovaček doma...ale fakt jsem se těšila na brusle a jarní projížďku na koni a to jsou zrovna věci, který budu muset (jestli to vyjde) vynechat....hmmm :fearful:

Ale ta joga zní zajímavě, nikdy jsem jí nedělala, ale juknu o co jde.
21. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz
@lencak80 Achaa... no já totiž nevím, zda jak jsem vám ještě psala o těch mých divných pocitech po jídle minulý týden, tak mi to pořád přetrvává a nikdy jsem netrpěla pálením žáhy a ani pořád nevím, zda to, co mám za pocit, jak jsem říkala, není mi na zvracení, ale bývalo mi po jídlech těžko a takový trochu pocit, že se mi to jakoby vracelo, ale nezvracala jsem a i dnes mě trápí celý den taková divná pachuť po jídle a možná to je opravdu to pálení žáhy a taky jsem díky tomu dozvěděla, že to bývá taky příznak v těhotenství, tak já už fakt nevím :grinning:

A fakt se mi zdá, že pokud bych i byla těhotná teď pár dní od oplodnění, tak si nemyslím, že by ty příznaky byly ještě před měsíčkami.... Fakt se mi tomu nechce nějak věřit....

A tu teplotu jako klasickou??? :grinning:
21. únor 2011 ve 14:37  • Odpověz
@chickkky Já jsem měla téměř jistotu, že to dostanu - celý minulý týden! A dnes 36.den a slabý proužek na testu...
21. únor 2011 ve 14:38  • Odpověz
@yanish JJ.. já totiž zase právě neřeším to měření apod. a sledování plodných a neplodných dní, protože u nás v rodině a celkově mám hodně případů, kdy se na to opravdu nedá spoléhat :grinning: Zronvna můj manžel se narodil díky 28. dni - totálně údajně neplodné dny a jeho bratr zase 1. den cyklu :grinning:, takže opravdu si říkám, nebudu se stresovat :grinning:

Ale spíš mě zajímají takové ty obecné věci, které se k tomu taky vážou :wink:
Spíš jak jsem psala jsem si říkala, abych vám to tady nenarušovala mými přiblblými dotazy pořád :grinning:
21. únor 2011 ve 14:39  • Odpověz
tak s alkoholem to mám tak, že když mám chuť na víno, tak si sklenku dám, nekouřím a nikam moc nechodím, takže v pohodě.. a pohyb bych potřebovala jako sůl.... jsme povolená a totální troska... před druhým těhu bych na tom měla něco změnit, dát se trochu dohromady...ale kdy!!! bych potřebovala delší týdny a dny
21. únor 2011 ve 14:39  • Odpověz
@yanish No, jak říkám, trochu mě nechávají na pochybách ty nevolnosti zvláštní, ale pak si to rychle zakazuji, s tím, že si řeknu, stejně si dáváš zase plané naděje :slight_smile:
A yanish, tys teda taky kromě očekávaných měsíčků taky neměla žádné zvláštní jevy na sobě, že? :slight_smile: A test sis udělala teda až 36. den?? - jakoby po týdnu od očekávaných měsíčků?? :slight_smile:
21. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz
Jo a ještě s tím pálením žáhy :grinning:
Zvlášť u mě je to docela možné, že se totiž hodně vyskytuje při pojídání sladkého - což já miluji a fakt to i přeháním :grinning:, takže spíš si myslím, zda to není už normálně naštvaný žaludek na mě z takového množství sladkého, co pojím :D
21. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz
@chickkky no poprvé jsem otěhu také na 100% v neplodných dnech.. prý tak to zkusíme, stejně mám neplodné dny, byla jsme před Ms a hned po MS, kdy mi ještě končila a ejhle!!! už tam byl synáček, prostě nějaká odolná spermie přežila všechny nástrahy ženského těla a vybojovala si místo na výslunní :grinning:
změř si pipku, prostě BT, klidně i teď, protože vím, že se to sice má měřit rádno,ale pokud budeš těhu, tak teplotu budeš mít vyšší i tak jako taka pokud to máš dostat tak i odpo teplota moc nevyleze, už to mám zjištěný, já totiž zásadně měřila až když jsme to měla dostat, hihi, jsme to ale odborník, co?

a tvoje příznaky vypadají velmi nadějně!!!!
21. únor 2011 ve 14:43  • Odpověz
@chickkky a sladkého jím po kilech!!! a žaludek už je asi zvyklý!!! :grinning:
teď měřím poprvé tento cyklus, jen tak ze zvědavosti, ale určo to nebudu dělat každý měsíc
21. únor 2011 ve 14:45  • Odpověz
vím, že jsme stále měla příznaky jako před MS, podbřišel, prsa atd...únavu jsme přikládala tomu stresu před Vánocema, takže když jsme večer padla únavou a usnula jako špalek, tak jsme se tomu moc nedivila... a měla jsme větší hlad... ale ne na vše... a pak mi přestalo chutnat kafe,a le to bylo až 6tt a pak už jsme jen jedla a jedla... protože jsme byla stále hladová, do práce jsme nosila tašku jen s jídlem...
21. únor 2011 ve 14:47  • Odpověz
@chickkky nj, já žádné příznaky nepociťovala a nepociťuju (ale já se odjakživa moc nepozoruju)...test jsem dělala minulý týden 29. a 31. den, to tam nebylo nic...až dnes ráno, tj. 36.dc..........tak uvidíme.

Právě jsem zjistila, že jestli jsem v TOM :wink: tak jsem už v 6tt , protože se to počítá od prvního dne poslední ms, takže už bych měla měsíc a půl za sebou! to je šílený! :confused: :sweat_smile: :grinning:
21. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz
@yanish to je skvělý, že? moc ti to přeji.... ty pocity musí být úžasný, takový smíšený a hlavně než to člověku docvakne, co?
21. únor 2011 ve 14:57  • Odpověz
Holky, a já si teď přečetla, že bolesti v jedné části podbřišku můžou signalizovat mimoděložní těhotenství - a mě už týden pobolívá jen v pravé části!!! bojim bojim! Už si musím rychle udělat sichrovací testy a objednat se k MUDr., ať mám klid :fearful:
21. únor 2011 ve 14:59  • Odpověz
@lencak80 JJ Smíšený - to je to správný slovo, Leni, já jsem ouplně mimo! v práci nic nedělám, jen surfuji, prodělávám malé infarkty, když mi někdo vletí do kanclu (je mi ode dveří vidět na monitor :angry: ........a čtu a čtu.
21. únor 2011 v 15:01  • Odpověz
@yanish nene, to není pravda, také mě bolelo více na pravé straně, jsme myslela, že mám slepák :grinning: tak jsme letěla 28.12. k Mudrovi, že mě bolí podbřišek, fakt jsme myslela, že mám nějaký zánět a proto mi nedošla MS a on povídá, že mi tedy MS nepřijd,e že tam mám dutinku ještě bez srdíčka, jsme měla šok, protože v den očekávané MS jsme měla negativní test, tak jsem s tím jaksi nepočítala... jako že by mohl být ještě později pozitivní, no ještě jsme byla nezkušená...
takže buď v pohod, mě také bolela jedna strana a stále mě bolí více jedna, i když to mám mít nebo když jsme nechlazená, takže právě pak myslím, že mám třeba slepák...
21. únor 2011 v 15:08  • Odpověz
21. únor 2011 v 15:11  • Odpověz
@yanish musí to být super. Moc nečti nebo se začneš pozorovat a zjistíš, co ti všechno není. jen si to užívej a bojednej se k dr. na kontrolu.
21. únor 2011 v 15:25  • Odpověz
@yanish gratulka :slight_smile: a neboj, pokud tě bolí podbříšek může to znamenat roztahování dělohy :slight_smile:

jinak já budu testit nejdřícve ve čtvrtek :slight_smile:
Jo a mimochodem, co si tady dělat přehlednou tabulku, kdo, kde v jaké části cyklu (nebo už těhu) jsme, takhle to děláme na druhý disskuzi, kam chodím :slight_smile:
21. únor 2011 v 15:31  • Odpověz
@vicky007 chtěla jsem ti napsat že se vám pokojíček moc povedl a Barča taky :slight_smile:
21. únor 2011 v 15:35  • Odpověz
@vicky007 jo a jinak s tabulkou jsem pro, už jsem to taky v nějaké diskuzi viděla. Je fakt, že člověk ztrácí přehled :slight_smile:
21. únor 2011 v 15:36  • Odpověz
@vicky007 díky moc:slight_smile:
21. únor 2011 v 15:45  • Odpověz
Holky, tak já si teda měřila.... a mám 37, 4 na digi teploměru, tak co si o tom myslíte???
21. únor 2011 v 15:59  • Odpověz
Navíc musím jít do cvičení :grinning:
Nemůže to být jen planý poplach?? Měřila jsem se poprvé tímto způsobem... :slight_smile:
21. únor 2011 v 16:00  • Odpověz
@chickkky Já neporadím - já nikdy neměřila
21. únor 2011 v 16:07  • Odpověz
Ja jsem taky pro tabulku, proto zakladam. PC = pravidelny cyklus

lilly_brno...........29 let (svobodna, bezdetna).............1. snažení................6 DC (PC 30 DC) - listovka

Muze byt takhle? :slight_smile:
21. únor 2011 v 16:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.