• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@chickkky pokud máš přes 37 tak to vypadá zatím velmi nadějně... :wink:
vždy když jsme to měla dostat tak jsme měla už jen 36,6 a když jsme byla těhu, tak jsme měla také přes 37
21. únor 2011 v 16:26  • Odpověz
kolikátý jsi DC?
21. únor 2011 v 16:26  • Odpověz
Ahojky holky
jdu vás po čase pozdravit =)
(a taky dočíst je tu toho mraky =))) )
Zdravím všechny nově příchozí
co u mě ?? ...jsem 21 DC nějaké to snaženíčko probíhalo - probíhá tak uvidíme =)
Co jsem tu tak zatím postřehla tak řešíte měsíce narození a tak ....mě je to v celku jedno kdyby to bylo hlavně aby to bylo =) ....spíš mě tak napadá že manžel má v březnu narozeniny byl by to užasný dáreček dát mu testík s // =))
No nic jdu vás dočíst at vím co se tady dělo - děje =)
21. únor 2011 v 16:54  • Odpověz
clovek jde ven a tady se toho nakeca! :slight_smile:
yanish, neboj, ja kdyz byla tehotna, taky me pichalo vpravo a byla jsem nervozni, ono je to tim, ze se napinaji delozni vazy jak se zvetsuje deloha. Je to opravdu bezne, ze poboliva bricho a nekde sem tam pichne.
Tu teplotu, to sis merila ted? V pochve nebo v podpazi? ja jsem nak zmatena :slight_smile:

jo jinak jsem se konecne dovolala na gyn a jdu tramtadadaaa hned zitra, vypadla jim naka objednana zenska, tak mam radost. Sice prijdem o cviceni na ktery chodime se synem, ale cert to vem.

ja zas k tem priznakum jo- je mi porad strasna zima, ale takova divna, jako kdyz mate teplotu a je vam zima, ale teplotu nemam.. poboliva me podbrisek-coz muze byt sugesce diky tomu spineni :/ a vadi mi ruzny pachy. No, ale nic nenormalniho ze jo :grinning:
Si rikam, ze kdyz mi zitra nabere dr hormonalni profil, urcite nabere i hcg, tak se teoreticky pravdu o tomto cyklu dozvim driv..
21. únor 2011 v 16:55  • Odpověz
a jen jak prijdu tak nikde nikdo :grinning:
tak ja jdu teda uklizet :slight_smile:
21. únor 2011 v 17:19  • Odpověz
@hanuu děkuju, určitě na tom budu pracovat a to do té doby dokud to nevyjde... :slight_smile:
21. únor 2011 v 18:24  • Odpověz
@yanish Ani bych to necetla, radeji si zavolej a objednej at ti to potvrdi :slight_smile:). Kdyz jsem byla tehu tam me bolelo jen na jedne strane .
21. únor 2011 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz
@macekv já taky právě měla všechny +- 28, ale teď se mi nějak zblblo tělo... ale doufám, že ty se udržíš pod těch 30 a nebo v tom nejlepším případě budeš těhulka :slight_smile:... dokonce teď - 3. den MS, kdy jindy krvácím nejvíc to zase skoro nemám (jindy mám MS tak 6 dní) %-( jen malinko, vážně nepatrně špiním... a ten den, kdy jsem to dostala, tak to byla taková šílená bolest, že jsem se nemohla narovnat - pořád jsem chodila přikrčená, což se mi taky nikdy nestalo... měla jsem to normálně silně včera a dnes najednou nic - jsem z toho úplně zmatená, snad je vše ok... :frowning2:
21. únor 2011 v 18:30  • Odpověz
Ahoj holky,
no tady toho je :slight_smile:). Holky zitra budu 10 DC tak tento mesic se budeme hodne snazit :DD ovu testy koupene tak uvidime jak nam coltilbegyt a kamaradi :slight_smile: pomuzou.
21. únor 2011 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz
@yanish měla jsem cyklus 34 dní - vím, že to není nejdýl, ale je to o týden delší než mívám...
21. únor 2011 v 18:33  • Odpověz
Děvčata, dneska mám 28.DC :slight_smile:
No, uvidíme.... :slight_smile:
21. únor 2011 v 18:38  • Odpověz
Ahojky holky, tak jaké bylo pondělí?
@chickkky Tak to držím palce :slight_smile:
21. únor 2011 v 19:10  • Odpověz
Vy fakt věříte, že bych mohla být těhotná?? :grinning:
Já jsem si to ze srandy změřila podle rady lenckak80 :slight_smile: a naměřilo se mi těch 37, 4, ale vůbec nesleduji jiné dny :slight_smile:, takže třeba je to jen planý poplach :slight_smile:
Ale děkuji za podporu :slight_smile:

Jinak já v práci v pohodě a byla jsem na tom Hikingu - chodící pásy podle hudby a teď už jen odpočívám a koukám na telku :slight_smile: A sleduji co nového tady :slight_smile:
21. únor 2011 v 19:18  • Odpověz
@chickkky jeje tak to držím palce. To by bylo super, kdybys byla těhotná, pěkně by se nám to tu rozjelo :slight_smile:
21. únor 2011 v 19:37  • Odpověz
@chickkky A proč by ne? jednou to přijít musí a proč né zrovna v tomhle cyklu :wink: To já s tímhle moc nepočítám, ale příště už to musí klapnout :slight_smile:
21. únor 2011 v 19:40  • Odpověz
@chickkky tak to vypada fakt nadejne :slight_smile:
ja jsem fakt tak rada ze jdu k rd uz zitra, jinak bych se nervovala a vymyslela co mi je.. doufam, ze me zitra uklidni. Budu muset vzit i syna, to zas bude legrace :grinning: ale uz jednou se mnou na gynekologickem kresle lezel :slight_smile: hlidat sestrickama by se nenechal, tak jsme na gyn., kresle byli oba :slight_smile:
21. únor 2011 v 19:41  • Odpověz
No, byla bych šťastná, ale sama tomu pořád moc nevěřím, pořád si říkám, že dneska mám 28 DC, takže měsíčky se mohly klidně akorát zpozdit :slight_smile:
Děkuji za podporu :slight_smile:, ale asi zítra pokud by nedorazily, tak bych už večer vběhla do lékárny a koupila si test a ve středu ráno pokud ještě nepřijdou, tak bych se otestovala :slight_smile:

Dám vám vědět :slight_smile:
21. únor 2011 v 19:42  • Odpověz
@asaka JJ!!! Budeme na tebe moc myslet asaka :wink: Dej taky vědět, jak to vypadá!!!
21. únor 2011 v 19:42  • Odpověz
@chickkky diky, to vis ze hned dam vedet.. nejak kolem poledne bych to videla.. uz aby bylo rano, brrr
21. únor 2011 v 19:44  • Odpověz
@chickkky Jasně, budeme ti držet palečky a ve středu chceme vidět // :wink:
21. únor 2011 v 19:45  • Odpověz
Ať je to čekání na cokoliv, vždycky je to hrozné :slight_smile:
Hrůza!!!
21. únor 2011 v 19:46  • Odpověz
@yanish Moc gratuluji! Přeji, ať tam zítra zase jsou // a Dr. potvrdí, že budeš maminka :slight_smile:.

Já jsem dnes 30 DC. Do čtvrtka by měla MS přijít. Tenhle měsíc mám naopak výjimku ze svých těhu příznaků :grinning: . Pokaždé, když má dorazit MS, tak na sobě pociťuji těhu příznaky, ale pro tentokrát vůbec nic. Takže třeba se zadaří příští měsíc!
21. únor 2011 v 19:51  • Odpověz
@martinale A nebo právě naopak to klaplo tenhle měsíc a bude to o to větší překvápko :wink:
21. únor 2011 v 19:57  • Odpověz
@martinale třeba je to právě ten správný příznak :grinning: Každopádně držím palce, ať na ten další měsíc už nemusí dojít.
21. únor 2011 ve 20:01  • Odpověz
@melinkaproch to je divné no.... :unamused: já mám MS vždy stejně silně i stejně dlouho i stejně jako při HA...jediné co jsem měla rozházené byly cykly, třeba 25 dní, pak 19 dní...poslední tři jsem měla 26, 26 a těch 30, teď uvidíme, možná i ovulku jsem měla předtím dříve, začala jsem to zjišťovat až teď, první cyklus měřím BT a zkoušela jsem ovu testy....jsem sama zvědavá, každopádně dr. říkala, že sliznici mám krásnou a vliv HA už není a že aj ty cykly mám celkem ok, akortá ta ovu no, tak jsem v horším případě teď další cyklus na dr. připravená s grafem, který po mně chtěla dál a řeknu ji aj ovu testy, ale vychází to, protože 16DC měl dominantní folík 11mm, takže 23DC ovu odpovídá :wink: ..

uvidíme, uvidíme ... ale věřím, že štěstí se jinde unaví :wink:
21. únor 2011 ve 20:31  • Odpověz
@lucie_kol čitě, určitě, určitě :grinning: myslím na tebe všemy mozkovými závity :wink:
21. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz
ja mam strach abych nemela nejaky polyp, at uz na cipku nebo v delozni sliznici, tomu by totiz moje priznaky odpovidaly :( (spineni mimo ms a sem tam i po sexu) to bych musela na kyretáž a snažení by se rázem značně odložilo :(
21. únor 2011 ve 20:44  • Odpověz
@martinale presne, treba je tohle tehotenskej priznak ;)
21. únor 2011 ve 20:44  • Odpověz
Holky, kéž by! Budu ten nejšťastnější člověk na světě!

V každém případě bude čtvrtek osudový pro více holek. Tak jsem zvědavá, jestli nám nepřibydou nějaké těhulky :slight_smile:
21. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz
@macekv Tak to uz je jasne, ze se zadaří :slight_smile:)
21. únor 2011 ve 23:04  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.