• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@macekv to je dobře, že měříš :wink: třeba Ti to pomůže k těhulkování, akdyž ne, tak alespoň o sobě budeš vědět víc :wink: ale opravdu věřím, že Ti to vyjde :wink:... Za jak dlouho se chystáš testovat??? :slight_smile:
22. únor 2011 v 06:04  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem vážně zmatená, vůbec nevím, co moje tělo blbne - MS už vůbec nemám a včera jsem jen špinila... Akorát mě napadla taková hloupost - to jestli jsem neměla 2 ovulky - navíc, jak mi graf 2krát stoupl nahoru a vždy to byly 3 teploty vyšší než ty předchozí, tak nevím jestli je to možné... A třeba, že by se nechylo jedno z těch vajíček a proto to krvácení a pak přestalo po 2 dnech a včera jen nepatrné špinění a dnes už vůbec nic, takže tomu nerozumím - jindy mám MS 6 dní, docela silně první 4 dny... ale kdybych byla těhu, tak by mi asi ani při MS neklesly teploty... Tak nevím, co myslíte???
22. únor 2011 v 06:14  • Odpověz
22. únor 2011 v 06:32  • Odpověz
@melinkaproch mně teploty taky lítaly, ale jen do ovu, teď se drží zatím nahoře a neskáče to...já si myslím, že snad ovuka může být jen jedna ne? :wink: :grinning: ale nevím :grinning: Já tomu moc nerozumím :grinning:

já nevím, jestli má testit smysl, protože je aj brzy, kdybych nedostala MS do víkendu třeba do neděle, tak by to bylo 10DPO, takže šance na ducha možná, vzhledem ke krátké LF to spíš vypadá, že MS stejnak dorazí :unamused: :frowning2: ale dnes teplotka 36,8...takže naděje ještě je, pokud ovšem zítra neklesne, jestli klesne, tak MS přijde :-/

Děkuji! Já nevěřím, ale doufám :sunglasses: :slight_smile:
22. únor 2011 v 06:36  • Odpověz
@melinkaproch jinak dle grafíku bych ale řekla, že jsi měla ovu opravdu 12DC, když jsem sledovala různé grafy na netu, tak hodně holčinám to po ovu skákalo! :wink:
22. únor 2011 v 06:38  • Odpověz
tak holky, včerejší ranní test nepotvrzen, dnes ráno na testu jen jedna čára :frowning2: :fearful: Ve 4 jdu k doktorce, tak ta to rozlouskne - doufám! Jsem z toho zmatená, ajaj....
22. únor 2011 v 08:28  • Odpověz
@yanish držím palečky :wink: :slight_smile:
22. únor 2011 v 09:53  • Odpověz
:slight_smile: Tady dneska nikdo neníííí :unamused:

Holky mám 28DC, teplota 36,8...zatím :-/ uvidíme zítra...:-/
22. únor 2011 v 10:03  • Odpověz
@macekv Neklesej na mysli :wink: Třeba to půjde nahoruuuu :wink:

Já zatím měsíčky nic, ale podbříšek se ozývá docela intenzivně, takže čekám, že to jsou asi opravdu měsíčky :frowning2:, takže taky si myslím, že to byl včera planý poplach :slight_smile:
Ale neklesejme na mysli :slight_smile:

Budu dávat taky čerstvé zprávy. Zatím nic :slight_smile:

Mimochodem k té tabulce a info o nás: vdaná, bezdětná :slight_smile: 26 let - v lednu :slight_smile: Stačí to? :slight_smile:
22. únor 2011 v 10:09  • Odpověz
@yanish Všimla jsem si zprávy až teď... ale jak je to možné?? :frowning2: No, každopádně myslíme na tebe dál, uvidíš, jak se to bude vyvíjet.... přece nemůže být čárka, a pak zase zmizet, nebo je to jako normální??!!!
Co nám to ta naše těla dělají?? :-/
Yanish, drž se a snaž se být v pohodě!!! Držím pěsti!!! :wink:
22. únor 2011 v 10:11  • Odpověz
Holky, tak vám oznamuji, že jsem doběhla z WC a mám měsíčky :frowning2:(((
Ach jooo, zase budu mít pokažený den :frowning2:((
Už jsem se vnitřně natěšila, že co když jsem fakt těhotná :frowning2: Začínám si uvědomovat často na sobě, zda nejsem na to opravdu hodně upnutá.... takže to jsou už třetí menses od začátku snažení se... no, tak uvidíme ....

Zatím ahojky, hodně štěstí vám všem, co teď čekáte taky :slight_smile:
22. únor 2011 v 10:59  • Odpověz
yanish nezoufej, ja mela taky jeden test pozitivni a dalsi negatibni.. delalas od stejny firmy nebo nejakej jinej?

ja jsem dost prepadla, byla jsem u dr, dostala jsem naky leky na zanet-preventivne, duphaston od pulky cyklu (progesteron) a pokud tohle nezabere na moje problemy do dvou mesicu, tak by me poslal do nemocnice asi na kyretaz, protoze by ze vseho byla podezrela delozni sliznice :/ tak jsem z toho fakt spatna, tentokrat to zjevne tak jednoduchy otehotnet nebude :(((((((((( jsem si tady ted pobrecela ze vseho :(
22. únor 2011 v 11:00  • Odpověz
@chickkky heleď, já čekám možná 9 MS od začátku snažení, takže nejsi na tom tak bledě :wink: :slight_smile: za měsíc znovu, ne? :dizzy_face:

o jaké tabulce mluvíš? :slight_smile:

díky :wink: ale moc se neraduji, spíš čekám, že MS přijde :dizzy_face:
22. únor 2011 v 11:14  • Odpověz
@asaka ahojky, můžeš mi prosím přimenout co se děje? Copak ti to zjistili? :unamused: :frowning2:
22. únor 2011 v 11:15  • Odpověz
@macekv ma problem, ze posl dobou nekdy spinim po sexu a pak ze tak od 22dc spinim az do mentruace, nekdy az od 24, 25dc.. doktorovi se hlavne nelibi to spineni po sexu.. :(
chtel mi napsat Antikoncepci na 3mesice, ze by se ten cyklus treba upravil, ale to jsem nechtela.. kazdopadne se moc netvaril ze by ted pravdepodobnost otehotnet byla nejaka velka.. :(

@chickkky ach jo, to je smula :( tak vzhuru s optimismem do dalsiho cyklu! :slight_smile: (mne se rika, ja z toho taky budu spatna :(
22. únor 2011 v 11:28  • Odpověz
@asaka mno na druhou stranu, je to težký se rozhodnout, nic nezkusit a snažit se zbytečně, nebo jít do HA na 3 měs a čekat, zda se to upraví a nic víc ti neřekl? opravdu se nedivím, že se netvářil, dobré to asi není a domlouvali jste se co dál? Jakáje příčina? UTZ ti dělal a tak?
22. únor 2011 v 11:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak jeste jednou pripomenu tabulku, snad se chytne vic jak vcera. :slight_smile:

přezdívka..........věk (další info).....................................kolikáté snažení.....počet dní po DC - co užíváte
lilly_brno...........29 let (svobodna, bezdetna).............1. snažení................6 DC (PC 30 DC) - listovka

22. únor 2011 v 11:49  • Odpověz
@macekv jinak UZ a pohmatove vse ok.Ach jo :( ja jsem samej gyn problem... uz od 14i let :(
Zatim se to porad svadi na to, ze to mam rozhazene, 2r jsem kojila a prestala jsem v rijnu 2010.
22. únor 2011 ve 12:14  • Odpověz
@lilly_brno ahojky jojo, dobrá tabulka, možná tam nemusí být, kolikáté snažení, aby to nebylo pak pro někoho deprimující :slight_smile:
22. únor 2011 ve 12:22  • Odpověz
na druhé diskuzi, kam chodím vedeme takovouto jednoduchou :slight_smile:
vicky007 (Vicky, 29, Praha).....................................34 DC
22. únor 2011 ve 12:25  • Odpověz
já chodím do jiné diskuse také ještě a tam se to vede takto každý den:

macekv.........24let.............9. snažení...........28DC ( poslední 30DC).............listovka
22. únor 2011 ve 12:46  • Odpověz
@asaka aha, ale tak jedno mimčo už máš, tak snad nemůže být problém s druhým :confounded:

to mě podrž a co ti jako teda řekl, co by doporoučoval, jaký postup a když tonepomůže tak co dál??
22. únor 2011 ve 12:47  • Odpověz
asaka...28let.. 1 dite, 1. snažení, 25dc
22. únor 2011 ve 12:48  • Odpověz
@lilly_brno mno s tím souhlásím :wink:

hlásím se!!!!!! :grinning:

macekv.....24let (svobodná, bezdětná)............9.snažení............28DC(PC 30DC), listovka, kontryhelový čaj
22. únor 2011 ve 12:49  • Odpověz
@macekv no doufejme ze jde o lutealni insuficienci, tj,. ze zlute telisko produkuje malo progesteronu a proto zacnu spinit driv nez dorazi ms a sliznice je takova "krehka". No kdyby to nezabralo, mohl by to byt nejaky polyp (vyrustek sliznice) v hrdle deloznim nebo v delozni sliznici.. nebo nevim :( ale tohle moc nevysvetluje to spineni po styku..
22. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz
@macekv no je to možné, ale v každém případě teď už se těším na příští ovulku :slight_smile:... Tak zatím se ti drží teplota nahoře, tak je to fajn... moc doufám, že nahoře i zůstane, tak zítra napiš, jak jsi na tom s tou teplotkou - budu moc zvědavá :slight_smile:... hodně štěstí :wink:
22. únor 2011 ve 13:31  • Odpověz
@chickkky to mě moc mrzí, asi vím, jak jsi smutná - já to dostala před 4 dny... hrůza... Tak čelem do nové příležitosti :wink:... kdy tak míváš ovulku??? :slight_smile: že bychom pak mohly třeba to sledovat spolu těhu příznaky :wink: :slight_smile:
22. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz
@asaka aha, a jak to zjistí????
22. únor 2011 ve 13:52  • Odpověz
@vicky007, @macekv, @asaka
Takze pridano, aktualizovano (koupila jsem si v lekarne sypany kontryhel a jdu popijet) a ostatni se muzou v klidku pripojit do tabulky samy...s tim, ze co uvest nechteji, tak at neuvadi :slight_smile:

přezdívka..........věk.....................snažení...........počet dní po DC - co užíváte
lilly_brno........29 let, Brno............1. snažení...........7 DC – listovka, kontryhel
vicky007........ 29, Praha..........................................34 DC
macekv..........24 let.......................9. snažení.........28 DC – listovka, kontryhel
asaka.............28 let, 1 dítě...........1. snažení.........25 DC

22. únor 2011 ve 13:52  • Odpověz
@macekv no to by se zjistilo tak, ze na to zabere ten utrogestan

@melinkaproch
@chickkky ja vas s ms budu nasledovat nejpozdeji o vik, uz ted podle spineni je to skoro jisty.. :(
22. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.