• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@melinkaproch mno zítra může být všem nadějím konec...to klesne na 36,7 bo 36,6 a je to, právě že ta LF mě mate no a pozdní ovu taky, takže vůbec nevím, zda ám ovu čekat v termínu nebo ne...díky :slight_smile:
22. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz
@asaka a kdyby nezabral, tak zjistí opak a bude pídit dále asik? :slight_smile: to zjistíte, určo!!! :wink:
22. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz

lilly_brno........29 let, Brno...................1. snažení................7 DC – listovka, kontryhel
vicky007........ 29 let, Praha........................................................34 DC
macekv..........24 let, Ústí nad Orl...........9. snažení...............28 DC – listovka, kontryhel
asaka.............28 let, 1 dítě...................1. snažení..............25 DC

22. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz
@macekv jj, presne tak, doufam ze to bude tim!
jeste jdu teda 3, den pristiho cyklu na krev na hormonalni profil
22. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz
@asaka jo?? Já jdu 10DC na UTZ - folikulometrii a uvidíme, jinak asi také pak HP :grinning:
22. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz
Hoj hezké odpoledne
....tady je spousty zvratů =( .....všem držím palečky
tak dnes rozhodnuto od pátku jsem v práci bez přestání cele 4 týdny (teda neděle budou volné) ....kolegyně jede do lázní takže to bude na mě

příspěvěk do tabulky ....
holino ........30 let, Karviná .......6 snažení........22 DC .......Listovka femibion 800, kontryhel
22. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz
ahoj holky,

lencak80.........30let.........1. dítě........Vyškov........2. snažení............10DC.... občas listovka
22. únor 2011 ve 14:38  • Odpověz
@asaka nezoufej, špinění ještě nic neznamená, tak doufej, že to zůstane jen špinění a to klidně můžeš být těhulka... moc Ti budu držet pěstičky a doufat, že alespoň ty budeš úspěšná!!! :wink: a kdyby to nevyšlo teď, tak už určo budeme těhulkovat příští měsíc :wink:
22. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz
lilly_brno........29 let, Brno......................1. snažení................7 DC – listovka, kontryhel
vicky007........ 29 let, Praha.................................................34 DC
macekv..........24 let, Ústí nad Orl.........9. snažení.............28 DC – listovka, kontryhel
asaka.............28 let, 1 dítě....................1. snažení.............25 DC
holino ............30 let, Karviná ...............6. snažení.............22 DC -listovka femibion 800, kontryhel
lencak80....... 30 let, 1 dítě, Vyškov.....2. snažení............10 DC - občas listovka
22. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz
@chickkky tak to mě moc mrzí, vypadalo to tak nadějně... ale pokračujeme, né!!!!
musíme být hlavně v pohodě, čím více nás to bude trápit, tím to půjde hůř!!!

yanish, tak to nechápu, jak to že včera byla slabá a dnes žádná, možná to bude tím testem, každý může ukazovat trochu jinak, tak raději at se na tebe mrkne Mudra, držím pesti, ať je tam dutinka!!!!

@asaka tak snad to bude také dobré.. dnes tedy ten den nezačal moc pozitivně!!!

@macekv, maci, třeba to budeš mít jen posunuté, takže teploty budeš mít nahoře a dostaneš to později nebo to také nedostaneš.. já měla tu leteální fázi cca 16dní...tak uvidíš, ale každopádně na tebe myslím, aby ta mrcha nedošla...
jinak, já mám celkově teploty vyšší, teď mám kolem 36.6 před ovu... tedy ještě nevím kdy ovu bude..měla bych ji mít kolem 1.3. tak uvidíme.. ty teploty by měli být před ovu nižší, že? chci měřit pouze tento měsíc, abych věděla co a jak... a ta tabulka na womanzone je skvělá, moc přehledná a dá se tam toho hodně zapisovat... zjistila jsme že trpím podváhou :grinning: a také mi ty dny jaksi rychleji utíkají.. den po dni se stále blížím k plodným dnům, cca za dva dny :wink:
22. únor 2011 ve 14:45  • Odpověz
@macekv tak obě budeme doufat v tu lepší variantu a to, že se teplota udrží! :wink: a kdyby si začala další cyklus, tak budu jen o pár dní napřed, tak budeme měřit spolu :wink:... podle mě budeš mít ovulku kolem 12, 13 dne - kdybys vzala nejkratší cyklus a nejdelší a vydělila to dvěma, tak to by Ti tak přibližně mohlo ovulaci říct, ale nedá se na to spoléhat... já doufám, že tenhle cyklus budu mít už normální, takže počítám s plodnými dny, tak za 6, 7 dní :slight_smile: a ovulku tak za 9,10 dní :slight_smile: ale zatím vůbec nevím :frowning2:
22. únor 2011 ve 14:48  • Odpověz
@lencak80 Ty jo, podvahou? Ja mam spis opacnej problem :slight_smile:))
22. únor 2011 ve 14:52  • Odpověz
@lencak80 jj měla by klesnout, můj grafík i pošlu, měřila jsem poprvé ale před ovu to bláznilo, těsně před ní šly krásně teploty dolů a pak krásně nahorů a zatím se drží....já mám BT tak střed ani vysoké ani nízké :wink:
22. únor 2011 v 15:05  • Odpověz
@lilly_brno jj supr :slight_smile: a budeme mít přehled :grinning:
22. únor 2011 v 15:06  • Odpověz
no nic, dítě má babička na prochajdě, musím stihnout vyluxovat a vytřít :confounded:
22. únor 2011 v 15:06  • Odpověz
aktualizace
lilly_brno........29 let, Brno......................1. snažení................7 DC – listovka, kontryhel
vicky007........ 29 let,1 dítě, Praha............3 snažení..................................34 DC , listovka
macekv..........24 let, Ústí nad Orl.........9. snažení.............28 DC – listovka, kontryhel
asaka.............28 let, 1 dítě....................1. snažení.............25 DC
holino ............30 let, Karviná ...............6. snažení.............22 DC -listovka femibion 800, kontryhel
lencak80....... 30 let, 1 dítě, Vyškov.....2. snažení............10 DC - občas listovka
22. únor 2011 v 15:08  • Odpověz
můj grafíček :grinning:
22. únor 2011 v 15:08  • Odpověz
@melinkaproch já jsem měla ovu 23DC až!!!!!! :wink: a poslední cyklus 30DC, což byl můj zatím nejdelší!! :grinning: pro mě je to napínavé aj tak :grinning:
22. únor 2011 v 15:11  • Odpověz
@melinkaproch podívej se mi na grafík, mám ho aj v profilu...takže vůbec nevím, kdy mám příští cyklus ovu čekat, ale jdu k dr. na UTZ, takže ona mi bude říkat, kdy se ovu chystá :wink:
22. únor 2011 v 15:12  • Odpověz
@macekv graf vypada pekne! :slight_smile:
ja nakonec taky zacla merit.. ale prijde mi ze nam nak divne meri teplomer.. normalne mam teplotu v podpazi 36,6 a teplomer mi meri 35,8, 36,2 coz je nak desne malo.. a BT 36,7 oba dva dny, vzdy o cc 1st vic nez v podpazi, coz se mi zda dost velkej rozdil ne?
nezkousela jste nektera zmerit teplotu v pochve pres den, kolik vam to hodilo a jak moc se to lisilo od ty bazalni?
22. únor 2011 v 15:14  • Odpověz
@macekv koukám na grafík, také mě to tak občas lítá... ale teploty mám vesměs kole těch 36,6 +-
tak teď musíš čekat jestli klesnou nebo naopak stoupnou, když se vajíčko uhniz´duje tak je teplota nižší, že? tak uvidíme a zatím držím palečky... aby pěkně šla nahoru
22. únor 2011 v 15:18  • Odpověz
@asaka já se měřím dole :wink: což je nejjistěší :wink: :grinning: Hele drahá :grinning: nemáš v tom hokej tak trochu??? Bazální teplotu měříš nejlépe ráno než vstaneš, což je hned po probuzení v posteli, ve stejnou dobu +-nějaká minutka!!!! A myslím, že ze všech zkušeností ostatních, krom pod jazykem měří všechny v pochvě!!!!Přes den to nemá cenu!!!!!!!!! BT je hrozně náchylná na teplotu okolí, po čůrání se změní, po vykoupání se změní!!! Ju?? :wink: :grinning:

pěkně? to byl divoch, já jsem měla nervy ze začátku, jestli se něco neděje a tak, hrozný psycho :grinning:
22. únor 2011 v 15:21  • Odpověz
@lencak80 já doufám, kéž by to stouplo o stupínek výš :wink: :grinning: když néé, tak se nic neděje no :-/ Další cyklus strávím u dr. :grinning:
22. únor 2011 v 15:23  • Odpověz
@asaka nevím, já se v podpaží neměřím... ale zkusím to, ju? a dám ti vědět
jinak měřím jen tu bazální
22. únor 2011 v 15:25  • Odpověz
@macekv ja vim jak se meri BT :-P :slight_smile: ale kdyz jsem byla prvne tehotna, mela jsem zvysenou teplotu klasicky v podpazi asi tyden pred vynechanim ms a pak jeste snad mesic.. byl to vlastne muj jedinej priznak.
prijde mi ze ty digitalni tepolomery jsou uplne na h... a bohuzel stary dobry rtutovy se nam rozbil :(
22. únor 2011 v 15:28  • Odpověz
ted se prave celkem citim jako bych mela zvysenou teplotu, ale digi teplomer nema stejne mineni.. ja jsem fakt mela svych klasickych 36,6 a kdyz stoupla na 36,8, poznala jsem to s naprostou jistotou.
Pokusim se rtutovy slohnout nasim nebo tchyni, ta urcite nejaky mit jeste bude (uz se neprodavaj)
22. únor 2011 v 15:33  • Odpověz
Ahoj holky, chtěla bych radu, bolí mě bradavky a teče mi z nich taková nažloutlá lepkavá tekutina? Dělala jsem si test a nic, nevíte co by to mohlo být? Díky za odpověď. Jinak se snažíme od května a pořád nic :frowning2:
22. únor 2011 v 15:34  • Odpověz
@macekv no je zvláštní, že jsi měla takhle krátkou luteální fázi, ale mohla si náhodou zrovna chytit nějaký divoký cyklus, jak doela vypovída první část grafíku :slight_smile:... tak třeba to teď bude lepší a líp se v tom vyznáš... podle mě Ti přijde ovulka dřív než 23 DC :wink:... já jsem do teď měřila bt v ústech, ale teď jsem se dočetla, že máš pravdu a dole je to nejpřesnější, tak od zítřka - dnes jsem už zas trochu zašpinila, tak to už je délka MS skoro ok a jestli zítra už bude úplně pryč, tak přesměruju měření taky dolů :slight_smile:
22. únor 2011 v 16:11  • Odpověz
@bes22 a kolik jsi DC? a stalo se to poprve?
ja pred prvnim tehotenstvim taky zjistila, ze mi z jedne bradavky z jednoho mista po zmacknuti vyteka kapicka nazloutle tekutiny, ale bradavky me nebolely. Sla jsem na krev jestli nemam zvyseny prolaktin-nebyl. Tak na sono prsou, tam nenasli taky nic, takze jsem to mela ignorovat.

kazdopadne udelej si test znova, jestli se to stalo prvne a zrovna na konci cyklu tak tehotenstvi je nejpravdepodobnejsi :slight_smile: Kdyby nahodou ne, zasla bych si na tu krev jestli nemas zvysenej prolaktin. Ale neboj, nebezpecna je jen krvava tekutina, bila, zluta, hneda je ok.
22. únor 2011 v 16:12  • Odpověz
@asaka jj stalo se to poprvé, začátkem března má přjít MS tak uvidíme. Kéž by to vyšlo. začíná to být v práci divoký s propouštěním.
22. únor 2011 v 16:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.