• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@bes22 a vou jsi mela kdy, ze uz jsi testovala prosim te? :slight_smile:
neboj, bud jsi tehotna nebo to nic zavaznyho neni :slight_smile: ale ja sazim na tu 1. variantu :slight_smile:
22. únor 2011 v 16:55  • Odpověz
@asaka ovu přesně nevím, protože MS chodí dost nepravidelně, už byla i nějaká vyvolávačka, ale poslední dva měsíce se to drží na těch 29-30dnech.Byla jsem zvědavá :wink: Teď budu čekat a uvidím a díky
22. únor 2011 v 16:57  • Odpověz
@asaka aha, myslela jsem, že ne, tak alespoň vím, že já to správně dělám :dizzy_face: :grinning:

já jsem ráda za digi, je to hned a nemusím čekat, než to vyleze :grinning:
22. únor 2011 v 17:03  • Odpověz
@melinkaproch Mno to doufám, že to byl jen nějaký výpadek :grinning: :dizzy_face:

mno mě to v puse anik nenapadlo, v prvním článku na netu jsem se dočetla, že BT se měří dole a pak už jsem to neřešila :dizzy_face: :grinning: snad to je můj první a poslední divoký graf :grinning: to bude dr. koukat :grinning:
22. únor 2011 v 17:05  • Odpověz
@bes22 mně se hrozně ulevilo, že jsem zjistila, kdy ji mám, koupím zase ovu testy a alespoň víme, že se nesnažíme na prázdno :grinning: chtěla bych vědět, že přesně ten den každý měsíc ovu je a ne to pořád zjišťovat :dizzy_face:

holky, které mají pravidelné cykly mají výhodu :wink:
22. únor 2011 v 17:08  • Odpověz
Aktualizace
lilly_brno........29 let, Brno......................1. snažení................7 DC – listovka, kontryhel
vicky007........ 29 let,1 dítě, Praha............3 snažení............34 DC - listovka
macekv..........24 let, Ústí nad Orl.........9. snažení..............28 DC – listovka, kontryhel
asaka.............28 let, 1 dítě....................1. snažení..............25 DC
holino ............30 let, Karviná ...............6. snažení..............22 DC -listovka femibion 800, kontryhel
lencak80....... 30 let, 1 dítě, Vyškov.....2. snažení.............10 DC - občas listovka
martinale.......24 let, Litoměřice...........2. snažení.............31 DC - listovka Femibion 800
22. únor 2011 v 17:22  • Odpověz
@macekv jj určo se to srovná a nebo už nebude ani třeba v tom nejlepším případě :wink:... Já jsem teď docela zmatená - zkusila jsem si změřit teplotku dole a mám 37,1 - přitom mám mít jakoby MS, kterou skoro už nemám... ale měřila jsem tak po poledni, tak je jasné, že bude o něco vyšší, ale teda nejsem si jistá, že by mohla být o nějak moc... tak jsem začala pátrat na netu a zjistila, že spousta holek dostala MS i když už byly těhu... Takže raděj zítra koupím test... možná je to hloupost, ale chci mít jistotu... no pak by mě dost mrzela další věc a to, jak jsem zapíjela svůj smutek z toho, jak jsem to dostala - to bych si moc vyčítala! :frowning2: :pensive: ale spíš počítám s tím, že to těhu není, tak nebudu teď zklamaná z testování, ptž s ničím nepočítám - bude to jen pro kontrolu :slight_smile:...
22. únor 2011 v 17:42  • Odpověz
melinka, kámoška se dověděla o těhu až ve třetím měsíci, protože to normálně každý měsíc měla, sice trochu jinak,a le měla, takže zkus zítra testnout, at máš jistotu... každý to má opravdu jinak a pokud jsi měla jinou MS, tak to může také znamenat, nechci dělat naděje, ale stává se to i při těhu, že máš jakoby MS... nebyla bys jediná, uvidíš
22. únor 2011 v 18:03  • Odpověz
Tak právě jsem dotvořila menstruační kalendář na womenzone .....a výsledek je takový že ovulace měla proběhnout ve stejné dny jako mě vypočítala kalkulačka plodných dní tady ...http://www.plodne-dny-vypocet.cz/ .......tak snad je to dobré znamení....a po naznačení snažení se v menstruačním kalendáři se v době ovulace taky snažilo ....tak snad je to na dobré cestě (zatím teda žádné příznaky nepociťuju =( .....jen po srovnání podle menstruačního kalendáře na womenzone jsme se v lednu snazily jen poslední 2 dny ovulace ......že by další bod pro dnešní měsíc k dobru =)) .....no každopádně bude to zajimavé a jsem napnutá jak kšandy =))))
22. únor 2011 v 18:28  • Odpověz
Tak holky, já jsem dnes 31 DC. Menstruaci mívám v rozmezí 32 - 35 DC. Takže do neděle by mělo být jasno. Zatím necítím ani MS ani těhu příznaky, tak jsem zvědavá :slight_smile:
22. únor 2011 v 18:43  • Odpověz
@melinkaproch já jsem minulý cyklus měřila posledních 5dní před MS a začínala jsem na 37, potom to kleslo a 36,7 2x a 36,5 2x a ten den mrška přišla....to jediné mně sedlo :grinning:

zkus to, ale nijak se na to neupínej :wink: radši :unamused: já taky radši počítám s mrškou, než abych se těšila a ono to nedopadlo... :wink:
22. únor 2011 v 19:06  • Odpověz
@holino tak to nejsi sama :wink: mám 28DC :wink:
22. únor 2011 v 19:07  • Odpověz
@martinale :dizzy_face: budeme čekat na info :wink:
22. únor 2011 v 19:08  • Odpověz
@asaka hele já jsem si tenkrát před otěhu nechala antiko na 3 měsíce napsat a pak byl cyklus krásnej, ale předtím to bylo drsný, Jednou 22 dní, pak 50 no hrůza...
22. únor 2011 v 19:44  • Odpověz
@macekv ....=) ....no jestli to tentokrát nebude tak žádným takovým kalkulačkám a jiným výpočtům už vůůůbec nevěřím =))) .....ale néé dělám si srandu je mě jasné že tělo si to stejnak udělá podle svého =))).....na druhou stranu se i těším na ten pracovní maraton ...nebudu mět čas přemejšlet o tom jestli jako ted .....nebo už .....a třeba to právě výjde =)
22. únor 2011 v 19:57  • Odpověz
@yanish já dneska nebyla celej den u netu, tak jen rychlo dočítám. Yanish, pokud se to nepotvrdí, to mě moc mrzí, držím palce, abys tam mimčo pěkně měla. Neměla jsi třeba jiný test? Ale to se možná řešilo. Musím dočíst.
22. únor 2011 ve 20:05  • Odpověz
Holky přidávám se do tabulky, jo?
lilly_brno........29 let, Brno......................1. snažení................7 DC – listovka, kontryhel
vicky007........ 29 let,1 dítě, Praha............3 snažení............34 DC - listovka
macekv..........24 let, Ústí nad Orl.........9. snažení..............28 DC – listovka, kontryhel
asaka.............28 let, 1 dítě....................1. snažení..............25 DC
holino ............30 let, Karviná ...............6. snažení..............22 DC -listovka femibion 800, kontryhel
lencak80....... 30 let, 1 dítě, Vyškov.....2. snažení.............10 DC - občas listovka
martinale.......24 let, Litoměřice...........2. snažení.............31 DC - listovka Femibion 800
hanuu.............28 let, Brno.....................2. snažení.............15 DC - babyplan, kontryhel
22. únor 2011 ve 20:09  • Odpověz
hanuu.............28 let, Brno.....................2. snažení.............15 DC - babyplan, kontryhel
yanish.............28 let................................2.snažení...............37 DC - listovka
22. únor 2011 ve 20:49  • Odpověz
@hanuu no, zatím nic nepotvrzeno, ani u doktorky. Za týden mám přijít zase na utz (dnes tam nic neviděla a krevní test mi dělat nechtěla)......chjo. Týden je fakt věčnost - pak vám napíšu kolik jsem utratila za testy!! :confounded: :wink:
22. únor 2011 ve 20:50  • Odpověz
@holino to si taky říkám, ale mně to nejde :dizzy_face:
22. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz
@yanish :grinning: :grinning: :grinning: nevykup lékárnu, ať mají šanci i jiné snažilky u vás ;)
22. únor 2011 ve 21:01  • Odpověz
@yanish jezis to to to hcg nemohla nabrat? :( je jasny ze dnes bylo na UZ jeste brzy.. jj, holky, to musi sypat, byt vyrobcem tehoteskych a ovulacnich testu :D

22. únor 2011 ve 21:03  • Odpověz
@yanish jeje, to je mi fakt líto. Akorát teda nechápu proč ti nevzala tu krev. Ale to si můžeš někde nechat i sama, ne?
Jdu dočíst abych neplácala blbosti, což už jste třeba probraly. Ale fakt držím palce, aby to bylo v pořádku.
22. únor 2011 ve 21:03  • Odpověz
@hanuu no, já se jí na krev ptala a ona mi říkala, že je brzo a že holky, kterým to i krevní test řekne v tuhle dobu přesně jsou šťastlivky...tak jsem se s ní nehádala. Ona je asi taková, že když nemá jistotu, tak ani nenaznačuje a nedělá naděje...
22. únor 2011 ve 21:14  • Odpověz
@yanish no tak asi ví, co dělá. Já jen někde četla, že si holky samy zašly do laborky na krev a je to lepší než testy.
22. únor 2011 ve 21:20  • Odpověz
Konečně jsem dočetla, dělo se toho tady dneska hrozně moc.
@martinale držím palce, aby to vyšlo a ms vůbec nedorazila :slight_smile:
22. únor 2011 ve 21:21  • Odpověz
a teď koukám, že vicky měla cyklus 50 dní???!!!! jak si to mohla vydržet?! bože! Teda doufám, že to nebude můj případ, když už se rýsuje, že // byly falešný :cry:
22. únor 2011 ve 21:21  • Odpověz
@chickkky to je mi líto.
22. únor 2011 ve 21:22  • Odpověz
@melinkaproch Taky jsem četla, že to spousta holke dostala a přitom byly těhotné. Já na tvém místě bych to určitě zkoušela, protože by mě trochu hlodalo, tak abych věděla jistě.
22. únor 2011 ve 21:23  • Odpověz
@hanuu nj, ale na odběr krve musíš mít doporučení od mudr, ne? Já se asi nějak zrelaxuju, pozítří nebo tak nějak otestuju, když nedorazí ms tak si zajdu na blesk utz, jak to mudr nazvala a vůbec, přece se snažíme teprve 2 měsíce, tak nebudu plašit!!

sakriš
22. únor 2011 ve 21:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.