• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@yanish jej to je blbý ....teda fakt nechápu proč tu krev ti vzít nechtěla teda "mura jedna" ....ale držím palečky třeba to dopadne
Holky tak my už jsme miminkování propadli definitivně ....odpoledne se manžel vrátil z práce s malinkatým značkovým tričečkem je naprosto úžasné =))) .....a odpoledne se vytasil s jakýmsi "miminkovském testu" z kauflandovského letáku =))) ....jen se obávám aby to s tím trikem moc nepředbejhal a nějak to nezakřikl ....jsem divná co =)))
22. únor 2011 ve 21:24  • Odpověz
@yanish no já osobně stím nemám zkušenost, ale někdy tady na koníkovi jsem četla, že si některé holky zašly samy na krev. Asi někam přímo do laborky. Musely si to zaplatit, ale stálo jim to za to. Ale konkrétně neumím poradit.
Nojo sakriš, to je mi úplně jasné, jak to teď musí být hrozné. Když už má ms přijít, tak radši ať příjde hned, ale já doufám, že to u tebe bude v pohodě, že je jen ještě hodně brzo.
22. únor 2011 ve 21:26  • Odpověz
aha tak už vím =( ...nšjak se mě tu ty příspěvky zobrazují se zpožděním =)))
22. únor 2011 ve 21:36  • Odpověz

lilly_brno........29 let, Brno......................1. snažení................8 DC – listovka, kontryhel
vicky007........ 29 let,1 dítě, Praha............3 snažení............35 DC - listovka
macekv..........24 let, Ústí nad Orl.........9. snažení..............29 DC – listovka, kontryhel (PC 30DC)
asaka.............28 let, 1 dítě....................1. snažení..............26 DC
holino ............30 let, Karviná ...............6. snažení..............23 DC -listovka femibion 800, kontryhel
lencak80....... 30 let, 1 dítě, Vyškov.....2. snažení.............11 DC - občas listovka
martinale.......24 let, Litoměřice...........2. snažení.............32 DC - listovka Femibion 800
hanuu.............28 let, Brno.....................2. snažení.............16 DC - babyplan, kontryhel
yanish.............28 let................................2.snažení...............38 DC - listovka
23. únor 2011 v 06:27  • Odpověz
Krásné dobré ránko :slight_smile: opět mrazivé :slight_smile:

dneska 29DC a teplotka se drží 3. den na 36,8 :grinning: Tak snad? :dizzy_face:
23. únor 2011 v 06:27  • Odpověz
Dobre ranko,
užívám si volničko před pracovním maratoonem =))))))

@macekv držím mooooc palečky aby to dopadlo =)
23. únor 2011 v 07:26  • Odpověz
@holino děkuji :slight_smile:
23. únor 2011 v 08:08  • Odpověz
@macekv taky se přidávám a držim palec co to jde!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
23. únor 2011 v 08:19  • Odpověz
@holino ty si užíváš volníčko tak, že jsi v půl 8 vzhůru?! to koukám :confused: :slight_smile:
23. únor 2011 v 08:19  • Odpověz
@holino A manžel je moc milej - já se na tričíčka a dupačičky zatím necítím, ale už se moc těším, až to bude aktuální (už jsem i dumala po kom bych mohla eventuelně dědit :wink:
23. únor 2011 v 08:20  • Odpověz
@yanish jéé, také moc děkuji, nevášním se, vášnit se budu, kdyby to dopadlo!! To by jste tu určitě nepřehlédli :wink: :dizzy_face: :grinning:
23. únor 2011 v 08:50  • Odpověz
jéé tak to my 1. kousek oblečení pořídili asi az kolem 28tt :slight_smile: ja vubec nic dopredu kupovat nechtela.
@macekv budes dneska testovat??
23. únor 2011 v 08:52  • Odpověz
Ahojky, no tak nevím nevím, zda si mám vůbec testíky dneska kupovat, začíná mě bolet břicho, tož mrcha zase dorazí :confounded:
23. únor 2011 v 09:08  • Odpověz
@asaka nemá to smysl, kdybych byla těhu, tak se nic neukáže, je to teprve dnes 6DPO...jestlit to dopadlo, takže testit možná tak v pondělí, kdyby MS nepřišla, to bude 11DPO, tak možná by duch byl vidět...ale jsem v klidu :grinning:
23. únor 2011 v 09:10  • Odpověz
@vicky007 koukám, že tento měsíc možná budeme menstruovat stejně :grinning:
23. únor 2011 v 09:12  • Odpověz
@macekv ajooo ja vlastne zapomnela zes mela ovulaci pozdeji
23. únor 2011 v 09:14  • Odpověz
23. únor 2011 v 09:14  • Odpověz
@yanish tý jo, to já už teda několk věcí mám :wink: naposled mi přišly těhu kalhoty z bazárku a souprava peřinka polštářek do postýlky...pak nebudu mít na všechno korunky :grinning: a dle mého názoru je to jen pověra a je to jedno, po mimi toužíme, chceme ho, tak proč ne :grinning: a moje švagrová přišla o holčičku, Helenku, ve 38. týdnu těhu :frowning2:, takže bysme musely všechny kupovat až po porodu :wink:
23. únor 2011 v 09:15  • Odpověz
holky reknu vam, ze to mereni BT je teda zazitek :grinning: chodim spat nejdriv v pul 1, spis v 1. Probouzim se ve 4, to jdu na zachod a rano se budim kolem 7.30.. jenze nekdy se v noci vzbudi syn, tak si jdu lehnout k nemu... dnes jsem teda spala ve sve posteli, merila jsem v ty 4 i v 7,30 a hodnoty byly stejne..
23. únor 2011 v 09:17  • Odpověz
@macekv s tou svagrovou je to teda sila :(
hehe, polstarek a perinku jsme nikdy nepouzili :grinning:DD nejdriv spal syn v zavinovacce kdyz byl malinkej a pak "v pytli", prtoze se vzdycky odkopal, kdyz mel pres sebe dečku. V pytli spi doted :grinning: akorat ho do nej musime dat az kdyz usne ;)
Ono pak zjistíte, že děti toho zdaleka nepotřebují tolik , kolik je toho inzerováno v maminkovskych casopisech a webech, spis bych rekla, ze toho potrebuji malo :slight_smile: a pockejte kolik budete mit modnich kousku na mimi v podobe nejakych mikinek dzinecek atd a pak bude stejne porad v dupackach ;) ktery na nem vydrzi max par hodin než prokadí plínu nebo pozvrací :slight_smile: tak to s nakupama neprehanejte :slight_smile:
23. únor 2011 v 09:23  • Odpověz
jééé ja bych už zase chtěla mimiiiiiii :´)
23. únor 2011 v 09:23  • Odpověz
@asaka Já dnes také poprvé měřila. Někdo tu říkal, že měří akorát před MS, aby věděl, kdy přijde, tak to také zkouším :slight_smile:. Měřila jsem v 7:45 a hodnota 37,3. Dnes jsem 32 DC a 9DPO.
23. únor 2011 v 09:25  • Odpověz
@martinale ja mela ted po 3dny 36,7 ale ten teplomer stoprocentne podhodnocuje, v podpazi mi to taky meri strasne malo.. ale tak na tom nezalezi, dulezity je jakou to hodi krivku..
23. únor 2011 v 09:27  • Odpověz
@asaka pravda pravdoucí :slight_smile: Já teda do skoro do půl roka dědila věcičky po sestřence. Měly jsme toho několik krabic a pak jsme stejně nosily nejoblíbenější věci porád dokola :slight_smile:
23. únor 2011 v 09:28  • Odpověz
@macekv Chudák švagrová, to je síla :cry: . Musí to být nepředstavitelný. Hlavně, ať nikdy nemusím takové věci prožít!!!
23. únor 2011 v 09:28  • Odpověz
@vicky007 my meli a mame plno veci ze sekace (nemela jsem po kom dedit) akorat jsme kupovali bodycka a dupajdy v tescu vetsinou, tam maj moc hezky a levny, zvlast kdyz se to chyti v nakym vyprodeji.
A s hrackama je to taky tak.. kdyz vidim jak naky kamaradky jsou uplne zasypany hrackama v byte!! tak strasne zbytecny.. uplne vyhozeny penize.Stejne pak vedou tel. ovladace, mobily, varecky, uplne obyc. veci.. :slight_smile:
23. únor 2011 v 09:32  • Odpověz
@asaka však jo :wink: minule jsem si koupila hebounkou deku v Tescu pro mimí v akci z 220 na 150,- :wink: a dupajdy s čepičkou u nás v obchodě a ty mě stály 170 a 120 čepička, to jsou pálky :confused: a podložku do vany...a tak vždycky něco malého :wink: :grinning: ještě mám doma látku od maminy, tu mě koupila než zemřela, zrovna když jí bylo dobře, tak mi babička ušije povlečeníčko :wink: :grinning: alespoň nějaká památka :unamused: vždycky sem tam něco koupím :grinning:

mno jo no, bylo to rpo ní těžké období, ale mají klučinu, ten je prvorozený.....Pár měs. po smrti Helenky se narodila Vendulka :wink:
23. únor 2011 v 09:34  • Odpověz
@martinale fakt??? tak to vypadá zajímavě :wink:
23. únor 2011 v 09:36  • Odpověz
@martinale Bylo no, nebyla na to psychicky dobře, ale už je to pryč :wink:
23. únor 2011 v 09:37  • Odpověz
@asaka mno, to neva, já už se tu pomalu taky ztrácím :wink: :grinning:
23. únor 2011 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.