• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
ach jo, tak mne ms taky dorazi, uz jde spineni do krvava :(
23. únor 2011 v 09:43  • Odpověz
@yanish volničko mám ale jsem ranní ptáče (stačí mě ke spánku i 3 hoďky =(( spím hrozně malinko chjo .....ale zase mám aspon poklizeno povařeno atd atd ....od pátku už na nic nebude čas : :grinning: :grinning: :confused:
@macekv uf tak to jsi mě celkem potěšila že už taky něco máš =) ....samo mám z toho velikánsou radost je fakt skvělý červený a na přední části má nápis "ENVY! (snad admini prominou) ....jen tam někde v zadu hlodal červíček jestli tím něco nezakřikneme nebo tak něco .....no jsem blázen asi :D:D ....
23. únor 2011 v 09:53  • Odpověz
@holino já bych to moc neřešila, protože se může stát cokoliv, to je jasné, ale proč si neudělat radost :wink: :dizzy_face:

a na druhous tranu by nešlo plánovat nic, ani svatba třeba, kámoška se vdává za půl roku a už vše shání a kupuje...taky by se mohli třeba rozejít bo tak :wink:
23. únor 2011 v 09:57  • Odpověz
@asaka :frowning2: :angry: mrška jedna!!!!! Další cyklus před tebou ale :wink: Věřím tomu, že o víkendu napíšu taky :grinning: :dizzy_face:
23. únor 2011 v 09:58  • Odpověz
@macekv tak to jw taky pravda :D:D no když mě manža popisoval jak přijel na prodejnu se zbožím a nic a když odcázel tak ho tam prej viděl a jako bylo prej hned jasné že ho "Adélce" koupí =)) prostě bez něj nemohl odejít =D
23. únor 2011 v 10:19  • Odpověz
@holino :grinning: :grinning: a co když to bude kluk? :grinning:
23. únor 2011 v 10:37  • Odpověz
:grinning: @macekv :grinning: :grinning: no to nevím no ....: :grinning: :grinning: :grinning: manžel je presvědčenej o holčičce : :grinning: :grinning:
ale tak za mě tričko je červené takže to i chlapeček snese ....ale prece nebudu manželovi brát radost že :grinning:
23. únor 2011 v 11:12  • Odpověz
@holino :grinning: tak červená je neutrální :wink: Adélka tedy? :grinning: My chceme Nicolku, když kluk tak Samuel :grinning: a co vy? Bylo by fajn, kdyby se člověk mohl už naplno tešit :frowning2:
23. únor 2011 ve 12:19  • Odpověz
jo a cim vic veci budete doma mit tim vic budete muset uklizet ;))) :grinning:
ach jo, na me leze uplne depka :( jeste pred tydnem jsem byla plna optimismu, ale ted.. po vcerejsi navsteve gyn jsem prešlá.. navic k tomu blizici se ms.. uz aby byla aspon pryc..
23. únor 2011 ve 12:26  • Odpověz
do toho syn dneska zlobi, tak mam co delat abych nevybouchla..
23. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz
@macekv jo jo pro holčičku jsou aktuální dva jména za manžela Adélka já bych raději Kamilku =))) ......ale nebudu se s ním nijak přít pokud ji bude chtit tak klidně ....hlavně že bude =)
Klučičí jméno zatím nějak moc neřešíme i když pár jmen už padlo =) ....Šimona už nám přebrala sestřenka .....tak zbejvá Jonáš, Štěpán nebo Vítek :D:D
23. únor 2011 ve 13:08  • Odpověz
@hanuu zkusím to určitě, ale moc nadějí si nedávám...hned pak dám vědět, jak to dopadlo :wink: a co ty, co nového??? :slight_smile:
23. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz
@macekv ahojky, tak co teplotka?!? Drží se??? už od rána na Tebe myslím a doufám, že je vše ok...:wink:... Tak já teď letím do lékarny pro test :slight_smile:... Hned pak dám vědět, jak jsem dopadla, ale spíš počítám s negativním výsledkem...
23. únor 2011 ve 13:11  • Odpověz
@melinkaproch ahoj, no já ti nechci dávat plané naděje. Nevím jaká je šance. Jenom vím, že já sama bych určitě test zkusila abych měla jasno.
U nás nového zatím nic :slight_smile: Teď někdy má být ovulka, podle kalendáře myslím dneska, ale nevím. Minulý měsíc mě už před očekávanou ovulací píchalo na pravé straně a aspoň 5 dnů jsem to cítila a byla pořád taková nafouklá a tak, ale tentokrát nic. No ale uvidíme za 2 týdny :slight_smile:
Jinak jsem v práci a nějak dneska moc nestíhám, teď jsem si od rána poprvé sedla a su úplně hotová, a to tu mám být až do sedmi :frowning2:
23. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz
@holino tak to je krásný, že manžel neodolal a koupil :slight_smile: a Adélka je krásné jméno, taky se mi moc líbí, ale známi mají Adelku, tak u nás už nebude.
23. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz
@yanish ahoj, tak jak se dneska cítíš? Co nového?
23. únor 2011 ve 13:24  • Odpověz
@martinale to fakt zatím vypadá moc nadějně. Tak držím palce ať ms nepříjde.
23. únor 2011 ve 13:24  • Odpověz
Jo a jak jste tu řešili výbavičku. Tak já už se na nakupování moc těším, ale zatím nic nemáme. Za to může hlavně manžel, který mě dost krotí. Říká, že pak si toho užiju. Tak jsem zatím akorát koupila přívěšek čápa a mám ho schovaný a pak bych ho chtěla dát manželovi - až to bude aktuální.
23. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz
@macekv ahojte holky, tak se znovu hlásím. Mám po MS. Koupila jsem si ten kontryhel a ovu testy. Zkusim se tentokrat testnouta, jak na tom teda jsem. Ale ještě mám pár dní čas... Jo a přidávám se taky
Luciperka.......30 let, Brno, 1., dítě ...... 2. snažení ......7DC - Babyplan, kontryhel
23. únor 2011 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
a ten kalendář na womenzone je naprosto vychytanej a hlavně česky!!! tak z něj mám radost :sunglasses:
bože jdu zkusit uspat toho divocha dneska... ¨dneska má zas den a já jsem uplně KO. ještě s papouchem něco je....
23. únor 2011 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz
holky, jsem zpět, sotva jsem vás dočetla (a při tom poobědvala) a už jdu zase ku práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@macekv týý jo, tak už jsi pěkně zásobená, tvůj přístup bez pověrčivosti se mi líbí - zauvažuju nad tím, jestli si nepřisvojím a nezačnu taky nakupovaaaat :grinning: To by měli doma radost :wink:
@asaka To je pěkně k vzteku, nezbývá než vydržet a s chutí do dalšího pokusu. Doporučuji se během ms rozmazlit např. dortíčkem s kamarádkou, něčím hezkým pro tebe a tak. Prostě se na něco těšit (kromě další ovulace!!) - já to asi taky začnu už praktikovat, protože na svůj jiný stav přestávám věřit :confounded:

@hanuu děkuju za optání. Je mi pořád stejně, teď momentálně zase cítím pravou stranu podbřišku, což mám ale už víc jak týden. Myslím, že tak v pátek nejpozději udělám další test - pak už bude muset být snad jasný jestli // nebo nic. Protože bez testování do příští středy na utz fakt nedám!!
23. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz
@asaka to se zlepší, neboj, on na to přijde :wink: :slight_smile:
23. únor 2011 ve 14:00  • Odpověz
@luciperka aktualizovano
lilly_brno........29 let, Brno......................1. snažení.............8 DC – listovka, kontryhel
vicky007........ 29 let,1 dítě, Praha............3 snažení...........35 DC - listovka
macekv..........24 let, Ústí nad Orl.........9. snažení.............29 DC – listovka, kontryhel (PC 30DC)
asaka.............28 let, 1 dítě....................1. snažení.............26 DC
holino ............30 let, Karviná ...............6. snažení.............23 DC -listovka femibion 800, kontryhel
lencak80....... 30 let, 1 dítě, Vyškov.....2. snažení.............11 DC - občas listovka
martinale.......24 let, Litoměřice...........2. snažení............32 DC - listovka Femibion 800
hanuu.............28 let, Brno.....................2. snažení............16 DC - babyplan, kontryhel
yanish.............28 let................................2.snažení............38 DC - listovka
Luciperka.......30 let, Brno, 1 dítě ....... 2. snažení ............7 DC - Babyplan, kontryhel
23. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz
@holino :grinning: nejlepší je mít alespoň 2 varianty a rozhodnout se až u mimi :grinning: ale to nejde :slight_smile:
23. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz
Já jsem si tak malovala, jak zkusím příští cyklus ovu testy a budu pít kontryhel a takhle jsem se zasekla...chjojo :unamused: Já nechci mít nejdelší cyklus v Evropě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: .........no dobrá, jdu si zvednout náladičku prácičkou, papaa
23. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz
@melinkaproch Držíííííííííííí se na 36,8 6DPO :grinning: já nevím, mám strach doufat, tak nedoufám a jsem v klidu, uvidím jak dál no :grinning: tak pak písni :grinning:
23. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz
@hanuu hezké :wink:
23. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz
@macekv buď v klidu, my budeme doufat, věřit a držet palčáky za tebe :slight_smile:
23. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz
@luciperka netestuj moc, když bude negativní a nebude tam ani duch, tak to zkus až tak za 3-4dny, já jsem měla ducha 8dní před ovu :wink:
23. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz
@macekv no ja to chci zkusit az poprve v den, kdy mi to vychazi dle jiných počtů :slight_smile: tak uvidím.... Nechce se mi to tak hrotit, ale nemám moc času to zkoušet půl roku. No tak uvidíme :slight_smile:
23. únor 2011 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.