• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@yanish já na pověrčivost prdím tak nějak, když se mi něco líbí, koupím si to a teď kupuju víc, protože je to dost finančně náročné a třeba bude mimi za pár :grinning: ....vždy je komu to dát :wink: kdyby něco.....a já už takhle kupuju sem tam asi dva roky a mám doma 4 plné krabice věciček z bazárků a aj pár kousků úplně nových a věcičky z bazárku jsou jako nové hodně :wink: hlavně za pár kaček, ale nechchtěla bych vědět konečnou sumu, páč to by se mi protočily panenky :-d
23. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz
@yanish no jsi dobrá, že jsi vydržela bez testování aspoň dneska. Snad se zítra ukážou čárky a bude jasno.
23. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz
@luciperka na to nespoléhej, podívej na mě, já jsem ji měla až 23DC a to jsem měla poslední cyklus 30DC...takže na kalkulačky prdím, důležité je měřit měřit a měřit a do toho testovat, měla jsem pouze 6 testů za 250 :confused: a trefila jsem se :wink: ale je fakt, že mi pomohla návštěva 16DC u dr....
23. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz
23. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz
@macekv AHÁÁÁ, ted mě vlastně docvaklo, že se chci aj měřit. Minule jsem dle měření ani ovulku neměla a otěhotněla jsem, tak to byla asi haluz :grinning: . Takže budu měřit, a jak si budu myslet že je to ono, tak zkusim testy. mám jich 5. musi to stačit :slight_smile: TAkže když mám cyklus cca 28 dni, tak teda nemusí platit, že ovulku mám 14tý den jo? hmmm. před 3mi lety jsem to tak měla :slight_smile:
23. únor 2011 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz
@luciperka to teda nemusí, začni 10. den prvním a uvidíš, jak se to bude vyvíjet :grinning:
23. únor 2011 ve 14:29  • Odpověz
Něco málo z mých úlovků na koníkovi :grinning: Ceny cca Kalhoty 300, bundička 120 NOVÉ, komplet heboučký 280 NOVÉ, víc kousků 420, plátáčky next 70, kombinézka chlupatka 90 :slight_smile:
23. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz
@macekv pěkná sbírečka =)
holky mě dneska loupe v týdech =( konktéznš b lébé řádzi au jak mě tam bodne ....tak mě to píchne až v pravém podbříšku =( ......že bych si vsugerovávala nějaké těhu příznaky :grinning::grinning: ......ale jinak jsem naprosto v poho a nic na sobě nepocituju jen teda ty záda au .....ale to asi i tou zimou
23. únor 2011 ve 14:48  • Odpověz
@macekv tak to je super, páni, jak já bych Ti to přála!!!!... No tak můj test negativní, ale jsem uplně v klidu - ani jsem s ničím nepočítala - jen jsem chtěla jistotu :slight_smile:... No alespoň se můžu pořádně bavit teď o víkendu - jdeme na oslavu narozenin jednoho známého, tak jsem jen nechtěla riskovat, že budu pít, tak teď vím, že to neuškodí... a za týden zas počítám že budou plodné dny, tak to už pak nic nevyvádím :slight_smile:
23. únor 2011 ve 14:49  • Odpověz
@macekv teda ty už jsi zásobená. Pěkné :slight_smile:
23. únor 2011 ve 14:53  • Odpověz
@hanuu tak test mám negativní, ale opravdu nejsem zklamaná... testovala jsem vážně jen pro jistotu :wink:... no tak zkus třeba zítra změřit teplotku a když to bude vyšší, tak si asi dnes ovulku opravdu měla - mě taky někdy píchá, ale jindy to poznám jen dle teploty :wink:... chuděrko, tak doufám, že Ti to tam rychle uteče :wink:
23. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz
holky co berete babyplan ?? Chci se zeptat jak to vychází cenově ...jako cena verzus počet tabletek atd atd .....díky
ja totiž od lonska beru ten femibion a jako finančně docela mazec ....tak jen tak bych si udělala nějaký srovnání :grinning:
Jaj holky citím že už v tom zase lítám =( v hlavě nic jinýuho než svoje potencionální těhu nemám ....no nechci se vidět kdyby to tentokráte opět nevyšlo ....to zase bude depkovní stav uaaaaa =(
23. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz
@melinkaproch Jasně, dokud není mimčo, tak je fajn mít aspoň 2 týdny v měsíci, kdy si člověk může užít a nemusí být dopředu zodpovědný :slight_smile:
23. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz
@holino to je jen jedna dvacetina jestli spíš 50tina :grinning:

v klidu, v pohodě, vem si příklad ze mě, já jsem naprosto klidná a vyrovnaná :grinning:
23. únor 2011 ve 14:56  • Odpověz
@melinkaproch jsi hodná moc děkuju!!! Uvidíme no :wink: My jdeme v sobotu plesat, takže jsem na vážkách :grinning:
23. únor 2011 ve 14:57  • Odpověz
@hanuu to je jen trošek malinkatej :grinning:
23. únor 2011 ve 14:58  • Odpověz
@melinkaproch děkuju. Zatím mi to celkem utíká, protože se dneska pořád něco děje, ale večer budu asi úplně KO.
Já myslím, že bych takhle z té teploty nic nepoznala. Ty rozdíly mezi jednotlivýma holkymy můžou být dost velký, takže nebudu vědět, co je pro mě vyšší teplota. Ale tak nevadí, i když by ovulka byla, tak stejně budu čekat jestli za dva týdny příjde ms. No a do měření nebo ovutestů se asi pustím jestli se 4x nepovede, abych věděla. A s tím testíkem mě to mrzí, že se nestal malý zázrak a není tam mimčo i přes ms, ale aspoň víš, co a jak a jedete nanovo :slight_smile:
23. únor 2011 ve 14:59  • Odpověz
@holino já nic nepapám, nemůžu, doktor na endokrinologii, kam chodím 5 let se štítnou žlázou mi řekl, že nic nepotřebuju, žádné vitáminy, akortá ovoce, zeleninu a celkově jídelníček obohatit :slight_smile: Spíš mi to moc nedoporučil, protože snad všechny tabletky obsahují jód a já ho můžu jen pod kontrolou...
23. únor 2011 v 15:00  • Odpověz
@holino já beru Baby plan, ale koupil mi to manžel k vánocům, takže nevím. Koupil mi i Femibion, a ten je prý o hodně dražší a měl by být i lepší. Radil se v lékárně. Ale jinak nevím, nijak jsem to nezkoumala.
23. únor 2011 v 15:01  • Odpověz
@macekv jé a kam to dáváš? tolik oblečeníčka? Já bych to te%ď asi neměla kam. Tam kde jednou bude děětský pokojíček je teď podnájemník, tak bys e asi divil :grinning:
23. únor 2011 v 15:02  • Odpověz
@hanuu já to mám na skříni v takových krabicích :grinning:
23. únor 2011 v 15:02  • Odpověz
@yanish jj, presne tak, diky... chce to odvest pozornost jinam.. bohuzel krom cekani na ovu ja musim taky cekat na ruzny vysledky z gynekologie a mohlit se aby zabrala lecba aby me netahali po dalsich vysetrenich :(
23. únor 2011 v 15:07  • Odpověz
modlit samozrejme..
nak me zacina bolet bricho vypada to ze ms prijede driv nez obvykle, dnes 26dc
23. únor 2011 v 15:10  • Odpověz
@hanuu no tak třeba se ještě nějaké příznaky ovulky objeví :wink:... Pro mě už je měření úplně samozřejmé, tak jsem na tom tak trochu závislá :grinning:... a jsem ráda, že vím, že ovulku mám - jen je na tom na nic, že ovulku zjistíš dle teplotky až den na to, co proběhla... Tak doma pak lehneš a budeš odpočívat :wink:... Já už jsem zase 5 DC, tak mi přijde, že to utíká docela rychle, ikdyž druhá část cyklu je pro mě zajímavější :slight_smile:
23. únor 2011 v 15:16  • Odpověz
@melinkaproch kdyz jsi tak sbehla v mereni, kdy klesa teplota? v den ms nebo trochu driv?
23. únor 2011 v 15:20  • Odpověz
@asaka tohle bude možná u každého jinak, ale mě klesne vždy v den, kdy dostanu MS - tohle u mě nikdy nezklamalo :wink:... Teď, jak jsem měřila naposledy, tak hned, jak jsem viděla, že klesla teplotka, utřela jsem se dole kapesníčkem a ten byl hned "červený"...%-(
23. únor 2011 v 15:26  • Odpověz
@melinkaproch no, myslim ze ms dostanu uz dnes, o dva dny driv, ted je jasny ze jsme ovu prosvihli :(, no joo, manzel byl unavenej :-P takze se bude muset vic snazit ;)
23. únor 2011 v 15:42  • Odpověz
@macekv vis co bude nejlepsi? az ty oblecky jako tehotna vyndas a budes prat a zehlit a veset :slight_smile: to je hrozne hezky :slight_smile:
23. únor 2011 v 15:55  • Odpověz
@asaka soudíš podle teploty???... Kdyžtak by mě to mrzelo i za Tebe, jsem vždycky dost smutná, když to někomu nevyjde, ptž si hned vzpomenu, jak je ten den smutný... No to snaženíčko je taky fajn, já už jsem se rozhodla, že si prostě budu užívat se svým snoubencem, kterého miluju a jsem si jistá, že nám miminko vyjde :slight_smile: vůbec mu nebudu hlásit, kdy mám ovulaci - prostě na něj přibližně v odobí kolem ovulky skočím a je to :grinning: když nebude chtít, tak ho přivážu k posteli a udělám z něj nedobrovolnýho dárce spermatu :grinning:... ne, vážně to prostě nechám osudu :slight_smile: aspoň tenhle měsíc... :slight_smile:
23. únor 2011 v 15:56  • Odpověz
@melinkaproch podle teploty ne, ale podle toho ze me boli bricho a spineni sili :( U nas je ale trochu problem ze moc casto spolu nespime, manzel je casto unavenej a chodi spat treba v 9.. takze ne vzdy to jde a kdyz ma zrovna v praci blbej tejden a ja v pulce cyklu tak je to k nasr... :_D :-P
No pristi cyklus na tom musime vic zapracovat... zjevne sex 2x za mesic nestaci :grinning: :P
23. únor 2011 v 16:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.