• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@melinkaproch no uvidíme, já to ani nemám zatím moc vypozorované. Je to pro mě teprve po druhé po vysazení prášků, tak se teprve tak nějak srovnávám a zjišťuju, co a jak.
No dneska není nejlepší den an to být unavená, jsem přesně v půlce cyklu :wink: (což nemusí nic znamenat, ale stejně :slight_smile: )
23. únor 2011 v 16:12  • Odpověz
@melinkaproch moc pěkná fotka.
23. únor 2011 v 16:12  • Odpověz
@asaka no myslím, že může stačit i jednou mesíčně, ale museli byste to mít super načasovaný :grinning:
23. únor 2011 v 16:13  • Odpověz
@asaka různě jsem četla, že špinění nemusí znamenat, že nejsi těhulka, ale horší je když začneš krvácet úplně... no a to bolení bříška by jen mohlo doprovázet to špinění, ale.... nechci Ti dávat plané naděje, abych Ti nezvýšila zklamaní :unamused: ... Pravděpodobně, když cítíš, že přijde MS asi přijde - já měla úplně pocit, že to dostanu den než jsem to dostala a to jsem neměla jediný příznak, tak nevím jakto, ale opravdu MS přišla :frowning2:... Jo s tou prací je to na nic, chápu ho, že nemá třeba chuť když je ztahaný... tak mu třeba při plodných dnech nachystej doma nějaké překvapení - třeba víno, šáňo, dejte si spolu koupel... To vždycky dělám já, když nemá chuť a ono to pokaždý vyjde :sunglasses: ... No takový nevinný znásilnění :grinning:... Určitě to chce víckrát, už jen kvůli větší šanci na mimi... :wink: ale neříkám, že by to nemohlo vyjít - někdo to dělá jednou a vyjde mu to hned (jen příklad, ptž nevím jestli to někdo dělá jen jednou, když se snaží o mimi) :slight_smile: :dizzy_face:
23. únor 2011 v 16:13  • Odpověz
@hanuu Mám stejný názor. Jakmile se to 4x nepovede, jdu do měření a testíků. Zatím chci být v klidu, i když...
23. únor 2011 v 16:17  • Odpověz
@hanuu no pravděpodobně budeš mít ovulku nebo minimálně plodné dny, ale určitě to nechce se do ničeho nutit :wink:... Já úplně jsem vždycky na nervy, když někde čtu, že na nic z toho nemám myslet - možná je to pravda, ale přijde mi, že to tak úplně nejde :grinning: :frowning2:... A copak bys chtěla - holčičku nebo chlapečka - prý holky se dělají tak 3,2 dny před ovulkou a kluci 1 den před a v den ovulace :slight_smile: ) težko říct, kolik na tom pravdy... :slight_smile: ...jo jinak děkuju za pochvalu :wink:
23. únor 2011 v 16:19  • Odpověz
@martinale jo taky se snažím být v klidu. Jako nejde moc dobře, ale prostě nechci aby mě to pohltilo. No to bude ještě spousta času pokud se nebude dařit, ale na špatné scénáře teď nechci myslet. Prostě uvidíme, co bude a budeme obě doufat, že k měření se už ani nedostaneme :wink:
23. únor 2011 v 16:20  • Odpověz
@melinkaproch no nemyslet na to nejde, ale chci se držet v normálu :slight_smile: No já si taky říkám, že zetím není potřeba se do ničeho nutit. Tak to určitě nemám tak, že dneska musíme. Uvidíme jak se nám bude chtít, jaká bude nálada.
No já jsem vždycky moc chtěla holčičku, ale teď jak už se snažíme, tak jsem se dostala do fáze,že už bych prostě chtěla mít nějaké mimčo a prostě uvidíme, co to bude. Jen pro kluka nevíme moc jméno :slight_smile:
A co ty? A máte vybraná jména?
23. únor 2011 v 16:23  • Odpověz
tak jasne ze muze stacit, syn je toho dukazem, sex 13. a 14. den a bylo to, hned napoprve. Ale mela jsem fakt pravidelnej cyklus, ted je to +- 26-30 dnu, takze jeste v norme. nejcasteji tech 27-29, ale vyjimky se najdou. Tak uvidim kdy se ms rozjede. Cim driv, tim driv odjede...
23. únor 2011 v 16:27  • Odpověz
HOLKY, pro ty, co to neznáte, tak tady čínský kalendář početí - my jsme dle něj tvořili kluka a povedlo se http://www.pohlaviditete.cz/wp-content/uploads/cinskykalendar_tab.jpg a potom dle toho, jak se mění krev http://www.pohlaviditete.cz/wp-content/uploads/podlekrve_tab.jpg
Dělala jsem malý výzkum po kamarádkách a známých a na 95% to funguje
My jsme čekali tedka do února, páč máme mít dle obojího holčičku, tak jsem teda moc zvědavá :slight_smile:) Ale je mi to asi celkem jedno. Když to bude kluk, tak to bude taky fajn. jsem už na ně zvyklá a ušetřili bysme za oblečení :slight_smile:
23. únor 2011 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz
@asaka tady tak to jste byli na poprvé hodně úspěšní. Tak možná děláme všichni ostatní chybu, že to děláme moc často :slight_smile:
Ale držím palce, ať se brzo tadaří a pokud má ms přijít ať tě zbytečně dlouho nenapíná.
23. únor 2011 v 16:41  • Odpověz
@luciperka :slight_smile:
Tak mi podle obojího taky "vyrábíme" holčičku :slight_smile:
23. únor 2011 v 16:45  • Odpověz
@luciperka A tys miyslím předtím psala, že spěcháš na mimčo. To kvůli délce mateřské jako ostatní mamči tady?
23. únor 2011 v 16:46  • Odpověz
@hanuu myslím - to byl prapodivný překlep, né že bych se nemohla rozhodnout jaké i/y
23. únor 2011 v 17:01  • Odpověz
@asaka jjjj už se na to těšííííííííím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 17:05  • Odpověz
holky pohlavi nereste :slight_smile: ja si prala chlapecka, ted bych radis holcicku, ale ve finale je to jedno :slight_smile:

ms se furt nerozjizdi...
si rikam, ze to tak ma byt, rikala jsem ze bych nejradeji otehotnela ted v tom cyklu co bude, tak treba bylo me prani vyslyseno a stane se tak.. :´) kez by! :´) ale smutna z toho jsem to je jasny..
23. únor 2011 v 17:23  • Odpověz
@luciperka jeee, to vyrabis ty ty tricka pro deti? ses sikula!!
23. únor 2011 v 17:40  • Odpověz
@luciperka To je opravdu krásné. Moc hezké výtvory. Jsi dobrá!
23. únor 2011 v 18:22  • Odpověz
tak právě jsem u sebe našla další mánii .....vyhledávám na netu různé fotky těhulek s bříškama ....a pár jsem si jich už schovala jako inspiraci na focení našich těhulkovských fotek :grinning: :grinning: ....no jsem naprosto jasná :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 18:26  • Odpověz
@luciperka jo jo taky se přídávám s chválou malovaných věciček ....ten ježčí brindáček je děsmě roztomiloučkej =)
23. únor 2011 v 18:27  • Odpověz
@holino :slight_smile: ja dnes zase koukala na svoje tehotensky obleceni uhledne slozene vzadu ve skrini.. :´)
23. únor 2011 v 18:47  • Odpověz
@hanuu jj chce to užívat si i to snažení :slight_smile:.... Taky moc chci holčičku a přítel taky :slight_smile:... Holčička by se jmenovala Isabelka a chlapeček po příteli Míša... no vlastně i po mně :slight_smile:... a jaké máš jméno pro holčičku?? :slight_smile:
23. únor 2011 v 18:52  • Odpověz
meli kolik ti je jestli se muzu zeptat? vypadas mladě :slight_smile: a mate doma teda peknej zverinec :slight_smile: to se nenudis vid :slight_smile:
23. únor 2011 v 18:56  • Odpověz
@luciperka tak mě taky podle obojího vychází holčička, tak to bych byla úplně moc šťastná :slight_smile:... ale teď mi vychází skoro do konce roku, takže není kam spěchat :slight_smile:... co ty - do jakého měsíce podle toho čínského máš holčičku??? :slight_smile:
23. únor 2011 v 18:59  • Odpověz
holky holky, konečně jsem tu! a vše jsem dočetla! Já budu od února až do října taky vytvářet holčičku - to by byla asi Johanka :slight_smile:
23. únor 2011 v 19:31  • Odpověz
ja bych chtela holcicku Nelinku :slight_smile:
23. únor 2011 v 19:33  • Odpověz
@melinkaproch Meli, vy jste ZOO? :grinning: my máme taky zvěřinec, ale "chlupatiny" jen 2 :slight_smile:
23. únor 2011 v 19:36  • Odpověz
@yanish :grinning: no ještě máme úhoře, ale ten se nedá moc fotit :grinning:... přítel je milovník zvířat :grinning: :slight_smile: ale občas je to hrůza udržet je, aby se nesežrali navzájem :grinning: %-)... Copak máš doma za zvěrstvo ty??? :slight_smile:... jsem zvědavá, jak se mezi nima bude pak plazit mimi - to bude hotovej Mauglí to mimčo :grinning:
23. únor 2011 v 19:55  • Odpověz
@melinkaproch Mauglí..a už nemusí vymýšlet jméno!! :grinning: :dizzy_face:
My máme 2 psice ořešnice, 2 vodní želvy a 2 oblovky-africký šneky........si říkám, že to mimčo nám snad i naruší párečky :wink:
23. únor 2011 ve 20:00  • Odpověz
@yanish no tak to by ho pak asi ve škole děcka za to jméno zničila :grinning:... Tak to máte taky dost služnou exotickou vodní farmu :grinning: :wink:... no tak to musíš najet pěkně rovnou na dvojčátka :slight_smile: :grinning:
23. únor 2011 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.