• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@melinkaproch tak aspon mate pro mimi "pracovni jmeno" po dobu tehotenstvi ;)
23. únor 2011 ve 20:13  • Odpověz
@melinkaproch já bych chtěla Verunku :slight_smile:
23. únor 2011 ve 20:14  • Odpověz
@melinkaproch zvěřinec krásnej :slight_smile:
23. únor 2011 ve 20:16  • Odpověz
@hanuu to je moc hezký - takový jemný :wink: a nějaký, alespoň předběžný nápad na jméno pro chlapečka??? :slight_smile:... Tak jsem si teď zjišťovala termín porodu (podle těhu kalkulačky), kdyby se vyvedlo tenhle cyklus a byl by to 28. listopad... no docela jsem se těšila, když jsme se začínali snažit, že budu nosit bříško přes léto a v srpnu porod - že se nebudu muset nabalovat... no, ale teď už je mi to jedno - hlavně ať se zadaří :slight_smile:...
23. únor 2011 ve 20:35  • Odpověz
@asaka no nakonec si na to zvyknu a budu mu/jí tak říkat i po narození :grinning: :dizzy_face:
23. únor 2011 ve 20:36  • Odpověz
@hanuu jo jinak pochvalu jim vyřídim :wink: a děkuju :wink: :-*
23. únor 2011 ve 20:40  • Odpověz
klucicich jmen je malo peknych, cesky kalendar je plny -slavů a jinych archaickych jmen, u holek je vic z ceho vybirat, to rozhodne!
23. únor 2011 ve 20:52  • Odpověz
Zacina nam duch na ovu testiku :D tak snad bude konecne dalnice a snazenicko muze zacit!
23. únor 2011 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz
@lucie_kol drzim palce!!
23. únor 2011 ve 22:10  • Odpověz
Co se týká jmen pro dítě, tak mám naopak problém s holčičími jmény. Klučičí bych si vybrala hned, ale my to máme celkem jasné. Bude to Jiří po tatínkovi. A holku jsem vybrala Julii a budu si za ní tvrdě stát, když už je kluk podle tatínka :slight_smile:
23. únor 2011 ve 22:13  • Odpověz
@martinale Vidíš a mě se čím dál víc líbí jméno po potenciálním tatínkovi (vašíček) a jemu se to nelíbí...na Johance jsme se shodli...u kluků se mi líbí i další jména, ale žádné není tzv. srdcovka :wink: ............čas ukáže :slight_smile:
23. únor 2011 ve 22:21  • Odpověz
klucici, ktery jsou pekny, jsou zas extremne casty... v hernach a na hristich je to samej tomas, kuba, vojta, filip.. pak je taky blby kdyz uz je nejaky to jmeno v rodine, ja osobne bych nedala ani stejny jmeno jako ma nekdo z rodiny-prarodice, moji nebo manzelovi sourozenci, natoz abysme dali jmeno po mne nebo manzelovi.. dal se vyskrtne to co se nehodi k prijmeni, no a vyber je zuzenej dost :slight_smile:

holcicich je peknejjch dost, ty co se mi libi zas tak casty nejsou, ale co je casty, tak to je sama anicka, terezka, eliska, ema, takovy ty karolinky, kristynky..
23. únor 2011 ve 22:26  • Odpověz
@asaka Dekuji :slight_smile: verim, ze se nam vsem brzo zadari.
23. únor 2011 ve 22:27  •  2 děti  • Odpověz
jo jeste je to samej adam, to jsem zapomnela
23. únor 2011 ve 22:27  • Odpověz
http://www.czso.cz/csu/redakce.nsf/i/statistika_nejoblibenejsich_jmen_deti kouknete tady, to jsou zajimavy tabulky, zvlast jak je tam pro srovnani tabulka se jmenama matek..

a malem bych zapomněla na matýska, toho potkáte na kazdym hristi :slight_smile:
23. únor 2011 ve 22:31  • Odpověz
ms se mrcha nerozjizdi, tak asi ceka na svuj řádný termín :-P
23. únor 2011 ve 23:13  • Odpověz
@lucie_kol tak to je supeeeeeeeeeeeer!!!!!! :grinning:
24. únor 2011 v 07:22  • Odpověz
Ahojky,
tak ms zatím nikde, no tak uvidíme, co bude dál...
24. únor 2011 v 07:23  • Odpověz
Ahojky holky, tak MS nikde :grinning: ZATÍM a teplota šla výše, jsem zvědavá na zítřek :grinning:
24. únor 2011 v 07:25  • Odpověz
24. únor 2011 v 07:25  • Odpověz

lilly_brno........29 let, Brno......................1. snažení.............9 DC – listovka, kontryhel
vicky007........ 29 let,1 dítě, Praha............3 snažení...........36 DC - listovka
macekv..........24 let, Ústí nad Orl.........9. snažení.............30 DC – listovka, kontryhel (PC 30dní)
asaka.............28 let, 1 dítě....................1. snažení.............27 DC
holino ............30 let, Karviná ...............6. snažení.............24 DC -listovka femibion 800, kontryhel
lencak80....... 30 let, 1 dítě, Vyškov.....2. snažení.............12 DC - občas listovka
martinale.......24 let, Litoměřice...........2. snažení............33 DC - listovka Femibion 800
hanuu.............28 let, Brno.....................2. snažení............17 DC - babyplan, kontryhel
yanish.............28 let................................2.snažení............39 DC - listovka
Luciperka.......30 let, Brno, 1 dítě ....... 2. snažení ............8 DC - Babyplan, kontryhel
24. únor 2011 v 07:27  • Odpověz
@melinkaproch @asaka Taky mám dojem, že je méně hezkých klučičích jmen, a když už tak jsou hrozně častá. Mně se hodně líbí Kuba a i manželovi, ale těch je teď opravdu hrozně moc a i Tomášů a Vojtů. Pak se mi ještě líbí Lukáš a Martin. Ale uvidíme :slight_smile:
24. únor 2011 v 08:08  • Odpověz
@macekv @vicky007 juu, holky, to vypadá zatím dobře :slight_smile:
24. únor 2011 v 08:08  • Odpověz
@hanuu jj Jakubů je hodně, ale pokud vyjde jednou klučík asi neodolám :slight_smile: Mě se teda líbí i Martin a to by krásně šlo i k našemu příjmení, nicméně Tomáš toto jméno rád nemá :rolling_eyes:
Pak jsme měli vybraného ještě Honzíka, ale toho nám už sebral bratránek :slight_smile:
24. únor 2011 v 08:10  • Odpověz
@hanuu mno jak se to vezme, teď budou pouze dvě možnosti :grinning:

1. teplota klesne a přijde MS, s čímž počítám :grinning:
2. teplota klesne, druhý den se zvedne a budeme těhulkovat :dizzy_face:
24. únor 2011 v 08:15  • Odpověz
@vicky007
@hanuu my Daniela a toho nám také sebrala rodinná přízeň - takže Samuel je jasný :grinning:, ale ti mají i Nikolu, ale mě se Nicol líbí a je to skoro jiné :grinning: :dizzy_face: Takže na to prdím
24. únor 2011 v 08:17  • Odpověz
dobre rano, tak v noci ms definitivne dorazila, probudila jsem se zase ve 4h, bolestí břicha, změřila jsem a BT byla o 0,4st nizsí nez 3 predesle dny. Pak jsme teda zmerila cvicne i rano, kdyz uz ms byla rozjeta a 36,6, takze jsem ten pokles chytla jentaktak, aspon ted vim, jak to funguje, po ms budu merit cely cyklus.
Musim zavolat dr, kdyz rikal at prijdu 3. den cyklu na krev na hormony.. tak to vychazi na sobotu, snad budu moct prijit zitra a o ten den se to nezblazni..
24. únor 2011 v 08:17  • Odpověz
lilly_brno........29 let, Brno......................1. snažení.............9 DC – listovka, kontryhel
vicky007........ 29 let,1 dítě, Praha............3 snažení...........36 DC - listovka
macekv..........24 let, Ústí nad Orl.........9. snažení.............30 DC – listovka, kontryhel (PC 30dní)
asaka.............28 let, 1 dítě....................2. snažení.............1 DC -listovka, kontryhel
holino ............30 let, Karviná ...............6. snažení.............24 DC -listovka femibion 800, kontryhel
lencak80....... 30 let, 1 dítě, Vyškov.....2. snažení.............12 DC - občas listovka
martinale.......24 let, Litoměřice...........2. snažení............33 DC - listovka Femibion 800
hanuu.............28 let, Brno.....................2. snažení............17 DC - babyplan, kontryhel
yanish.............28 let................................2.snažení............39 DC - listovka
Luciperka.......30 let, Brno, 1 dítě ....... 2. snažení ............8 DC - Babyplan, kontryhel
24. únor 2011 v 08:18  • Odpověz
@hanuu jinak zatím nemáme vyhráno, moc tomu nějak tento měsíc nevěřím, takový ty vnitřní pocity, že nic jsou nějaký moc aktivní :angry:
24. únor 2011 v 08:20  • Odpověz
@vicky007 Tak koukám, že jsme spolu v čele :slight_smile: co ty? už byl testing? Já se zařekla, že až zítra - stejně počítám spíš se zklamáním, tak to trošku oddaluju...

Holky, mluvíte mi z duše se jménama - Jakub se mi líbí odjakživa, tak nevím, jestli převládne dlouholetá volba nebo děs z 10 kubíků ve školce. A i Lukáš, Tomáš jsou hezký - ale my máme příjmení na Š, takže to nende :frowning2: A Jeníček je taky hezký, ale toho už má blízká kamarádka.......a tak dále a tak dále. Ale co, jak jsem včera v tom čínským kalendáři zjistila, tak do října děláme stejně holčičku :wink:
24. únor 2011 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.