• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
měla ho jedna holka a prý má díky němu dva kluky :grinning:
6. lis 2010 v 16:11  • Odpověz
mrkla jsem na to, vypadá to zajímavě ! za tu cenu....když si člověk spočítá, kolik by dal za testíky , tak se tohle vyplatí !
budu o tom přemýšlet, až vypotřebuju svoje testíky :grinning:
Co Bára, je hodňoučká ? :wink:
6. lis 2010 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple Ahojky, no Bára je hodná, jenom ty zoubky, kdyby nebolely :frowning2:. Dneska vylezla z postýlky :fearful: a hopsla do naší postele, fakt nevim, jak to dokázala. já hnedka vynervovaná, že se jí určo něco stalo, trak jsem volala máti (dětská sestra), tak mě uklidnila, že to bude dobrý...Máme sledovat a jinak být v poho
6. lis 2010 ve 20:53  • Odpověz
Haló. kde jste kdo??? ta diskuze tady nějak pokulhává :frowning2:
19. lis 2010 ve 13:56  • Odpověz
@vicky007
jojo, asi jsme tu asi jen my dvě...já začala preventivně jíst kys.listovou a popíjím kontryhelový čajík :grinning:
19. lis 2010 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple ahojky, no to je škoda, že to takhle upadlo :frowning2: já chodím ještě na Snažilky konec roku 2010 :slight_smile:
20. lis 2010 v 19:16  • Odpověz
@vicky007
díky za tip, mrknu tam :grinning:
22. lis 2010 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz
No jo upadá to tady... tak nějak nemám čas sem chodit, sem pořád v práci... Ale teď jsem se přemohla, mám citliví období (jako každej měsíc) tak pročítám různý diskuse...jsem takovej sebedestruktivní člověk, místo toho abych se dívala na nějaký veselý věci tak se dívám na to co mě nejvíc dojímá :grinning: Co jinýho taky dělat, když se během víkendu objevily dvě těhotné kamarádky... Pořád si říkám,že nový rok už je za dveřmi a pak se i na mě dostane, ale tomu abych se dojímala a poplakala to stejně nepomáhá :sunglasses: :grinning:
22. lis 2010 v 10:39  • Odpověz
Ahojky, ráda bych obnovila tuhle diskuzi. Přidá se někdo? :wink:
2. led 2011 v 00:28  • Odpověz
Nikdo nezačíná teď po Novém roce se snažením? Snad tu nejsem sama :slight_smile:
2. led 2011 v 16:28  • Odpověz
Ahojky, my se s přítelem snažíme od prosince 2010 a teď čekám, jestli dorazí mrcha, musím počkat do středy, ale už jsem celkem netrpělivá :angry: snad to vyjde!!!! ikdyž napoprvé se to vetšinou nepodaří...nevadí :slight_smile:
2. led 2011 v 18:21  • Odpověz
Ahoj holky hlásím se do klubu :wink: ...my se s manželem snažíme taky od prosince a teď netrpělivě čekáme co z toho bude... :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2011 v 01:24  • Odpověz
pekny jmena jsou lenka, nikola a vanesa
3. led 2011 ve 02:05  • Odpověz
pekny jmena jou lenka nikola a vanesa
3. led 2011 ve 02:09  • Odpověz
Ahojky, no konečně někdo:slight_smile: No my to zkoušeli taky v prosinci, ale bylo to poprvé a naslepo...pak sem začla pátrat po netu a zjistila, že už mám po ovulaci. Takže máme mezidobí :slight_smile: a budeme zkoušet příští týden.
3. led 2011 v 06:08  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile: tak já jsem dnes asi 12 DPO a zatím na sobě nic zvláštního nepozoruju, jen jsem teď nějak víc unavená a jeden den mě bolelo svalstvo, jak kdybych měla mít chřipku a další den nic, tak nevím, možná jsem si to jen vsugerovala :wink: uvidíme...
3. led 2011 v 07:00  • Odpověz
Ahoj já si to právě vsugerovala v prosinci... cejtila jsem se tak nějak jinak, divně...no a do týdne jsem to dostala... :unamused: a to jsem byla fakt vnitřně přesvědčená, že se to povedlo. Ještě jsem si pak dělala test, jelikož jsem měla hrozně slabé a krátké měsíčky, což je u mě dost neobvyklé...ale test vyšel negativní... Teď se uvidí po víkendu jestli to dostanu. :slight_smile:
3. led 2011 ve 13:43  • Odpověz
@pajik83 tak to držím pěsti, ať mrška jedna záludná nedorazí :grinning:
Jedna moje známá šla dnes na vyvolávačku :( bojim bojim jak to dopadne, je v 7. měsíci a mimčo má jen okolo 1 kila, bobísek :frowning2: začalo jí na Nový rok strašně bolet břicho, chuděra....ale oni to zvládnou!! musí!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
3. led 2011 ve 14:20  • Odpověz
@janiiee děkuju :slight_smile:
No to je hrozný... :unamused: uvidíš, že to zvládnou...budu držet palce! Pak dej vědět jak dopadli.
3. led 2011 v 15:12  • Odpověz
@pajik83 díky moc, tak to zvládli, uf!! :dizzy_face: Malá má nakonec 1,390 kg a 42 cm a i sama dýchá bez přístrojů..sice bude 2 měsíce v inkubátoru, ale to neva, hlavně že je v pořádku!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. led 2011 ve 20:08  • Odpověz
@janiiee týjo, tak to docela dobře dopadlo :slight_smile: spolužačka rodila víc jak před měsícem dvojčátka z umělého a měli jen něco malinko kolem 1kg, termín měla až v únoru...vypadá to, že se drží :slight_smile:
3. led 2011 ve 20:17  • Odpověz
@anien jn, bobečci malí, jen přišli na svět a už musí bojovat, co? :unamused: ale na druhou stranu, co tě nezabije, to tě posílí, takže je to dobrý základ do života :wink:
4. led 2011 v 08:46  • Odpověz
ahoj holky, to jsem ráda, že se diskuze obnovila. Mohu tedy k vám?
4. led 2011 v 10:21  • Odpověz
@hanuu jasně, že jo!!! Vítej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. led 2011 ve 12:28  • Odpověz
@janiiee děkuju :slight_smile:
4. led 2011 ve 12:31  • Odpověz
ahoj holky, dloooooouho jsme tu byly jen dvě s vicky...jsem ráda, že se diskuse obnovila, říkaly jsme si, až se termín přiblíží, tak se to tu rozjede ! Všechny "kolegyně snažilky " moc zdravím a přeji brzy miminka v bříšku !
4. led 2011 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Ráda bych se přidala :slight_smile: s manželem se snažíme 6 měsíců, zatím se bohužel nedaří. Věřím, že rok 2011 nám nadělí krásná, zdravá miminka.
4. led 2011 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz
@vicky007 Ahoj, ja ten test mam doma, ale nic moc :(
4. led 2011 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, to je super, že se to tu rozjíždí :slight_smile:
@lucie_kol rozhodně se to letos povede :slight_smile: musí :sunglasses:
4. led 2011 v 16:00  • Odpověz
@anien Presne tak musi :slight_smile: A jak se dlouho snazite?
4. led 2011 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.