• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
uz aby se to tu nekomu povedlo, takovy optimisticka injekce pro ostatni, ze to jde :slight_smile:)
chjoo, 1dc.. to zas bude doba...
24. únor 2011 v 08:23  • Odpověz
@yanish nene testování až v sobotu, ale myslím, že testovat asi nebude třeba :confounded:
24. únor 2011 v 08:24  • Odpověz
no, jinka já od příštího měsíce budu používat toto:

http://www.aamobilmarket.cz/store/goods-43694---.html
24. únor 2011 v 08:28  • Odpověz
@vicky007 ty jo, to uz je uplna veda!tak pak dej vedet jak to funguje. Ale treba to potrebovat nebudes ;)

na krev mam prijit v pondeli, ze se to nabira 3.-5. den, takže se to stihne. Chudaka syna budu muset rano probudit, snad ho nalakam na tramvaje a nebude moc rozmrzelej :(
No nic, razime do herny, tak toho moc nenakecejte ;)
24. únor 2011 v 08:33  • Odpověz
@asaka kam jezdíš, mohu-li se zeptat k doktorovi?
24. únor 2011 v 08:37  • Odpověz
@vicky007 mudr. hanzelka, strossmayerovo namesti
24. únor 2011 v 08:42  • Odpověz
holky, tak mi v jiný diskuzi dali tip, že by v mým případě mohlo jít o tzv. biochemické těhotenství......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
24. únor 2011 v 08:54  • Odpověz
já už chci aspoň ms!!!
24. únor 2011 v 08:54  • Odpověz
Ahoj holky, dnes 33DC, 10DPO a teplota stále na 37,3. Čekám...Snad už se nedočkám :slight_smile:
24. únor 2011 v 09:01  • Odpověz
@yanish no ja jsem ti to nechtelka rikat.. :( a zkouselas nakej dalsi test?
24. únor 2011 v 09:14  • Odpověz
Další kamarádce se narodil chlapeček. Já se zblázním, už chci takyyyy!!!

@asaka Já myslím, že tenhle měsíc už se to někomu musí povést. Vždyť je nás tu tolik, a že by to nikomu nevyšlo, tomu nevěřím :wink:. Zrovna kolem tohodle čtvrtka má mít hodně holek MS, tak uvidíme...
24. únor 2011 v 09:16  • Odpověz
@asaka až zítra! skoro mě teď mrzí, že jsem to neudělala dnes ráno! Ale zítra to bude už 40 dc., tak by na testu už muselo něco být, že? I kdybych měla ovulaci pozdě (já totiž nevím, kdy byla). A je normální, že po biochemickém těhu nedorazí ms?
24. únor 2011 v 09:25  • Odpověz
@yanish a co to je to biochemické těhotenství, jestli se můžu zeptat?
24. únor 2011 v 10:07  • Odpověz
@martinale no bylo by to fajn, aby se to někomu tento měsíc povedlo.
24. únor 2011 v 10:08  • Odpověz
Dobré sluníčkové ránko holky .....venku zima ale oskárek krááásně svítí
tak se taky hlásím 24 DC ......9DPO (teda eventuálním =) ......zatím žádné příznaky ani tak ani tak .....jen obas takový mírnounký tlak v podbříšku .....ale to si asi vsugerovávám když nad tím začínám dumat nebo přemejšlím ......testovat netestuji ....příjde mě ještě hooodně brzo =)
Akurát mě od včerejšího večera děsně rozbolelo pod levou lopatkou =( jak mě tam píchne tak lapám po dechu =( ....ach jaj zrovna když zítra začíná ten můj pracovní maraton =( ....no zkusím to rozehřát ve vaně a uvidím
Hezkej den holky =)
24. únor 2011 v 10:08  • Odpověz
@macekv hlasuju pro druhou možnost :slight_smile:
24. únor 2011 v 10:13  • Odpověz
@hanuu
Hani, já jsem to taky vůbec netušila (jsme halt začátečnice :fearful: a na webu toho moc není. Našla jsem tyto dva příspěvky z diskuzí:
"Biochemické těhu je, že roste (většinou hodně pomalu a do jen nízké hladiny) HCG ale v děloze se netvoří vůbec nic. Prostě se jakoby embryo nachvíli chytí (ale není ještě ani vidět na UTZ a HCG začne klesat)."

"Ahoj. biochemické těhotenství je těhotenství, které vznikne, ale embrio v ranném stádiu nevydrží. Test vyjde pozitivní, ale dostaví se MS a plod odejde s ní. Takže vlastně těhotná jsi, ale těhotenství je špatně založené."

a toto jedno od nějakého mudr. (taky se mohl rozepsat!)

"Jedná se o stadium těhotenství, které ještě není možné prokázat pomocí ultrazvuku, ale v krvi je pozitivní nález hCG (těhotetnského hormonu)"

A jedna holka povoloním zootechnička psala, že to jde nazvat falešnou březostí! ....takže jsem možná jen taková uzoufaná fenka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful: :sweat_smile:
24. únor 2011 v 10:22  • Odpověz
@asaka hele, ale prý to funguje, pár holek z mého okolí to využívaly a nemohly si to vynachválit. Jedna má teď 2 klučíky, druhá klučíka, další jsou těhule. No asi pak vychází samí kluci :grinning:
24. únor 2011 v 10:23  • Odpověz
@asaka nooo, to neva :wink: já na tom budu tom stejně uvidíš, si říkám, že to štěstí asik ještě nepřijde :-/
24. únor 2011 v 10:25  • Odpověz
@martinale se máš :wink: máš někde grafík, že bych jukla? :slight_smile:
24. únor 2011 v 10:27  • Odpověz
@martinale já na tom jsem stejně vlastně, akorát o tři dny jsi napřed :grinning: tak by mě zajímalo, jak se ti teploty vyvíjely??? :sweat_smile:
24. únor 2011 v 10:28  • Odpověz
@yanish teda tohle slyším poprvé, ale třeba to není tvůj případ a bude to dál probíhat normoš :slight_smile:
24. únor 2011 v 10:32  • Odpověz
@yanish teda, já o tom právě taky nikdy dřív neslyšelo. To je děs, to naše tělo si s náma pěkně hraje :frowning2:
24. únor 2011 v 11:29  • Odpověz
já o tom holky taky nikdy neslyšela a hlavně doufám, že to neuslyším příští týden od mudr....i když co, prý se to stává často. Jen obvykle dozazí normálně ms, která s sebou odnese ten nevydařený pokus a dozví se to jen holky, které testují moc brzo (já testovala 29.,31., 36. a 37.dc a // byl jen 36.). Takže žádná trága, asi.....

A taky si říkám, jestli když mudr zase nic na utz neuvidí, tak jestli mi dá vyvolávačku (budu 45.dc možná) nebo co bude dál? Jjj těch ??????? mám asi 1 000 000 000 000 000 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :fearful: :sweat_smile: :unamused:
24. únor 2011 ve 12:23  • Odpověz
@hanuu nooo tak jako spěchám tak, aby nejpozděj do roka bylo. Abych nepřišla o mateřskou, páč mít jen rodičák je dost málo. Ale právě jak je ted venku ta zima, tak přemýšlím , že jestli se tento měsíc nepovede, tak to asi stopnem, a zkusíme těhu pozděj, aby byli mimík aspon na jaře, páč to už budeme mít možná postavenej domek a taky budu moct kdykoliv a kdekoliv kojit venku.
24. únor 2011 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz
@asaka @martinale holky díky :slight_smile: snažím se... Ale pořád to není dle mých představ a hlavně nemám vůbec čas :( Hlavně že jsem utratila šíleně moc peněz za materiál. Kdybyste některá cokoliv chtěla, není problém :sunglasses:
24. únor 2011 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz
no jinak jste tu řešili jména - tak naše vysněné bylo Matěj - toho už máme. A pokud to bude zase kluk, tak jsem pevně rozhodnuta a manžel souhlasí pro Jakuba. Holčičku nevím, shodli jsme se na Terezce, ale tu mají všichni. Tak možná Karolínka a možná taky uplně něco jinýho. Jinak v těhu jsme měli pracovní název VLASTA (ona i on :grinning: ) jméno jsme řekli až po porodu
24. únor 2011 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz
@yanish a nechceš skáknout k mudr. 40 DC už musí vše vidět na utz
24. únor 2011 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz
@luciperka No já jsem právě k mudr na utz objednaná, ale až příští týden - tj. 45.dc, předevčírem na utz nic nebylo....

Takže jste měli kindersurprise - nevěděli jste jestli holka či kluk?
24. únor 2011 ve 13:03  • Odpověz
@yanish věděli sme. Všichni. Ale jméno jsme si nechali pro sebe :slight_smile:
24. únor 2011 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.