• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@macekv Nene, vzala jsem si inspiraci (od Vicky? Teď netuším), že měří jen před MS, aby věděla, kdy přijde, takže můj zatím dvoudenní graf vypadá stejnočaře :grinning:.
24. únor 2011 ve 13:10  • Odpověz
yanish a ten test, cos delala jako druhej a byl negativni, delala jsi ho taky rano z 1. moci? a byl to stejnej test jako ten 1.? a ovu jsi mela pred kolika dny?
vis co, klidne tehotna byt muzes.. bud to bylo zamlkly tehotenstvi, ze se proste vajicko oplodnilo, chytilo se v deloze, zaclo to vytvaret hcg ale neudrzelo se. To se bohuzel stava casto a pokud se zenska nesleduje ani o tom nevi. Tak konci dle odhadu az 20% tehotenstvi. A nebo se to normalne vyviji dal.. jak rikam, ja mela taky jeden test pozitivni a dalsi negativni... a vysledek se ted na me sápe a chce klávesnici ;)
24. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz
@asaka No já dělala první mamma test 10 v plastovém aplikátoru ráno //, pak večer ten samý a už skoro žádná // a druhý den ráno mamma test 10, ale ten levnější bez aplikátoru a tam už byla jen /. Ale citlivé by měly být stejně,tak nevím....
24. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz
což mi ještě evokuje další otázku - myslíte, že je dobré dělat si test i odpo (třeba teď :sweat_smile: ,když na něm píšou, že se může dělat kdykoli během dne? máte zkušenost?
24. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz
@yanish myslim ze ted, uz tolik dni po, by melo byt neco videt i odpo..
24. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz
@asaka hmmm - dobrá odpověď :wink: :sweat_smile:

jo a ovulaci nevím kdy a jestli jsem měla.....chjo
24. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz
já si dělala test v den menzes odpo a poprve tam byly //
24. únor 2011 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz
předtím třikrát negativní
24. únor 2011 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz
24. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz
@yanish no teda, jsou to ale starosti. Tak doufám, že na tom budeš jako @asaka a tvůj negativní test se po tobě bude za pár měsíců sápat :slight_smile:
24. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz
@hanuu hani, díky moc :slight_smile:
já skoro celý den jen brouzdám po netu a čtu a čtu. Právě jsem zjistila, že scénařů je mraky a každá to může mít jinak.......ano ano, vím, jsem extrémně inteligentní a důvtipná :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: a že na to kašlu a jdu taky něco odpracovat!
24. únor 2011 ve 14:43  • Odpověz
@yanish udelaj si zitra rano urcite ten test a uvidis :slight_smile: moc bych ti prala // :slight_smile:
24. únor 2011 ve 14:53  • Odpověz
@asaka udělám, díky.........možná ještě dnes :wink: , jsem nějaká rozvrkočená z toho.
24. únor 2011 v 15:04  • Odpověz
ahoj holky, tedy vy jste toho nakecaly!!!

tak myslím, že martinale a macekv a vicky vypadají tento měsíc velice nadějně... holky moc na vás myslím a jsem napnutá jak kšandy
včera jsem vás jen dočetla a večer jsem už neměla sílu nic napsat, šla jsme spát rovnou s Vašíkem

ohledně jmen.. myslím, že kašlete an to co má okolí a dejte jména, která se vám líbí, vy je budete každý den vyslovovat.. já měla jasno hned, buď Vašek nebo Vojta a holku měl za úkol vybrat Venca tak by byla Anička po babičkách a mě se to jméno moc líbí, takže jsme se shodli oba dva... pokud bude druhý kluk, tak to bude Vojtěch... nám se moc jmen k našemu příjmení nehodí...

yanish... přeji buď ať už MS dorazí nebo ať vykouknou ty dvě čárky, chápu v jakém jsi stresu, měla jsem to tak posledně...

a už nevím co jsme chtěla.. Vašík má tepltou, teď spí a nevím co z toho bude, takže budeme celý den doma... zítra mě čeká práce a v sobotu jedu na školení.. tak doufám, že nebude nemocný, to by mě mrzelo ho nechat u babi
jo a dnes by mi měly začínat plodné dny, ale jen dle grafu, dle teploty asi ještě ne, ale to nevadí, prostě to zkusíme...
dnes teplota 36,64, tak uvidíme, jestli bude klesat
24. únor 2011 v 15:37  • Odpověz
macekv, myslím, že když ti teplota stoupá, tak je to jasné... :grinning: :grinning: :wink:
24. únor 2011 v 15:38  • Odpověz
@macekv teda to je napínavé. Holky já se snad taky začnu měřit :grinning:
24. únor 2011 v 15:50  • Odpověz
@hanuu me holky taky nahlodaly :grinning: to jsem jeste před 5i dny rikala ze merit nebudu :grinning:
24. únor 2011 v 16:07  • Odpověz
ja uz chci mit po ms!!! :-P
musim vymyslet nejaky strategicky plan jak na manzela ;)
24. únor 2011 v 16:08  • Odpověz
@asaka proč jak na manžela? nerozumím?
24. únor 2011 v 16:23  • Odpověz
holky právě jsem vás dočetla =)
a musím se přiznat že jsem od vás taky hezky nahlodaná .....zítra 25DC ...jen tak pro zvědavost informaci a přtehled začnu asi měřit =)))
24. únor 2011 v 17:00  • Odpověz
Holky, tak mě začínají pobolívat prsa, chjo :frowning2: . To vypadá na blížící se MS. Sice špinění zatím nikde. Jsem zvědavá na zítřejší teplotku...
24. únor 2011 v 17:24  • Odpověz
@martinale prsa pobolivaji i v těhu =) nevěš hlavu =)
holky já už chci bejt taky někde dál .....tak 30DC :D:D:D
24. únor 2011 v 17:40  • Odpověz
@lencak80 mno není, protože může stále ještě klesnout :wink:
24. únor 2011 v 17:44  • Odpověz
@hanuu to můžeš není to noc hrozného, když na to nechceš tlačit, tak neřeš ovu, ale teplota ti hodně napoví :wink:
24. únor 2011 v 17:45  • Odpověz
@martinale mno tak to jsme dvě, mě prsa nebolí ale celý týden bradavky ano, ale nic k tomu nepřikládám :dizzy_face:
24. únor 2011 v 17:46  • Odpověz
@holino nebooooj, taky budeš :grinning:
24. únor 2011 v 17:46  • Odpověz
@macekv jo jo za týden =)
24. únor 2011 v 18:10  • Odpověz
@yanish no aby chtel i kdyz bude utahanej z prace :slight_smile:)) tentokrat mam v planu 11.-16.dc ;))) kazdy den :grinning:
24. únor 2011 v 18:45  • Odpověz
Ahoj holky snažilky.Přidávám se k vám neb od ledna se chceme rozrůst o dalšího potomka.Za týden mám dostat MS a doufám že nebude.Můžete doporučit nějaký citlivý test co mi to ukáže s přesností?dík
24. únor 2011 v 18:52  • Odpověz
@rufi ahojky, a vítej :slight_smile: no citlivý jsuo třeba mamatesty 10 :slight_smile:
24. únor 2011 v 18:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.