• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@rufi Ahoj Rufi, vítám Tě. Holky často používají Mamatesty. Ale moc Ti neporadím, zase takovou zkušenost nemám.
24. únor 2011 v 18:59  • Odpověz
@vicky007 Tak jsme se trefily současně :slight_smile:
24. únor 2011 v 19:00  • Odpověz
@asaka jj jen aby si pak nezačal připadat jako inseminátor :grinning:, to jednou vypadlo z Tomáše :grinning: :grinning: :grinning: , když jsme se snažili o Barču :slight_smile:
24. únor 2011 v 19:00  • Odpověz
24. únor 2011 v 19:01  • Odpověz
@rufi ahoj, vítám a jak je tady obvyklé - držim palce!!! :wink:

já mám za sebou aktuálně první testy a vždy GS mamma test 10. Když se začteš na netu, tak zjistíš, že většina holek je používá, ale je i spousta negativních příspěvků...takže je to různé. No a doktoři ti doporučí testovat až tak 5 dní po očekávané ms, což prostě nejde vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale asi je to nejrozumnější.

Takže za mě gs mamma test....
24. únor 2011 v 19:01  • Odpověz
a mooooře trpělivosti!!!! :dizzy_face:
24. únor 2011 v 19:02  • Odpověz
takže všichni radí mamma test, to je fajn ......... odpo jsem si dělala test - zase negativní (i když v pondělí byl //), takže už je to snad jasný a doufám, že už to ta moje hlava dubová přijme!!!!.........takže mě vlastně mammatest pěkně potrápil :fearful: :rolling_eyes: :sweat_smile:
24. únor 2011 v 19:04  • Odpověz
@yanish no tak zkus jinou značku. ale já myslím že těhu prostě jsi :slight_smile: a moc ti to přeju!
24. únor 2011 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz
@luciperka díky, ale lepší vrabčák v hrsti (ms) než ten holub na střeše (těhu).... :wink:
24. únor 2011 v 19:16  • Odpověz
@yanish krásný přirovnání :grinning:
24. únor 2011 v 19:18  • Odpověz
@rufi ahoj, vitej!
ad testy-dle mych zkusenosti je nejlepsi fakt pockat az na den vynechani ms.. test napr.for you nebo jak se jmenuje je jakoze hodne citlivej, pouziti 5,-10. den po početí, kdyz kouknes na citlivost, tak je 20ml.U/ml (koncentrace hCG) a mamatest-pouziti nejdriv v den vynechane ms ma citlivost 25..coz je velmi maly rozdil :-P
viz http://www.zbynekmlcoch.cz/info/anatomie_jak_funguje_lidske_telo/hladina_hcg_hodnota_hcg_v_krvi_na_zacatku_tehotenstvi_tehotenske_testy_a_jejich_kvalita.html koukni jaky hodnoty hCG v kterym tydnu jsou porad v norme..
24. únor 2011 v 19:23  • Odpověz
možná nebudu z těch co otěhotní na 2. pokus, ale bramboračku umím báááááječnou! :sunglasses: jdu na ní!
24. únor 2011 ve 20:07  • Odpověz
ja jsem prave v druhy vlne deprese, odepisoval mi kamarad gynekolog na muj dotaz, opravdu pokud by moje potize pretrvavaly tak dalsi postup je ta kyretaz :/ tak i kdyby tam nic nenasli, mimi by se tim odplozilo o dost mesicu.. takze se zjevne musim pripravit na moznost ze mimi bude buhvikdy, jestli vubec :ˇ(
Jako jak si mam uzivat sex kdyz budu trnout hruzou jestli zas nahodou nebudu po sexu spinit? protoze kdyz jo, tak je to v pr.. :////
24. únor 2011 ve 20:11  • Odpověz
@asaka jaj jaj tak to vůbec nezní hezky .....ale hlavu vzhuru třeba to nebude tvůj případ a zrovna ty budeš ta výjimka co potvrzuje pravidla ....uvidíš držím palečky =)) dobře to dopadne
Co se týká špinění při milování .....co poradit .....snad jen prostě se odhodlat a zkusit to jinak to asi nezjistíš
Vím říkáš si že se mi to říká .....ale neboj nebude to dlouho trvat a já tad zaase budu stresovat že i tento měsíc vyšel vniveč =(((
PROSTĚ A JEDNDOUŠE DRŽÍM PALEC A MYSLÍM NA TEBE ...PŘEJI TI ABY VŠE DOPADLO DOBŘE A TY SE PRCKA DOČKALA CO NEJDŘÍV TO PŮJDE
24. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz
@holino diky! musim se hlavne hodit do klidu, nebo si to psychicky privolam..
co myslite holky, mam to manzelovi rict? ja mu rekla jen o tom, ze spinim pred ms par dnu, ale ne ze po sexu, nechci aby se tim treba nervoval aby mi "neublizil", aby si proste nemyslel ze za to muze on..
24. únor 2011 ve 20:40  • Odpověz
@asaka Jo jo hodit se do klidu to znám .....ale na druhu stranu chápu že to jde hoooodně těžko a taky to nějakou dobu potrvá no ale zvládneš to uvidíš
A co se týká toho říct to manželovi nebo ne aby se neobvinoval a tak já bych mu to určitě nějak šikovně řekla ....ono ve dvou se to přece jen snáší a lepe táhne =) prostě na vše jste dva takže i na toto ....na druhou stranu ty ho znáš nejvíc a nejlíp takže bys nejlíp odhadla jak bude reagovat a jak to všechno vezme ....ale myslím si že vědět by o tom měl .....teeeda aspon já si to myslím =) .....a držím další palec at to bere po chlapsku a jako správnej chlap se k tomu postaví a tebe samo podpoří a stojí při tobě
24. únor 2011 ve 21:00  • Odpověz
dnes jsem si koupila ten kontryhel, tak uz popíjím :slight_smile: mně bylinkovy caje chutnaj, takze mi to vubec neva :slight_smile: aspon podporim pitnej rezim, malo piju...
25. únor 2011 v 00:07  • Odpověz
teda..včera :slight_smile: krom toho, ze malo piju taky strasne ponocuju :_P
25. únor 2011 v 00:07  • Odpověz
@macekv ahojky, včera jsem se sem vůbec nedostala a už mám z toho abstinenční příznaky :grinning:... jsme moc zvědavá, jak to s tebou vypadá!!! doufám, že dobře.... četla jsem že teplotka snad ještě stoupla :slight_smile:
25. únor 2011 v 06:08  • Odpověz
@hanuu jo to máš určitě pravdu... jj Kuba se nám taky líbí, ale asi zůstanem u Míši kdyžtak :slight_smile:... ale říkám si, že jestli budu mít doma pak dva chlapy, tak mě zničí :grinning:... tak jsem příteli řekla, že jestli bude chlapeček tak rovnou vlítneme pak na holčičku, ať je to vyrovnany :grinning:
25. únor 2011 v 06:11  • Odpověz
Ahojky holky, tak dneska teplotní pokles........buď je to uhnízďování nebo MS...uvidíme zítra :sweat_smile:
25. únor 2011 v 06:52  • Odpověz
@macekv hlasuju pro uhnizďování :slight_smile:
no u mě ms furt nikde :confused: , ale těhotně se nějak necítím :sweat_smile:
25. únor 2011 v 08:00  • Odpověz
lilly_brno........29 let, Brno......................1. snažení.............10 DC – listovka, kontryhel
vicky007........ 29 let,1 dítě, Praha............3 snažení...........37 DC - listovka
macekv..........24 let, Ústí nad Orl.........9. snažení.............31 DC – listovka, kontryhel (PC 30dní)
asaka.............28 let, 1 dítě....................1. snažení.............28 DC
holino ............30 let, Karviná ...............6. snažení.............25 DC -listovka femibion 800, kontryhel
lencak80....... 30 let, 1 dítě, Vyškov.....2. snažení.............13 DC - občas listovka
martinale.......24 let, Litoměřice...........2. snažení............34 DC - listovka Femibion 800
hanuu.............28 let, Brno.....................2. snažení............18 DC - babyplan, kontryhel
yanish.............28 let................................2.snažení............40 DC - listovka
Luciperka.......30 let, Brno, 1 dítě ....... 2. snažení ............9 DC - Babyplan, kontryhel

25. únor 2011 v 08:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak co je nového?, včera byl "velký čtvrtek".
@vicky007 a ty míváš cykly jak dlouhé? A budeš testovat?
25. únor 2011 v 08:09  • Odpověz
@hanuu no cykly mám 35 dní :slight_smile: ale bojím se, že i když už jsem přes limit, tak nic nebude, přeci jen jsem ještě tento cyklus trochu kojila a teď už ne, tak se možná tělo vzpamatovává :sweat_smile: , no hjen doufám, že se mi to moc nerozhodí :confounded:
25. únor 2011 v 08:15  • Odpověz
@hanuu asi budu testovat v sobotu :slight_smile: ale moc tomu nedávám :frowning2:
25. únor 2011 v 08:16  • Odpověz
@vicky007 aha, tak to jo. No každopádně držím palce a třeba budeš příjemně překvané. Myslím, že je spousta těch, co otěhotněly přes kojení i nechtěně :slight_smile:
25. únor 2011 v 08:20  • Odpověz
@hanuu jj to jo, pár znám :slight_smile:
25. únor 2011 v 08:24  • Odpověz
@vicky007 já také ne, ani MS ani těhu :grinning:
25. únor 2011 v 08:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnes 34 DC, 11 DPO a teplota stále 37,3 :slight_smile:. Špinění zatím nikde, jen ty prsa trošičku bolí. Tak jsem moooc zvědavá :wink:
25. únor 2011 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.