• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
lilly_brno........29 let, Brno......................1. snažení.............10 DC – listovka, kontryhel
vicky007........ 29 let,1 dítě, Praha............3 snažení...........37 DC - listovka
macekv..........24 let, Ústí nad Orl.........9. snažení.............31 DC – listovka, kontryhel (PC 30dní)
asaka.............28 let, 1 dítě....................1. snažení.............2 DC
holino ............30 let, Karviná ...............6. snažení.............25 DC -listovka femibion 800, kontryhel
lencak80....... 30 let, 1 dítě, Vyškov.....2. snažení.............13 DC - občas listovka
martinale.......24 let, Litoměřice...........2. snažení............34 DC - listovka Femibion 800
hanuu.............28 let, Brno.....................2. snažení............18 DC - babyplan, kontryhel
yanish.............28 let................................2.snažení............40 DC - listovka
Luciperka.......30 let, Brno, 1 dítě ....... 2. snažení ............9 DC - Babyplan, kontryhel

25. únor 2011 v 09:04  • Odpověz
no já jsem dneska nakonec testila a nic ale ani ta ms sakra!!!
25. únor 2011 v 09:33  • Odpověz
@vicky007 To je diné, vždyť už jsi tolik DC! To je hrozné, člověk neví nic. Test neukáže a ani MS není. To čekání je hrůza.
25. únor 2011 v 09:35  • Odpověz
ahojky, jsem tu na skok...
vicky, tak ještě vydrž, třeba se přece jen ukážou....

marti, vypadá to velmi nadějně!!! přece se to musí některé z nás tento měsíc podařit... já jsme teď ve fázi snažení, tedy včera jsme se chtěli tulit, ale protože Vašík měl teplotu, tak spal s námi a také hodně pozdě usnul mezi námi... opravdu super antikoncepce je dítě v posteli!!! :grinning: a dnes také nic, protože spíme s Vašíkem u našich, dnes pracuji a zítra ráno jedu na školení, tak budou babi s dědou hlídat. Venca jde na nějaké narozky... prostě chlap

ale dle kalendáře bych měla mít plodné dny, ale dle teplot ještě ne!!! dnes 36,64, stejně jako včera, myslím, že mám opravdu vše posunuté... tak uvidíme, ale to měření je fakt zajímavé...
25. únor 2011 v 09:41  • Odpověz
@martinale ahojky děvčátka,nakukuji,mohu se pozeptat,už je některá těhu? My se chceme začít snažit od března :sweat_smile:
25. únor 2011 v 09:48  • Odpověz
@macekv tak at je pokles radej to uhnizdovani

@martinale s tebou to vypada nejnadejneji :slight_smile:
25. únor 2011 v 10:45  • Odpověz
@ivicek1 zatim ne, resp zatim o tom nikdo nevi, pokud ano :slight_smile:
25. únor 2011 v 10:46  • Odpověz
holky ja jsem tomu uplne propadla :´) mam kolem sebe tolik kamaradek co uz maj druhe mimi (1 dite cca stejne stare jako muj syn) nebo jsou tehotne, uplne jim zavidim :´)
25. únor 2011 v 10:49  • Odpověz
@asaka uvidíme uvidíme, to já taky, ale bojím se, že mrcha je mrcha :sweat_smile:
25. únor 2011 v 10:56  • Odpověz
Dobré ranko,
hlásím se z právního dne maratonu =) ....zatím čilounká jako rybka =)))
jen začínam jemnounce panikařit dnes 25DC a podbříšek začíná pobolívat =( ach joooo proč jako .....no vypadá to že tento měsíc byla každá snaha zase marná .....no nic jdu vás dočíst a pak taky vývíjet nějakou tu pracovní činnost ....a tak různě to budu prokládat koníkem =)))
25. únor 2011 v 10:57  • Odpověz
my dnes se synem spali az do 10,30 :grinning:DD mě vyčerpava ms a syn vera usnulk pred 22h, takze to na nej asi padlo :slight_smile:
25. únor 2011 v 11:04  • Odpověz
@ivicek1 Vím, že otěhotněla jedna holčina asi před měsícem. A ta už tu není, protože přešla do těhulkovské diskuse. Jinak tady vypadá rozporuplně zatím @yanish, protože měla jednou na testu // a pak už ne a MS jí nedorazila. Jinak my ostatní zatím čekáme a doufáme. V každém případě, Tě tady vítám :slight_smile:
25. únor 2011 v 11:14  • Odpověz
ahoj holky! všechny vás zdravím a děsně nám fandím :slight_smile:
macek, vicky, martinale............jedemeeeeeeeeee!!!! :grinning: :wink: jedné z vás to musí vyjít!! (snad by to i statistika potvrdila, ale teď jsem líná to hledat :sweat_smile:

včera jsem dělala odpo test a jak už víte - NIC :unamused: Rozhodnutí dne: Testovat budu až příští týden ve středu než půjdu na gyndu na ten druhý utz...jestli nedorazí mršule a jestli to vydržím. Ale myslím, že testy už mi nic víc neřeknou a že mám prostě jen rozhozený tělo po HA.
25. únor 2011 ve 12:39  • Odpověz
@yanish je taky docela možný, že ti dá mudr injekci (nevím čeho) a bud do 5ti dnů po ní dostaneš menzes, nebo to pomůže mimískovi v bříšku. Před pár lety jsem řešila stejnej problém. Sice jsme se o mimi nesnažili, ale tak nějak jsem měla 10 dní zpoždění a nebylo to jistý... No tak uvidíš. JInak mi psala kamarádka, že když byla podruhe těhotná, tak ani hcg v krvi jí to neukázalo a mudr že určitě není, ale ona si byla jistá. A celé těhu špinila a Pavlíček je na světě :slight_smile:) TAkže tak. Držím vám pěsti holky....
25. únor 2011 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz
@yanish Nechci Tě podceňovat, ale myslím, že nevydržíš :grinning:.
Já už mám také roupy...Ale chci vydržet do pondělí, pokud MS nepřijde. Mám schovaný jeden prošlý Mamatest (do konce prosince), tak to s ním zkusím :grinning:.
25. únor 2011 ve 12:45  • Odpověz
@luciperka kuš babo s nadějema :slight_smile: :wink: ba nee, jsi moc hodná. Já se spoléhám na ten utz a když tam nic nebude, tak fakt chci to pigáro aby ms dorazila. Připadám si fakt divně - 40 dní a nic - jako jiný živočišný druh :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hezká fotka, moooc sympatická paní :dizzy_face:
25. únor 2011 ve 12:52  • Odpověz
@martinale tssss, to si piš, že vydržím :wink: A proč chceš testovat až v pondělí? Jak máš dlouhé cykly?
25. únor 2011 ve 13:01  • Odpověz
@yanish Obvykle mívám 32 - 35 DC. A v pondělí budu 37, takže by to už mohlo být vidět.
25. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz
@martinale hele, ten prošlej bych zkusila, ten se ani nepočítá :grinning:
25. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz
u nás v knihovně je to dnes samá tehulka a maminka :slight_smile:
25. únor 2011 ve 14:52  • Odpověz
holky já asi jeste nemela ani ovulaci a už mám vsechny mozné příznaky tehotenství :grinning:
25. únor 2011 ve 14:53  • Odpověz
@melinkaproch ahoj, ty nejsi v naší tabulce?
no já mám trochu strach, že manžel bude po tatínkovi umět jen kluky :grinning: má totiž 4. Nevíte někdo jestli "dědičnost" hraje vliv? Né že bych to nějak chtěla řešit, ani to není k řešení, ale příjde mi to sranda a celkem zajímavé. Jestli je nějaké dědičné zatížení a někdo kdo prostě "umí jen kluky nebo jen holky" :slight_smile:
25. únor 2011 ve 14:57  • Odpověz
@hanuu řekla bych že to je náhoda :slight_smile:, Tomáš má taky bráchu a ten má syna, no a my máme Báru :grinning:
25. únor 2011 v 15:04  • Odpověz
@hanuu ty delas v knihovne? :slight_smile:
hehe, s tema priznakama pred ovu je to vtipny :DD
25. únor 2011 v 15:13  • Odpověz
@vicky007 no tak z čisté pravděpodobnosti by se v rodině měla objevit nějaká holka. Ale jinak brácha od manžela má taky kluka :grinning:
25. únor 2011 v 15:14  • Odpověz
@asaka jj, už jsem to tu psala. Dělám v knihovně na dětském oddělení. Takže nám sem chodí maminky s dětma, někdy i těhule, aby četly pohádky bříšku. No a taky puboši, ale to už není tak zajímavé :grinning:
25. únor 2011 v 15:15  • Odpověz
@hanuu jee, zrivna detske oddleni :slight_smile: ja se synem taky do knihovny chodime, chodi tam moc rad :slight_smile: driv akorat nechtel dat knizku knihovnici aby ji odpípla, neb mel pocit ze mu ji bere :grinning: a rikal-to je moje! ale uz je to dobry :slight_smile: a taky tam chodime na ruzne akce, vyrabeni pro deti :slight_smile: ja jsme poradne zacla cist az na matersky, cetla jsem hodne na zakladce a pak na gymplu tak do 7.8. tridy, pak jsem se spis venovala sportu, na vš jsem na knizky energii nemela, stacily ucebnice :-PP
Za 1. mesic po porodu jsem precetla 11 knizek, dobry ne? ;) ted zvůadam tak jednu mesicne..
25. únor 2011 v 15:29  • Odpověz
@hanuu prave,holka uz musi prijit! moje mamka je zas ze 3 holke a kazda z nich ma dve dcery-takze ja mam kluka ;) to bylo uplne jasny ;)
25. únor 2011 v 15:33  • Odpověz
@asaka ty jo 11 knížek po porodu. Jj taky tu máme různé vyrábění pro děti, občas nějaké divadlo a tak. Jinak ve všední dny dopoledna chodí na besedy školy. Zrovna dneska tu byl chlapeček, který brečel, že už musí odejít, že by to chtěl ještě být :slight_smile:
25. únor 2011 v 15:33  • Odpověz
@hanuu dyt jsem skoro PORAD kojila, tak jsem pri tom zacala cist, ono 40min kojit pak mit hodinu a ctvrt zase pauzu a pak zase 40min kojit :D
25. únor 2011 v 15:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.