• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@asaka no já si říkala jak jsi to dělala a ono při kojení... to si budu muset zapamatovat :slight_smile:
25. únor 2011 v 16:02  • Odpověz
@hanuu no cetla jsem i jindy, on byl extremne hodny dite, bud jedl, spal nebo vykukoval :slight_smile: brecel jen kdyz mel hlad :slight_smile:
25. únor 2011 v 16:16  • Odpověz
@asaka tak to jsi měla fajn :slight_smile:
25. únor 2011 v 16:38  • Odpověz
@hanuu jj, do doby nez zacal lezt fakt total leharo.. pak zacal byt lehce mamánek, tak kolem 10. měsíce a už to bylo horší. Ale celkově je to hodny dite, nicmene období vzdoru je obdobi vzdoru :slight_smile: nekdy je to o nervy..
25. únor 2011 v 16:48  • Odpověz
@asaka tak tím si asi projde každý, ale asi máš hodného chlapečka :slight_smile:
25. únor 2011 v 17:08  • Odpověz
Tak ovulacni testik pekne tmavne :slight_smile: ale ta bolest je pekne hnusna :((
25. únor 2011 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz
Holky pekny vikend :slight_smile:
25. únor 2011 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz
@macekv Ahojky, koukám jaká je s tebe přebornice přes OVU a teploty :slight_smile: Já začala prvně měřit minulý týden a ještě se v tom pořádně nevyznám :slight_smile: Nějaký figl? :slight_smile: A co mrška? Jen doufám, že nedorazila :wink:
25. únor 2011 v 18:12  • Odpověz
Ahoj holčiny, zdravím všechny a prosím o radu. Minulý týden jsem začala měřit teplotu a jsem z toho divá :grinning: Ráno když jsem měřila tak jsem měla 35,9 a poslední 3 dny mám 36,1 až 36,2... Má někdo taky tak nízké teploty? Přemýšlím, jestli nejsem mrtvá :grinning:
25. únor 2011 v 18:16  • Odpověz
Ahojky, a krásné ráno :slight_smile:
tady svítí sluníčko, tak snad to vydrží :slight_smile:
Za chvíli razáíme za tchýní :slight_smile:, tak by mohlo počasí vydržet :slight_smile:, jinak ms furt nikde.... :confused:
@evol06 já neměřím, ale jak to tady čtu, tak asi začnu :slight_smile:
26. únor 2011 v 08:03  • Odpověz
@evol06 Já také normálně neměřím. Teď měřím poprvé a akorát před MS, abych věděla, kdy dorazí. A bohužel se zdá, že už to bude brzy. Dnes pokles teploty o 1 desetinu stupně na 37,2 :frowning2:
26. únor 2011 v 08:16  • Odpověz
lilly_brno........29 let, Brno......................1. snažení.............11 DC – listovka, kontryhel
vicky007........ 29 let,1 dítě, Praha............3 snažení...........38 DC - listovka
macekv..........24 let, Ústí nad Orl.........9. snažení.............32 DC – listovka, kontryhel (PC 30dní)
asaka.............28 let, 1 dítě....................1. snažení.............3 DC
holino ............30 let, Karviná ...............6. snažení.............26 DC -listovka femibion 800, kontryhel
lencak80....... 30 let, 1 dítě, Vyškov.....2. snažení.............14 DC - občas listovka
martinale.......24 let, Litoměřice...........2. snažení............35 DC - listovka Femibion 800
hanuu.............28 let, Brno.....................2. snažení............19 DC - babyplan, kontryhel
yanish.............28 let................................2.snažení............41 DC - listovka
Luciperka.......30 let, Brno, 1 dítě ....... 2. snažení ............10 DC - Babyplan, kontryhel

26. únor 2011 v 08:17  • Odpověz
@evol06 ahojky, nedorazila zatím :grinning: fígl není :wink: ale je to zajímavé :wink:
26. únor 2011 v 08:20  • Odpověz
Ahojky holky, tak MS nikde a teplota se zvedla, vypadá to nadějně :wink:
26. únor 2011 v 08:21  • Odpověz
@macekv tak to je super :slight_smile:, no u mě nic, ani // ani ms :rolling_eyes: , příští měsíc fakt budu měřit, teď jen teda, aby ms konečně dorazila a my mohli začít nový kolo
26. únor 2011 v 08:22  • Odpověz
@lucie_kol To je dobře, tak se pěkně snažte :wink: :slight_smile: Tobě také :grinning:
26. únor 2011 v 08:22  • Odpověz
@vicky007 jjj, to jo, to ta příroda je hrozná někdy :frowning2: měření BT má svoje plus :grinning:
26. únor 2011 v 08:23  • Odpověz
no nic, musím vpnout komp, jinak snad nevyjedeme :grinning:
hezký víkend přeju :slight_smile:
26. únor 2011 v 08:24  • Odpověz
Hezké sobotní ranko ....je holky s váma to vypadá zajimavě závidím a držím palečky aby to vyšlo
u mě 26 DC ....ale tak nějak se bojím že další pokus marný ....tuším že dneska dojde mrcha =( ....jen nevím čšho se děsit víc toho že je pokus marný nebo toho že jestli dnes dojde tak o minimálně 2 dny dřív
Už tomu svemu tělu nerozumim vůbec ....bud nemám ovulaci vůbec nebo fakt nevím - nerozumím tomu .....sakra se na to fakt vykašlu zaměřím se na práci a rehabku a bude
Už fakt ty strtsy jestli jo nebo ne jestli už nebo ne fakt nemůžu .....a přitom se kolem mně točí samé miminka nebo těhulky .....je to děsně těžkýýýýýý
26. únor 2011 v 09:50  • Odpověz
@martinale Ahojky ,moc děkuji :slight_smile: za info a uvítání!
Už si píši se snažilk. v jiném fóru,ale nakukuji i k Vám :wink:
Chtěli bychom se začít snažilkovat od března :sweat_smile:
26. únor 2011 v 11:38  • Odpověz
@macekv
hele, nehi prudit, ale psssst... vypadá to skvěle a moc a moc doufám, že jak uděláš tento týden testík, tak na tebe kuknou ty dvěčásrky, jelikož vajíčko se ti právě krásně uhnízdilo. viz. pokles teploty a ted ti pěkně teplota stoupá
macekv, vážně tomu tento měsíc u tebe věřím!!!

jinak to měření mě fakt baví, dnes teplota klesá, takže mi asi probíhají plodné dny a dnes proběhně tulení, za každou cenu, protože naše frekvence sexu je opravdu nízká...víceméně víkendy... takže šup šup, at je zaděláno, zítra to ještě pojistíme...je to taková věda a zajímá mě to, jak vlastně to tělo funguje
Luci, myslím, že bazální teplotu má každý jnou, já ji mám asi vyšší, takže buď v poho...
a vypadá to, že máme podobný cyklus, kolikátý jsi dnes DC? já 14-tý

@vicky007 tak snad něco bude, vypadalo o nadějně a v podstatě to ještě nadějné je, ne? také máš dlouhé cykly, takže je vše posunuté
26. únor 2011 v 15:19  • Odpověz
a jak tady někdo psal, že možná MS dorazí, protože bolí podbřišek, tak to může také být i těhu příznak... je to právě úplně stejné... mě také bolela prsa a břicho jako před MS, jen pak ta prsa bolela o hodně více, ale to už jsem tušila, že jsem v tom.. jinak před tím nene, jsem stále myslela, že MS dorazí a pak jsme myslela jesli nemám nějaký zánět

26. únor 2011 v 15:21  • Odpověz
@lencak80 moc děkuji!!!Snad jsme ti nezakřikly, pořád jsem na vážkách, dnes 2dny zpoždění, ale testík nic neukázal, asik je brzo 9DPO testovat, uvidíme v pondělí, snad se teplota zvedne a nespadne :wink: :grinning: Kéž by :dizzy_face:
26. únor 2011 v 16:41  • Odpověz
@macekv myslím, že už by asi klesala... ale uvidíme, ale máš pravdu, na test je ještě brzy, když máš teprve 9DPO, tak musíme vydržet... tajně doufám, že to tam bude...
bylo by fajn, kdybyse to holky podařilo alespoň jedné, taková pozitiva nás jen nakopnou!!!
26. únor 2011 v 16:46  • Odpověz
@lencak80 to jsem byla jááá =)))) jej že by .....to by bylo úžasný no ale nevím no podbříšek občas bolí prevít jeden ....a jak si psala že sis myslela že máš zánět .....tak to mě taky už dnes napadlo =))) .....ale každopádně dnes 26DC ale mrcha nikde zatím
jej holky to by bylo pro mojí mamču překvápko ....je momentálně v lázních ....no a jak tak nad tím přemejššlím tak pro muže taky má 30 března narozky ....to by byl ten nej dárek =)))) takže tuk tuk =)))
@macekv Taky bych to viděla hoooodně nadějně i když na testu zatím nic poznat není ....ještě je brzo =)
26. únor 2011 v 17:19  • Odpověz
Ovu testik tmavne,ale boli me vajecniky a dnes taky prsa tak snad uz brzo ovulka probehne :slight_smile: Co cekani je silene :slight_smile: ale citim, ze tento mesic zadelame:DD
26. únor 2011 ve 22:55  •  2 děti  • Odpověz
@lucie_kol Tak to je super. Držím pěsti, aby to dopadlo.

Tak mně dnes teplotka stoupla opět na 37,3. Tak si říkám, jestli to včera nebylo uhnízďování :slight_smile:. V každém případě mě prsa bolí jako čert a cítím podbříšek. Přijde mi, jakko bych to měla dosta, ale podle teploty to nevidím. Dnes jsem 36DC a 13DPO.
27. únor 2011 v 08:13  • Odpověz
lilly_brno........29 let, Brno......................1. snažení.............12 DC – listovka, kontryhel
vicky007........ 29 let,1 dítě, Praha............3 snažení...........39 DC - listovka
macekv..........24 let, Ústí nad Orl.........9. snažení.............33 DC – listovka, kontryhel (PC 30dní)
asaka.............28 let, 1 dítě....................1. snažení.............4 DC
holino ............30 let, Karviná ...............6. snažení.............27 DC -listovka femibion 800, kontryhel
lencak80....... 30 let, 1 dítě, Vyškov.....2. snažení.............15 DC - občas listovka
martinale.......24 let, Litoměřice...........2. snažení............36 DC - listovka Femibion 800
hanuu.............28 let, Brno.....................2. snažení............20 DC - babyplan, kontryhel
yanish.............28 let................................2.snažení............42 DC - listovka
Luciperka.......30 let, Brno, 1 dítě ....... 2. snažení ............11 DC - Babyplan, kontryhel

27. únor 2011 v 08:17  • Odpověz
Ahojky, tak já stále nic ani ms ani // :rolling_eyes: , tak se přikláním k tomu, že se mi rozházel cyklus :rolling_eyes:
27. únor 2011 v 08:45  • Odpověz
Hezkou neděli
holky já vám tak záááávidim (já jsem nějaká zmatená že nemám ani pocit že bychom zadělali =)) ) .....silá no jsem totálně zmatená ....každopádně dnes 27 DC a zatím žádná změna podbříšek sem tam pobolívá během dne ...někdy více někdy méně .....ale žáden jiný příznak není prsa nebolí prostě nic (sice před týdnem jsem je měla hodně citlivé .....hrozně mě lehtal jakýkoliv dotek .....bylo to usměvný ....muž se mě prostě nesměl nijak dotknout ani třeba po briše mě pohladit ....hned jsem se začala svíjet smíchy =) ......ale ted už fakt nic ....jen ten podbříšek teda .....no ale myslím tak nějak s tím raději počítám že mrcha v uterý dojde ......ale kež by ne tak tuk tuk tuk
27. únor 2011 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.