• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
teda tady je to napinavy :slight_smile:
opravuju:

lilly_brno........29 let, Brno......................1. snažení.............12 DC – listovka, kontryhel
vicky007........ 29 let,1 dítě, Praha............3 snažení...........39 DC - listovka
macekv..........24 let, Ústí nad Orl.........9. snažení.............33 DC – listovka, kontryhel (PC 30dní)
asaka.............28 let, 1 dítě....................2. snažení.............4 DC -listovka, kontryhel
holino ............30 let, Karviná ...............6. snažení.............27 DC -listovka femibion 800, kontryhel
lencak80....... 30 let, 1 dítě, Vyškov.....2. snažení.............15 DC - občas listovka
martinale.......24 let, Litoměřice...........2. snažení............36 DC - listovka Femibion 800
hanuu.............28 let, Brno.....................2. snažení............20 DC - babyplan, kontryhel
yanish.............28 let................................2.snažení............42 DC - listovka
Luciperka.......30 let, Brno, 1 dítě ....... 2. snažení ............11 DC - Babyplan, kontryhel
27. únor 2011 v 09:33  • Odpověz
tak nevím no ale s těhu už nepočítám vůbec ....právě jsem zjistila že mám nějaký výtok :frowning2: :astonished:
...tak teď přemejšlím co by to mohlo znamenat ....jestli těhu :grinning: ....nebo právě naopak nějaký problém a mrchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
podotýkám že nic takového se mě nikdy před tím nestalo ....neříkám že jsem někdy nějaký výtok neměla....měla :frowning2: .....párkrát a jen v létě (podle mudry z bazenů) a uprostřed cyklu ach jaj tak a ted jsem nervozni o to víc
27. únor 2011 v 09:50  • Odpověz
Ahojte holky. Mohu se k vám přidat? S manželem se snažíme o první mimi. Začali jsme o Vánocích a zatím teda nic. Teď ještě do toho kupujem byt, tak si říkám, že by tenhle měsíc mohlo vyjít oboje a byla bych šťastná jako bleška.
27. únor 2011 v 10:28  • Odpověz
Ahojky holky,tady je to ale napínavé :grinning: ,mohu se k vám přidat ? :wink:
Začínáme se snažit o druhé mimi,včera poprvé jsme tomu dali volný průběh,ale na ovulku mám ještě cca týden čas,tak uvidíme,za jak dlouho se zadaří . :slight_smile: Je mi 36let a mám 3letou holčičku.
27. únor 2011 v 10:29  • Odpověz
@rurunka @ivicek1 Ahoj holky, vítám Vás!

Tak já jsem se dnes nadchla trochu předčasně (36DC). Sice mám teplotu 37,3, ale bohužel jsem začala špinit, takže teď už je to jasné :frowning2:. Zítra nebo pozítří MS dorazí. Proč tak dlouhé cykly, proč :cry: ?
27. únor 2011 v 10:35  • Odpověz
@martinale marti, ale špinit můžeš... dle teploty to vypadá velice dobře a prsa mě bolela také strašně... hele, ještě nezoufej
děloha je překrvená, takže to špinění může být, tak si zkus testík.... už bych ho asi zkusila, já jsme děsný nedočkavec..

jinak hlásím, že jak měřím, tak tedy vím, kdy asi mám plodné dny, ale o to méně na to mám zrovna chuť, jako jak je to cíleně, tak se prostě seknu a nic, takže od čt bych dle grafu měla mít plodné dny a dnes naposledy a sex nebyl, takže tento měsíc z toho určo nic nebude... a dnes teplota zase vysoko 36,74
macekv, nevíš proč mi to tak skáče? nebo byla ovülka včera, když jsme měla nízkou teplotu? to jsem měla 36,54
jsem z toho zmatená!!!
27. únor 2011 v 10:43  • Odpověz
holky, vítejte mezi námi!!! je to paráda, jak je nás víc a víc!!! to bude miminek
27. únor 2011 v 10:43  • Odpověz
vitam nove spolubojovnice :grinning:

@martinale ach jo :( dlouhe cykly ti nezavidim, ale hlavne ze jsi jinak zdrava, to je dulezity!

@holino a mas naky svedeni, paleni? nebo jinak nic? to muze byt klidne priznak ;)

jinak ja mam 4. den ms a kupodivu je to dnes uz slabe, uvidime jak ms dbude dlouho trvat, normalne jsem ji totiz mela dlouho, ze by byl kontryhel tak zazracny? :grinning:D
27. únor 2011 v 11:00  • Odpověz
vítám vás holky a brzo přeji //

@martinale někde jsem četla že špinění může doprovázet i těhu ....tak třeba to bude i tvůj případ
27. únor 2011 v 11:07  • Odpověz
@asaka svědění pálení prostě nic ....jen ten výtok ....=( že by příznak =))) ....no jsem nějaká zmatená a nevím nevím ani si neodvažuju doufat
27. únor 2011 v 11:11  • Odpověz
holky, dokud se nerozjede ms je proste porad nadeje :slight_smile:

ja jsem ted zmenila pristup, porad jsme si doma nechavala nejakou "praci"-louskani orechu, tvorba fotoalb na dobu az budu tehotna, nicmene kaslu na to, budu normalne delat vsechny resty ted, nic odkladat nebudu, buhvi jak to vsechno stejne bude..
27. únor 2011 v 11:16  • Odpověz
ahojte nové snažilky :slight_smile:
Holky začala jsem se teda měřit, ale jsem trochu mimo. Mám třetí den po sobe 36,3 C, jsem 11 DC a ted nevím jestli je to jako normál teplota nebo to má být už snížená na ovulaci nebo jak :slight_smile: poradíte někdo?
27. únor 2011 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz
@luciperka neboj, nekdo ma pry teploty nizsi, mvzdyt i klasicky v podpazi je u nekoho normal 35,8 a u jinyho 36,8.. nebo muze podhodnocovat teplomer, zvlast ty digitalni jsou v tomhle "experti" :-P dulezity je tvar vysledne krivky a ne absolutni hodnoty teploty..
27. únor 2011 ve 12:04  • Odpověz
Ahojky holky,moc děkuji za milé uvítání :slight_smile: !!
Holky vy se tedy připravujete důkladně,jak to tady čtu,no já jen popíjím kontr.čajík cca14dní a listovku.
Líbilo by se mi mimi narozené na jaře-únor,březen,duben,ale uvidíme,jak to nakonec dopadne :slight_smile:
27. únor 2011 ve 12:22  • Odpověz
Ahojky holky můžu se k vám taky přidat?:slight_smile: Už mám syna rok a půl a chceme se pokusit o další mimčo, takže začneme během března:slight_smile:
27. únor 2011 ve 13:48  • Odpověz
@martinale Taky to mam tak strasne dlouho nekdy 36 nekdy 38 :frowning2:
27. únor 2011 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz
@holino No kdyz bude slabe spineni tak by to mohlo byt na // taky bych si udelala testik :slight_smile: Drzim palecky.
27. únor 2011 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
@ivicek1 Taky bych chtela miminko narozene Brezen, duben :slight_smile:) snad se nam zadari.
27. únor 2011 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz

@asaka Muzu se taky pridat do tabulky :wink:
27. únor 2011 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz
@asaka
24 let Zlín 7. snažení Mamita, čaj L.Mojžíšové, 13 DC
27. únor 2011 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz
@martinale Pobolívání v podbřišku ,jako "před menzes" je častým příznakem těhu,já to tak měla u prvního-bohužel pak zamlklý potrat v 8tt a i u druhého těhu. Takže neházet ještě flintu do žita,ju? :grinning:
27. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz
@lucie_kol ahojík :sweat_smile: uvidíme
27. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz
Děkuju, holky, za přivítání. Koukám, že tu rozebíráte cykly. Já to mám dost rozházený, první dva, kdy jsme se ještě nesnažily jsem měla 30 a 29 a ted co se snažíme, jsem měla 27 a 25 a teď se uvidí, ale ještě musím pár dní počkat. Dnes mám 19 DC. Radší bych ale už viděla //. Ale to my všechny.
27. únor 2011 ve 14:40  • Odpověz
ja chci mimi v prosinciii!!! :grinning:
27. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz
@asaka jj prosincový dětičky jsou dobrý :slight_smile: (to jsem třeba já :grinning:), ale i ti v lednu nejsou špatní :grinning:
27. únor 2011 v 15:21  • Odpověz
Jinak vítám všechny nové příchozí :slight_smile:
27. únor 2011 v 15:22  • Odpověz
lilly_brno........29 let, Brno......................1. snažení.............12 DC – listovka, kontryhel
vicky007........ 29 let,1 dítě, Praha............3 snažení...........39 DC - listovka
macekv..........24 let, Ústí nad Orl.........9. snažení.............33 DC – listovka, kontryhel (PC 30dní)
asaka.............28 let, 1 dítě....................2. snažení.............4 DC -listovka, kontryhel
holino ............30 let, Karviná ...............6. snažení.............27 DC -listovka femibion 800, kontryhel
lencak80....... 30 let, 1 dítě, Vyškov.....2. snažení.............15 DC - občas listovka
martinale.......24 let, Litoměřice...........2. snažení............36 DC - listovka Femibion 800
hanuu.............28 let, Brno.....................2. snažení............20 DC - babyplan, kontryhel
yanish.............28 let................................2.snažení............42 DC - listovka
Luciperka.......30 let, Brno, 1 dítě ....... 2. snažení ............11 DC - Babyplan, kontryhel
lucie_kol.........24 let, Zlín...................... 7. snažení.............13DC - Mamita, čaj L.Mojžíšové
27. únor 2011 v 17:22  • Odpověz
Zdravím novicky a držím palce ať nám sem rychle vnesou dobré zprávy o těhu!! :slight_smile:

To je děs běs!! 42.dc!! na to nejsem stavěná. Už jen zoufale čekám, kdy už dorazí! Testy negativní, příznaky (kromě nevolnosti z častějšího hladu) žádný. Chjojo, ještě že jdu ve středu k dokrotce a snad z ní něco vypadne.

co vy nadějné? vicky, marti, macku? hlaste stavy :wink:
27. únor 2011 v 18:11  • Odpověz
@ivicek1 Ahojky, vítám tě :wink: a přeji hodně štěstíčka při snažení :wink:
27. únor 2011 v 18:46  • Odpověz
Ahojky holky, pořád nic, 33DC a 10DPO, testík dnes negativní, eplota se drží jako včera na 36,8....nechápu to vůbec, uvídme dále :confused: :sweat_smile:
27. únor 2011 v 18:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.