• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@rurunka Ahojky, také vítám :wink:
27. únor 2011 v 18:50  • Odpověz
@macekv hoj, tak to budeš muset ještě nějaký den vydržet, než se ti ukážou //, viď? :wink: Jaký test jsi použila?
27. únor 2011 v 18:51  • Odpověz
@yanish Mamatest 10....mno jestli budou :angry:
27. únor 2011 v 18:53  • Odpověz
@macekv nj, to nikdo neví...ale máš alespoň jako podporu teplotu...ta má přece nějaký důvod, ne?
27. únor 2011 v 18:57  • Odpověz
@yanish no v počtu dnů jsem ti v závěsu. U mě stále nic :rolling_eyes:
27. únor 2011 v 19:06  • Odpověz
@yanish asi má no, asi to chvíli trvá no :slight_smile:
27. únor 2011 v 19:10  • Odpověz
@hanuu ahojky promiň, celý víkend jsem byla pryč a vůbec jsem se sem nedostala :frowning2:... copak je u Tebe nového??? :slight_smile:... no s tou dědičností je to zajímavé - já bych řekla, že na tom něco je - jako, že prostě u někoho možná převažují holčičí spermie a u někoho naopak :slight_smile: možná, že tam mají lepší prostředí :slight_smile:
27. únor 2011 v 19:10  • Odpověz
@vicky007 a ty míváš delší cykly, kratší nebo normální? Jsme z toho pěkně nervní, viď? člověk neví co se děje, připadám si jak na čekaný :confused:
27. únor 2011 v 19:13  • Odpověz
@macekv ahojky, promiň celý víkend jsem tu nebyla a teď, jak s radostí zjišťuju, tak máš teplotku pořád nahoře!!! :wink: to je moc super... z negativního testu si zatím nic nedělej - jsi teprve 10 DPO, tak to nic neznamená - navíc jestli se vajíčko zahnízdilo teprve 8 DPO (při tom poklesu), tak na 25 jednotkový test je podle mě brzy - nebo kolik si měla jednotek??? :slight_smile:... střeašně doufám, že Ti to vyjde :slight_smile:
27. únor 2011 v 19:14  • Odpověz
@yanish no mám 35 dní, ale vždy pravidelný, si myslím, že se mi to rozházelo tím ukončním kojení, musím za mudr. a nějak to probrat :confounded:
27. únor 2011 v 19:19  • Odpověz
@rurunka @rurunka @ivicek1 ahoj holky, vítám vás.
27. únor 2011 v 19:53  • Odpověz
@vicky007 mne se cyklus taky cely "podelal" kojenim,.. ja teda prestala v pulce rijna, ale porad je to uplne divny :(
zitra jdu na tu krev-hormonalni profil, skoro bych si prala aby se tam nejaka banalita nasla a tim se moje problemy vysvetlily..
27. únor 2011 v 19:53  • Odpověz
dr mi rikal, ze prece po dvou letech kojeni nemuzu ocekavat ze budu mit ms jak hodinky.. coz je asi fakt..
27. únor 2011 v 19:54  • Odpověz
teda tady je to fakt tento měsíc napínavé :slight_smile:

@macekv @martinale @holino holky všem moc držím palce, pokud jsem ještě na někoho zapomněla, kdo teď čeká, tak se omlouvám a taky držím palce :slight_smile:
27. únor 2011 v 19:55  • Odpověz
@asaka jo a já bych chtěla miminko v listopadu, a když by to nevyšlo tak v prosínci :slight_smile:
27. únor 2011 v 19:56  • Odpověz
holky co merite BT, dotaz :slight_smile: merite az po MS nebo i pri ms? asi az po, nebo ne?
27. únor 2011 v 19:56  • Odpověz
@melinkaproch ahoj, v pohodě, já tu taky obvykle přes víkend nebývám. U nás nic nového. Teď mám celkem nudnou část, kdy plodné dny už asi byly, ale do ms ještě hodně daleko, takže zatím su v klidu, ale tak za 10 dnů už určitě v klidu nebudu.

Musím říct, že jsem si nikdy nemyslela, že to budu tak prožívat. Juchám nad každým dítětem a kočárkem, které potkáme :slight_smile:
No, ale snažím se kontrolovat :grinning:
27. únor 2011 v 19:59  • Odpověz
@hanuu
ja jsem puvodne chtela taky v listopadu, ale az na konci :grinning: myslim ze u me nehrozi ze bych prcka donosila do terminu :( takze u me termin v prosinci rovnalo by se porod v listopadu, v tom lepsim pripade.. ale treba zas nakonec doktorum natřu, taky mi rikali že dýl jako do 35tt nevydrzim a pche, rodila jsem 39+4 ;)
no, ted vazne, doufam ze do jara tu mimi bude :´)
@melinkaproch no já doufám, že manžel to prolomí, chtěla bych i holčičku :wink:
@asaka no tak já jsem taky listopadová, a jinak je mi to smaozřejmě jedno, ale podzimně zimní miminko by se mi líbilo. Ale hlavne, kdyby to byl listopad, tak to znamená, že "už ho tam mám", což by bylo super :slight_smile:
27. únor 2011 ve 20:01  • Odpověz
@hanuu no joo vlastne" listopad se jeste stiha ;) tak kez by ti to vyslo!!!
27. únor 2011 ve 20:03  • Odpověz
@asaka děkuju a tobě ten prosinec (nebo taky ještě stíháš listopad?)
27. únor 2011 ve 20:04  • Odpověz
@hanuu to asi nestiham, myslim ze kdyz jsem si v minulem cyklu pocitala eventuelni TP tak to vychazelo na 4.11, takze ted by to byl zacatek prosince :slight_smile:
27. únor 2011 ve 20:08  • Odpověz
@asaka ahojky,pod :grinning: stromeček,jo? :grinning: tak třeba se povede :sweat_smile:
27. únor 2011 ve 20:16  • Odpověz
@ivicek1 syn je tyden po vanocich :slight_smile: takže prosinec by se hodil, abych přesla z matersky do matersky a nemusela honit urady :P
27. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz
@asaka ahojky,to ano,to by Ti to pěkně vyšlo :wink:
Já mám dceru narozenou v říjnu :slight_smile:
27. únor 2011 ve 20:25  • Odpověz
@hanuu jj já to mám to samé :grinning: přijdu si kolikrát, jak úchyl :grinning:... no já na svoje dny teprve čekám. dneska jsem 9 DC takže na svoje dny teprve čekám - ale počítám, že to bude tak od úterka :slight_smile: a pak už zase jen to čekání... tak doufám, že mě budeš informovat, jak Ti čekání probíhá :slight_smile:
27. únor 2011 ve 21:38  • Odpověz
koukla jsem na nějaký alba na MK tehotnych holek no a litam v tom totalne :´) ja bych zas tak chtěla pupek! :´)
27. únor 2011 ve 23:24  • Odpověz
@hanuu tak přeci se zapojují i tvoje geny - když už o té genetice :wink:...a tvoje prostředí "tam dole" může být příznivější pro holčičí spermijky :slight_smile:... jsem tak zvědavá, až se zadaří jaké to všechno bude... doufám, že budu mít hezké těhotenství a budu si ho užívat, ptž pár známých na to opravdu protrpělo %-( - jako že jim bylo dlouho špatně, těžký porod a tak...
28. únor 2011 v 06:07  • Odpověz
@melinkaproch ahojky, teplota se dnes opět zvedla, zkoušela 10 a dneska ráno gravitest 12 a taky nic, nerozumím tomu, ještě počkám no :sweat_smile:
28. únor 2011 v 07:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.