• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@hanuu děkuji! Snad se štěstí usmálo :wink:
28. únor 2011 v 07:09  • Odpověz
dobre rano,

@macekv at se teplota drzi!!!!!

ja za chvili frcim na krev, za chvili dorazi muj tata a podlida malyho, ten je totiz zvyklej spat do 8h cca, nekdy i do 9, takze predstava jak ho budim v 6.30, aby mel svou hodinku na rozjezd..by predevsim nicilo me, neb by byl vysoce pravdepodobne dost protivnej, nechtel by se oblikat apod. :grinning: mozna ze na tramvaje bych ho nalakala.... ale takhle je to rozhodne lepsi ;)
28. únor 2011 v 07:15  • Odpověz
@asaka děkuji, zatím ano, ale je to takový divný, test zatím nic :frowning2:
28. únor 2011 v 07:17  • Odpověz
@macekv je jeste brzo aby neco bylo videt, kliiid!
28. únor 2011 v 07:20  • Odpověz
@asaka a kdy by to mělo být tak vidět?
28. únor 2011 v 07:21  • Odpověz
@macekv ju, tak to je super, snad se brzo na testu pobjeví i ty //, ale teplota vypadá nadějně.
28. únor 2011 v 08:57  • Odpověz
Ahojky,

@macekv tak super, to je velice nadějné :slight_smile:
28. únor 2011 v 08:58  • Odpověz
Pěkné sluníčkové :slight_smile: ránko snažilky
@macekv držím palečky,ať se zadaří :wink: Na testíku bys měla mít napsáno,kdy vyzkoušet,dle citlivosti,myslím,že nejdříve první den nast.menstruace,ale počkala bych pak ještě 2-3dny a testla :grinning:
28. únor 2011 v 09:11  • Odpověz
@macekv no nejdriv realne tak 12. den, ale negativni test tou dobou by nic neznamenal, temer s jistotou by mel byt pozitivni 15. den
28. únor 2011 v 09:16  • Odpověz
Já furt nic :frowning2: už nemá cenu ani testovat, prostě rozhozenej cyklus :frowning2:
28. únor 2011 v 09:38  • Odpověz
jo jinak vysledky hormonu budou do 10i dnu, mozna teda "už" v patek.. mi reknete co s tou krvi v laboratori delaj ze to tak dlouho trva :-P
28. únor 2011 v 10:03  • Odpověz
Tak to vypadá, že ms dorazila :confounded:
28. únor 2011 v 10:08  • Odpověz
@hanuu
@vicky007 díky holky :wink:
28. únor 2011 v 10:12  • Odpověz
@ivicek1 já mám zpoždění 4. den, ale vzhledem k normálnímu cyklu by to mělo vyjít, alá já měla tu ovulku o týden déle, takže do čtvrtka by tam měly být //, jinak těhu nejsem a něco se mnou děje :frowning2:
28. únor 2011 v 10:14  • Odpověz
@macekv tak to vypadá vemi dobře... vím, že to pořád dokola opakuji,a le myslím to vážně... takhle vypadají testy těhulí!!!! prozkoumala jsme jich na netu hodně :grinning:

tak u mě asi tak... tento měsíc prostě zaděláno nebylo.. jelikož jsem měla ovulku v sobotu a od čt se prostě nic nekonalo a dnes už teplota 36,94 tudíž hodně stoupá... včera jsme měla hlen takový ten bílkovitý..
takže tento měsíc už je prostě tabu.. tedy nemá cenu testovat a nic očekávat, takže ždáný adrenalin se u mě nekoná!!!
jsem z toho taková nějaká... ale alespoň trochu vím, jak to funguje, tento měsíc ještě doměřím a příští už asi nezačnu...

vicky, tak to mě mrzí, že nakonec MS dorazila, jsem doufala, že to klapne...
ach jo, tak holky!!! kde je nějaká těhulka, at je mi lépe?
včera jsme i chtěla, ale přítelovi bylo celou noc zle, takže jsem šla spát až hoooodně moc pozdě, já usnu vždy až usne ten druhý... hlavně když je mu mizerně... takže asi tak kolem 2hod ranní, možná později a v půl 4 mě probudil syn a chtěl za námi, takže super noc...a pokud to byla nějaká viroza, tak jen doufám, aby to nechytl Vašík
28. únor 2011 v 10:15  • Odpověz
@macekv a ovu jsi mela vzdycky takhle pozde?
28. únor 2011 v 10:16  • Odpověz
@asaka tak já budu vyčkávat, akorát bych plácala testy :-d vyhcází to zhruba do čtvrtka tam být něco musí, jinak je problém někde jinde :frowning2:
@macekv myslím, že právě proto je ještě na pozitivní test brzy.. jak to máš posunuté!!!
vydrž, ale chápu tvoje napnutí, jsme napnutá jak kša¨ndy také, jak to nakonec bude, ale mám pocit, že joooo
@lencak80 no doufám, ale už u mě převahuje spíš jen zpožděná MS :frowning2: :sweat_smile:
28. únor 2011 v 10:17  • Odpověz
@lencak80 zlatě, když to jde někomu hned :sunglasses: tohle čekání je hrozný :angry:
28. únor 2011 v 10:19  • Odpověz
@vicky007 jéééé, to mě mrzí :frowning2: :pensive: ale vzhledem k tomu, že je 1DC, tak ovule je za chvíli :wink: :slight_smile:
28. únor 2011 v 10:20  • Odpověz
@asaka já nevím, měřím se poprvé a ovu testy jsem také zkoušela poprvé, ale na jednu stranu bych se nedivili, že nám to trvá tak dlouho, protože jestli ji mám pokaždé jinak, tak v tom, aby se prase vyznalo :grinning: rozhodně bych ji nečekala déle teda...poslední vyklus jsem měla 30 a předtím 2x 26dní...
28. únor 2011 v 10:21  • Odpověz
prijde mi ze furt na neco cekam.. na vysledky hormonu, na vysledky cyto, jak zabere lecba, na ovulaci.. fakt to chce hodne jinyho programu aby na to clovek nemusel myslet...
28. únor 2011 v 10:23  • Odpověz
@macekv aha, tak uvidis, snad to ted klapne! ja od zitrka budu prvne merit cely cyklus tak jsem docela zvedava
28. únor 2011 v 10:26  • Odpověz
@asaka jj jen měř, napoví ti to :wink: :slight_smile:
28. únor 2011 v 10:27  • Odpověz
sakra, minule to bylo tak snadny! sex 13 a 14dc a sup, dve carky jakoby se nechumelilo :slight_smile: a podstatna inf jeste je, ze ten den, kdy to bylo 13dc se manzel (tehdy pritel) konecne vyjadril ze uz to teda zkusime (do ty doby delal fory ze se na mimi jeste neciti) :grinning:
28. únor 2011 v 10:31  • Odpověz
aspon to docela utika, kdyz se kazdy den neco zapisuje do ms kalendare + kalendare teplot.. :rolling_eyes:
28. únor 2011 v 10:33  • Odpověz
Bré ranko holky
zdravím vešechny a všem co čekají držím palečky
vicky007 :frowning2:
u mě dnes 28DC ....pobolívání v podbříšku jako by utlo :astonished: :confused: ....tak čekám co se z toho vybrbí
jinak podle MS kalendáře jsem to dnes jen tak ze srandy počítala tak v unoru proběhlo několikrat tulení cca 10 ......teoreticky kolem ovulky tak tfuj tfuj tfuj
jinak prokračuji v pracovním maratonu a ještě 19 dní a mám zase volnooo :grinning:
28. únor 2011 v 10:46  • Odpověz
Holky co měříte BT ....myslíte že by mě měření něco řeklo i teď když jsem 28DC?? ....asi ne že?
28. únor 2011 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.