• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@holino no rekne ti kdyz zmeris zitra rano a pozitri rano, jestli se teplota drzi na cca stejnych hodnotach ci stoupa, kdyby vyrazne klesla je to na prd. Ale z jedny hodnoty nic nevyctes kdyz nevis jaky mas t normalne vysokou..
28. únor 2011 v 11:35  • Odpověz
@asaka jo jo právě zítra bych byla 1DC tak mě napadlo že kdybych tak 3 dny ráno měřila jestli by mě to něco napovědělo.....díky zítra ráno měřím =) ....za to nic nedám =)
28. únor 2011 v 11:42  • Odpověz
@holino jo to jo, to by ti urcite napovedelo, dva a vice dnu :slight_smile:
28. únor 2011 v 11:46  • Odpověz
@holino no a co zkusit radej zitra rano test? ;)
28. únor 2011 v 11:46  • Odpověz
@asaka s testíkem taky možnost ale příjde mě to ještě hooodně brzo takže bych asi nic moc nezjistila a akurat by mě nejspíš sklamalo ......no i když jeden staršího data - zapomenutý testík (a není prošlej lhůtou - teda aspon myslím =))doma je =) ale ještě uvidím páč zítra bych měla bejt 1DC a ta mrcha může přijít kdykoliv i během dne ....tak na druhou stranu škoda testu =))) .....tento týden když nebude tak budu měřit a o pak testit asi =)
28. únor 2011 v 11:50  • Odpověz
holky měla bych otázku: řešíte nějak tahání těžkých věcí? Já zrovna dneska musela v práci stěhovat židle, stoly a tak. Máme to dost často. tak jsem si říkala, jestli to může mít nějaký vliv třeba pár dnů po ovulaci.
28. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz
@hanuu myslim ze ne.. kdyz to neni namaha ze ktery bys padala na pusu..
28. únor 2011 ve 12:18  • Odpověz
@macekv Aha,tak pokud máš ovulku jak píšeš,to pak ano,máš pravdu,já nevím,nepročítala jsem celou diskuzi :dizzy_face:
Jen bys měla být pokud možno v klidu,mě napětí a stres oddaloval menzes a cyklus se tím :unamused: zbytečně prodlužoval,opravdu,pokus se na to nemyslet,buď už jsi těhu nebo to přijde !! :wink: neboj :sweat_smile:
28. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz
@ivicek1 já vím no, snažím se :sweat_smile:

mně neoddálila cyklus ani smrt maminy, takže s tím jsme snad v poho, akortá by mě pěkně naštvalo, kdybych měla takhle dlouhej cyklus :angry:
28. únor 2011 ve 12:32  • Odpověz
@macekv Ok :sweat_smile:
Tak držím mooooc palečky :wink:
S Tvojí maminkou je mi to moc líto...
28. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz
@ivicek1 Děkuji, jinak už to bude tři měsíce :frowning2:
28. únor 2011 v 15:00  • Odpověz
Holky čaau, já teda dnes vůbec nemám čas psát, sotva číst, ale toto musím dát do pořádku pro dnešek :wink:

lilly_brno........29 let, Brno......................1. snažení.............13DC – listovka, kontryhel
vicky007........ 29 let,1 dítě, Praha............3 snažení...........1 DC - listovka
macekv..........24 let, Ústí nad Orl.........9. snažení.............34 DC – listovka, kontryhel (PC 30dní)
asaka.............28 let, 1 dítě....................2. snažení.............5 DC -listovka, kontryhel
holino ............30 let, Karviná ...............6. snažení.............28 DC -listovka femibion 800, kontryhel
lencak80....... 30 let, 1 dítě, Vyškov.....2. snažení.............16 DC - občas listovka
martinale.......24 let, Litoměřice...........2. snažení............37 DC - listovka Femibion 800
hanuu.............28 let, Brno.....................2. snažení............21 DC - babyplan, kontryhel
yanish.............28 let................................2.snažení............43 DC - listovka
Luciperka.......30 let, Brno, 1 dítě ....... 2. snažení ............12 DC - Babyplan, kontryhel
lucie_kol.........24 let, Zlín...................... 7. snažení.............14 DC - Mamita, čaj L.Mojžíšové
28. únor 2011 v 15:49  • Odpověz
Podle uvedených DC v tabulce to vypadá hooodně dobře :slight_smile: .....není možné holky aby vám to některé nevyělo
28. únor 2011 v 16:01  • Odpověz
vicky: jéé, teď koukám, že jsi psala, že mrcha ASI dozazila a já ti jí tam rovnou šoupla, tak doufám, že jsem nic nepřivolala, pardón :fearful:
28. únor 2011 v 16:17  • Odpověz
@hanuu Hani, při tahání těžkých věcí si spíš říkám, že je fajn, že si zaposiluju ruce a záda, který to setsakra potřebujou :sweat_smile:
28. únor 2011 v 16:17  • Odpověz
tak jsme byli cele odpo venku, prijela za nama kamaradka tak jsem si hezky odpocinula, i jsem zapomnela na nejake ty starosti, to je vzdycky fajn...
28. únor 2011 v 17:05  • Odpověz
Ahojte. teda vy jste toho slušně napovídali. Já se sem z práce vůbec nedostanu, protože hned vedle má stůl vedoucí, tak nha net můžu jen pracovně a taky bych nerada, aby se tam dozvedeli, ze se snazimi o mimi, páč jsem tam teprv krátce. Jinak já BT neměřím a snažím se ani moc nesledovat, ať pořád nečekám // marně. Tak uvidím, až budu mít termín ms, ale to je až příští týden. Jinak jsme dnes zas řešiliá problémy s hypkou, no je to děs si v dnešní době kupovat byt, když nemá člověk nic extra našetřeno.
28. únor 2011 v 17:07  • Odpověz
@rurunka bacha to pozorovani se je nakazlivy :slight_smile: me by jeste pred tydnem nenapadlo BT merit :grinning:
28. únor 2011 v 17:13  • Odpověz
zjistila jsem ze potrebuju byt poirad v zaprahu a porad mit co delat abych na to porad nemyslela, resp nemyslela na to co vsechno muze byt spatne a jaky budu mit vysleky z gyn atd atd.
28. únor 2011 v 17:14  • Odpověz
@asaka To tě úplně chápu. Já měla v loni nějaké gyn. problémy a musela jsem se pořád něčím zaměstnávat, jinak jsem totiž pořád myslela na to, jak ty výsledky dopadnou a co se mnou bude. Ale naštěstí to skončilo dobře.
28. únor 2011 v 17:50  • Odpověz
@rurunka no ja uz pod kudlou kvuli gyn byla 3x.. od 14i jsem na gynde vlastne furt.. a pekne me to stve! :-P
28. únor 2011 v 17:52  • Odpověz
holky, tak já si myslím, že jak mě klesá teplota, že asi bude ovulka, tak zítra tipuju. Dívala jsem se na teploty před prvním těhu a tak nějak jsem měla stejně. Tak jsem fakt zvědavá no...
28. únor 2011 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky, tak koukám že jste se pěkně rozjely:slight_smile: Já se sem skoro nedostanu :frowning2: Od středy do neděle jsme se s manžou pořádně zasnažili jelikož by v těch dnech měla dorazit ovulka tak jsem zvědavá :wink:
@mackev Tedy holka ty nás napínáš :slight_smile:
28. únor 2011 v 18:48  • Odpověz
Dovolila jsem se přidat :slight_smile:
lilly_brno........29 let, Brno......................1. snažení.............13DC – listovka, kontryhel
vicky007........ 29 let,1 dítě, Praha............3 snažení...........1 DC - listovka
macekv..........24 let, Ústí nad Orl.........9. snažení.............34 DC – listovka, kontryhel (PC 30dní)
asaka.............28 let, 1 dítě....................2. snažení.............5 DC -listovka, kontryhel
holino ............30 let, Karviná ...............6. snažení.............28 DC -listovka femibion 800, kontryhel
lencak80....... 30 let, 1 dítě, Vyškov.....2. snažení.............16 DC - občas listovka
martinale.......24 let, Litoměřice...........2. snažení............37 DC - listovka Femibion 800
hanuu.............28 let, Brno.....................2. snažení............21 DC - babyplan, kontryhel
yanish.............28 let................................2.snažení............43 DC - listovka
Luciperka.......30 let, Brno, 1 dítě ....... 2. snažení ............12 DC - Babyplan, kontryhel
lucie_kol.........24 let, Zlín...................... 7. snažení.............14 DC - Mamita, čaj L.Mojžíšové
evol06 ............26 let, .............................1. snažení ...........21 DC - kontryhel, kyselina list.
28. únor 2011 v 19:08  • Odpověz
@yanish no já když něco tahám v práci, tak mi to spíš příjde, že to tahám i přes břicho a že záda sou spíš na nějaké namožení. Jako třeba těžký nákup a tak není problém, ale když přesouváme židle a stoly v práci, tak to bývá dost dřina a celkem mě to do břicha táhne, ale možná to jen dělám blbě :grinning:
A co je nového u tebe? Ve středu jdeš na UTZ?
28. únor 2011 v 19:12  • Odpověz
@rurunka jj, řešením hypotéky jsme si prošli před dvěma roky a fakt je to síla. Takže držím palce.
28. únor 2011 v 19:15  • Odpověz
@macekv vypadá to fakt moc moc nadějně :wink:... na spoustě různých diskuzí jsem četla, že "něco" bylo vidět až opravdu po zhruba 14 DPO, takže se hlavně nestresuj :wink:... držím Ti pěsti a každé ráno jsem úplně naklepaná na to, že tu najdu, že jsi měla na testíku 2 čárky... :slight_smile:
28. únor 2011 v 19:32  • Odpověz
ahojky holky, tak já už určitě budu mít podle hleníku brzy plodné dny - ovulku počítám během tohoto týdne, tak se moc těším až tu budu mít s kým se navzájem pozorovat :slight_smile:....

jo jinak do tabulky jestli můžu :slight_smile:

evol06 ............26 let, .............................1. snažení ...........21 DC - kontryhel, kyselina list.
melinka...........22 let,.........................4. snažení....................10 DC - listovka :slight_smile:
28. únor 2011 v 19:36  • Odpověz
Ahoj holky. Tak já dnes měřit nemohla, protože jsem brzy ráno vstávala, a tak by byl výsledek nepoužitelný. Vzhledem ke špinění tipuji, že MS přijde zítra. To budu 38DC! Hrůza, no :frowning2:. Zítra také nezměřím, protože to bude ten samý případ.
28. únor 2011 ve 21:12  • Odpověz
@rurunka já mám v práci celkem soukromí, ale zase mám monitor přímo naproti dveřím, takže když mi tam někdo vtrhne vidí jen moje poděšený rychlý pohyby myší - někdy trapásek. Jediný štěstí je, že ze stránek koníka nečiší růžovoučká, pupíčky, nožičky a dupačky :slight_smile:

28. únor 2011 ve 22:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.