• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@asaka Držím ti palečky, ať se ti daří rozptýlit (i když od nás tady to moc nesedí :fearful: :sweat_smile:
Kdyby bylo nejhůř - pošleme nějaký hádanky na zaměstnání mozečku :wink:
28. únor 2011 ve 22:34  • Odpověz
@hanuu nj, to budou asi ta slabá záda - úplně si to pnutí břicha umím vybavit a ještě s tím potřebným heknutím :wink:

U mě nic. Dnes ráno test a nic, teda jen jedna /. Takže jsem definitivně smířená s rozharašeným cyklingem. Na to utz jdu ve středu odpo. Teď se spíš bojím, aby mi doktorka neřekla, ať ještě vydržím, že do (např.) 55 dnů můžeme počkat, to neeeee :confounded: Je to zkrátka otrava, no.
28. únor 2011 ve 22:39  • Odpověz
@martinale špinění není jen znak přicházející ms! Jak se cítíš?
28. únor 2011 ve 22:41  • Odpověz
@yanish hadanky jo :D
ad cyklus-at se to brzo upravi!

mne dneska tak nejak konci ms tak zacnu s cipkama co mi napsal dr, ufuf, modlim se abych behem cyklu zase nejak sejdrem nespinila! :confounded: aby me dr nemusel posilat na dalsi vysetreni :pensive:
28. únor 2011 ve 23:03  • Odpověz
jo to bych vlastne mela zacit zitra merit BT ze.. no to asi s tema cipkama bude hazet jiny hodnoty..no, zkusim.Hlavne to nesmi zjistit manzel, ten by zas delal obliceje ze jsem prastena :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2011 ve 23:08  • Odpověz

lilly_brno........29 let, Brno......................1. snažení.............14DC – listovka, kontryhel
vicky007........ 29 let,1 dítě, Praha............4 snažení...........2 DC - listovka
macekv..........24 let, Ústí nad Orl.........9. snažení.............35 DC – listovka, kontryhel (PC 30dní)
asaka.............28 let, 1 dítě....................2. snažení.............6 DC -listovka, kontryhel
holino ............30 let, Karviná ...............6. snažení.............29 DC -listovka femibion 800, kontryhel
lencak80....... 30 let, 1 dítě, Vyškov.....2. snažení.............17 DC - občas listovka
martinale.......24 let, Litoměřice...........2. snažení............38 DC - listovka Femibion 800
hanuu.............28 let, Brno.....................2. snažení............22 DC - babyplan, kontryhel
yanish.............28 let................................2.snažení............44 DC - listovka
Luciperka.......30 let, Brno, 1 dítě ....... 2. snažení ............13 DC - Babyplan, kontryhel
lucie_kol.........24 let, Zlín...................... 7. snažení.............15 DC - Mamita, čaj L.Mojžíšové
evol06 ............26 let, .............................1. snažení ...........22 DC - kontryhel, kyselina list.
melinka...........22 let,.........................4. snažení....................11 DC - listovka
1. bře 2011 v 08:39  • Odpověz
vicky: ještě jsem ti upravila v tabulce počet snažení - "konečně" ti dorazila ms, takže začínáte další kolečko :wink:
1. bře 2011 v 08:39  • Odpověz
a koukám, že lucka_kol nemá přes samý snažení čas na nás ani juknout :wink: držíme palec!!
1. bře 2011 v 08:42  • Odpověz
myslim ze statisticky je ted jasne ze tenhle mesic se to nekomu musi povest :slight_smile:
ty dny se taaahnou! :-P :slight_smile:
1. bře 2011 v 08:45  • Odpověz
@asaka To je fakt, a čím víc nás tu je, tak více nás má šanci se dostat "na druhý břeh" :slight_smile:
1. bře 2011 v 08:47  • Odpověz
jojo ty dny se fakt nějak táhnou :slight_smile:)) Teda musím říct, že kdyby mi min měsíc Mudr neřekla, že jsem neměla ovulaci, tak jsem se asi neměřila.... To organizované snažení není nic moc :unamused: :sunglasses:
No ale dle grafu to vypadá, že asi nastala fakt ovulace... uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál.
No jinak jestli můžu dát radu snažilkám, co jim to dýl nejde, tak si zkuste najít nějakou dobrou fyzioterapeutku, co dělá Mojžíšovu metodu. Opravdu moc doporučuju a věřím tomu!
1. bře 2011 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz
@luciperka to fakt vypada na ovulaci! tak at to vyjde..
jinak je fakt, ze organizovane snazeni moc vasne neprida :-P :grinning:
1. bře 2011 v 09:11  • Odpověz
Ahojky holky,přeji krásné ránko :wink:
1. bře 2011 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky
dnes už asi po třetí :slight_smile:) (nějak mě zlobí net a nejde odeslat příspěvky :frowning2: )
Hlásím 29DC mrcha zatím nikde ...ale mám delší cyklus tak uvidíme uvidíme jestli něco uvidíme :D....zatím se snažím neřešit .....jinak dnes ráno první měření a BT 36,5 .....jestli do zítra nedorazí ....ránno ze zvědavosti měřím zas a zas a zas :D
1. bře 2011 v 11:22  • Odpověz
@holino Ahoj, držím palec a zaklínám tvou mrchu ať si jde kam chce, jen ne k tobě! :wink:

Tak to budeš mít zvláštní graf, když měříš několikrát denně - budeš mít samostatné grafíky pro každý den? :wink: :slight_smile:
1. bře 2011 v 11:31  • Odpověz
@holino juu to vypada nadejne! jak moc delsi cykly mas?
1. bře 2011 ve 12:14  • Odpověz
@asaka děkuji doufám doufám ....naděje tu nějaká je ....a docela si troufnu říct že bych si už i něco takového zasloužila =))))) .....ale třeba si fandím
v lednu to byl 31 cyklus ale kdyř se podívám zpětně ....několik měsíců ....půl roku třeba tak i 33 =((
ale poslední 3 měsíce je to na těch 29 =))) ....takže vyhráno zatím není .....aspon si to nechci připouštět ....páč ty pády u mě jsou děsně bolestivé a dlouho se z toho vzpamatovávám
1. bře 2011 ve 12:31  • Odpověz
@holino ja vim no :( je jasny ze cim vic snazeni za sebou tim se to snasi hur :(
1. bře 2011 ve 13:06  • Odpověz
Holky, mně to nedá, já se vás musím zeptat - měla jste některá taky tak dlouhatááánskej cyklus po vysazení MS - kromě vicky (u té už to vím :slight_smile:

díky :sweat_smile:
1. bře 2011 ve 14:19  • Odpověz
teda.....po vysazení HA, samozřejmě :confused: :sweat_smile:
1. bře 2011 ve 14:20  • Odpověz
@yanish dlouhatanskej vylozene ne, ale delsi urcite ano, myslim nak o 5dnu.. uz si nepamatuju, je to uz par let :slight_smile:
1. bře 2011 ve 14:24  • Odpověz
@yanish já měla zatím jen jeden a ten byl 30 a za týden a kousek uvidím jak na tom budu.
1. bře 2011 ve 14:25  • Odpověz
at mi uz aspon ta ms uplne skonci! :-P jsem fakt zvedava jak vyjde ten hormonalni profil :(
1. bře 2011 ve 14:39  • Odpověz
@asaka A kdy bude profil?
1. bře 2011 ve 14:46  • Odpověz
@yanish na tvou otázku odpovídám velké ANO ANO ANO měla .....bác a 53 dnů nic ...mudra vyčkávala vyčkávala pak jsem šla na vyvolávačku a do 2 dnů byla mrcha na světě ....je to prý normální některé tělo se s tím vyrovnává huř
1. bře 2011 ve 14:48  • Odpověz
@yanish Já vím. Akorát mě bolí prsa, jako vždy před MS. Nakonec jsem teplotu měřila a spadla z 37,3 na 36,9. Takže je to jasné :frowning2:. Myslela jsem, že to dnes dostanu, ale zatím nic. Takže zítra očekávám. To budu 39 DC! To je fakt děs!
1. bře 2011 v 15:08  • Odpověz
@yanish Ne ne, já ho měla přes těch 30, jako ho mám teď.
1. bře 2011 v 15:09  • Odpověz
@yanish nejdriv v patek nebo pak zacatkem pristiho tydne..
1. bře 2011 v 15:14  • Odpověz
@holino Jééje, 53 dnů, to jsou skoro jedno roční období :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A co pak? Další cykly už v pohodě? že jo viď, řekni, že jooo :sweat_smile:
1. bře 2011 v 15:29  • Odpověz
@holino a kam se umisťuje ta vyvolávačka? :sweat_smile:
1. bře 2011 v 15:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.