• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@lucie_kol :grinning: :grinning: No, tak to je dobrá otázka. V prosinci to bylo naslepo, ale pak sem surfovala po netu a zjistila, že mám dávno po ovulaci. No a na tu lednovou čekám :grinning:
4. led 2011 v 16:04  • Odpověz
@anien Tak ja ted cekam koncem tydne MS, tak jsem zvedava :D protoze po 6 mesicich snazeni si pripadam uz, kazdy mesic tehotna :grinning: Tak drzim palce at se povede!!
4. led 2011 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz
@lucie_kol To veřim...já měla pocit už hodinu po TOM, že cítím, jak se mi tam dělí buňky :grinning: No a pak studená sprcha v podobě netu. Jsem měla naivní romantickou představu, že pudem úplně naslepo a zadaří se. Ale jakmile jsme se odhodlali, tak mi to stejně nedalo a už v tom lítám...kočárky, postýlky...děs běs :grinning:
4. led 2011 v 16:25  • Odpověz
@blueapple Ahoj, jo, nějak to tu uvázlo, ale jsem ráda, že se to znovu rozjelo. A jak jde práce na druhém potomkovi? už jste začali?
4. led 2011 v 16:29  • Odpověz
@anien Jj presne :slight_smile: Ja uz tak trpim vic nez rok :( v rijnu 2009 jsem potratila v 5 tydnu a ted se snazime od srpna 2010. Manzel uz naznacil, ze si necha udelat testy a ja ted zacnu chodit na homeopatii tak jsem zvedava :slight_smile:
4. led 2011 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz
@lucie_kol To máš dobrého manžela...nevím, co by muselo být, abych toho mého dostala na testy :grinning: Homeopatie je dobrá, snad pomůže :slight_smile:
4. led 2011 v 17:15  • Odpověz
@anien Tak me to doporucila doktorka, uz asi 3 mesice mame papir doma. Prvni se mu nejak nechtelo rekl, ze pockame 6 mesicu a pak si zajde. A dnes manzilek dosel, ze si tam zavola :slight_smile: Jsem rada, aspon to chce resit :slight_smile: no hlavne bych se potrebovala dostat do klidu, mam docela narocnou praci a jsem neustale ve stresu :(
4. led 2011 v 17:20  •  2 děti  • Odpověz
ahoj hanuu !
Všem zdejším snažilkám přeji brzy // !
U mě zatím ten začátek moc slavně nevypadá...po vysazení HA v listopadu jsem nedostala ještě tu "pravou" MS, jen špinění, tělo si dělá co chce, radši jsem zašla na kontrolu u doktorky - prý je to normální, mám prostě čekat, nastartování ovulace a cyklu bude asi chvíli trvat.
Jinak první mimi nám trvalo asi 5-6 měsíců :wink:
4. led 2011 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple tak to mě mrzí. To mě tohle teprve čeká. Dneska jsem měla poslední prášek HA a budu doufat, že vše bude OK. Snad se to u tebe brzo spraví.
5. led 2011 v 10:16  • Odpověz
@hanuu neboj, u Tebe to bude třeba vše OK a první MS ani nedostaneš, protože budeš těhu...mám okolo sebe pár takových případů ! Vše je individuální ! :grinning:
5. led 2011 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz
@hanuu Ahojky, já po vysazení HA měla hned normální menstruaci a už rok bez HA mám pravidelný cyklus.
5. led 2011 v 11:15  • Odpověz
no vidíte, holky, každá to máme jinak. Když tak vzpomínám, po prvním vysazení HA - mi také MS přišla a chodila vcelku OK, pak jsem otěhotněla (5. nebo 6. měsíc snažení), pak porod, pak rok HA a teď tohle... i u jedné a té samé holky to může být různé - jak sama vidím...stejně jako mi kámošky říkají, že i každé těhotenství je jiné ...tak se mám na co těšit...to první bylo prakticky bezproblémové, nevolnosti tedy byly, ale jen pocit jako špatně od žaludku, nezvracela jsem ani jednou... s prckem by to teĎ bylo horší, člověk má už jisté povinnosti ! Ale přesto šup miminka do bříška !
5. led 2011 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz
ahojky, tak koukám, že se to tady zasejc rozjelo :slight_smile:, tak přeju všem brzo miminka v bříšku :slight_smile:
5. led 2011 v 11:49  • Odpověz
já budu testovat příští pátek :slight_smile:, ale nepředpokládám, že by se to povedlo...Jinak my jsme byli teď všichni nemocní, ještě tak trochu jsme :frowning2:
5. led 2011 v 11:50  • Odpověz
@vicky007 ahooooj ! Držím palce, třeba bude překvapení ! Co Bára, je to hodná holčička a nezlobí v noci se spaním ?
5. led 2011 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple ,@anien - díky za info. Tak uvidím, jak na tom budu já. Ale nějak nad tím nepřemýšlím, stejně to teď nemůžu ovlivnit, tak uvidím a pevně věřím, že vše bude v pohodě.
5. led 2011 ve 12:15  • Odpověz
@hanuu přesně tak, bude to v pořádku, kdyby něco, začneš to řešit, až to nastane ! Ale bude to OK, uvidíš !
5. led 2011 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple ahojky, no Barča spí furt blbě, ještě teď jak byla nemocná a blbě se jí dejchalo, tak to bylo taky blbý. Ale na dnešek to bylo bezva. Doktorka mi napsala fenistil pro Báru, že já jsem alergik, tak jestli třeba něco taky nepodědila a taky že by jí měly splasknout ty sliznice. Tak usnula ve 22 a vzbudila se v 10:30. Jako u toho fenistilu psaly, že vedlejší účinek je ospalost, ale toto jsem fakt zírala :grinning:, no hlavně jsem se taky vyspala :slight_smile:
5. led 2011 ve 13:53  • Odpověz
tak teď jsem se dozvěděla o svojí švagrový. Termím měli 26.12., ještě asi nic, ale je v porodce a už si jí tam nechaj a bude se vyvolávat...Má prý málo plodovky...Už před týdnem byla otevřená na 2 prsty, prosáklé hrdlo ale žádný kontra... :frowning2:
5. led 2011 ve 14:01  • Odpověz
@vicky007 tak ať jí to brzy dobře dopadne !
5. led 2011 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz
tak holky, jsem tetou. mají Karolínku , 3,48 a 51 cm....Teda jako vzali nám jméno pro potencionální druhý dítko, tak budeme muset vymyslet něco jiného...
a teda Petru jsem celé těhu tipovala na kluka
5. led 2011 ve 21:35  • Odpověz
@vicky007 bylo na čase ! Gratuluju tetičko ! Krásné míry, bude to krásná holčička ! Stejně Ty budeš mít jako druhého kluka, takže jméno Karolínka už neřeš... :grinning:
5. led 2011 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz
@vicky007 Super, já budu tetou někdy v červenci. Tak doufám, že se nám brzy zadaří bude sestřenice nebo bratranec :wink:
6. led 2011 v 18:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak se máte? Leden v plném proudu, tak co je nového? U mě nic, akorát po 6,5 letech jsem skončila s HA :slight_smile:
12. led 2011 v 10:20  • Odpověz
ahoj hanuu, vše při starém...cyklus po vysazení máš OK? Já vysadila teĎ na konci roku a místo MS přišlo jen špinění, nějak se mi to nezdálo, tak jsem letěla na gyndu, MUdra říkala, že je to normální, že to mám brát jako MS...tak uvidíme :grinning:
12. led 2011 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple ahoj, no to já ještě nevím, mám teď první cyklus bez HA
Tak snad má doktorka pravdu a vše je v pohodě jak má.
12. led 2011 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj holky, no tak já budu v pátek testovat, ale myslím, že nic, nějak nebylo moc snaženíčko, správné dny byly kolem svátků a to tady byly návštěvy, pak ta nemoc... No uvidíme. Taky hlavně mám tak rozházené cykly, od porodu jsem vlastně měla pouze 3x ms... :confounded:
12. led 2011 ve 14:39  • Odpověz
Ahoj všem, jdu vás pozdravit......minulý týden jsem se zaregistrovala v diskuzi prvosenky snažilky..... a to proto, že se stejně jako vy snažíme - teď první měsíc. V prvosenkách se snažím já měsíc a pak až jedna holčina 7. měsíc a pak ještě déle a ještě déle.....tak si tam někdy připadám nepatřičně...... a tak jsem jukla sem :slight_smile:
12. led 2011 v 15:24  • Odpověz
@yanish Ahoj, vítej. Já se taky chtěla přidat do prvosenek, ale než jsem holkám napsala, tak jsem chvilku prolítla diskuzi a připadala jsem si, že tam moc nepatřím. Holky se tam snaží dlouho a řeší asi jiné starosti než ti, co teprve začínají.
A jak jste na tom? Teď první měsíc? Já teprve přestala brát HA a čekám jestli bude všechno v pohodě.
12. led 2011 v 16:13  • Odpověz
@hanuu děkuju za přivítání :slight_smile: nj první měsíc, HA jsem přestala brát v půlce prosince, takže ovulace (jestli byla) měla proběhnout někdy o svátcích. Takže na konci týdne bych měla dostat M....ale bůh ví co bude. Jednak jsem brala prášky jenom s jednou pauzou dost dlouhou dobu a ještě jsem k tomu chytla nějakej zánět :angry: . Dneska jsem byla u doktorky a ta říkala, že to určitě nevypadá, že bych to měla v dohledné době dostat.... a hned mě upozornila, abych si testy dělala nejdřív 10. den po nedoražené menstruaci - asi má v ordinaci nedočkavejch holek dost :slight_smile:
12. led 2011 v 18:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.