• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
HOLKY, díky za odpovědi...já vás nemít :wink:
1. bře 2011 v 15:34  • Odpověz
@yanish vyvolávačku jsem dostala do zadnice =)))
jinak nemáš vůbec zač od toho to day přece je aby jsme si radily a informovaly se navzájem =)
1. bře 2011 v 16:49  • Odpověz
Ahojte. Tak jsem zas po pracovním dni na skok tady. A jestli se můžu vfetřít do tabulky, tak 25 let, Přerov, 3. snažení 21DC, babyplan
@hanuu Děkuji moc. Zatím vlastně nic nevíme. Měli jsme předschváleno 1,2 mil. a teď když máme byt, který stojí 1,25 mil, tak dělají drahoty. A teď musíme čekat na odhadce a nacpat mu další peníze navíc, protože na on-line ocenění prý ten byt takovou hodnotu nemá. A to vypadá jak novostavba :angry:
1. bře 2011 v 17:01  • Odpověz
@rurunka ahoj, jj, to jsou problémy, když odhadce odhadne nižší cenu, než za kterou se prodává, tak se banka cuká. Ale obvykle myslím realitky spolupracují s nějakýma odhadceme a maj to trochu podchycené. Jinak by možná nic neprodaly :grinning:
1. bře 2011 v 17:13  • Odpověz
@yanish ještě k tomu dlouhýmu cyklu po vysazení HA ....jo jo pak už v poho takže žáden strach ....od tý doby mám cyklus maximálně 35 dní a to je od tý doby fakt maximum ....a je to asi tak dva roky zpětně takže ted už v poho ...žáden strach
1. bře 2011 v 18:44  • Odpověz

lilly_brno........29 let, Brno......................1. snažení.............14DC – listovka, kontryhel
vicky007........ 29 let,1 dítě, Praha............4 snažení...........2 DC - listovka
macekv..........24 let, Ústí nad Orl.........9. snažení.............35 DC – listovka, kontryhel (PC 30dní)
asaka.............28 let, 1 dítě....................2. snažení.............6 DC -listovka, kontryhel
holino ............30 let, Karviná ...............6. snažení.............29 DC -listovka femibion 800, kontryhel
lencak80....... 30 let, 1 dítě, Vyškov.....2. snažení.............17 DC - občas listovka
martinale.......24 let, Litoměřice...........2. snažení............38 DC - listovka Femibion 800
hanuu.............28 let, Brno.....................2. snažení............22 DC - babyplan, kontryhel
yanish.............28 let................................2.snažení............44 DC - listovka
Luciperka.......30 let, Brno, 1 dítě ....... 2. snažení ............13 DC - Babyplan, kontryhel
lucie_kol.........24 let, Zlín...................... 7. snažení.............15 DC - Mamita, čaj L.Mojžíšové
evol06 ............26 let, .............................1. snažení ...........22 DC - kontryhel, kyselina list.
melinka...........22 let,.........................4. snažení....................11 DC - listovka
rurunka...........25 let, Přerov...................3.snažení................21 DC - babyplan
1. bře 2011 v 19:27  • Odpověz
@rurunka Jsi tam, všechny vtěrky vítány s otevřenou náručí :wink: :grinning: čím víc holek, tím víc cyklů a o to více zkušeností!! :slight_smile:
1. bře 2011 v 19:28  • Odpověz
Ahoj holky. Tak MS dorazila :cry:. Jsem moc smutná...
1. bře 2011 ve 20:03  • Odpověz
@martinale jej to je mi lito ....vypadalo to táááák nadejne
1. bře 2011 ve 20:15  • Odpověz
@martinale :frowning2: to je mi moc líto marťo.....
vzpomínám si, jak mi přišlo divný, když jsem byla zklamaná, že ms dorazila a holky mi říkaly ať to beru "pozitivně", že je fajn, že cyklus je v pohodě a ms přišla a tělo je připravený na další snažení......já si říkala, že to jsou asi bláznivky, jak se můžu radovat z ms......ale věř, že teď, když jsem 45 den cyklu a nic, tak to už chápu. Tak to zkus taky - tělo funguje, cyklus se cyklí a holt se teď musíš soustředit na další období - přečkat ms, vychytat ovulaci a hezky se snažit.
A říkat si - no co, tak nebudu jedna z těch, kterým to vyšlo na druhý pokus, ale třeba ta který to vyjde na 3.
A víš co se říká - do třetice to nejlepší! :slight_smile:

To zvládneš, určitě ti něco hezkýho brzo zvedne náladu!
1. bře 2011 ve 20:18  • Odpověz
@holino ahaa, tak do zadnice, jo? No tak jo - aspoň už vím, co na mudru vystrčit zítra :sweat_smile: :grinning:
Hlavně aby mě neodbyla, že 45. den je ještě v pohodě a ať ještě vydržím. Snad bude mít trochu empatie, mudřice jedna. Po pravdě jí moc neznám. Poslední dva roky se mi těch doktorek na pracovišti vystřídalo pár, ale tahle vypadá nejlíp - taková sympaťačka, trochu od rány, ale dá se s ní sem tam něco probrat (žádný jak ne běžícím páse), tak mě snad nevyšplouchne :confused:
1. bře 2011 ve 20:21  • Odpověz
@martinale marti drz se... za par dnu uz budes s optimismem nahlizet na dalsi cyklus :slight_smile:

@yanish jj, pravda pravdouci... aspon kdyz je cyklus ok a zenska je zdrava! ja se ted fakt bojim co se mnou bude :pensive:
byla jsem cvicit a vubec jsem si to neuzila :(
1. bře 2011 ve 20:31  • Odpověz
premyslim ze zase zacnu chodit k leciteli.. chodila jsem i pred 1. tehu.. sice na to 100%ne neverim, ale minimalne psychicky mi to pomahalo.. kazdopadne fyzicky jsem pak problem taky nemela ;)
1. bře 2011 ve 20:35  • Odpověz
@asaka a dával ti bylinky léčitel? třeba to fakt pomohlo, minimálně přes tu psychiku......to je dobrý.
Já na věci "mezi nebem a zemí" taky moc nevěřím, ale člověk má někdy tendenci to aspoň zkusit...co kdyby
1. bře 2011 ve 20:43  • Odpověz
ahojky holky... asi je nejlepší brát MS jako možnost dalšího snažení, ale je to těžké... koukám, že teď už tu většina měří bazálku, tak snad to pomůže :wink:... už se úplně moc těším až to některá z nás tady zlomí a bude těhulka a pak musí další a další abychom se mohly radovat... :slight_smile:... jsem si naprosto jistá, že až mě se zadaří, tak sem nepřestanu chodit, ptž se budu hrozně těšit, jak tu všechny nakonec budeme těhulkovat :slight_smile: :-*
1. bře 2011 ve 20:53  • Odpověz
@melinkaproch jj, v jedné skupině kam ještě chodím se tabulka snažilek pomaloučku polehoučku přetváří v tabulku těhulek a maminek a je to moc hezký. Těhule a maminy nechodí už tak často a sem tam pozdraví, to je povbuzující....jj.

Taky už se těším na naší průkopnici a první těhu :slight_smile:
1. bře 2011 ve 21:02  • Odpověz
jo jo řetězovou reakci by to chtělo :slight_smile:
Holky moje já do vás vkládala tolik naději že budee mět pozitivní testík
že ted přestávám dofat i sama nad sebou....začínám to i usebe vidět na delší cykls =( ...nějak nevěřím že by se na mě usmálo tooolik štěstí
Moje otázka zní kdo je tedy ještě v kurzu na těhulku??...at vím na koho se tak nějak upnot :D
1. bře 2011 ve 21:09  • Odpověz
@martinale ahojky,nebuď smutná ,však ono to přijde :wink: uvidíš!
1. bře 2011 ve 21:19  • Odpověz
Jojo snažilky,také mě to zajímá,která tady ještě čeká na výsledky // ,co ? Jsem zvědavá :sweat_smile:
1. bře 2011 ve 21:20  • Odpověz

lilly_brno........29 let, Brno......................1. snažení.............14DC – listovka, kontryhel
vicky007........ 29 let,1 dítě, Praha............4 snažení...........2 DC - listovka
macekv..........24 let, Ústí nad Orl.........9. snažení.............35 DC – listovka, kontryhel (PC 30dní)
asaka.............28 let, 1 dítě....................2. snažení.............6 DC -listovka, kontryhel
holino ............30 let, Karviná ...............6. snažení.............29 DC -listovka femibion 800, kontryhel
lencak80....... 30 let, 1 dítě, Vyškov.....2. snažení.............17 DC - občas listovka
martinale.......24 let, Litoměřice...........3. snažení............1 DC - listovka Femibion 800
hanuu.............28 let, Brno.....................2. snažení............22 DC - babyplan, kontryhel
yanish.............28 let................................2.snažení............44 DC - listovka
Luciperka.......30 let, Brno, 1 dítě ....... 2. snažení ............13 DC - Babyplan, kontryhel
lucie_kol.........24 let, Zlín...................... 7. snažení.............15 DC - Mamita, čaj L.Mojžíšové
evol06 ............26 let, .............................1. snažení ...........22 DC - kontryhel, kyselina list.
melinka...........22 let,.........................4. snažení....................11 DC - listovka
rurunka...........25 let, Přerov...................3.snažení................21 DC - babyplan
1. bře 2011 ve 21:22  • Odpověz
@holino jak na to koukám, tak favoritkou je macek a přece tyyyyy :wink:

a do týdne budeme trnout nad hanuu, evol a rurunkou :slight_smile:
1. bře 2011 ve 21:23  • Odpověz
@yanish Poprosím také o zapsání do tabulky,1 snažení,36let,Opava,1dítě,10den cyklu,kys.listová. Děkuji :grinning:
1. bře 2011 ve 21:24  • Odpověz

martinale.......24 let, Litoměřice...........3. snažení............1 DC - listovka Femibion 800
ivicek1............36 let, Opava....................1.snažení, 1dítě.....10 DC listovka
1. bře 2011 ve 21:28  • Odpověz
A ještě přiidám jednu zkušenost z jiné skupinky - ta, která přijde ráno prga, tak vloží tabulku a u všech připíše další den cyklu, souhlas? Ať v tom máme pořádek........a končím s organizátorstvím :slight_smile:
1. bře 2011 ve 21:30  • Odpověz
tím myslím poučováním, nee vkládáním tabulek - to mi neva
1. bře 2011 ve 21:31  • Odpověz
Sudina.............24 let, .............................1.snažení.................20 DC - listovka

... dovolila jsem se taky přidat.... :slight_smile:
1. bře 2011 ve 21:32  • Odpověz
@yanish Díky,krááásné :grinning:
Já jsem tak zvědavá,kdo to tady prolomí. A holky,chlapečka nebo děvčátko :sweat_smile:
1. bře 2011 ve 21:34  • Odpověz
ivicek1............36 let, Opava....................1.snažení, 1dítě.....10 DC listovka
Sudina..............24 let,...............................1.snažení..................21 DC listovka
1. bře 2011 ve 21:38  • Odpověz
@ivicek1 musím s čistým svědomím říct, že mně je to úúúplně jedno, fakt! Je tedy pravda, že teď si to představuju tak maximálně do 4 let prcka, takže nezvažuju nástrahy další výchovy, pubertu a tak....

Jediný detailík co nahrává holčičce je, že máme už vymyšlený jméno (Johanka, já to tu už několikrát psala) a pro chlapečka nevím....
1. bře 2011 ve 21:43  • Odpověz
@sudina ahoj, tebe jsem tu ještě neviděla.....nová? a taky snaživá? :wink:
1. bře 2011 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.