• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@yanish :grinning: . Doma máme už 3letou Nelu a teď bych si pro změnu přála opět :grinning: děvčátko. Našemu taťkovi je to celkem jedno,bude rád za obojí :slight_smile: . Nad jménem jsem zatím nepřemýšlela,u chlapečka možná Patrik. Bylo by super dozvědět se pohlaví jako překvápko a takový bonus až po porodu,ale já jsem mooooc zvědavá :sweat_smile: asi zase nevydržíííím :dizzy_face: :grinning:
1. bře 2011 ve 21:56  • Odpověz
@yanish :D:D díky ...já osobně se teda se svým cyklem v kurzu necítím ale tak na řadě jsem to je fakt :D
Jinak co se týká holčičky nebo chlapečka zcela vážně a upřímě je mě to zcela fuk je mě jasný že je to otřepaná fraze ale na holčičce ani klukovi nezáleží hlavní je mít zdravé miminko ....jinak jména manžel Adélkuje ...to už jsem tu ale psala =)) ...mě se líbí Kamilka s kluků to není tak jednoznačné....nakonec si ale stejně myslím že to v realů dopadne uplně jinak :D ...no nic holky jdu do hajan ...zíra mě snad čeká 30 DC tak uvidíme rano měření :D :D
1. bře 2011 ve 22:01  • Odpověz
Stejně je vtipný, že většinou víme jméno na holčičku a u kluka nevíme, tápeme, líbí se nám ty nejpoužívanější........někdo by měl s tím kalendářem něco udělat a vymyslet horu nových a hezký jmen pro kluky!
1. bře 2011 ve 22:07  • Odpověz
Mně je úplně jedno, co to bude. Manžel by rád kluka Jirku, jménem po sobě. Pokud by se štěstí usmálo a děťátko se narodilo v prosinci či lednu, pak bych byla ráda za kluka. Protože holčička bide Julinka, a ta slaví svátek v prosinci. Tak aby chuďerka neměla narozky a svátek v jeden měsíc. V mém dnešním rozpoložení stejně budu ráda, když budu ráda. Právě popíjím víno, ačkoliv šel už manžel spát. Jsem strašně zdrchaná a smutná. Vím, že se budu těšit z nového cyklu, ale teď potřebuji oplakat ten zmařený, který mě posune dál :cry: !
1. bře 2011 ve 22:15  • Odpověz
@yanish taky se úplně těším na první těhulku a je fajn, že kandidátka je tu pořád nějaká :slight_smile: tak to určo přijde brzy :slight_smile:... a hned to tu všem dá větší naděje :slight_smile:
2. bře 2011 v 06:09  • Odpověz
@martinale ahojky, koukám, že na tom víně jsme po příchodu MS skončily stejně... a vím, jak jsi smutná, ale uvidíš, jak rychle to uteče a další ovulka tu bude a pak snad i ten pozitivní testík :wink:
2. bře 2011 v 06:12  • Odpověz
@martinale Tak to je mi líto, že mrcha přišla. Už je líp dneska? Doufám že jo, taky jsem byla jeden den smutná a pak mě to přešlo.... Běž a kup si něco hezkýho na sebe nebo dobrýho do bříška :wink:
2. bře 2011 v 06:45  •  2 děti  • Odpověz
@yanish Tak my jsme věděli už 3 roky před těhu jméno kluka a holku jsme vůbec neřešili. A vyráběli jsme kluka :sunglasses: a zadařil se. Už tak od 3 měsíce jsem si byla jistá, že to bude kluk, protože jsem začala bych alergická na všechnu tu růžovou a fialovou a tak :grinning:
2. bře 2011 v 06:46  •  2 děti  • Odpověz
no jinak u mě teplota stoupá, myslím že mám za sebou ovulku, zasnažili jsme se, tak uvidíme. Zatím na sobě nic necítím- vím, si říkáte, že jsem prdlá cítit hned, ale já s malým měla příznaky hned po oplodnění :sunglasses: TAk ted se bud nezadařilo, enbo bude vše jinak :grinning: a at klidně je

no jinak já bych druhé ráda holčičku, v rodině chybí a táta a děda by byli poprdění. Ale když nebude, tak nebude. Jak jsem už psala, ušetřili bysme za oblečení a jsem na toho pindíka zvyklá :slight_smile: Hlavně at nějaký mimi je, protože nechci velkej věkovej rozdíl mězi dětima. Chtěla jsem, aby Matymu byly 2,5 .... Za měsíc má 2.
JInak u mě zatím vede jméno Jakub a holčičku nevim. Shodli jsme se předtím na Terezce, ale tu má každej, takže možná Karolína... Nevím, nejsem si jistá a ani jsem to pořádně ještě neřešila (takže ani manžel :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
2. bře 2011 v 06:51  •  2 děti  • Odpověz
Bré smutné ranko přeji
jsem tu jen momentálně na skok
abych informovala že u nás to nevyšlo :frowning2: .....mrcha právě přišla bože to je fakt mrcha .....proč jako copak nemám nárok na kousek toho malinkatého štěstíčkaaa ....i když jsem na tuto možnost byla více méně připravená stejně mě to překvapilo a jsem z toho zdrchaná =(((((
.....já se tak děsně bojím že něco u nás není v pořádku až to není normální
no nic utíkám do práce .....ozvu se pak
2. bře 2011 v 08:10  • Odpověz

lilly_brno........29 let, Brno......................1. snažení.............14DC – listovka, kontryhel
vicky007........ 29 let,1 dítě, Praha............4 snažení...........2 DC - listovka
macekv..........24 let, Ústí nad Orl.........9. snažení.............35 DC – listovka, kontryhel (PC 30dní)
asaka.............28 let, 1 dítě....................2. snažení.............6 DC -listovka, kontryhel
holino ............30 let, Karviná ...............7. snažení.............1DC -listovka femibion 800, kontryhel
lencak80....... 30 let, 1 dítě, Vyškov.....2. snažení.............17 DC - občas listovka
martinale.......24 let, Litoměřice...........3. snažení............1 DC - listovka Femibion 800
hanuu.............28 let, Brno.....................2. snažení............22 DC - babyplan, kontryhel
yanish.............28 let................................2.snažení............44 DC - listovka
Luciperka.......30 let, Brno, 1 dítě ....... 2. snažení ............13 DC - Babyplan, kontryhel
lucie_kol.........24 let, Zlín...................... 7. snažení.............15 DC - Mamita, čaj L.Mojžíšové
evol06 ............26 let, .............................1. snažení ...........22 DC - kontryhel, kyselina list.
melinka...........22 let,.........................4. snažení....................11 DC - listovka
rurunka...........25 let, Přerov...................3.snažení................21 DC - babyplan
ivicek1............36 let, Opava....................1.snažení, 1dítě.....10 DC listovka
Sudina..............24 let,...............................1.snažení..................21 DC listovka
2. bře 2011 v 08:28  • Odpověz
@holino Holi, to je mi moc líto :frowning2: Proč radší neškla ke mně - mrcha?! :angry: Když já bych si jí už dala!
Držím moc palčák, ať se tvůj smutek co nejrychleji rozptýlí a máš zase elán do dalšího kola! Ten je třeba!

A už jsi nějaké případné problémy řešila s mudr? Třeba jde opravdu o nějakou prkotinu, která se vyřeší raz2 a nebudeš se muset trápit.......
2. bře 2011 v 08:30  • Odpověz
@luciperka Ahoj,
mně se jméno Matěj líbí moc, jenže mamka má psa Matesa, Matýska...tak by mi to přišlo asi divný :sweat_smile:

To mi připadá vždycky úplně zázračný, když čtu, že někdo cítil, že je těhotný hned po oplodnění! To musí být něco! A u tebe to byl jen pocit nebo příznaky?
2. bře 2011 v 08:33  • Odpověz
@yanish no myslím že příznaky. Pamatuju si, že jsem se ráno oblíkala do práce a najednou mi byla malá podrpsenka, a trochu sukně. Se mi nafouklo břicho a prsa hned :slight_smile: A pak mi bylo čím dál víc zle. Tak divně a začala jsem být příšerně unavená a usínala aj u TV, což je u mě opravdu krize...
2. bře 2011 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz
@holino Tak to je mi fakt moc líto. Když už se snažíš tak dlouho, tak to já bych dávno řešila s MuDr. A taky ti fakt doporučuju cvičit Mojžíšovou, jestli neznáš. Tam jde o to postavení pánevního dna atd... Všechno by ti měla rehabka vysvětlit. Napravuje se konečníkem a cvičí se speciální cviky, ale je to v pohodě. Já se na ni dostala kvůli zlomené kostrči. A ted cvičím od srpna kvůli druhýmu mimi - ne kvůli tomu, že máme problémy otěhotnět (aspon doufam), ale protože mám s tou pánví samotnou problémy a vím, že tím cvičením si můžu hrozně pomoct. Aj pak na těhu a porod
2. bře 2011 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz
hmm, se mi to moje dnešní vložení tabulky moc nepovedlo - jsem zapomněla přičíst dny cyklu, jdu to napravit...
2. bře 2011 v 08:53  • Odpověz

lilly_brno........29 let, Brno......................1. snažení.............15 DC – listovka, kontryhel
vicky007........ 29 let,1 dítě, Praha............4 snažení...........3 DC - listovka
macekv..........24 let, Ústí nad Orl.........9. snažení.............36 DC – listovka, kontryhel (PC 30dní)
asaka.............28 let, 1 dítě....................2. snažení.............7 DC -listovka, kontryhel
holino ............30 let, Karviná ...............7. snažení.............1DC -listovka femibion 800, kontryhel
lencak80....... 30 let, 1 dítě, Vyškov.....2. snažení.............18 DC - občas listovka
martinale.......24 let, Litoměřice...........3. snažení............2 DC - listovka Femibion 800
hanuu.............28 let, Brno.....................2. snažení............23 DC - babyplan, kontryhel
yanish.............28 let................................2.snažení............45 DC - listovka
Luciperka.......30 let, Brno, 1 dítě ....... 2. snažení ............14 DC - Babyplan, kontryhel
lucie_kol.........24 let, Zlín...................... 7. snažení.............16 DC - Mamita, čaj L.Mojžíšové
evol06 ............26 let, .............................1. snažení ...........23 DC - kontryhel, kyselina list.
melinka...........22 let,.........................4. snažení....................12 DC - listovka
rurunka...........25 let, Přerov...................3.snažení................22 DC - babyplan
ivicek1............36 let, Opava....................1.snažení, 1dítě.....11 DC listovka
Sudina..............24 let,...............................1.snažení..................22 DC listovka
2. bře 2011 v 08:54  • Odpověz
@luciperka ahojky Luci,tak to jsi mě rozesmála s tou růžovou, :grinning: dobré rozpoznávací znamení :sweat_smile:
2. bře 2011 v 09:11  • Odpověz
@holino Ahojky ,to mě mrzí :unamused: ,že to nevyšlo,ale nebuď smutná,koukala jsem,že je to 7 m.snaženíčka,to přeci není zas taková hrůza :wink:
Jinak všem snažilkám přeji krásný sluníčkový dník :slight_smile:
2. bře 2011 v 09:23  • Odpověz
@luciperka To je vážně zajímavé :slight_smile: . Já u prvního těhu netušila ,že jsem v tom ,i když jsme chtěli,povedlo se na dovolené ,bohuž.jsem pak potrat. v 8tt a u druhého jsem zase nevěřila svým očím,že se povedlo hned na poprvé,jak na mě z testíku svítily // :sweat_smile: Unavená jsem nějak na začátku nebyla,jen mi bylo zle až asi do 14-16tt ,ale nezvracela jsem,celé těhu probíhalo přímo ukázkově.
2. bře 2011 v 09:31  • Odpověz
@ivicek1 jj,ja chci taky nelinku! :slight_smile:

@holino je mi to moc lito, uz to vypadalo nadejne :(

pridavam je k luciperce, ze jsem v tehotenstvi prvni 3m trpela prisernou unavou, chodila jsem spat i odpoledne, aspon na hodinku, hrozny, rano jsem vstavala v 5.20 domu jezdila nejdriv ve 2-3, najedla se, zdrimla si a dokud jsem udrzela oci otevrene jsem se ucila na statnice, coz bylo tak do 21h. Ale zas vyhoda byla ze mi nebylo spatne :slight_smile:)
prsa se taky zvetsovaly hned od zacatku a mela jsem prvni mesice porad lehce zvysenou teplotu. Hehe, mam o 15cm mensi obvod hrudniku nez jsem mela koncem tehotenstvi :grinning: masakr
2. bře 2011 v 09:32  • Odpověz
holky co merite uz dyl BT.. jaky mate tepolotni rozdil v dobe ovulace-po ovulaci? jak moc to vyleti nahoru?
2. bře 2011 v 09:40  • Odpověz
@asaka Neli je pěkné jméno :slight_smile: ,má i fajn datum 2.2.,no a já jsem narozena 22.2. :grinning: šťastné "dvojky" ,ale podle toho jsme nevybírali,to byla jen náhoda,Nelinka a Natálka byly naše favoritky :sweat_smile: .
Jinak s prsy,jak říkáš ,jsem na tom byla obdobně,až to bylo srandovní :grinning: ,jsem celkem štíhlá ,tak si to dokážeš představit :sweat_smile:
2. bře 2011 v 09:49  • Odpověz
Ahoj snažilky! Tak už vás tady nějaký ten den pročítám a dnes jsem se rozhodla, že se k vám přidám. V říjnu jsem vysadila antikoncepci, ale ze zdravotních důvodů jsme se ještě do začátku ledna nemohli snažit. Paradoxně byl cyklus v listopadu a prosinci ještě ukázkový, včetně bazálních teplot. V lednu ale ovulace ani MS nikde, a tak mi byl v únoru 43DC píchnut Agolutin a nasazena Provera 17-24DC.
2. bře 2011 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz
@ivicek1 pockej to ma nak nela svatek ne? :slight_smile:
jj, ja jsem taky vypadala zcela jinak, normalne mam BMI tak 20.. v tehotenstvi jsme pribrala 16kg, nicmene, z porodnice jsme sla o 10kg lehci a 10 dni po porodu jsem mela dokonce o 3kg min nez kdyz jsem otehotnela.. coz drzim cca dodnes :slight_smile: Ale prsa jsme mela, dokud jsem hodne kojila :grinning: to byla parada ;)
2. bře 2011 v 10:00  • Odpověz
Přidávám se do tabulky :

lilly_brno........29 let, Brno......................1. snažení.............15 DC – listovka, kontryhel
vicky007........ 29 let,1 dítě, Praha............4 snažení...........3 DC - listovka
macekv..........24 let, Ústí nad Orl.........9. snažení.............36 DC – listovka, kontryhel (PC 30dní)
asaka.............28 let, 1 dítě....................2. snažení.............7 DC -listovka, kontryhel
lencak80....... 30 let, 1 dítě, Vyškov.....2. snažení.............18 DC - občas listovka
martinale.......24 let, Litoměřice...........3. snažení............2 DC - listovka Femibion 800
hanuu.............28 let, Brno.....................2. snažení............23 DC - babyplan, kontryhel
yanish.............28 let................................2.snažení............45 DC - listovka
Luciperka.......30 let, Brno, 1 dítě ....... 2. snažení ............14 DC - Babyplan, kontryhel
lucie_kol.........24 let, Zlín...................... 7. snažení.............16 DC - Mamita, čaj L.Mojžíšové
evol06 ............26 let, .............................1. snažení ...........23 DC - kontryhel, kyselina list.
melinka...........22 let,.........................4. snažení....................12 DC - listovka
rurunka...........25 let, Přerov...................3.snažení................22 DC - babyplan
ivicek1............36 let, Opava....................1.snažení, 1dítě.....11 DC listovka
Sudina..............24 let,...............................1.snažení..................22 DC listovka
dammanka......25 let, Praha, 1 dítě........2.snažení................24 DC - Femibion 800, kontryhel, meduňka
2. bře 2011 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
@martinale @holino Holky to je mi moc líto. :frowning2:
2. bře 2011 v 10:04  • Odpověz
a kde je dneska @macekv ? Nás napíná a ´bohužel pro teď zůstala jedinná, do které vkládám naděje na //
2. bře 2011 v 10:05  • Odpověz
holky když je nás tu už tolik a začíná to být malinko nepřehledné. NAvrhuju srovnat tabulku. Buď podle abecedy, nebo podle DC nebo něčeho. Co vy na to?
Klidně to i udělám, ale teď nemůžu bo su v práci a za chvíli budu dětem hrát opičku :grinning: (jako ne kocovinu, ale opičku co se dostala z džungle do knihovny :grinning: )
2. bře 2011 v 10:07  • Odpověz
@asaka Ano,má svátek,tak jsem to i myslela,že má pěkné sv.datum :sweat_smile: ,je to na hromnice :wink:
Narozenin. datum máme 10.10.07,dobře se pamatuje :wink:
Já přibrala v těhu také 16kg a z porodnice jsem odcházela o 8kg lehčí,cca za půl roku jsem zhodila dalších6-7Kg,šlo to samo,nyní mám cca55-56kg :slight_smile: nevím přesně.
2. bře 2011 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.