• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@dammanka vítej mezi námi snažilko ,to je moc fajn,jak se nám to postupně rozrůstá :wink:
2. bře 2011 v 10:13  • Odpověz
@melinkaproch ahojky Meli ,máme skoro stejný den cyklu,kdy míváš ovulku,měříš si baz.teplotu :wink: ? Já jen tak pro zajímavost :sweat_smile:
2. bře 2011 v 10:15  • Odpověz
@ivicek1 děkuju za přivítání :wink:

Jako nově příchozí se hlásím, že srovnám tabulku podle DC. Aspoň budeme vědět, kdo má právě největší šance na / / :slight_smile:
2. bře 2011 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz
@hanuu Ahojky ,no pokud se chceš vrhnout na tabulku ,tak si myslím,že nejlépe to bude dle DC,ať to jde pěkně po pořádku :wink:
2. bře 2011 v 10:18  • Odpověz
@dammanka :grinning:
Bodííík,o chvilinku dřív :slight_smile:
2. bře 2011 v 10:19  • Odpověz
@dammanka taky už jsem to navrhla. Jen su teď v práci a nevím, dky se k tomu dostanu. Pokud i ostatní souhlasí, tak bys byla hodná, kdyby ses do toho pustila.
2. bře 2011 v 10:22  • Odpověz
holino ............30 let, Karviná ...............7. snažení.............1DC -listovka femibion 800, kontryhel
martinale.......24 let, Litoměřice...........3. snažení............2 DC - listovka Femibion 800
vicky007........ 29 let,1 dítě, Praha............4 snažení...........3 DC - listovka
asaka.............28 let, 1 dítě....................2. snažení.............7 DC -listovka, kontryhel
ivicek1............36 let, Opava....................1.snažení, 1dítě.....11 DC listovka
melinka...........22 let,.........................4. snažení....................12 DC - listovka
Luciperka.......30 let, Brno, 1 dítě ....... 2. snažení ............14 DC - Babyplan, kontryhel
lilly_brno........29 let, Brno......................1. snažení.............15 DC – listovka, kontryhel
lucie_kol.........24 let, Zlín...................... 7. snažení.............16 DC - Mamita, čaj L.Mojžíšové
lencak80....... 30 let, 1 dítě, Vyškov.....2. snažení.............18 DC - občas listovka
rurunka...........25 let, Přerov...................3.snažení................22 DC - babyplan
Sudina..............24 let,...............................1.snažení..................22 DC listovka
evol06 ............26 let, .............................1. snažení ...........23 DC - kontryhel, kyselina list.
hanuu.............28 let, Brno.....................2. snažení............23 DC - babyplan, kontryhel
dammanka......25 let, Praha, 1 dítě........2.snažení................24 DC - Femibion 800, kontryhel, meduňka
macekv..........24 let, Ústí nad Orl.........9. snažení.............36 DC – listovka, kontryhel (PC 30dní)
yanish.............28 let................................2.snažení............45 DC - listovka
2. bře 2011 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz
@dammanka ssssikovna holka! :slight_smile: uz abych se z toho 4. mista posunula nahoru :grinning: a ty nademnou at se pokud mozno promenujou v tehule :slight_smile:)
2. bře 2011 v 10:29  • Odpověz
@ivicek1 :grinning:

Tak je to hotový. Snad jsem někoho omylem nevymazala :confounded: Ještě doporučuju, aby se do závorky psala délka posledního cyklu. Přece jen všechny holky nemají cyklus 28dní... Co asi macekv??? Ta jsem chodila denně a teď najednou nic... Snad nic vážného. Držím jí pěsti!
2. bře 2011 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz
@asaka No teda, jestli se mi při těhu zvětší hrudník o 15 cm, tak budu muset mít před sebou nějaký předvoj - jako mívají ta velké náklady auta s majáčkem kus před sebou - mám už teď dost velké přednosti :sweat_smile: :grinning:
2. bře 2011 v 10:45  • Odpověz
@yanish tak ja byla i takova otekla, nezvetsily se mi jenom prsa ale urcite i naky to podkozi hralo roli a asi se i roztahnul hrudnik, kdyz se neda pak dychat brichem a mimi zespoda tlaci :slight_smile:
2. bře 2011 v 10:48  • Odpověz
Ahojky,
tak vítám nové duše, aspoň nás tady bude víc :slight_smile:. ale teda jako při pohledu na tabulku by to už fakt chtělo nějakou těhuli :sweat_smile:
2. bře 2011 v 10:54  • Odpověz
Tak holky bohužel, dneska asi MS dorazila :unamused: Špiním ...Takže jdu volat na gyndu na folikulometrii...
2. bře 2011 v 10:57  • Odpověz
@macekv špinění nic neznamená, může to být i uhnizďování :slight_smile:
2. bře 2011 v 11:02  • Odpověz
@macekv Ahojky,pokud zatím jen "špiníš" ,tak není ještě nic ztraceno :dizzy_face: držím palečky,ať MS nedorazíííí!!
2. bře 2011 v 11:05  • Odpověz
@vicky007
@ivicek1 já vím, ale vzhledem k BT, to už tak vypadá...
2. bře 2011 v 11:06  • Odpověz
@macekv Souhlasím s holkama, nestahuje kalhoty, když je brod ještě daleko -a ne abys dneska měnila něco v tabulce! :wink: vydrž!
2. bře 2011 v 11:09  • Odpověz
@macekv Aha,tak to mě mrzí :unamused: ,tak další kolo to třeba napraví :wink:
2. bře 2011 v 11:09  • Odpověz
@yanish se ti řekne vydrž, vždyť mi spadla teplota, 36,7.....to asik na MS vypadá teda :frowning2: a co ty vůbec? Jak na tom jsi? :slight_smile:
2. bře 2011 v 11:42  • Odpověz
@ivicek1 však v poho, jdu k dr. tak to bude snad oki :slight_smile:
2. bře 2011 v 11:43  • Odpověz
tak jdu na vás na momentík mrknout z pracovního protestu :grinning:
Holky mooooc děkuji jste zlaté ale i tak to bolí tak nějak ve skrytu duše jsem si třeba říkala že tentokrát jo když jsme se fakt taaak snažili ....a ono ne
teď nevím která jste to tady psala že jako 7 snažení ....znamení a tak ....že by?? po 7 letech známostí jsme se s manželem vzali 7. srpna tak že by do třetice ?? To by bylo aby to nebylo ...no budu o tom určo přemejšlet až si to trošinku odsmutním =( ....páč jsem si myslela že manža dostane super dáreček k narozeninám a nic =(
Holky s Mudrou jsem to už před časem řešila ....i vzhledem k nějaké te genetické zátěži a tak ....zátěž tam je ale s tou se nedá nic dělat bud to výjde nebo ne - hold se to musí zkusit ....ani v cyklech (29) .žáden problém neviděla prostě nic takže jsme se měli snažit dál doporučila mi Femibion 800 .....chtěla jsem jít k Mudře teď v březnu to řešit dál a radikálně ....ale co se nestalo .....spolupracovnice odjela na 4 týdny do lázní takže se není s kým střídat a musím to celou dobu táhnout sama takže Mudr nehrozí ....ráno nestihám a v práci sedím do 17.00 .....takže to budeme muset z mužem zase o měsíc odložit =( chjo (no i když tím pádem je tady možnost toho 7 snažení a 7 do třetice v našem případě .....ale nevím nevím .....at se zase na něco zbytečně neupínám =(
@macekv to je mi líto ty jsi byla moje poslední naděje ....sem si dneska říkala že když to mě dnes nevyšlo tak snad tobě ....a ono ne :frowning2:( ....to je tak nefééér fakt holky

Když tady tak přemejšlím napadla mě ještě jedna věc a tak se vás tady na rovinu zeptám .....nevím proč nebo jak ale Mě nikdy MS nezačíná špiněním ....rovnou se rozjede jako blesk =(
Jej sem se tady zase rozepsala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2011 ve 12:12  • Odpověz
@macekv já vím, teplota je asi věrohodný signál. Já neměřím, tak to moc neberu v potaz, víš?
Já pořád stejně, 45dc, dnes k mudr......zítra budu snad moudřejší...
2. bře 2011 ve 12:33  • Odpověz
@holino jaka geneticka zatez, muzu-li se zeptat?
a k ty ms, bud rada, me se rozjizdi i 6 dnu :-PPPP
2. bře 2011 ve 12:39  • Odpověz
@macekv :( skoda, rikala jsem si ze tobe by to vyjit mohlo, stejne jako holi :frowning2:
2. bře 2011 ve 12:40  • Odpověz
@ivicek1 Tak to je mi moc líto toho potratu :frowning2: Já taky málem v 8tt potratila. Začala jsem brutálně z ničeho nic krvácet, uplný kusy. 3 týdny jsem ležela, mohla jen na WC, myslím Utrogestan na udržení jsem jedla ale naštěstí malej se udržel :slight_smile: Ale moc jsem tomu v tu chvíli nevěřila. Ani v to, že se nám bobek povede na poprve :slight_smile:
No ale ted to evidentně nebude tak easy :sunglasses:
2. bře 2011 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz
@holino No,mě vlastně taky ms začíná rovnou. Já mám trošku výtok skoro pořád :pensive: , takže pak je pár hodinek špinění a šup ms v plný slávě :wink:
2. bře 2011 ve 12:45  • Odpověz
@luciperka ja jsem v tehotenstvi ze zacatku byla taky 2x na pohotovosti ne vylozene s krvacenim ale se spinenim, taky jsem brala utrogestan a tuk tuk, dobry!jen jsem mela drzet klidovej rezim, pak to bylo dobry. Polezela jsem si zas az od 7. mesice :(
2. bře 2011 ve 12:50  • Odpověz
hlavne ze se to obeslo bez hospitalizace a mohla jsem aspon lezet doma!! ale teda lezet 2 mesice.. no nakonec jsem si nejaku tu zabavu nasla.. ovsem v pripadnym druhym tehotenstvi si to fakt nedovedu predstavit jak bych to delala...
2. bře 2011 ve 13:00  • Odpověz
@asaka no já kdybych se za ty 3 týdny nevdávala a nepotřebovala chystat svatbu, tak by mě Mudr taky poslala do nemocnice. Tak jsem se tomu vyhla. Ale skočila jsem na rizikovým a do práce jsem se už nedostala :(
A mám ted právě z toho druhýho těhu strach, páč historie se opakuje a kdybych lehla tedka, tak by to bylo na stopro do nemocnice a co by bylo s Matym, no to vůbec nevím..... A asi bych se ustýskala
2. bře 2011 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz
@luciperka ja to mam jiste, ze budu muset lezet.. otazka je jen od kdy.. :unamused: mam po operaci hodne kratinkej cipek :( ale nak by to snad slo, mamka pracuje jen 3 odpo v tydnu, segra chodi jeste do skoly, takze odpo ma "volny", v pripade nouze myslim ze by se nak hlidani dohromady dalo... ono i kdybych byla doma, jak bych asi mohla s batoletem lezet ze jo...
2. bře 2011 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.