• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@macekv tak to mě moc mrzí, fakt to vypadalo nadějně. No ale začíná nový cyklus a šup k doktorce ať se snaží :grinning:
2. bře 2011 ve 13:29  • Odpověz
@yanish s těma velkýma přednostma jsi mě fakt pobavila :grinning: :grinning: :grinning: Ale mně už by se 15 čísel taky nikam nevešlo .-)
2. bře 2011 ve 13:32  • Odpověz
@asaka no právě, s tím mým malým šílencem ležet prostě nehorozí. Nejlépe tak každý dopoledne nějaká akce, zábava, cvičení v školičce a tak. Potom je hodnej a hezky hajá po obědě. Jinak se doma nudí a já nic nestíhám.... Ať už máme proboha postavený, v baráku bude vše jednodušší. Tady v bytě jsem jak v kleci :(
2. bře 2011 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
@luciperka hm, aspon ti odpo spi :grinning:
2. bře 2011 ve 13:55  • Odpověz
Máte pravdu holky, taky si nedovedu představit, že bych v případném druhém těhu byla v nemocnici. Při prvním jsem byla ke konci hospitalizovaná, zlovbil mě vysoký krevní tlak. Ale teď si to bez toho svého raubíře nedokážu představit. :frowning2:
2. bře 2011 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz
@dammanka no prave, clovek nejen ze by byl ve stresu ze je v nemocnici ale jeste k tomu stres ze nemuze byt s ditetem :-/
2. bře 2011 ve 14:04  • Odpověz
@luciperka A kdepak budete stavět? Já sice teď bydlím v Praze, ale pocházím kousek od Brna a chtěli bychom se v dohledné době stěhovat zpátky na Moravu. Přece jen, babičky jsou potřeba a my to teď k nim máme sakramenstky daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2011 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz
@asaka No právě. Raději si ani nepředstavuju, jak za mnou přijdou na návštěvu a malý brečí, ať jdu s nimi domů... :frowning2:
2. bře 2011 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz
@macekv Tak to mě moc mrzí :frowning2: Držím palce, ať Ti Mudra pomůže a příští měsíc konečně prolomíš ledy! :wink:
2. bře 2011 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz
@dammanka jj.. ja byla po sestinedeli na revizi, zbyly mi v deloze zbytky plodovych obalu :( a nechteli mi tam syna nechat pres noc! bylo to strasny.. zeprve to, ze jsme prijela do nemocncice ze furt krvacim a oni me vysetruli a rovnou ze si me tam nechaj.. hnali me na predoperacni vysetreni.. ted prdolka v kocarku a co s nim... plne kojenej, po narkoze se nesmelo 6h kojit, odstrikavat neslo a jeste ze mi ho tam nenechaj.. ja uplne na nervy.. nakonec jsme to protahli pres znamosti a samozrejme ze to najednou slo :-PPP
to byl sice malinkej, ale obavam se ze jakekoliv "nasilne" odlouceni bych nesla velmi tezce :(
2. bře 2011 ve 14:24  • Odpověz
Holky moc děkuji za podporu!!! Doufala jsem, že tento měsíc bude šťastnější!! Ale to nevadí, příští týden jdu ve čtvrtek k dr. na první UTZ a uvidíme, sestřička mi říkala, se musíme stejně domluvit, když jsem měla ovulku až 23DC :slight_smile: a bůhví, jak to bude teď vůbec :slight_smile: Halvně, když se bude něco dít...akorát nemůžu přesvědčit skoro manžu, aby šel na spermio už teď :frowning2: Nechce to zatím řešit :frowning2: Ti chlapi jsou všichni stejní!!! :wink:
2. bře 2011 ve 14:26  • Odpověz
@asaka to věřím. Takhle brzo, to je pro mámu nepředstavitelný. Vždyť žije jenom tím miminkem. Mohla bys i ztratit mlíko a to už ti nikdo nevrátí....
2. bře 2011 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz
@macekv Zkus ho přemluvit. Ať to udělá kvůli Tobě! Vždyť co to vezme ženské času a nervů, všechna ta vyšetření, než se to naplánuje, vypočítá, kdy je ten správnej čas.... U ní je víc faktorů. Jó, ženskej organismus není jednoduchej :grinning: Ale chlap, ten si jednou zajde na vyšetření, je to jedno kdy, 3 dny bude abstinovat a výsledek je na světě! Aspoň byste hned věděli, kde je chyba.
2. bře 2011 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz
@dammanka Mno nedivím se, že má strach, ale já taky musím chodit na gyndu pořád a co mám dělat :frowning2:
2. bře 2011 ve 14:47  • Odpověz
@macekv presne! zenska porad musi podstupovat vice ci mene potupna vysetreni a chlap kdyz ma jit na urologii nebo nekam do reprodukcniho centra, dela fory :-P :grinning:
2. bře 2011 v 15:12  • Odpověz
@macekv jej držím palece at skoromanža změní názor =) .....a on ho změní neboj ....vždyť přece rodinku chce né tak co by pro své vytoužené dítko neudělal držím palečky
Nás taky čeká vyšetření na gyndě tak uvídíme kam všude nas pošle ale myslím že to bude obodné jako u mackev .....naštěstí manža nic nenamítá a absolvuje vše semnou (pokad to jde) .....kolikrát se mu divím že mu třeba jako chlapovi nevadí semnou sedět na gyndě ....sem se ho kolikrat ptala jestli mu jako nevadí že sedí v čekárně plné ženských které na něj koukají ....ale prej zas tak moc neee prej se to dá přežít =)))))
MÁM DOMA ZLATÍČKO
2. bře 2011 v 15:16  • Odpověz
@holino mno to teda máš, to ten můj se cítí dotčeně i když miminko hcce, tak na spermio nechce a právě to omlouvá tím, že je brzo :frowning2: :frowning2: naštval mě s tím, já se můžu přetrhnout a on nechce jít na jedno blbý vyšetření :frowning2:
2. bře 2011 v 15:22  • Odpověz
@asaka jjjjjj :slight_smile:
2. bře 2011 v 15:22  • Odpověz
@macekv koukam ze uz se snazite 9.cyklus, to uz opravdu spermiogram zacina byt pomalu aktualni.. tak at se pochlapi a vyrazi! :slight_smile:
2. bře 2011 v 15:27  • Odpověz
zase sjizdim naky fotoglogy tehotnejch :grinning: teda ja nevim, plno holek ma kolem 10, 12tt bricho jak ja ve 21tt :-O ve 14tt jsem si mohla jeste dovolit saty na telo a nebylo to na me videt.. pokud jsem teda nebyla po obede, to uz pak trochu jo :slight_smile:
2. bře 2011 v 15:50  • Odpověz
Ahojte kočky. Tak jsem zas unavená z práce na skok za Váma. Ani to nestačím dočítat. Koukakla jsem, že jste tu řešili pohlaví. tak mě je to celkem jedno, co to bude, hlavně aby to bylo zdraví. Ale u kluka už máme jasno se jménem, u holky ještě váháme.
@macekv Tak to musíš zkusit na skoromanžu mile a třeba půjde. Já věřím, že to těm chlapům není příjemný, ale nám taky ne a to tam chodíme častěji jak oni. Tak ať se taky trochu snaží, když po děťátku taky touží.
@hanuu Problém je ten, že mi musíme mít odhadce (odhadkyni - dnes jsem zjistila, že to bude ženská) přímo z banky, tak nevím, jak to vše dopadne a mám z toho jen nervi.

Ale už by to tu chtělo nějakou těhulku, ať nám sem vnese trochu pozitiva.
2. bře 2011 v 17:01  • Odpověz
holky, ja jsem ze sebe nestastna, dnes 7dc jak vite a vcera a dnes akorat slaboucke spineni, opravdu slabe, ze je to max videt na toaletaku, takojen nacervenalej hlen, proste trocha krve v hlenu, mam fakt strach :pensive: at uz to prestane! :pensive:
2. bře 2011 v 17:22  • Odpověz
@ivicek1 ahojky, tak to jsem ráda, že jsi se ozvala a můžeme sledovat spolu :wink:... BT měřím - obrázek grafu mám mezi fotkami, tak můžeš mrknout - jsou tam teplotky až do dneška :wink: ty měříš?? :slight_smile:... s ovulkou počítám, tak do 3 dnů nejpozději - soudím podle hleníku :slight_smile:... kdy očekáváš ovulku ty??? :slight_smile:
2. bře 2011 v 17:55  • Odpověz
Holky můžu se zeptat? Máte všechny v době ovulace hlen? Já totiž asi nee :frowning2:
2. bře 2011 v 18:08  • Odpověz
Ahojky holky snažilky,pěkný podvečer :wink:
@luciperka Ahojky,děkuji :slight_smile: ,přebolelo to,ale je pravda,že před 5lety,co se to stalo,mě to celkem zasáhlo,šlo o ztracený potrat,mimi prostě odumřelo,přestalo se vyvíjet,stává se to,naštěstí se po 3měs.pauze hned podařilo ,to byla ta NEJ léčba :sweat_smile: na bolest
2. bře 2011 v 19:41  • Odpověz
Ahoj holky, může mi prosím zítra ta, která bude ráno kopírovat tabulku, připsat Proveru? Já ji zapoměla napsat a to je vlastně ta nejdůležitější :confounded: Nechci už dneska asi potřetí kopírovat tabulku :wink: Díky a hezký večer!
2. bře 2011 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz
@melinkaproch Ahojky,Meli,neměřila jsem,ale jak vás tady čtu,tak jste mě holky "nahlodaly"a začla jsem,dneska poprvé :sweat_smile: ,ale mám-li být upřímná,moc se v těch grafech nevyznám :dizzy_face: ,já to beru spíše jako zpestření,taková hádanka s neznámým koncem. Ovulku jsem vždy poznala spíše dle hlenu. Někdy mě i pobolívá v podbřišku. Těžko říci,zatím to nevypadá,spíš koncem týdne,ale nevím,pač tento měsíc začínám a je pravdou,že před tím jsem se nějak moc nesledovala,tak nevím,který DC ji mívám. Budu hlásit a pak můžem společně čekat na // :grinning:
2. bře 2011 ve 20:38  • Odpověz
@ivicek1 Taky cekam :slight_smile: brisko poboliva a na ovu testu je slaba carka tak uvidime, ale uz jsem 16DC :unamused:
2. bře 2011 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz
@lucie_kol Luci,pěkný večer,s ovu testíky nemám zkušenosti,spíše dle hlenu se řídím. Ale teď vážně nevím,ráno mi přišlo,že mám takový ten začínající hlen-lehce bílý a večer skoro nic,tak teď nevím,mám už po ovulce nebo teprve bude:astonished: :confused: ? Je to mé první snaženíčko. Budu se dál sledovat :grinning: a uvidíme,co bude. :wink:
2. bře 2011 ve 21:41  • Odpověz
@ivicek1 tak ja se taky snazim sledovat hlen, ale nevim poradne kdy jaky ma byt tak to musim procist :slight_smile: ted jsem se druhy mesic ridila ovutestama, ale jak vidim taky zadna slava :DD no jest e pockam do patku to budu uz 18 DC a uvidime. Mela bych zacit brat Utrogestan od 17 DC, ale ten by me ovulaci stopnul :/
2. bře 2011 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.