• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
Vsem krasny vecer :slight_smile:
2. bře 2011 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, ani nedočítám na to dnes nemám sílu, ale zítra dočtu...dnes jsme měla hooodně náročný den, od rána jsme se nezastavila naštěstí jsme den zakončila s kámoškou v sauně...
a za chvíli jdu s Vašíkem chrupkat, táta je stáel tak trochu marod, takže se nic nekoná a tento měsíc tedy snažení na bodu mrazu, ale stále věřím že příští měsíc bude u většiny z nás plodný!!!

holky, macíku, marti, moc mě mrzí, že tento měsíc nic, já jsem tomu tak věřila, fakt... ach jo, tak se na to zase vrhneme...

jinak samo vítám nové snažilky, jsme moc ráda,že tu jste s námi, bude to zajímavé

jinak tomu přestávám rozumět!!! dnes teplota 36.49, tedy nejnižší, zatím, takže je možné že ovulka byla až dnes, ale to nemění nic na tom, že tento měsíc prostě nic... plodné dny, které jsme měla od minulého pátku mi byly k ničemu, ach jo
to druhé otěhu je tedy náročnější...

jiank jak píšete, tak já doufám, že druhé těhu bude dobré, také si nedokážu představit, že bych třeba musela ležet nebo být v nemocnici bez Vašíka, bylo by mi asi hrozně... tak snad to bude vše ok, a to přeji všem!!!
2. bře 2011 ve 21:56  • Odpověz
@lencak80 tak to je skoda, ze jsme nadejne dny nemohli vyuzit.. no ja jsem na to pristi tyden zvedava :sweat_smile: kolikrat se to podari nam... :rolling_eyes:
2. bře 2011 ve 23:56  • Odpověz
ze jste tam melo byt samozrejme..
2. bře 2011 ve 23:56  • Odpověz
@ivicek1 ahojky :slight_smile:... no měření je fajn a když sem budeš vkládat grafy, tak Ti s nimi tady určitě každý rád poradí :wink:... já jsem dnes 13 DC, teplota nízko, ale s ovulkou pořítám, tak zítra snad možná pozítří - čípek už mám měkký a hlen by taky odppovídal, tak snad se budu moc těšit z blízké ovulky :slight_smile:... no to bude super, že budeme na testíkování čekat spolu :slight_smile:
3. bře 2011 v 06:04  • Odpověz
@asaka mno pochlapí :slight_smile: uvidím co mi řekne dr. ale nechci, aby mi dala žádanku a já ho doma 2měs. lámala aby šel :frowning2:
3. bře 2011 v 07:18  • Odpověz
@rurunka to toužííí, ale tohle mu nevoní :slight_smile:
3. bře 2011 v 07:19  • Odpověz
holino ............30 let, Karviná ...............7. snažení.............2 DC -listovka femibion 800, kontryhel
martinale.......24 let, Litoměřice...........3. snažení............3 DC - listovka Femibion 800
vicky007........ 29 let,1 dítě, Praha............4 snažení...........4 DC - listovka
asaka.............28 let, 1 dítě....................2. snažení.............8 DC -listovka, kontryhel
ivicek1............36 let, Opava....................1.snažení, 1dítě.....12 DC listovka
melinka...........22 let,.........................4. snažení....................13 DC - listovka
Luciperka.......30 let, Brno, 1 dítě ....... 2. snažení ............15 DC - Babyplan, kontryhel
lilly_brno........29 let, Brno......................1. snažení.............16 DC – listovka, kontryhel
lucie_kol.........24 let, Zlín...................... 7. snažení.............17 DC - Mamita, čaj L.Mojžíšové
lencak80....... 30 let, 1 dítě, Vyškov.....2. snažení.............19 DC - občas listovka
rurunka...........25 let, Přerov...................3.snažení................23 DC - babyplan
Sudina..............24 let,...............................1.snažení..................23 DC listovka
evol06 ............26 let, .............................1. snažení ...........24 DC - kontryhel, kyselina list.
hanuu.............28 let, Brno.....................2. snažení............24 DC - babyplan, kontryhel
dammanka......25 let, Praha, 1 dítě........2.snažení................25 DC - Femibion 800, kontryhel, meduňka, Provera
macekv..........24 let, Ústí nad Orl.........10. snažení.............1DC – listovka, kontryhel (PC 30dní)
yanish.............28 let................................2.snažení............46 DC - listovka
3. bře 2011 v 07:46  • Odpověz
Dobré ránko,
tak mi včera píchla pigárko - vyvolávačku a já doufám, že budu brzo na špici tabulky! Já se chci snažiiiiit!!! :slight_smile:
3. bře 2011 v 07:47  • Odpověz
@macekv ahoj:slight_smile: koukám, že máš ve slunečnicích už 2.dc - jaký chceš mít? :sweat_smile:
3. bře 2011 v 07:49  • Odpověz
Dobré ránko, tak už po několikáté tento týden vstávačka v 5:45, jsem KO. Ach jo.... nevím co se zase děje. Ještě před týdnem spal do 7:30 i dýl :(
U mě teplota rapidně stoupla, takže ovulka byla asi jasná, ale zase mě začal pobolívat podbřišek jak minule, takže se o slovo zase přihlásila ta cysta, myslím. Takže i když jsme se snažili, tak myslím, že z toho zase nic nebude :frowning2:
3. bře 2011 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz
koukam ze tu za chvili budeme mit 5 adeptek na testovani :slight_smile:
3. bře 2011 v 08:42  • Odpověz
@yanish Díky za tu Proveru :wink: Jinak jak jsi včera dopadla u Mudry kromě té injekce? Já když přišla 43DC bez MS, sliznice 4mm, tak mi hned taky píchli Agolutin a od dalšího cyklu nasadili Proveru. Jak dlouho jsi po vysazení HA?
3. bře 2011 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz
@luciperka a co ti rekla dr na tu cystu? jsem zapomnela.. ze ji bude sledovat? to pobolivani s tim nemusi souviset ne.. 23dc muze byt uhizdovani ;)
3. bře 2011 v 08:48  • Odpověz
ja jsem fakt zvedava na ten graf BT, ted mam teploty 36,2-36,3 uvidime jestli a kdy to vyleti :sweat_smile:
3. bře 2011 v 08:49  • Odpověz
@lucie_kol Luci,pěkné ránko,mě přijdou ovu testy zbytečné,jen můj názor,dle toho hlenu je to nejlépe se řídit-max.plodný hlen je čirý,průhledný a dá se mezi prsty jakoby vytáhnout aniž "praskne" ,omlouvám se za natur.vysvětlení :grinning: ,tak zkus,já se tím řídila u prvního i u druhého otěhu :wink: a teď začínám zase :sweat_smile:
3. bře 2011 v 08:51  • Odpověz

macekv..........24 let, Ústí nad Orl.........10. snažení.............1DC – listovka, kontryhel (PC 30dní)
holino ............30 let, Karviná ...............7. snažení.............2 DC -listovka femibion 800, kontryhel
martinale.......24 let, Litoměřice...........3. snažení............3 DC - listovka Femibion 800
vicky007........ 29 let,1 dítě, Praha............4 snažení...........4 DC - listovka
asaka.............28 let, 1 dítě....................2. snažení.............8 DC -listovka, kontryhel
ivicek1............36 let, Opava....................1.snažení, 1dítě.....12 DC listovka
melinka...........22 let,.........................4. snažení....................13 DC - listovka
Luciperka.......30 let, Brno, 1 dítě ....... 2. snažení ............15 DC - Babyplan, kontryhel
lilly_brno........29 let, Brno......................1. snažení.............17 DC – listovka, kontryhel
lucie_kol.........24 let, Zlín...................... 7. snažení.............17 DC - Mamita, čaj L.Mojžíšové
lencak80....... 30 let, 1 dítě, Vyškov.....2. snažení.............19 DC - občas listovka
rurunka...........25 let, Přerov...................3.snažení................23 DC - babyplan
Sudina..............24 let,...............................1.snažení..................23 DC listovka
evol06 ............26 let, .............................1. snažení ...........24 DC - kontryhel, kyselina list.
hanuu.............28 let, Brno.....................2. snažení............24 DC - babyplan, kontryhel
dammanka......25 let, Praha, 1 dítě........2.snažení................25 DC - Femibion 800, kontryhel, meduňka, Provera
yanish.............28 let................................2.snažení............46 DC - listovka

Ahoj holky, mala aktualizace a u me oprava - neumim pocitat :slight_smile:
Jinak u nas to tento mesic nevypada, drahous byl nemocny a u rodicu, takze ani zadne snazeni neprobehlo. Zacla sem merit BT a jsem z toho nejaka zmatena, vsechny teploty se mi pohybuji tak nejak stejne - kolem 36,5...nejvys mi vystoupala na 36,7 (poprve par dni po MS a podruhe predevcirem), ale stejne se tam udrzela jen jeden den...nemela by tam byt pri ovulce delsi dobu?
3. bře 2011 v 09:13  • Odpověz
@asaka Jó, holčičky, se mnou tento měsíc s // nepočítejte... Podle teplot a ovu testů ovulka neproběhla a 17DC nasazena Provera, která sice pomáhá vajíčku k uhnízdění, ale ovulku blokuje :frowning2:
3. bře 2011 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz
@ivicek1 ahoj, no já třeba ten hlen snad vůbec nemám :frowning2: ale nevím jestli je to moc velký průšvih.
3. bře 2011 v 09:48  • Odpověz
holky mě tak nebaví tahle část cyklu. Za týden se uvidí jestli jo nebo ne. Já to chvi vědět hned a když ne, tak mít hned nový cyklus a nové snažení :grinning:
3. bře 2011 v 09:49  • Odpověz
@hanuu Jo, to mi povídej. Tím spíš, když vím, že z tohohle cyklu nic nebude! Já už chci další a konečně s OVULKOU! :angry:
3. bře 2011 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz
Hezké ránko kočandy, akorát jsem Vás stihla dočíst a poletím zase do práce. Už 5 den mám děsnou chřipku, ale bojím se si vzít prášek kdyby náhodou.... :wink: Už fakt padám na hubu, jestli mimi neklaplo tak budu fakt naštvaná páč se morduji zbytečně :frowning2: Naštěstí jdu dnes do práce naposledy a zítra začnu poctivě ležet :wink:
@hanuu Koukám, že jsme stejný DC. Taky mě štve, že na to něco vědět je brzy a na snažení už pozdě. Já mám cyklus delší většinou tak 31 dní, takže ještě tak 8 dní než něco zjistím. A co ty?
@ivicek1 Hezky jsi nám to vysvětlila, hned je mi to jasnější :wink: :grinning:
3. bře 2011 v 11:05  • Odpověz
Ahoj holky, jen jsem k vám nakoukla, já patřím do skupiny snažilek od ledna 2012 :slight_smile: Ale říkala jsem si, že se podívám jak Vám to jde a moc mě to tedy nepovzbudilo, že ještě žádná z vás nic :( Chtěla bych si taky změřit tu teplotu, tak se chci zeptat jestli nemáte nějaký graf, který by nebyl vyplněný, že bych si jej vytiskla. Díky a držím palce!
3. bře 2011 ve 12:29  • Odpověz
@evol06 no já měla po HA zatim jenom jeden cyklus a ten byl 30 dní. takže za týden uvidíme.
3. bře 2011 ve 12:32  • Odpověz
@pampeliska1982 ahoj, já sama teda neměřím, ale holky to myslím zadávají elektronicky. graf najdeš třeba na www.womanzone.cz

A jinak naprosto souhlasím, že by to tu už fakt chtělo pozitivní vzor, aby bylo jasné, že to jde!!!
3. bře 2011 ve 12:34  • Odpověz
@dammanka a jak mas normalne dlouhej cyklus? progesteron by sice ovulaci blokoval, ale pri cyklu 28dni by mela ovulace probehnout kolem 14. dne tak od 17. dne progesteron nicemu neskodi.. ale kdybys mela cykly treba 33dnu tak je jasny ze ovulece by byla pozdeji kolem 18.dne tak to by to progesteron asi bloknul.. :( ja ted taky budu prvnim cyklem brat od 17.dne progesteron tak me nestras :sweat_smile:
3. bře 2011 ve 12:42  • Odpověz
@dammanka kazdopadne tenhle cyklus merim, abych vedela jestli ovulace je. Minuly cyklus asi byla, merila jsem az posledni 3 dny a to byla teplota kolem 36,8 a ted na zacatku cyklu mam 36,2-36,3
3. bře 2011 ve 12:47  • Odpověz
Jé tady to žije, tak rychlá odpověď :slight_smile: To u nás na 2012 je skoro mrtvo. Díky moc, ty stránky se mi líbí, jen co TO dostanu hned se přihlásím do kalendáře a zkusím měřit, sice nevím kdy a jak ale určitě to tam dohledám.
3. bře 2011 ve 12:50  • Odpověz
@pampeliska1982 o cem chcete v ty diskuzi rok pred snazenim diskutovat? :slight_smile: to je hooodne dopredu ne? :slight_smile:
3. bře 2011 ve 12:53  • Odpověz
@asaka :sunglasses: si mě pleteš, já jsem 15 DC a začali u mě ode dneška stejný projevy jak minule. Takže zase cysta řádí. Nechci se upínat na to, že jsem těhu. Fakt tomu nevěřím :( Ale tech 14 dní než se to ted dozvím, to bude něco.... chjo. Začalo mě být zase špatně....
No jinak mudr na tu cystu, že mám po menzes dojít na utz, když tam bude, tak nasadí hormony a když nepomuzou tak jdu pod kudlu :confounded: :confounded: takže boží vyhlídky.... To už mě teda hrozilo i před prvním těhu, ale 3 m před těhu jsem tam tu cystu neměla.....
Aspon mě těší, že dle všeho tedka proběhla ovulka, páč mě překvapilo, že jsem ji minulej měsíc neměla......
3. bře 2011 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.