• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@pampeliska1982 no myslím že i pro tvoji psychiku bude lepší, když se začneš měřit tak dejme tomu od listopadu, abys poznala jak na tom jsi a od ledna tomu dala volnej průběh. Ted to řešíš hodně dopředu, to je zbytečný a ještě tě tu vystrašíme :sweat_smile:
3. bře 2011 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz
@asaka Já o tomhle moc nevím, myslela jsem, že bych měla už předem brát nějaké vitamíny apod. tak proto tak dopředu :slight_smile:
3. bře 2011 ve 12:57  • Odpověz
@pampeliska1982 kliid :slight_smile: kyselina listova by se mela brat 3m pred pocetim, takze ti staci zacit brat v rijnu :slight_smile: a nic jinyho brat nemusis brat nemusis pokud nemas nejakou specialni dietu.
3. bře 2011 ve 13:11  • Odpověz
Díky moc za info, jsem ráda, že nic nezanedbávám. Ale to měření zkusím 2-3 měsíce, ať aspoň vím, jak to u mě funguje :slight_smile: Každopádně se na Vás minim. jednou za měsíc přijdu podívat, tomu neodolám, abych věděla co mě za rok čeká. Doufám, že za měsíc už tu uvidím aspoň 3 těhulky !!
3. bře 2011 ve 13:17  • Odpověz
je nas tu 17, tenhle cyklus se to minimalne trem povede :slight_smile:
3. bře 2011 ve 13:21  • Odpověz
@asaka No já vlastně ani nevím, jak mám dlouhej cyklus. Od puberty jsem brala antikoncepci, pak jsem vysadila, hned první cyklus otěhotněla. Po skončení kojení opět antikoncepce, v říjnu jsem jí vysadila, 2xcyklus 35 dní a třetí cyklus MS nepřišla vůbec, tak Agolutin a teď první cyklus s Proverou... V tom aby se prase vyznalo :frowning2: A co ty? Jak máš dlouhé cykly? A proč ti nasadili progesteron? Jak dlouho jsi po vysazení antikoncepce?
3. bře 2011 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
@dammanka já antikoncepci brala 8 let a neberu už 5. A mám to ted nějaký divný.... Tak nevím čím to je. Cyklus mám 24-28, sem tam i 30....
3. bře 2011 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz
@luciperka A jak dlouho nekojíš? Možná se Ti ještě upravují hormony. Říká se, že to trvá ještě rok od ukončení kojení.
3. bře 2011 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz
@dammanka ja atk nebrala, prestala jsme v pulce rijna kojit. Progesteron mam na spineni pred ms.. tak 3-6 dnu, jak kdy :angry: tak doufam ze nam obema lecba pomuze! tobe se cyklus zkrati a me odpadne to spineni.. ja mam jinak cyklus tech 27-29 dni.
3. bře 2011 ve 13:43  • Odpověz
@asaka Tak to ti závidím, že to máš tak pravidelně. Snad nám to opravdu pomůže. A co Ti předepsali?
3. bře 2011 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz
@dammanka utrogestan. No, pravidelene sice jo, ale uz jsem to sem psala, mam problem ze nekdy spinim i jindy a nekdy po sexu :( takze jsem ted ve fazi vysetrovani co se mnou je :confounded:
3. bře 2011 ve 13:48  • Odpověz
@asaka Aha, už si vzpomínám. Už jsem to tu četla. Ale je nás tady tolik, že už pak zapomenu, kdo to byl :unamused: Tak snad se to tím Utrošem zastaví. Kolikátej den ho začínáš brát?
3. bře 2011 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz
@dammanka taky 17. jako ty.. tak uvidime.. merim BT abych videla kdy mam ovulaci..
3. bře 2011 ve 14:13  • Odpověz
@dammanka nekojím od konce června. Ale vyšetření krve a prolaktinu mám ok....
3. bře 2011 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,
tak mi byly u doktorky na očkovandu. barča dostala 2 pigára do zadečeku a ted spinká.. Chudinka, už když jsem jí slíkala tak začala ječet
3. bře 2011 ve 14:32  • Odpověz
@vicky007 ty jo, koukam ze je barunka jeste prcek :slight_smile: to budou deti chvili od sebe :slight_smile:
Ja jdu dneska na masaz za chvilku, se tesiiim :slight_smile:
3. bře 2011 ve 14:36  • Odpověz
@asaka Tak masáž bych si taky dala :dizzy_face: Já si půjdu dneska večer pro změnu zacvičit a provětrat si hlavu...
3. bře 2011 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz
@asaka jj chtěli bysme, aby od sebe byli 2 roky :slight_smile: a pak tak za 5 let ideálně ještě jednoho prcka na rozmazlování :grinning:, uvidíme jak to vyjde :slight_smile:
3. bře 2011 ve 14:48  • Odpověz
@asaka a jak máš ty ve¨lký dítko? Myslím, že jsi to psala, ale nějak si to nevybavuju :sweat_smile:
3. bře 2011 ve 14:49  • Odpověz
Ahojík děvčata. Tak dneska jsem se konečně dočkali té odhadkyně na byt, ale jak to dopadlo netuším. Tak hlavně doufám, že teď už se to konečně pohne.
@macekv Tak já držím palečky, aby se ten tvůj umoudřil a na to spermio naběhl. řekni mu, že je to kus chlapa, atk snad něco vydrží.
@hanuu Koukala jsem, že jsi tu psala o tom uvulačním hlenu. já taky občas nevím, jestli něco nebo ne, tak to bude asi u každé jinak. A taky nemám ráda konec cyklu, kdy jen čekáš jestli jo nebo ne. tak jsem teď v tom období a to čekání mě štve :sweat_smile:
3. bře 2011 v 16:14  • Odpověz
@evol06 Já měla chřipku minulý měsíc a taky jsem měla strach, kdybych náhodou byla, tak ať mimču neublížím. Jenže mě nesnesitelně bolelo v krku, tak jsem zašla do lékárny a tam mi řekli, že jediný co mi můžou doporučit je neo-angin, že prý má jediný provedenej test, že v těhotenství neškodí. A vzhledem k tomu, že tam je magistr kámoš od mého manžela, tak tomu věřím. A jinak jsem byla o čaji s citrónem a medem.
3. bře 2011 v 16:19  • Odpověz
@rurunka jj, taky mě tahla část nebaví. Ten ¨týden bude fakt dlouhej.
JJ, já jsem se nikdy moc nesledovala, ale asi ten ovulační hlen nemám a nebo rozhodně ne moc, abych se podle něj mohla nějak řídit, ale někde jsem četla, že to nutně nevadí, tak snad je to tak.
3. bře 2011 v 16:20  • Odpověz
@hanuu Já bych to s tím hlenem nějak nehrotila. Pokud jinak nemá člověk jiný problémy, tak bych pár měsíců počkala. No holt nám nebylo souzené, aby to bylo na poprvé. Ale jestli po šestém snažení se ničeho nedočkám, tak se asi taky začnu sledovat a budu asi i měřit. Stejně teď se to nedá, protože bydlíme u manželových rodičů, není tu žádné soukromí a tak... A tchýně vstává stejně s námi do práce.
3. bře 2011 v 16:26  • Odpověz
@luciperka Tak to ti tu s holkama budem držet palečky, ať ta cysta zase zmizí. Mě hrozili kudlou minulý rok pře Vánoci a moc příjemné to teda nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2011 v 16:28  • Odpověz
@rurunka @evol06 holky mě teď pobolívá v krku a v noci se moc nevyspím a mám záchvaty kašle. No a taky jsem si kupovala to, co můžou i těhotné. Tak mám jen jitrocelový sirup, nic jiného nešlo. A manžel říkal jestli to není předčasné. Já sama nevím jestli je to potřeba nebo ne a přeháním to... :confounded:
3. bře 2011 v 16:33  • Odpověz
@hanuu No já o tom tak přemýšlela minulý měsíc. A pak jsem si říkala, že kdybych otěhotněla omylem, jako spousta jiný holek, tak bych ty prášky brala normál a nikde není prokázáno, že to dítě by pak nebylo zdravé. Když si jenom vezmeš, kolik holek přijde do jinýho stavu hodně opilých nebo v počátku hodně pijí alkohol, tak to by tu moc zdravých dětí nepobíhalo. Nechci to samozřejmě nijak zlehčovat, ale mám takových i pár známých a všechny maj děti v pořádku. Ono se asi nemá nic přehánět. Ani to hlídání se.
3. bře 2011 v 16:50  • Odpověz
@rurunka jj, já vím, ale jsem schopná si najít argumenty na obě strany :slight_smile: . Asi bych to třeba v jiné fázi cyklu brala jinak. A nebo když mě fakt ukrutně bolí hlava, tak si vezmu ibalgin i když ten by se taky neměl, přece nebudu zbytečně trpět, když nemusím a důvod je zatím víc než jen abstraktní. Teď jsem si ale říkala, že třeba tam prcek už týden je a abych si pak někdy nemusela nic vyčítat. Navíc mi nic moc není, tak mylsím i ten jitrocelový sirup bude úplně stačit. Kdyby manža neprudil tak do té lékárny ani nejdu a za chvilu mě přejde sám. Já su totiž hrozná a moc si na léky a doktory nepotrpím :slight_smile:
3. bře 2011 v 16:57  • Odpověz
@ivicek1 To mas pravdu, hlavne jsou pekne drahe! Ja mela dnes takovej mlecny, tak to asi on nebyl :/ asi se taky budu ridit, vic si prectu na netu. Tak to se vubec neomlouvej, dobre vysvetleno :slight_smile:)
3. bře 2011 v 17:34  •  2 děti  • Odpověz
@vicky007 2roky a dva mesice.
masaz byla supeeer! bezva relax...
3. bře 2011 v 17:51  • Odpověz
@asaka juu, taky bych si dala masáž :slight_smile:
3. bře 2011 v 18:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.