• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@asaka Tak ti teda úplně závidím. Taky bych brala takový relax.
3. bře 2011 v 18:30  • Odpověz
vanocni darek, konecne jsem ho byla vybrat :slight_smile: joo, parada, mamka hlidala.. pro me je relax i "vylet" k zubari ;) clovek si v klidu v metru cte knizku, parada :grinning:
3. bře 2011 v 18:39  • Odpověz
@asaka Tak u mě je návštěva zubaře horor, takže tenhle relax ti klidně nechám si užívat. Ale tu masáž sis určitě zasloužila. No škoda, že někoho nenapadlo mi taky takovej dárek nadělit.
3. bře 2011 v 18:48  • Odpověz
@rurunka no samozrejme relax kdyz mi zrovna nic nedela ;) ja jsem jinak desna poseroutka ze zubare..
3. bře 2011 v 18:51  • Odpověz
ahojky, jsem dnes ko...
Vašík ráno zvracel, naštěstí ne moc,a ale asi tak 3x, i tak je to ro něj stres a pro mě také... nesnáší to a kdo jo, že?
takže jsem byla s ním doma, ale nakonec jsme se rozhodli jít k našim spát, protože přítel je přes noc pryč a mě je nějak smutno a tad... prostě tohle fakt nemusím, je mi ho vždy děsně líto, ach jo...

teď už řádí a já jsem ko... protože jsem vstávala v 5.30, jsem měla nějaký šestý smysl... a bylo to!

tento měsíc je tedy opravdu fajn, hlavně at už se začne jařit a bude lépe, ale povím vám, že když budou dvě a jedno takhle omarodí, tak nevím jak to dám...

mám fakt smutnou náladu, tak snad tady bude za chvíli nějaká dobrá zprávička...
jinak dnes teplota přes 37, tudíž včera opravdu proběhla ovulace to jsem měla 36,49, nejnižší teplota
jen vím, že tento měsíc si test kupovat nemusím... :unamused:
3. bře 2011 v 19:49  • Odpověz
@asaka naprosto ti rozumím. Já když byla poprve od porodu sama ve městě tak sem si připadala jak mimozemšťan :grinning:
3. bře 2011 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz
brej večer holky
koukám že i jinde panuje ponurá nálada
u mě teda ano znám jen z práce domů spát a zase do práce a to mě ještě 14 dní takhle čeka :-/ ....a k tomu všemu ten začátek cyklu ......juj už at je to za náma a já zase při snažení můžu myslet na něco jiného .....protože ted jsem ve stádiu kdy furt i když nechci se mě do hlavy vrejva otázka proč to tento měsíc zase nevyšlo
3. bře 2011 ve 20:47  • Odpověz
@lencak80 Leni tak vidím, že dnešek se nevyvedl jen u nás. Mates dneska budíček 5:45, já totálně KO, po obědě už padám na hubu.... Vstává tak celej tento týden, je to hrůza, odvykla jsem si. Do toho mě nasr .. ten sníh venku a sluníčko se dneska vůbec neukázalo. Začalo mě být dneska zase tak nějak divně špatně jak před měsícem, tak jsem smutná taky.... Jsem utahaná za celej den a smutná, že podruhe to mimi teda nebude šup šup.....
A představa že už bude druhý a jeden onemocní nebo tak.... to to bude teprve něco :pensive:
3. bře 2011 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz
@holino jooo holka, myslím že si za chvíli budu říkat to samé. Páč jsme se snažili až moc, ovulku jsme neprošvihli, ale nadějně to nevidím...
A co děláš za práci že jsi furt pryč? :slight_smile:
3. bře 2011 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz
Myslím že je to u mě jasně vidět že?
3. bře 2011 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
@luciperka krááásnej graf! :slight_smile:
3. bře 2011 ve 20:57  • Odpověz
macekv..........24 let, Ústí nad Orl.........10. snažení.......... 1DC – listovka, kontryhel (PC 30dní)
holino ............30 let, Karviná ...............7. snažení............. 2 DC -listovka femibion 800, kontryhel
martinale.......24 let, Litoměřice...........3. snažení............ 3 DC - listovka Femibion 800
vicky007........ 29 let,1 dítě, Praha............4 snažení......... 4 DC - listovka
asaka.............28 let, 1 dítě....................2. snažení............ 8 DC -listovka, kontryhel
ivicek1............36 let, Opava............1.snažení, 1dítě.......12 DC listovka
melinka...........22 let,.........................4. snažení...............13 DC - listovka
Luciperka.......30 let, 1 dítě ....... 2. snažení ............ 15 DC - Babypl, kontryhel, cvič.Mojžíšová
lilly_brno........29 let, Brno......................1. snažení..........17 DC – listovka, kontryhel
lucie_kol.........24 let, Zlín...................... 7. snažení..........17 DC - Mamita, čaj L.Mojžíšové
lencak80....... 30 let, 1 dítě, Vyškov.....2. snažení...........19 DC - občas listovka
rurunka...........25 let, Přerov...................3.snažení...........23 DC - babyplan
Sudina..............24 let,...............................1.snažení..........23 DC - listovka
evol06 ............26 let, .............................1. snažení ...........24 DC - kontryhel, kyselina list.
hanuu.............28 let, Brno.....................2. snažení............24 DC - babyplan, kontryhel
dammanka......25 let, Praha, 1 dítě........2.snažení.........25 DC - Femibion 800, kontryhel, meduňka, Provera
yanish.............28 let................................2.snažení............46 DC - listovka

Holky trošku jsem si to dovolila puntičkářsky upravit :sunglasses:

3. bře 2011 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz
@luciperka AHAAAAA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: TA UPRAVA NENÍ VŮBEC VIDĚT. TAK NIC! :sweat_smile: :dizzy_face:
3. bře 2011 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz
no nic, jdu raděj douklízet a umýt země .... bléééééé :angry:
3. bře 2011 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz
@luciperka ......no my se právě taky snažili .....asi až moc =(
dělám galeristku v jedný galerii s obrazama ....zrovna tam máme výstavu fotek Jana a Sáry Saudkovi ....takže lidí plno ....a ke všemu kolegyně odjela na 4 týdny do lázní takže se nemám s kým střídat a jsem tam sama :frowning2: ....proto jsme i odloži návštěvu u mudry =(
3. bře 2011 ve 21:02  • Odpověz
ja snad zacnu cvicit i tu mojzisovku..
sakra, minule jsem nepila kontryhel,nemerila BT, nedelala nic specielniho a otehotnela jsem hned :grinning:
3. bře 2011 ve 21:21  • Odpověz
@rurunka @hanuu Ahoj holčiny, no docela jste mě uklidnili páč já už nevydržela a jeden paralen snědla :sweat_smile: Taky jsem si říkala, že spousta holek ani neví, že čekají a dělají horší věci :slight_smile: A už jsem fakt myslela, že v práci padnu :frowning2:
Holky, nevíte jestli se dá nějak na těle poznat jestli se mimi uhnizďuje? Vím, že né 100%, ale jestli se to nějak projevuje např. teplota, výtok, bolesti nebo nevím co ještě :slight_smile:
3. bře 2011 ve 21:53  • Odpověz
@lucie_kol Ahojky Luci,no to jo,si dokážu představit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,že to bude drahé. Ne,mléčný není ten pravý,měl by být čirý a hodně tažný,tak sexíku zdar :sweat_smile:
Však to zkus,za to nic nedáš :wink: :grinning:
3. bře 2011 ve 21:54  • Odpověz
@ivicek1 Tak myslim, ze ani zkouset nemusim :D dneska jsem mela pozitivni ovulacni testik :DDD zitra by mela probehnout ovulace. Jeste ze jsem si ten utrogestan nevzala a pockala :slight_smile:)
3. bře 2011 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz
@hanuu Hani,neboj,ovulační hlen ovulaci zdaleka nedokazuje,tedy není nutný,tak jsem aspoň četla :slight_smile:
3. bře 2011 ve 22:04  • Odpověz
@lucie_kol tak to je fajnes!!!!!!!! :grinning: snad to konečně dopadne :wink: Moooooooooo držím plačky, aby to vyšlo!!! :slight_smile:
4. bře 2011 v 07:26  • Odpověz
AHojky holky, jak se tu máte, něco nového??? :slight_smile: Blbe mi nabíječka na noťase :frowning2:

Jak ráda bych slyšela nějaké pozitivní zprávy!!!!!!!!! :dizzy_face:
4. bře 2011 v 07:27  • Odpověz

holino ............30 let, Karviná ...............7. snažení............. 3 DC -listovka femibion 800, kontryhel
macekv..........24 let, Ústí nad Orl.........10. snažení.......... 3 DC – listovka, kontryhel (PC 35dní)
martinale.......24 let, Litoměřice...........3. snažení............ 4 DC - listovka Femibion 800
vicky007........ 29 let,1 dítě, Praha............4 snažení......... 5 DC - listovka
asaka.............28 let, 1 dítě....................2. snažení............ 9 DC -listovka, kontryhel
ivicek1............36 let, Opava............1.snažení, 1dítě.......13 DC listovka
melinka...........22 let,.........................4. snažení...............14 DC - listovka
Luciperka.......30 let, 1 dítě ....... 2. snažení ............ 16 DC - Babypl, kontryhel, cvič.Mojžíšová
lilly_brno........29 let, Brno......................1. snažení..........18 DC – listovka, kontryhel
lucie_kol.........24 let, Zlín...................... 7. snažení..........18 DC - Mamita, čaj L.Mojžíšové
lencak80....... 30 let, 1 dítě, Vyškov.....2. snažení...........20 DC - občas listovka
rurunka...........25 let, Přerov...................3.snažení...........24 DC - babyplan
Sudina..............24 let,...............................1.snažení..........24 DC - listovka
evol06 ............26 let, .............................1. snažení ...........25 DC - kontryhel, kyselina list.
hanuu.............28 let, Brno.....................2. snažení............25 DC - babyplan, kontryhel
dammanka......25 let, Praha, 1 dítě........2.snažení.........26 DC - Femibion 800, kontryhel, meduňka, Provera
yanish.............28 let................................2.snažení............47 DC - listovka

4. bře 2011 v 07:28  • Odpověz
Koukám, že nás tu je už docela dost :grinning: Určitě jsem všechny nepřívitala, tak to napravím :wink: Všechny nové snažilky moc moc vítám a přeji Vám, aby jste byly brzy těhu!!! :grinning: :dizzy_face:
4. bře 2011 v 07:30  • Odpověz
@macekv Ahoj Macek ,pěkné ránko přeji :slight_smile:
Tak jsem se "změřila" teplota stláe 36,6C,tak nevím,mám pocit,že ovolka už proběhla dle hleníku a teplota zatím zůstává. Včera jsme se snažílkovali,tak jsem zvědavá,co z toho bude :grinning: ,je to náš první pokus.
4. bře 2011 v 08:13  • Odpověz
@melinkaproch Ahojky Meli,jasně,také se už těším :wink: ,bude to napínavé :sweat_smile:
4. bře 2011 v 08:16  • Odpověz
@ivicek1 Ahojky Ivi, takže myslíš, že už jsi ovulku měla??? :slight_smile: já pořád čekám, ale myslím, že bude dneska a nebo zítra :slight_smile: to se uvidí podle zítřejší teplotky, tak jsem moc zvědavá :wink:... a kde měříš, jestli se můžu zeptat??? :slight_smile:... My se taky s přítelem snažili včera a kdyby byla ovu dnes, tak už to necháme - chci holčičku a tam se hodně mluví o teorii, že holčičky před ovulkou a chlapečci v den ovulace a jeden po :slight_smile:... ale kdybych ji dnes neměla, tak na to ještě hupsnem zítra projistotu - ať si pak nevyčítám, že jsem dělala blbosti :slight_smile:... no hleník se Ti může objevit i tak 2 - 3 dny předem :wink:, tak zkus ještě měřit a uvidíš jestli náhodou ještě nevyskočí :wink: jinak asi už byla a můžeš začín počítat DPO :wink:
4. bře 2011 v 08:26  • Odpověz
@melinkaproch Ahojky Meli,no já nevím,je možné,že ano nebo také ,že teprve přijde,ale ovul.hleník už byl včera ráno-ukázkový ,včera večer sexík,tak si říkám,že "vše pojištěno" :grinning: ,spermijky vydrží cca 4-5dní,tak zbývá jen čekat a uvidí se. No zítra ráno poměřím,budu moudřejší. Jo měřím v intim.místech :sweat_smile: a Ty? Také bych ráda opět děvčátko. :slight_smile:
4. bře 2011 v 08:37  • Odpověz
@ivicek1 :slight_smile:... no v předchozích cyklech jsem měřila v puse, ale tenhle už dole, myslím že je to tam přesnější :slight_smile:... a navíc to tak dělá většina, tak je to pak lepší na porovnání... :wink:... Vedeš si někde grafík???... No my jsme se taky milovali - během odpoledne,... no někde jsem četla, že horká voda ničí spermie, tak se bojím jestli když jsem pak večer ležela ve vaně, tak jestli jsem neudělala blbost %-(... sice to bylo asi až někdy v 9 večer, takže tak po 5 hodinách, ale stejně :frowning2:... Už máš vybraná nějaká jména??? :slight_smile: a jak se jmenuje první holčička??? :slight_smile:
4. bře 2011 v 08:50  • Odpověz
@ivicek1 a máš někde grafík? Také bych to dle hleu nesledovala, já jsem to podle něj teda nepoznala....BT je BT :wink:
4. bře 2011 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.