• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@asaka Ahoj, no, právě - minule jsi nic nepila, neměřila a šup bylo "zaděláno"........si říkám, jestli bych se neměla zabrzdit - teda, já neměřím a nic nepiju, ale měřit jsem chtěla začít příští cyklus, jestli se ho někdy dočkám :angry: ....ale říkám si, že si možná dám pauzu od koníka....jenže by se mi asi stýskalo :wink:
4. bře 2011 v 09:07  • Odpověz
@melinkaproch Meli,já měřím zatím pouze 4dny,víš , :sweat_smile: a to spíše pro zajímavost :wink:
Máme Nelinku :wink: . Nad jmény jsem zatím nepřemýšlela,ale klučík nám "zbyl" z minule,moc se mi líbí Patrik :slight_smile:
4. bře 2011 v 09:08  • Odpověz
Holky, já vám povím, že mám náladu pod pejska :stuck_out_tongue_closed_eyes: -teda spíš takovou nijakou, nic se mi nechce, nic mě nenadchne, na přítele nemám moc náladu. Akorát tak si zalézt pod deku s čokoládou a knížkou.
Si říkám, jestli to může být tím hrozným cyklem - minimálně já si připadám fakt divně :confounded:
4. bře 2011 v 09:12  • Odpověz
@macekv Marci,já jsem se dle hleníku řídila u prvního,i u druhého otěhu a zadařilo se a hlavně tomu chci nechat i volný průběh,ono nic se nemá přehánět a zde vážně platí pravidlo"klidné hlavy" a moc se na to neupínat :slight_smile:
Ale jinak díky za rady,vím,že to myslíš dobře :wink:
4. bře 2011 v 09:20  • Odpověz
@yanish je fakt ze ta konikova "hysterie" nekdy vic skodi nez pomaha, ale je to navykovy, stejne nevydrzis sem nekouknout i kdyby sis rekla ze si das pauzu :grinning:
ale chce to klid... proste do roka otehotni asi 90-95% párů.. na poprve 15-20%, do pul roku vic jak polovina.. a je to normální, proste nekdo ma vetsi kliku a nekdo mensi..
Hlavne ze jste s partnerem zdravi, ono to pujde!!cyklus se umoudri...
4. bře 2011 v 09:25  • Odpověz
@ivicek1 fakt? Mno jo no, já teda hlen nic :grinning: neměla jsem ho takový, jaký měl být a nejdřívě jsem si myslela, že ovu je kolem 12DC protože jsem hlen měla a nakonec přišla až 23Dc a hlen byl asi jen 2 dny, takže BT mi ařekla více :wink: :grinning:
4. bře 2011 v 09:31  • Odpověz
Hezké ráno holky moje,
tak dnes konečně nemusím do práce a léčím se :slight_smile: Už jsem toho měla fakt dost :slight_smile: Teploty mi pěkně blázní, takže je vůbec nechápu. Buď blbne teploměr a nebo moje tělo :confused: Jelikož mám cyklus 31 dní tak do MS mi zbývá ještě 6 dní tak jsem zvědavá co z tohodle vyleze :grinning:
4. bře 2011 v 09:40  • Odpověz
holky prosim vas, na grafu je ovulace ten den kdy byla posledni nizka teplota pred vzestupem, ze jo?
4. bře 2011 v 09:41  • Odpověz
@evol06 no to vypada ze se uhnizduje neee? :slight_smile:
4. bře 2011 v 09:53  • Odpověz
@asaka No, to jááá právě nevím, ale cítím se nějak divně. Pobolívá mně podbříšek, a jsem pořád unavená. Na druhou stranu mám virozu, takže to může být k tomu. :slight_smile:

Holky pokud by náhodou... Nemohla by ta virozá zanechat nějaké následky, navíc jsem před 14 dny měla antibiotika. Mám strach, ale zároveň si říkám, že jsou to zatím jen buňky tak snad to nebude mít vliv na vývoj :frowning2:
4. bře 2011 v 10:00  • Odpověz
@evol06 neboj, pred 14i dny atb nevadej a ted viroza taky ne... 2 tydny po oplozeni plati pravidlo vše nebo nic, tj. ze bud vse přečka bez nasledku, nebo pokud se vyvoj poskodi, tak se dal nevyviji.. ale pokud nemas nakou silenou chripajznu tak neboooj! odpocivej, prolejvej se cajem s medem a citronem a bude to dobry :slight_smile: dle grafu to vypada fakt nadejne!!! :dizzy_face:
4. bře 2011 v 10:15  • Odpověz
@evol06 jak jsi sem dala ten grafík, mě to vůbec nejde...dám si ho uložit do obrázků, mám ho tam a když ho sem chci vložit, tak už ho tam zase nemám...
4. bře 2011 v 10:25  • Odpověz
@yanish chápu tě... já jsem si měřila pouze tento měsíc, abych tak nějak věděla, ak moje tělo funguje.. ale řeknu ti, že jak jsem věděla, že mám lodné dny, tak chuť na sex úplně opadl... byla jsem z tho špatná, prostě to na mě bylo moc plánované a jelikož teptve začínáme, tak toho nechám, prostě vím, že kolem 15DC mám plodné dny, hleník se mi také ukázal, takže tak... asi bych také nevydržela sem nekoukata nepsat, ale jinak tomu chci nechat hodně volný průběh...je to pak na palici a psychika hraje obrovskou roli!!!! takže si budeme psát prostě o všem.... ju?
4. bře 2011 v 10:27  • Odpověz
@asaka Teď jsi mě hrozně potěšila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já doufám v to samé, že pokud by bylo něco špatně tak se přestane vyvíjet a pokud bude vše ok tak pojedeme dál :slight_smile: A můžu se zeptat co z toho grafu vyčteš? Já poznám ovulku, ale co se tam děje teď je pro mne záhadou :grinning:
@lencak80 A máš ho uložený ve formátu jpg? Sem jiné formáty nevložíš :slight_smile:
4. bře 2011 v 10:32  • Odpověz
@evol06 dle genetika první měsíc kdy jsi těhu - tzn. když to ještě ani nevíš je uplne jedno co jíš, co piješ, co máš za prášky nemá to vliv. Další měsíce už ano, ale ten první se opravdu nic neděje, takže klid :wink:
Jinak v těhu se normál může Paralen a dokonce i Penicilin... samože vše v konzultaci s Mudr
4. bře 2011 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz
@evol06 no rika se ze 8-10.den po oplozeni cca kdyz dochazi k uhnizdovani tak dojde k poklesu teploty, coz je ten tvuj pokles 1.3., to by tomu tak odpovidalo.. je to dost velkej skok dolu na to, bay to byla jen chyba mereni, i kdyz to samozrejme vyloucene neni, ale proste ja si myslim ze je to velmi nadejne :slight_smile:

@lencak80 presne, je to strasne divny na to planovane skocit, treba minuly mesic za normalnich okolnosti by ty dny zadnej sex nebyl.. ale teda vzhledem k situaci nakonec ano.. nevim jak vy ale u nas sex nijak casto neni, manzel ma toho hodne v praci, casto usne driv nez malej usne, takze asi tak.. nadejny je to o vikendu rano, to malymu pustim krtka a je chvili klid :grinning:
4. bře 2011 v 10:40  • Odpověz
@luciperka Holky, moje já Vám tak děkuju :slight_smile: Poslední týden jsem se pořád děsila a nevěděla jestli vůbec mám chtít aby se to povedlo :frowning2: Na, druhou stranu jsem si říkala, že spoustu holek to zjistí třeba až ve druhém měsíci a taky se nijak nahlídají :slight_smile: Takže je to jasné! Pokud je vše ok tak broučku uhnízďuj :grinning:
4. bře 2011 v 10:43  • Odpověz
@evol06 fakt neboj, virozu pekne vylež a všechno bude ok :slight_smile:
4. bře 2011 v 10:49  • Odpověz
@asaka @lencak80 Souhlasím, že plánovaný sex není to pravé milování. V tomhle to mám jednodušší. My s manželem to moc naplánovat nemůžeme, protože jezdí domů jen na víkendy, takže u nás je to na těch víkendech :wink: A to se nám pak vážně chce :grinning: Jedině štěstí bylo minulý týden kdy měl manžel geniální nápad, že si vezme dovolenou a přijede domů už ve středu,, protože se mu stýská. Dokonce ani nevěděl, že mám ovulku (nechtěla jsem ho tím trápit, že nám to uteče), takže mi to přišlo lehce jako osud :wink:
4. bře 2011 v 10:52  • Odpověz
@ivicek1 No Ivi, tak Patrika Ti schvaluju - je to takové zajímavé a ne moc okoukané :wink:... Tak měř dál ono ti to hodně napoví :wink:...Jsem zvědavá na tu tvojí ovulku :wink: já mám docela nízké teploty a před ovu se mi pohybují do 36,5 tam dole a po většinou tak o 3-4 desetinky víc, tak podle mě Ti ovulka teprve přijde :wink: ale třeba se pletu a vážně už jsi ji měla :slight_smile:
4. bře 2011 v 11:07  • Odpověz
holky takovej navrh.. nevim jak to tu teda funguje ale koukam ze tu jsou soukrome diskuze, ktere jsou videt jen pro cleny a nemuze si to precist kde kdo na internetu... nezalozime si ji, ze bysme keCALY TAM?
4. bře 2011 v 11:16  • Odpověz
@asaka jsem pro
4. bře 2011 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz
precejenom tu resime dost osobni zalezitosti a vemte si ze si to muze precist kdokoliv kdo ma pristup na net..
4. bře 2011 v 11:27  • Odpověz
no a ted se koukám, kampak se poděla jessika, která to tu založila? ví někdo?
4. bře 2011 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz
@asaka Já jsem taky pro tajnou diskuzi!!!

bez urážky kohokoli musím i říct, že ještě pár lidí navíc a už vůbec nebudu vědět kdo je kdo.....takže se tam zamkneme a můžeme si říkat vše bez obav ze "šmíráků".....
4. bře 2011 ve 12:07  • Odpověz
@luciperka Nad Jessikou jsem taky přemýšlela :slight_smile: ale fakt nevím kdepak je - třeba už v sekci "těhu" :wink:
4. bře 2011 ve 12:07  • Odpověz
@lencak80 Tak ju, budeme si psát o všem možném........co říkáš na počasí? :grinning: :dizzy_face:
4. bře 2011 ve 12:08  • Odpověz
@luciperka
@yanish
holky pokud já vim tak jessika už je skutečně těhotná, ale ona tuto diskuzi založila ještě na podzim a moc to tu nežilo. Pak se po nějaké době obnovila, ale to už sem jessika nechodila. Takže vlastně přímo "s náma" tu nikdy nebyla. No snad neplácám blbosti.
4. bře 2011 ve 12:14  • Odpověz
Holky, souhlasím s uzavřenou diskuzí, nebudeme muset, že nás někdo šmíruje :slight_smile:
4. bře 2011 ve 12:22  • Odpověz
@hanuu @luciperka @yanish jj, to je pravda. Jessicu jsem zahlídla v nějaké jiné diskuzi, je z ní čerstvá těhulka!

Taky souhlasím s uzamčenou diskuzí.
4. bře 2011 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.