• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@asaka také tak, čím je malej starší, tím sexu jaksi ubývá, musíme jen když je chvíle naše... takže jedině v noci, protože Vašík chvodí pozdě spát, kde jsou ty doby, kdy chodila jako normální dítě v 19hod nebo ve 20hod, teď je to většinou kolem 22hd aještě usín s námi nebo jen se mnou... ach jo
takže jedině víkend odpo, když spí... to jsem fit i já....je to opravdu těžší :grinning:
4. bře 2011 ve 13:01  • Odpověz
souhlasím s uzamčeno diskuzí...

jinak, jak je nás tady už tolik, tak v tom mám děsnej hokej, taks e všem předem omlouvám, kdybych náhodou něco spletla... ale jinak čtu všechny...

jo a počasí? nádhera!!!! opravdu jarní, tedy alespoň tady na jižní Moravě... krása, včera jsem šla s Vašíkem k našim a bylo už kolem 17hod, ale nádhera, nefoukalo a ve vzduchu bylo cítít nádech jara, prostě ta zemina a tak, je sucho, takže super, myslím, že za dva týdny se nám to tady začne pomalu zelenat a my budeme jako ta příroda, probouzet se ze zimního spánku a naše tělo také!!! takže budeme mít úrodné klíny, co? už se na to těším a jaro miluju!!!! je to moje nej roční období
hlavně budeme více venku, Vašík zimu nesnáší, byl stáýle zalezlej jako krtek v kočárku, tak velikej chlap astále se vozí, ale přes zimu by to nedal, jsme na okraji města a do centra by asi nedošel
ale na jaře se začne trénovat bez kočárku...
4. bře 2011 ve 13:08  • Odpověz
@lencak80 Musím jedině souhlasit :grinning: Sex jedině v noci a nebo odpoledne o víkendu(ten je nejlepší) :grinning: Koukám, že máš skoro stejně starýho klučíka. My jsme zářijoví :slight_smile: Usíná sice sám v postýlce, ale uprostřed noci nás volá a musíme si ho taky vzít k sobě. Není to tak dlouho, co taky chodíval spát v 22h, ale teď se to nějak zlomilo, sám si dokonce řekne, že se chce jít koupat a do 21h je v postýlce.
4. bře 2011 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz
@dammanka a jak se malej jmenuje? tak to je jen o měsíc mladší než jsme my, to je super...
no on už do postýlky nechtěl, jen na odpolední spánek, jinak už jsme mu dali velikou postel a je to lepší, koupila jsem zábranu a super. Jak malej usne, tak ho přesuneme a někdy tam spí celou noc a někdy se budí a musíme si ho brát k sobě, prostě se sám bojí je to takovej malej strašpytlík...
to je fajn, že si sám řekne, právě doufám, že jak budeme více venku , tak bude usínat dříve... prostě budeme celé odpo na vzduchu a doufám, že ho to utahá... jinak nevím nevím...
jsem se musela smát, jak jsme s přítelem leželi, oba jsme chtěli sexovat a malej mezi námi, tak jsme se drželi za ruce a vytuhli jsme všichni!!!! to je romantika, co?
4. bře 2011 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak my jsme měli blbou noc, Bára měla po očkování teplotu, takže půlku noci prohekala a druhou probrečela :frowning2: Usnula kolem druhé po čípku. Te'd snad spinká venku. A já trochu relaxuju.
Jinak soukromá skupina je super, chodím ještě do jiných diskuzí a tam jsme se už taky uzamkly :slight_smile: a kdyby se k nám chtěl přeci jen ještě přidat, tak není problém, když napíše tomu, kdo skupinu zakládal a ten ho tam přidá :slight_smile:
4. bře 2011 ve 13:21  • Odpověz
@lencak80 No, my už v kočárku moc bejte nechceme, takže vycházka kolem bloku na hodinu :grinning: Pak äle do kočárku zaleze a vytuhne :grinning:
4. bře 2011 ve 13:22  • Odpověz
@lencak80 Adámek. Jsem koukala na tvoje fotky a jsou si docela podobní :grinning: Je narozenej 2.9., takže jsou přesně o 14 dnů :slight_smile: Jj, náš malej se taky bojí, teď začal víc, vůbec nevím proč. Teď se začal bát být sám v místnosti i přes den - nemůžu jít ani na záchod :frowning2:
My jsme se zase jeden víkend probudili, malej mezi náma a měli jsme na to takovou chuť, že jsme ho odsunuli na manželovu postel, my jsme lehli na mojí, hodili přes sebe peřinu a sexovali jsme pod peřinou. Pak jsme se museli smát, že on si vedle sladce spinká a my vedle něj vyrábíme sourozence :wink:
To si říkám, že za pár let to bude ještě horší. Děti už z toho budou mít rozum a odpoledne spát nebudou :grinning:
4. bře 2011 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz
@dammanka
@lencak80
kokkám, že si se sexíkem všichni užíváme :slight_smile: Bára má sned šestej smysl, když něco chceme tak se začne probouzet :rolling_eyes:
4. bře 2011 ve 13:24  • Odpověz
A umí tady někdo tu diskuzi zamknout? I když ji nezakládal?
4. bře 2011 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz
holky
tak jsem založila soukromou Chceme pupky :slight_smile:)

nekoho jsem tam už přidala jinak se hlaste kdo tam chcete
4. bře 2011 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz
holky já taky souhlasím. A má někdo zkušenost jak to přesně provést?
4. bře 2011 ve 13:26  • Odpověz
@luciperka ju tak jsem byla pomalá :slight_smile:
4. bře 2011 ve 13:26  • Odpověz
@luciperka jí nějak nemůžu najít :sweat_smile:
4. bře 2011 ve 13:28  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupina/chceme-pupky/ holky tady to je. zatim se tam muze kouknout jen nekdo. ja to dodělam, jak uspim toho šilence :( kurna
všechno to tam udělam. vydržte
4. bře 2011 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
4. bře 2011 ve 13:35  • Odpověz
@luciperka Super název :grinning:
4. bře 2011 ve 13:37  • Odpověz
@luciperka Já už jsem tam! :slight_smile:) díky moc za organizaci
4. bře 2011 ve 13:38  • Odpověz
Zatím je tam luciperka, já, evol, asak, dammanka, hanuu a lenčák.......ostatní se musí asi přes luciperku, jak psala...vydžte a přijďte
4. bře 2011 ve 13:41  • Odpověz
ufff, už spí. trvalo to zas hodinu. už mě to jeho vydírání a vyřvávání fakt nebaví... Ale on když u něj nechci ležet a zpívat mu, tak raděj nebude spát vůbec i když je unavenej. fakt na ranu dneska....
Holky, nevím jak vy, ale já si lidi zapamatuju tak, že se pořád dokola dívám na jejich třeba fotku nebo co o sobě napsali nebo tak. Tak mě napadlo, že tu založím diskuzi v jejíž uvodním příspěvku bude napsána naše přezdívka, věk, jestli už máme dítě, odkud jsme a tak... aby každej mohl vždycky najet na začátek a podívat se abysme se poznaly
je to můj návrh nevím jak se to pozdává vám. Nejraděj bych tam šupla vždycky malou fotku se jménem atd, abysme věděly...
Tak se hlaste, jestli jste pro. A napiště mi to prosím kdyžtak takto stejně:

LUCIPERKA - 30 let, Matěj 23 měsíců, Brno

takto nějak si to představuju, páč se to v tom uvodu nebude dát měnit. takže další věci z tabulky bych nepoužila
4. bře 2011 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz
tak já jsem to takhle přepsala podle tebe, tak jen holky, které mají prcka si můžou přepsat jméno a věk a některé nemají bydliště....

HOLINO - 30 let
MACEKV - 24 let, Ústí nad Orl
MARTINALE - 24 let, Litoměřice
VICKY 007 - 29 let,1 dítě, Praha
ASAKA - 28 let, 1 dítě
IVICEK1 - 36 let, Opava
MELINAK - 22 let
LILLY_BRNO - 29 let, Brno
LUCIE_KOL - 24 let, Zlín
LENCAK30_30 let, 1 dítě, Vyškov
RURUNKA - 25 let, Přerov
EVOL06 - 26 let
HANUU - 28 let, Brno
DAMMANKA - 25 let, Praha
YANISH - 28 let, Praha
4. bře 2011 ve 14:23  • Odpověz
@yanish juju dík moc. tak čekám na aktualizaci
4. bře 2011 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz
HOLINO - 30 let
MACEKV - 24 let, Ústí nad Orl
MARTINALE - 24 let, Litoměřice
VICKY 007 - 29 let,Barča 13 měsíců, Praha
ASAKA - 28 let, 1 dítě
IVICEK1 - 36 let, Opava
MELINAK - 22 let
LILLY_BRNO - 29 let, Brno
LUCIE_KOL - 24 let, Zlín
LENCAK30_30 let, 1 dítě, Vyškov
RURUNKA - 25 let, Přerov
EVOL06 - 26 let
HANUU - 28 let, Brno
DAMMANKA - 25 let, Praha
YANISH - 28 let, Praha
4. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz
Klidně bysme tam mohli dát foto, ale asi by to nešlo všechno do jednoho příspěvku, tam by se rozhodil popis a foto
4. bře 2011 ve 14:30  • Odpověz
Ještě v tabulce není Blueapple, ta se už pěkně dlouho neozvala :confused:
4. bře 2011 ve 14:31  • Odpověz
@blueapple haló paní co je stebou :slight_smile:
4. bře 2011 ve 14:31  • Odpověz
@vicky007 jj, taky už jsem na @blueapple myslela, že se dlouho neozvala.
4. bře 2011 ve 14:42  • Odpověz
@vicky007 Blueapple jsem viděla v jiné diskuzi....
4. bře 2011 ve 14:43  • Odpověz
@luciperka A mě se ten název pupíky sem tak líbil.........to budeme mít zase jiný, fňuk :dizzy_face:
4. bře 2011 ve 14:43  • Odpověz
@yanish taky se mi líbil :slight_smile:
a aktuálně jsem se organizačně trochu ztratila, ale já vám věřím, že to máte vymyšlené :slight_smile:
4. bře 2011 ve 14:48  • Odpověz
holky, ted uz nemam moc času, snad večer to všechno dodělám. Pupíky sem si myslím že udržíme :wink: a pokud bych od vas vsech mela fotku, tak i do jednoho prizpevku bych to dala. už me napadlo jak. ale muselo by to byt udelany napoprve nahotovo... asik :slight_smile: nepujde to předělávat
4. bře 2011 v 15:24  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.