• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@luciperka holky my akorát jedeme na víkend do tchýňova, tak nebudu na netu, tak na mě někde nezapoměňte :slight_smile:
4. bře 2011 v 15:26  • Odpověz
@hanuu neboj neboj. asi to bude chvilku trvat, nez to zprovoznime naplno :slight_smile:
4. bře 2011 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz
@luciperka dobře, v pohodě, já se kdyžtak v pondělé přihlásím :slight_smile:
4. bře 2011 v 15:49  • Odpověz
@luciperka hojky, jasně, času dost :slight_smile:
já teda souhlasím s asaka (psala to v pupících:slight_smile:, že bych si raději foto do profilu nedávala - ale dám ho pak do uzamčené diskuzi, abyste viděli tu příšerku, která si tu s vámi zoufá, nechá se utěšovat a povzbuzovat :wink:
4. bře 2011 v 15:51  • Odpověz
@vicky007, @hanuu, @yanish

ahoj holky, nestíhám sem psát, jsem v diskusi s holkama z mého města a na vás vždy jen mrknu, jak se máte, mám vás v oblíbených, vidím, jak pokračujete, omlouvám se, že jsem tu dlouho nebyla a nedala vědět. Pořád jsem to odkládala :pensive: Držím palečky, jakmile se objeví těhulka, spustí to určitě lavinu ! Vidím, že se stále přidávají nové "kolegyně" spolusnažilky, takže nám všem moc moc držím palce a loučím se !
p.s. Máte super přehlednou tabulku !
4. bře 2011 v 15:53  •  2 děti  • Odpověz
Hezký pozdní odpoledne holky
dnes nebyl vůůůbec čas se na vás mrknout .....až ted na skok :slight_smile:)
a hned koukám že se zakládá tajná skupina ......jsem taky pro =)))
jdu vás dočíst at vím co a jak
Když tak večer z klidu domova .....v práci je to docela masakr všichni se z fotek pana saudka můžou asi zbláznit či co :D
4. bře 2011 v 16:44  • Odpověz
Ahoj holky, ráda bych se k vám ještě přidala, jestli mě vezmete :slight_smile: Koukám že skupinu chcete uzavřít a vzhledem k tomu že "šmíruju" jenom vás, bylo by mi po vás smutno :sweat_smile: S registrací jsem pořád váhala, ale chodím vás číst pravidelně a už mi taky připadalo škoda, že je ta komunikace "jednostranná" nebo teda z mé strany spíš žádná. :pensive:
O mimi se snažíme první měsíc, v lednu jsme to nestihli, tak snad se zadaří teď. :dizzy_face:
4. bře 2011 v 16:55  • Odpověz
Ahojky děvčata. Tak jsem zas po náročné pracovním dni tady. Ani Vás pomalu nestačím dočítat. Dnes to bylo v práci děs, byl tam jen vedoucí a ten pěkně prudil, no jak to bývá, když tam jeho manželka není :stuck_out_tongue_closed_eyes: No tak už jsem ráda, že je přede mnou víkend a trochu si odpočinu a zajdu s naším psíkem na vycházku a budu oc a moc odpočívat. Jinak koukám, že jste nadhodili otázku soukromé diskuze. Já bych byla teda určitě pro, protože je pár lidí, u kterých moc nechci, aby věděli, že se s manžou snažíme.
4. bře 2011 v 17:09  • Odpověz
@yanish jo máte pravdu, foto do profilu dávat nebudem. Já si ho ted dokonce aj smázla :slight_smile: Ale můžem si tam pak přidat klasicky fotky do diskuze :slight_smile:
4. bře 2011 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz
4. bře 2011 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz
@mahud teda musím ti říct, že to fakt není moc příjemný pocit, když si uvědomím (třeba jako teď na základě tvého příspěvku), že kdokoli jen tak chodí a čte si - a zvlášť divný to je, když je to soustavný a déle trvající "šmírování" jedné skupiny.......nic moc :confused: :confounded:

ale přiznání je polehčující okolnost, a umožnění vstupu je na zakladatelce, tedy na luciperce..........
4. bře 2011 ve 22:49  • Odpověz
@mahud Ahojky ,vítám Tě mezi námi :slight_smile:
Nevím,ale mi zase na tom nepřijde nic špatného,že si někdo přečte můj příspěvek,jen to ukazuje,že ho to zajímá a třeba nemá odvahu se připojit,kažopádně mi to nevadí :slight_smile: ,ale jistě,je to každého věc názoru :wink: .
Přeji krásný sluníčkový dník :sunglasses: :sweat_smile:
5. bře 2011 v 10:26  • Odpověz
@yanish upřímně, jako šmírování mi to fakt nepřišlo, spíš jako takový jednostranný vztah.. :slight_smile: Skupinu jsem začala číst v lednu, kdy byla založena, jenže jsem se do ní prostě nemohla přidat, protože na snažení musí být dva, že jo :wink: a nechtěla jsem předbíhat událostem, protože s tím mám fakt špatný zkušenosti. A jak se postupně přidávaly další holky, už jsem o tom přemýšlela, protože moje situace se mezitím konečně obrátila k lepšímu. Jenže naše snažení taky vyžaduje utajení a protože já VÍM, že tu diskuzi může číst kdokoliv :wink: , bála jsem se toho. Uzavřená diskuze je dobrej nápad a pokud mě přiberete, budu šťastná. :dizzy_face: V každém případě se omlouvám všem, kdo netušily, že by to taky mohl číst někdo jinej, a má tichá společnost se ji proto nějak dotkla. :slight_smile:
5. bře 2011 ve 14:03  • Odpověz
@mahud Ahojky, vítej, no mě to taky nepřijde divné. já sama jsem taky četla různé diskuze :slight_smile: i jsem třeba jen hledala řešení problému :slight_smile:
5. bře 2011 v 15:18  • Odpověz
Ahoj holky muzu se k vam pridat a jak to udelat??Snazim se tedy uz delsi dobu dekuji za odpoved
5. bře 2011 v 15:33  • Odpověz
@vicky007 Ahojky Viky,přesně tak :slight_smile:
5. bře 2011 v 18:58  • Odpověz
@melinkaproch Ahojky Meli,jsi tu? :slight_smile:
5. bře 2011 ve 20:15  • Odpověz
@petulak1988 napiš zakladatelce skupiny (luciperka) do IP a ona tě přidá :slight_smile: už jsme v soukromé diskuzi :slight_smile:
5. bře 2011 ve 20:46  • Odpověz
petulak1988 a mahud -jste přidané
6. bře 2011 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz
6. bře 2011 v 08:33  • Odpověz
@ivicek1 ahojky Ivi, tak teď už jo :wink: zase ty uspěchaný víkendy %-)... tak co nového u Tebe??? Co s tou tvojí ovulkou??? :slight_smile: já si jen tak ze zvědavosti koupila ovu testíky a začela testovat - předevčírem slabá čárka, včera silnějsí, ale ne dost na tom aby se brala jako pozitivní a dnes uvidím - přítel už mě dusí abstinencí - prý musí našetřit sperma :grinning: takže jsem si těmahle testamy upletla docela bič, ale už doufám v pozitivní výsledek, tak mi to pak vynahradí :grinning: :slight_smile:
6. bře 2011 v 09:36  • Odpověz
@melinkaproch Ahojky Meli ,psala jsem už do uzavřené diskuze,koukni prosím a poraď,ju? :slight_smile:
6. bře 2011 v 09:43  • Odpověz
@ivicek1 díky :slight_smile:
6. bře 2011 v 17:42  • Odpověz
@mahud :grinning: ahojky tak pojď za námi :sweat_smile:
6. bře 2011 v 18:19  • Odpověz
@mahud ahoj. Já osobně, to taky chápu a občas si přečtu kus nějaké diskuze, protožě mě zaujme na úvodní stránce a nebo řeším stejný problém.
6. bře 2011 v 19:07  • Odpověz
a všichni už jsou jinde, tak jdu taky :slight_smile:
6. bře 2011 v 19:08  • Odpověz
@yanish ahoj, jj, nová. Všechno poctivě čtu a s tím si srovnávám myšlenky. S partnerem jsme se totiž snažili jeden měsíc a domluvili jsme se, že moc chceme. Pak mě vždycky přepadne takovej pocit, jako, že si nejsem úplně jistá, a co když bude tohle problém a tohle problém... prostě dostanu strach, tak jsem to teď zase stopla. Už mě ale zase začíná nahlodávat myšlenka na mimi. Máte někdo, prosím, podobný problém? Že si občas nejste jisté? Mě to tak moc naplnilo ta myšlenka na miminko, a vzápětí jsem se toho tak vyděsila, moc mě to štve.
8. bře 2011 v 11:39  • Odpověz
@luciperka Ahoj, přidáš mě k Vám, prosím. Dala jsem sice jen pár příspěvků zatim, ale ráda bych s Vámi pokračovala. Děkuji.
8. bře 2011 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.