• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@lejla533
@kri
Ahoj holky, vítejte.
14. led 2011 v 10:26  • Odpověz
@lejla533 Ahoj, tak to je mi líto, že máte takové problémy. Já s tím zkušenosti žádné nemám, taprve začínáme, ale pokud chceš určitě se sem přidat můžeš a snad se najde i někdo, kdo ti poradí. Já ti můžu jen držet palce ať je rok 2011 pro vás skutečně šťastný a úspěšný
14. led 2011 v 10:29  • Odpověz
@vicky007 tak to já zatím nevím jak moc je reálné nakupovat v neutrálních barvách, ale snad alespoň z části to půjde.
14. led 2011 v 10:30  • Odpověz
@hanuu děkuji. :slight_smile: S tím nakupováním je to opravdu děs, my jsme si to chtěli nechat říct, ale prcek nás napínal až do konce 7 měsíce. Když už něco mělo jinou barvu než růžovou nebo modrou, tak tam zas byl holčičí obrázek nebo třeba na zelenomodrých zahradníčkách, růžová žirafa! :angry:
14. led 2011 v 10:55  • Odpověz
Ahoj kri a lejlo, vítám vás - i když taky jako čerstvá dopisovatelka a snažící se :slight_smile:
14. led 2011 ve 13:09  • Odpověz
No jo, s tím oblečením pro mimča mě to taky nikdy nenapadlo. Kamarádkám moc oblečky na prcky nekupuju, protože to je na chviličku - a já samozřejmě chci, aby můj dárek vydržel :wink: a zas tak moc po obchodech pro děcka nebrouzdám..... no nevadí, to přispívá k verzi nechat si pohlaví říci :wink: :sunglasses:
14. led 2011 ve 13:11  • Odpověz
@kri Můžu se zeptat jak dlouho vám trvalo počít Kryštofa? (mimochodem moc hezké jméno, moc moc- jak mu říkáte zdrobněle?)
14. led 2011 ve 13:13  • Odpověz
@lejla533 Lejlo, já s tímto také moc zkušenosti nemám. Jednak jsem celkem kliďas a taky se snažíme první měsíc, takže vůbec nevím jaký to může mít vliv na otěhotnění, cyklus a tak. Na podzim jsem změnila práci, ta nová byla (už tam nejsem) dost náročná, jak svou nápní tak i časově (běžně v práci 10 až 11 hodin). Pak mě začali přemlouvat z původní práce, ať se jim vrátím....no a protože jsem nebyla úplně spokojená v té nové, tu původní jsem už znala a nabídli mi trošičku jinou náplň, tak jsem se vrátila - a musím říct, že budoucí snažení o miminko hrálo jednu z největších rolí při mém rozhodování, protože ta nová práce by nebyla nic moc - stres, dlouho v práci, věčně v autě.... tak tak.

Takto Ti můžu popsat jen své myšlenkové pochody, ale konrétní zkušenost nemám. Asi bych si nechala poradit od lékaře a kdyby řekl, ať se hodím do klídečku, tak bych dělala maximum pro nalezení nové práce....i když tak zkušebka, taky žádnej med..........
14. led 2011 ve 13:21  • Odpověz
@yanish jé moc děkuji! :dizzy_face: říkáme mu Štofíku, Štofíno, Štofi a někdy jen Fíku. :grinning: Mamka (babička) občas Krýšo, ale to se mi moc nelíbí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2011 ve 13:35  • Odpověz
Tak teď jsem sepsala takový dlouhý román a kde nic tu nic, se mi kous noťas! :angry:
14. led 2011 ve 13:37  • Odpověz
Takže ještě jednou.

@yanish Snažili jsme se od svatby, tedy od května 2007, po vysazení prášků jsem měla hrozně nepravidelnou MS, stejně jak před tím, než jsem je začala brát. Pak mi našli něco na čípku, takže jsem v lednu 2008 byla na menším zákroku a na půl roku jsme museli snažení odložit. Pořád se nic nedělo, tak jsem na konci roku 2008 vyměnila Dr. a ten mě hned poslal do Pronatalu v Praze a pak už to bylo rychlý. Tam mě vyšetřili, zjistili že žádný problém, krom té MS nemám a dostala jsem Clostil a nejdřív, že se první cyklus budeme snažit sami a pak kdyžtak IUI, ale když jsem byla na kontrole s folíkama, tak mi řekli, že je to pěkně nachystaný a že uděláme to IUI hned. No ještě že tak, protože až když šel manža dávat sperma, tak dělají i spermio a tam se zjistilo, že má 85 % spermií defektních!!! :frowning2: Rovnou nám doporučili umělý, ale že to IUI už udělají, no a stal se zázrak a já byla těhu. :grinning:
Ale i sám můj Dr. se moc divil, že se to vůbec povedlo, tak mám docela obavy jak to půjde teď! :unamused: V pondělí jdu na kontrolu a taky pro doporučenku pro manžu na kontrolní spermio. A podle toho jak dopadne se uvidí co dál.
14. led 2011 ve 13:57  • Odpověz
Ahojky, vítám nové příchozí :slight_smile:
a hlásím, že testík je bílý jak čestrvý sníh a ms taky nikde, no asi to bude jak říkal mudr tím, že ještě kojím a je to takové rozházené....
14. led 2011 ve 14:10  • Odpověz
@kri Ahaa, tak to máte za sebou celkem peripetie, ale Kryštoj je velkej fešák, teď jsem ho okoukla :wink: Je smutný kolikrát zdárný konec celé akce brzdí špatný doktor, co?
14. led 2011 ve 14:19  • Odpověz
@vicky007 To je situace, viď...........tak že by další testík? :wink: :slight_smile: Já bych TO měla dostat v pátek - jééé to je dneska :fearful: :grinning: Teda, dneska je 28.den cyklu, jenže je to první cyklus po vysazení HA,. tak nepředpokládám že by fungovalo vše jak má - takže s testem počkám minimálně do pondělka. Jak sem už psala - moje doktorka mi říkala ať testuju nedříve 10. den po nedoražené ms - asi nechce mít čekárnu plnou planých poplachů.........
14. led 2011 ve 14:26  • Odpověz
@yanish jj no já jsem 30den, ale u Báry se mi ukázal pozitivní test až 34 den, ale to testování je jako droga :slight_smile: No, zkusím to zase za 5 dní a uvidíme. S doktorkou souhlasím :slight_smile: Já jsem pak k doktorovi s Barčou šla jěště asi za týden a stejně nebylo nic pořádně vidět, to až pak za další týden.
14. led 2011 ve 14:30  • Odpověz
@yanish teda, možná proběhne první testování. To já jsem teprve na začátku cyklu, ale mám právě celkem obavy z toho, že budu mít nepravidelnou MS, má s tím problém myslím dost holek.
14. led 2011 ve 14:44  • Odpověz
@vicky007 děkuji za přivítání. S tím testováním to znám, po porodu mi MS přišla až za 10 měsíců :stuck_out_tongue_closed_eyes: , prcka jsem kojila do cca roka a týdne a zatím chodí asi po 34 dnech. Ale teď naposled mi přišla až po 52, a to jsem taky pořád studovala testy, jestli náhodou se nezadařilo.
Koukám, že máte skoro roční slečnu, tak to se taky začínáte snažit celkem brzo. :wink:

@yanish jé moc děkuji, musím přidat nové fotky, ale nějak se nemůžu dokopat je zmenšit, abych je sem mohla vložit. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak s těma doktorama máš pravdu, ten předtím byl takový manekýn. K tomuhle jsem chodila "za mlada" :grinning: , pak si udělal jinde soukromou praxi, tak sem zůstala u toho co přišel po něm na státním a teď k němu zase chodíme, celá rodina - ségra, sestřenka, mamka :wink: a její švagrová.
14. led 2011 ve 14:56  • Odpověz
@kri no tak nějak chceme časovou rezervu, abysme nedopadli jak švagrová. Ta měla dvouletej rodičák, terý ji končil 17.11. a 15.11. nastoupila na mateřskou. a já mám taky jen dvouletej :slight_smile:
14. led 2011 ve 14:59  • Odpověz
@hanuu jj, já si právě říkám, že pravidelná ms po vysazení prášků je téměř zázrak, vyjímka, unikátní jev!! :astonished: ale zase nevím na kolik je ten můj pocit zkreslený těmito diskuzemi na netu nebo to tak fakt je. Zase si říkám, že by to musel být i odborníky potvrzovaný standardní nedostatek HA, což není........uvidíme uvidíme. Jestli si to matně pamatuju, tak jsem ji v pubertě měla pravidelně, ale teď?...
14. led 2011 v 15:02  • Odpověz
@vicky007 no tak to tedy měla opravdu akorát! Jj já mám tedy rodičák na 3 roky, ale zase netuším, jak dlouho to nakonec bude trvat, takže už to taky chci začít řešit teď a jak jsem to tak počítala, tak do konce roku prostě musím být těhotná. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2011 v 15:02  • Odpověz
@yanish já jsem taky mívala pravidelnou +- den. souhlasím s tebou, vypadá to skoro jako unikát, ale ne, každý to má jinak, tak prostě uvidíme.
14. led 2011 v 15:04  • Odpověz
Hurá konečně jde zase koník! :dizzy_face:
14. led 2011 v 19:30  • Odpověz
@kri ahoj :wink: ty jsi rodila v Krči? jaký to tam bylo?
14. led 2011 ve 20:17  • Odpověz
ahoj holky, vítám nové spolusnažilky, to je dobře ! Půjde nám vše (//) líp !
14. led 2011 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz
Dnes jsem 3krát!!! prošla kolem lékárny a vydržela si nekoupit test. Dnes je ten 28. DC jak už jsem psala - jsem děsně statečná!! :grinning: hezky až v pondělí jestli bude ještě důvod.....

14. led 2011 ve 20:32  • Odpověz
@blueapple a myslíte si, že i když píšou u některých testů, že se můžou dělat kdykoli během dne, že to tak je? Nebo raději jen ráno?
14. led 2011 ve 20:33  • Odpověz
@yanish jj rodila jsem v Krči a byla jsem moc spokojená. :slight_smile: Všichni tam byli v pohodě, prostředí normálka, ale čisto a vše potřebné k dispozici, dokonce jsem si to co jsem nespotřebovala ještě vzala dom. Byla jsem na normálním pokoji a byla jsem ráda, že tam nejsem sama. Alespoň jsme pokecali a poradili si. S mimčem se musí na chodbu, kde jsou lavičky, na pokoj návštěvy nesmí, ale upřímně mi to vůbec nevadilo.
A ty jsi z Prahy?
14. led 2011 ve 20:35  • Odpověz
@yanish tak to jsi tedy statečná, já bych asi neodolala! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jinak nejlepší je testovat ráno, to je největší koncentrace HCG v moči, přes den pak ta čárka bude třeba slabší než by byla ráno.

Zrovna přemýšlím jestli si mám nakoupit ovu testy nabo ne. :wink:
14. led 2011 ve 20:38  • Odpověz
@blueapple Ahojky, děkuji! :dizzy_face: Koukám, že máme skoro stejně staré prcky. Patrik je moc hezké jméno, taky jsem ho měla v užším výběru, ale manžovi se moc nezamlouvalo. Tak uvidíme při druhém. :slight_smile:
14. led 2011 ve 20:41  • Odpověz
@kri Já jsem z Prahy a právě do Krče to mám nejblíž...i já jsem se tam narodila (a jsem normální :angry: a moje kamarádka tam byla spokojená - říkala, že to nebylo žáný ťuťu ňuňu, ale takový klidný věcný přístup, ale že jí to právě tak vyhovovalo.

o tom, že existují ovulační testy vím asi týden :sweat_smile: , vím jen, že jsou a na co, ale vůbec nevím jak to funguje - asi podobně jako těhu testy, ale na jiný hormon, ne?
14. led 2011 ve 20:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.