• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ledvinový reflux u batolat, máte zkušenost?

(Zamčená)
4. prosince 2012 
ahojky maminky chci se optat máte tu některá zkušenosti s ledv.refluxem u batolat?dcerce jsou dva roky narodila se s dilatací ledviny do roka nás hlídala paní dr v nefro poradně a v roce jsme ukončili s tím že se to srovnalo a je vše v pořádku.rok jsme byli v pohodě a letos v červenci jsme prodělaly zánět moč.cest a ledvin :( takže hospitalizace v nemocnici ntná malá byla na kapačkách a okamžitě atb do žíly.po týdnu jsme byly propuštěny do domácí lečby a ještě týden braly atb.samozřejmě pro nás skončilo léto takže žádný koupání a prochladnutí.v říjnu se nám to vrátilo :( vzhledem k tomu že už jsem si tím prošla objevila jsem to sama a letěla k dr za včasu.dostaly jsme atb přímo zinat a k tomu ještě se přidala leká angína po týdnu na kontrole malá byla bez teplot paní dr nám raději pro jistotu dala eště jedny atb aby se to už neopakovalo :( ale týden byla dobrá a další týden opět vysoké horečky byla jsem na tel s dr a byla naprosto zoufalá....tolik jsem se bála.byla sobota 4 dny horečky volám paní dr zda mám jet do nemocnice že už nemůžu dr říkala dejte jí ještě jeden den zábaly atd a zítra si zavoláme.horečka neklesala a tak nás dr poslala do nemocnice okamžitě udělano crp ktere bylo na začátku u dr pohýc 40 a nyní už to bylo 140 takže opět hospitalizace a atb do žíly....po 5 dnech nás opět pustily do domací lečby a dostaly další atb asi 3 den po propuštěný jsme byly objednaný na mcug vyšetření kde se potvrdil reflux 3 a 4 stupně vrací se moč do ledvin.dostaly jsme atb na rok sumetrolim a já se bojím....chodit vůbec ven atd aby nenastydla....dneska má zase zvýšenou teplotu a já už plaším že se to vrací...ráda si přečtu kdo má stejný či podobný problém a nějaký rady.
4. pro 2012 ve 13:20  • Odpověz
Tady najdeš spousty maminek - odbornic na slovo vzatých :wink: http://www.modrykonik.cz/diskuse/o-tehotenstvi/dilatace-ledvinove-panvicky-mate-zkusenost/ Držím pěsti!
4. pro 2012 ve 13:56  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.