• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leoš Mareš, aneb co si myslíte o bulváru?

(Zamčená)
12. května 2008 
Ahojky,
tak jsem zaregistrovala, že Mareš má nějaké trable. Moc toho nevím, ale zdá se mi, že to na něj někdo ušil... samozřejmě kvůli penězům a pokud jo, tak se mi to zdá dost hrozné :fearful: (i to že možná někomu skočil na lep). Ale na druhou stranu, kdo není v médiích tak jakoby nebyl :sweat_smile: . Takže jaký je váš názor? Samozřejmě třeba i na to, že řada známých tváří si do novin zavolá, aby se o nich vůbec psalo :slight_smile: ...
10. kvě 2008 v 15:42  • Odpověz
no podle mně je to jednoznačně bouda.kterej chlap by si zaplatil nějakou buchtu a pak by v posteli usnul??nehledě na to,když mu pak fotili kreditku a mobil. :unamused:
10. kvě 2008 v 15:48  • Odpověz
autor
Přijde mi vtipný, že se takovému ostřílenému a zkušenému člověku stane to, před čím varují rodiče své náctileté dcery, když jsou poprvé na disko :grinning: .
10. kvě 2008 v 15:51  • Odpověz
No na kazdym sprochu pravdy trochu :grinning:
Jen me zarazi ze pokud byl teda zdrogovanej jak rika,proc si nenechal vzit krev aby se to ukazalo :sweat_smile: Jinak si myslim ze chce na tom nekdo videlat to je jasny,uvidime kdo se jeste ozve ze snim nekdo dalsi spal atd...
10. kvě 2008 v 15:52  • Odpověz
nemyslím,že by byl zrovna zdrogovaný,prostě přebral,pak ho nějaká buchta odtáhla a už to bylo...berynko,máš pravdu,dobře mu tak.
10. kvě 2008 v 15:56  • Odpověz
Nevím, to, že by ho někdo zdrogoval je podle mýho trochu přitažený za vlasy...prostě si užil a bohužel toho někdo chytře využil.Prostě udělal blbost
10. kvě 2008 v 15:56  • Odpověz
On rikal ze pry byl zdrogovany ze si nic nepamatuje,az rano jak ho vezla jedna autem na taxika.Proc teda sedal do auta cizi zenske,mel si toho taxika zavolat prece hned sam a zeptat se te dotycne co se delo kdyzho vezla ne??
10. kvě 2008 v 15:59  • Odpověz
ahojky, mareše nijak zvlášť nemusím ale po prohlídnutí fotek v novinách mi to přijde nějaký hoodně divný. leží tam, bez hnutí, výraz mrtvoly,žádný chlap takhle nevypadá když je v posteli z babou
10. kvě 2008 v 16:09  • Odpověz
on určitě není neviňátko (co se týče ženskej a možná i drog - u nás prý mezi "celebritama" frčí koks), ale tohle byla určitě bouda. Ale určitě by se nenechal takhle fotit, na to je dost chytrej.
10. kvě 2008 v 16:14  • Odpověz
nemám ráda bulvár...domnívám se že spoustu věcí si vymyslí a příkrášlí a zkutečnost může být úplně jiná....
10. kvě 2008 v 16:16  • Odpověz
Podle me je to proste bouda, ale vic to nejak radsi ani neresim, pac priste to zase bude nekdo jiny. :unamused: Na tech fotkach ale vazne vypada, jak zfetovany, jak kdyz vubec nevi, ktera bije.
10. kvě 2008 v 16:16  • Odpověz
No mě na těch fotkách taky nepřipadá opilý, takže bych mu i věřila, že mu někdo něco dal do pití, a že to proběhlo tak, jak říká. Sice si moc iluze o chlapech nedělám, ale Mareš na mě vždycky působil jako slušný chlap, za dva měsíce se má ženit, mají malého chlapečka - proč by riskoval dva měsíce před svatbou a šel s prostitutkou? :confounded:
10. kvě 2008 v 16:20  • Odpověz
A proc vubec maji takovy chlapi co jsou slavni i ty normalni potrebu jit s kdejakou jinou,vzdyt ta jeho Monika je pekna zenska,maji krasny dite,proste vsechno.Sem zvedava jak se to vyvine dal,uz ted sou na ne sazky ze se nevezmou,kde vydelat tam ze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2008 v 16:22  • Odpověz
Tak tohle mě vůůůbec nežere :grinning: Ať si každej dělá co chce!
10. kvě 2008 v 16:24  • Odpověz
Já teda nejsem nějaký zrovna Marešovo fanoušek, ale na E 2 jsem náhodou slyšela jak o tom mluví ve středu a je to podle mě jasná bouda. Někdo mu dal jasně něco do pití a skončil jak skončil, už to že fotky byli dělaný profi foťákem (neviděla jsem je, ale podle toho co říkal) o něčem svědčí. Jinak si taky myslim že je to slušnej chlap a potěšilo mě že za ním jeho rodina stojí...taky mi kdysi bylo podstrčený nějaký svinstvo a ráno jsem netušila která bije :angry:
10. kvě 2008 v 16:28  • Odpověz
a bulvár je svinstvo a podle mě si píši v podstatě co chtějí a lidi jim to většinou (bohužel) bezmezně žerou :confounded:
10. kvě 2008 v 16:30  • Odpověz
No mě hl.zarazilo,že se jako ráno probudil a ještě jí požádal,aby ho hodila autem na taxík.Já bych spíš po té slečně požadovala vysvětlení a né odvoz.Navíc podle mě si snad po probuzení pamatuje,kde je ten byt a není problém tam teda poslat policajty na ně ne.No je to nějaký divný.A to,že na jedné mometce vypadá blbě nic neznamemá myslím.
Ale jinak mu fandím,jako moderátora ho mám ráda :wink:
10. kvě 2008 v 16:32  • Odpověz
autor
Jestli se to událo, tak jak to vypadá a lidé si to myslí, že to bylo na něj nachystané... ať už s cílem ho vydírat či fotky prodat do Blesku a podobných plátků... budiž! :wink: Vím, že lidé jsou schopni čehokoli. Ale nejde mi narozum, proč Mareš není aspoň natolik opatrný, aby si bral drinky, ve kterých ani netuší, co plave od nějakých známých nebo do sebe hodí pilule, o kterých mu někdo řekne, že je to skoro jako acylpirin :sweat_smile: .
10. kvě 2008 v 16:35  • Odpověz
Leoše znám, security mu pokaždý stráží auto :grinning:
o tom, že někde usnul netuším
kvůli penězům? to asi nee

a bulvár je bulvár
a pes je pes
a kočka je kočka,,,

a to je fuk
11. kvě 2008 v 01:29  • Odpověz
vcera js zrovna o tom cetla na super, tak jdu jeste mrknout na blesk, kazdopadne na tom chtel nekdo vydelat at to bylo jak to bylo
11. kvě 2008 v 11:25  • Odpověz
A to si tady můžeme psát co chceme a stejně nevíme jak to bylo. Bulvár jsou kecy, to je jasný. Když už to není zrovna lež, tak si to alespoň hodně přibarví. To nemá cenu řešit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale Leoška jako žeru, ať to bylo jak to bylo :grinning:
11. kvě 2008 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz
Myslím, že je mi prd po tom, jestli si tu holku fakt zaplatit nebo ne ... je to hovadtsví a měl by každopádně podat trestní oznámení. Buď ho profesionálka, které zaplatil proti jeho vůli vyfotila, což tedy určitě předplacené neměl a prodala jeho fotky bulváru nebo ještě hůř ho zdrogovali a pak nafotili, což by mohlo být i sexuální obtěžování či únos. Jednoznačně je ta ženská chudák a soudila bych se s ní o poškození dobrého jména a náhradu škody, ať vysolí co na tom vydělala. Co si jako myslela? Mareš není můj favorit, ale určitě věci mi hýbou žaludkem a že Blesk podporuje takové zneužití, za to bych se soudila i s nima. Z těch fotek je jasné, že dotyčný s focením nesouhlasil ani o něm nevěděl ... asi tak. :angry:
11. kvě 2008 v 11:31  • Odpověz
nemam cas cist to tedka cele,jen dodam to,co rikal muj muz a je to podle me pravda. Je to cely celicky nahrany, par dukazu zde:

- pokud Leose nekdo zdrogoval takovym zpusobem jak rika, tak by nebyl schopnej uvadet vecer Xfactor
-Mares udela pro prachy cokoliv
- kdo fotil ty fotky? byl tam nekdo treti? kdo??
- Monika se k tomu postavila dost kladne na to, aby to byla pravda
- Blesk na to ma exklusivitu - blbost, kdybych chtela prodat fotky, tak vsem bulvarum,ne?

takze podle me to bylo a je cely nahrany,a Blesk Maresovi dal treba 2 mega a vymysleli tuhle kravinku a pulka naroda tomu veri....
11. kvě 2008 ve 12:48  • Odpověz
kristi, ty jsi vyšetřovatelka :grinning: :slight_smile:
11. kvě 2008 ve 13:40  • Odpověz
ja ne, to manzel :sunglasses:
11. kvě 2008 ve 13:47  • Odpověz
Souhlasím s naprosto a bez výhrady s manžou Kristi :grinning:.
11. kvě 2008 ve 13:53  • Odpověz
ja mu to teda vyridim, Terko :grinning:
11. kvě 2008 ve 13:55  • Odpověz
že by ho už přestala bavit Audina a chtěl zas něco nového..a xfaktor tolik nesype... :frowning2:
11. kvě 2008 ve 14:03  • Odpověz
Kristi :sunglasses:.
11. kvě 2008 ve 14:04  • Odpověz
mikca: tak on ma daleko vic jobu,ktery mu vynasi dost a dost penez, nicmene s jidlem roste chut a nedivim se mu, ze dokud muze, tak se snazi vsude mozne vytriskat co nejvic, taky bych to udelala :confused:
11. kvě 2008 ve 14:06  • Odpověz
Kristi, tak tomu bych docela věřila, že si ho Blesk "koupil" :grinning:
11. kvě 2008 ve 14:07  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.