• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leoš Mareš, aneb co si myslíte o bulváru?

(Zamčená)
12. května 2008 
Já mám Mareše ráda, je to profík a bezkonkurenční moderátor, ale co je mi divný - když říká, že mu něco hodili do pití už v tom baru, jak mohl dojít po svých do toho bytu?? Prý se okolo něj motá samá ochranka, tak že by ho nechali odejít s cizími lidmi v takovém stavu?? Kámoška ho kdysi zažila na diskošce na Mácháči a prý tam balil jednu holku za druhou a to už dávno chodil s Monikou :unamused: .
11. kvě 2008 ve 14:40  • Odpověz
kristy mas recht, ono to je cele podezrele, je potreba prachy na svatbu :grinning:
11. kvě 2008 v 15:18  • Odpověz
Souhlasím s Kapkou :wink: :wink:
11. kvě 2008 v 15:27  • Odpověz
no, on Leos jezdi po hodne diskotekach, u nas prej taky nejakou sbalil. asi na kazde diskotece se mu nejaka chce vetrit, pak si neco domysli a je z toho prvni stranka v Blesku.. kazdopadne bych rekla, ze asi ujel a nekdo toho holt vyuzil... podle me byl na mol tak, ze nevedel,co dela.
skoda, ze me nikdo nevykecal, ze me bejvalej podvadel....
11. kvě 2008 v 15:43  • Odpověz
bohužel je to jen chlap. já ho mám ráda jako baviče a moderátora a to co dělá v osobním životě je mi jedno. Řešila bych to až bych byla v kůži jeho nastavajicí :wink:
11. kvě 2008 v 15:47  • Odpověz
me to je sumak..neziju s nim ,nic s nim nemam..vlastne joo..par cedecek..at si dela co chce a kde chce a s kym chce..ja to treba vubec nevedela ikdyz ctu zpravy na netu ak idnes nastesti :grinning: dnesni Aha mi pujcila sousedka na ahradce tak na to koukam obvzlast str.3a4ty dedukce a snad 4varianty jak se to asi stalo a jak to bude probihat jsou neskutecne..to je jak Hrom sveho casu na stancich ..dedukce nekterych lidi jsou vazne na psychouse :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2008 v 15:51  • Odpověz
Je mi to fuk, mares je trdlo, ale ma ho rada :sweat_smile:
ja bych mu utala skripec, doma by vyl a nikam by nesmel, darebak :grinning: :grinning: :grinning:

Fotky jsem dneska detailne studovala, chtelamjsem prijit tomu ptacku jarabacku na kloub :grinning: Ale at jsem se snazila azostrit, jak jsem chtela, pero mu nestalo, jen tak povadle lezelo nekde bokem, dotycna ho ani nemela v puse :sweat_smile: A Leos lezel jak baryn, hubu pootevrenou, malem slint mu z ni ukapl a proste chrapal :sweat_smile: :grinning:

At je to jak chce, ma zadelanou si myslim na jeste vetsi popularitu a pro par trapnych chvil bych to vydrzela i ja :grinning:

Takze nazdar a Leosovi 3x zdar, nazdar :grinning:
11. kvě 2008 v 19:03  • Odpověz
mam ho rada :sweat_smile:
11. kvě 2008 v 19:05  • Odpověz
Jezisi, pisu jak zdrogovana :grinning: Doma by BYl, ne vyl :grinning:
11. kvě 2008 v 19:06  • Odpověz
Alčátko mně to náhodou pobavilo nejvíc, myslela jsem, že je to schválně a úplně jsem ho viděla uvázanýho u topení a vyjícího :sweat_smile:

Bod za příspěvek:grinning:

Taky ho mám ráda :dizzy_face:
11. kvě 2008 v 19:08  • Odpověz
Kristi ale jemu se to stalo vecer v nedeli po X faktoru
11. kvě 2008 v 19:09  • Odpověz
Alčí naprostý souhlas i můj manžel detailně zkoumal a říkal, že v takovém stavu rozhodně žádné orgie proběhnout nemohly :slight_smile:))
11. kvě 2008 ve 20:12  • Odpověz
Přidám svůj názor.
V bulváru jsem pracovala před MD a opravdu nevěřte tomu, že by Blesk někomu dal dvě mega, aby měl tuhle přiblblou kauzu. To se dají vymyslet lepší lahůdky a pro oko uvěřitelnější...
A hlavně spousta celebrit si věci vymýšlí zadarmiko, aby byly na tom titulu. Heslo přece je: Kdo není vidět, jakoby by nebyl... Vzpomeňte na alkoholičku Bartošovou, co ta dokáže pro udržení pozornosti udělat....
Jinak dobře se platí jen za opravdu výživné špeky s top celebritami - prezident, významný politik atd...
A pro ty jež mají pocit, že bulvár si jen vymýšlí a lže - to je přece hlavní znak bulváru... Bulvár je o zábavě a většině hvězdiček jde o to dostat se do povědomí právě touto cestou. Ať je to jak chce, jedno je jasné, lidi chtějí drby, chtějí se bavit, jinak by Blesk nebyl nejprodávanějším deníkem...A o tom to je.
11. kvě 2008 ve 21:30  • Odpověz
Absolutně si nemyslím, že by Mareš měl zapotřebí se takovýmhle způsobem zviditelňovat...Sice je pravda, že s jídlem roste chut a čím více peněz, tím lépe, ale myslím, že jsou určitý hranice, který někdo, kdo je neustále na očích, nepřekročí..Takže souhlas s Alí, taktéž si myslím, že to bylo nahraný a jestli mu hodili nějakej sajrajt do pití a on pak o sobě nevěděl, tak tam krom šlapky mohlo stát ještě dalších deset lidí a jemu by to bylo jedno...
11. kvě 2008 ve 21:37  • Odpověz
Lucí :dizzy_face: Proste kravovina na entou, chrapal a je to, chudak, :sweat_smile:
11. kvě 2008 ve 21:39  • Odpověz
No, teda sohlasím s tím, že Mareš nemá zapotřebí se zviditelňovat zrovna takhle. Momentálně je natolik populární, vytížený a prachy mu tečou do kapes, že ho taková kauza spíš poškodí. Ale pravdu se stejně nikdy nedozvíme, protože informace budou vždy protichůdné. :wink:
11. kvě 2008 ve 21:45  • Odpověz
JO a ještě dodatek...Dovedete si představit situaci, kdy máte před svatbou, doma malé dítě, několik milionů na kontě, drahý auta v garáži a sednete si pěkně nad stolem a vymejšlíte, jak vydělat rychle zase nějaký ty prachy prachy a přijdete na to ,že byste se teda nechali blejsknout nahý s prostitutkou...? To asi fakt ne..
11. kvě 2008 ve 21:45  • Odpověz
ja si myslim, ze i na nem samotnem jde dost videt, jak je mu tohle neprijemne....urcite je milion jinych zpusobu, jak se zviditelnit, tyhle fotky jsou fakt otresne :sweat_smile:

To te slapka s hlavou v rozkroku se tvari, ze ma v puse neco, co tam nejspis ani nema :sweat_smile:, u toho ji nekdo dalsi foti a pak si vyblejskne i penezenku....A mares u toho vsecho spi. Ta holka musi mit uz pekne vys**** mozek, kdyz si mysli, ze nekdo tuhle historku sezere
11. kvě 2008 ve 22:08  • Odpověz
Morusa-máš recht je to tak....stal se objetí násilí.... :frowning2:
11. kvě 2008 ve 22:10  • Odpověz
taky se přidám.....já mu fandím.....chudák, je to krásný chlap a číhá na něj tolik pokušení.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale na fotkách fakt vypadá dost mimo ....a že by u takového aktu ani nemrkl? to pochybuju :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: a nepříjemné mu to musí být,už kvůli jeho přítelkyni, když se za dva měsíce žení... chudák, ale za týden už o tom nikdo mluvit nebude, pokud teda při tom něco nechytl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2008 ve 22:17  • Odpověz
no myslim pokud se dokaze, ze mu nekdo do toho piti neco hodil, je to trestny cin a bude se to muset resit.
11. kvě 2008 ve 22:19  • Odpověz
proc nesel na ty krevni testy kde by se potvrdila pritomnost alkoholu drog a ja nevim ceho?nebo byl na tom?ja bych na jeho miste sla okamzite at mam teda padnej dukaz v ruce kdyz uz jsem medialne znamej clovek
11. kvě 2008 ve 22:26  • Odpověz
On podal trestní oznámení, ne? Pokud by se to podařilo dokázat, tak může jít ta šlapka i ten, kdo to fotil, bručet. Už jsem tupsala, že by se to dalo kvalifikovat jako sexuální zneužívání a únos.
Jo a jak tu někdo psal, že kdyby byl zdrogovanej, tak by nemohl uvádět večer X-faktor. Pokud mu nasypali prášky na spaní do drinku, tak by účinkovaly pár hodin, takže nevidím důvod, proč by večer nefungoval. Stejně tak drogy by ho odrovnaly jen na pár hodin a pak by byl utahanej ale funkční ... A nechápu, proč by argumentem měl být Moničin kladný postoj a podpora. Kdyby se toto stalo mému partnerovi, tak za ním taky stojím, protože mu věřím, že ho někdo využil.
a Morusin argument je přesný. To je prostě blbost, že by to sám vymyslel. V tomto případě je obětí. :sunglasses:
11. kvě 2008 ve 22:28  • Odpověz
Aponchie, ale ta kauza vyplula až za pár dní. Pokud dorazil domů a měl okno, tak ho nemuselo napadnout nechat si vzít krev. Ale třeba na testech byl, co my víme. :confused:
11. kvě 2008 ve 22:30  • Odpověz
podle mě na testy nešel, protože slavil narozeniny..myslím, že to bylo tu neděli jak mu gratulovali v x- faktoru, ne? a třeba si někde i něco šňupl...tak by to v té krvi našli, a už by byli titulky : mareš bere drogy.....
11. kvě 2008 ve 22:31  • Odpověz
Řekla bych, že on není z těch, co by si musel platit kurvu :wink:
11. kvě 2008 ve 22:35  • Odpověz
A navíc ... jsem čučela na ty fotky a imho mu ani nestál ... spal jak mimino :grinning:
11. kvě 2008 ve 22:37  • Odpověz
Já se přidávám k většině, Mareš to určo zapotřebí nemá a nato jak je střelenej tak tohle by neudělal, myslím, že je to rozumnej a chytrej chlap :wink: A to co píše Kristi, je podle mě docela scifi :grinning: měla bys manželovi říct, ať zkusí psát :grinning: a též si myslím, že si nepotřebuje platit prostitutku. Fotky jsem neviděla, ale obdivuju jeho i Moniku, která se za něj správně postavila, ať už si o tom myslí cokoli, navenek působí jako skvělý pár a to je podle mě podpásovka pro lidi, co tuhle prasárnu vymysleli :confounded:
11. kvě 2008 ve 22:56  • Odpověz
jezis ja ani nevedela ze mu tam jde videt pipik, jeste ze tu alcu mame. jdu si to precist znovu a poradne, protoze pokazde js to jen tak preletela, tak at js teda objektivni
11. kvě 2008 ve 23:37  • Odpověz
Kitty, no moc nejde :pensive: :sweat_smile: Svine bulvarsky nam to zamazaly :sweat_smile: Ale ja mam jistou predstavivost a VIm kde asi tak hledat blize :sweat_smile: A proste je mekkon a lezi sejdrem, pindas jeden maresovskej :grinning:
12. kvě 2008 v 08:30  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.