• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
andul: ta je fakt pekna :sweat_smile: taky se tesim, az si JEDNOU budem zarizovat NAS baracek :sweat_smile:
unka: ja bych se taky mela krotit, ale zatim mam JENOM tri tasky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jsou tam i vecicky treba na rok, nenakupuju jenom na uplne maly mimi :wink:
1. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
andul: díky, to budeš hodná :wink:

jinak teďka mi volali, že mi posílají dneska první zásilku z toho dětského internetového obchodu :slight_smile: tak už se moc těšíííím (objednala jsem si tam matraci, 2 x výplně do polštářků a dek, tašku na kočárek, přebalovací podložku, hračky na kočárek apod.). Tak zatím tato první várka menších věciček. Ty větší dorazí později :wink:
1. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
Trička krásný, výbava taky, no je toho fakt hafo :slight_smile: ja jsem ulovila spíše postýlku, nebesa, mantinel a kolotoč a korbičku ke kočáru, oblečení nakupuji ve Varech
1. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
iluss: me ma dneska dorazil to povleceni do postylky, tak se tesim jak mala :grinning: akorat nevim, v kolik dorazej, tak snad to nebude pozde, neb musim taky nekdy zajit s pesanem....a to dneska cekam jeste dve navstevy...jednu v jednu, prijede kamoska s pulrocni holcickou a pak druha kamoska s sestiletou dracici :grinning: to bude coro moro :grinning:
1. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
unka: postylku doufam taky sezenu nejakou levnejsi, snad taky z aukra, uvidime....z techto veci mam z aukra zatim jen vajicko, ktery mi dneska dorazilo, ale budu si pro nej muset na postu, tak snad se tam dokopu zitra http://www.aukro.cz/item587847601_autosedacka_vajicko.html
1. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
Jo a sedačku a lehátko mám taky. No postýlku jsem sehnala krásnou z masivu používanou 4 měsíce, dítko tam nechtělo hajat, tak proč za ní dávat 6 000,-
1. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
unka: postylku jsem mela taky krasnou vyhlidnutou, bohuzel uz byla prodana :angry: ale jeste je cas, tak snad se neco sezene....
1. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
Určo celkem je tam velký výběr
1. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
ahoj holky drbalky....

zdravím vás všechny :wink:

kde máme dneska sluníčko??? :confused: :confused:

včera jsem byla na první přednášce předpor. kurzu, téma: kojení....bylo to moc zajímavé a PA, která kurzy vede je moc fajn, vše krásně vysvětlí, ukáže, poradí.... Příští téma je: péče o miminko, máme si sebou vzít nějakou panenku nebo medvěda, abychom mohli na nich zkoušet hokusy pokusy... :grinning: :grinning:

no a jinak mi přišel včera objednaný balíček z netu, kojící košilka je OK, pěkná a praktická, ovšem těhu lacláče, které jsem si objednala ve velikosti L mi bohužel přišli v XXL, takže jsem tam teď volala, domluvila se na výměně, tak jdu balit balíček a šup s ním na poštu ať to mám brzy doma v té správné velikosti...

tak se zase odpojuji a jdu na to.... :slight_smile:
1. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky, řešíte výbavičku? :slight_smile: Já bych ještě potřebovala dokoupit nějaký oblečení, ale asi se na to vybodnu a koupím něco až po porodu, na začátek pár věcí mám a teď stejně nemůžu nikde moc lítat, tak si na začátku budu muset vystačit s tím co mám :slight_smile:

rit: K těm tvým bolestem při močení. Taky jsem něco takovýho měla, ale nevím už přesně kdy, možná někdy kolem 20 - 22 tt. Když jsem čůrala, tak mě začala jakoby řezat trubice a musela jsem na chvíli přestat, jinak bych se tou řezavou bolestí zcvokla no a za chviličku jsem mohla pokračovat a bylo to ok, ale musela jsem čůrat "pomalu" :slight_smile: Trvalo to tak asi 2 týdny a pak to samo odeznělo. S doktorem jsem to neřešila, protože při poradně jsem na to zapomněla a na další poradně jsem to měla už ok. Ale myslím si, že to souviselo s miminkem, protože moč jsem měla pokaždý v pořádku a zánět by z ní vlastně poznali.
1. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
ahoj claudi a kvet! :slight_smile:

kvet: tak se poraď s len, ta ti určitě ukáže jak aukrovat a můžete se pak spolu předhánět, která toho vyaukruje víc :grinning:
1. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
claudie: tak to naštve, když to takhle pokoněj a samozřejmě výměna půjde na tvoje náklady, co? :unamused: Tak snad ti pošlou tu správnou velikost co nejdřív :wink:
1. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
iluss: :grinning: Taky už jsem na nějakých aukcích řádila :grinning: Ale není to ono, když si to člověk nemůže ohmatat... navíc na prvních pár dní oblečení mám a zbytek si myslím, že bude i lepší dokoupit až podle potřeb miminka :slight_smile:
1. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
claudi: taky nevím, kam se dneska podělo sluníčko. Včera tak krásně a dneska to je už od rána zakaboněný a je tam zima :frowning2:
1. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
u nás je sluníčko taky někde na vandru :unamused:
1. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
ahoj claudi a kvet :slight_smile:
claudi, taky jsem se divila, kdo dneska ukradl slunicko :frowning2: vcera to bylo tak nadherny :sweat_smile:
kvet: jak rika iluss, nakupuj na aukru...nemusis nikam chodit a sezenej uuuuzasny vecicky :sweat_smile: ja uz mam tri velky tasky :grinning: ale ja jsem maniak... :confused:
1. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
len: no jo, je to droga, viď? :grinning: Jak jednou začneš tak je těžký přestat :grinning:
1. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
kvet: hi hi, ja uz mam obleceni i na 1 rok :grinning: vsechno mozny, jukni do albicka.....a hromada tech veci je nova....a z toho vseho me zklamala asi jenom jedna vec, jinak vsechno ostatni je super....ja jsem mooooc spokojena :grinning:
1. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
kvet: to joooo a taky toho hodně dostaneš dárkem, až se mímo narodí :wink: to budeš mít dupaček a bodýček, že ani nebudeš vědět, co s nima :wink:
1. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
kvet: hmm, to mi povidej :grinning: :grinning: :grinning: si rikam, ze uz s tim skoncim, ale pak vzdycky jenom nakouknu a pokazdy neco objevim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
Holky, sluníčko se kumuluje a šetří na tu naši neděli - přece!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Ahojda Květulíku! :slight_smile:
1. dub 2009 v 11:03  • Odpověz
iluss: s bodýčkama nestraš, mám jich nějak hodně, teda hlavně těch s krátkým rukávkem a to mě docela štve, spíš by se hodilo nějaký s dlouhým rukávkem a dárkem určitě něco dostaneme, ale třeba babičky nám to dávají rovnou jak to kupujou :slight_smile:

len: no... hezký věcičky :slight_smile: ... jinak já se musím taky přiznat... na aukci jsem vydražila koženou chlapeckou bundu (cca 4 roky) :grinning:
1. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
ahoj andulinko :slight_smile: díky za ten čajovej tip :wink:
1. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
andul: no snad mas pravdu :sunglasses:
kvet: a na jakou aukci chodis?
1. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
len: občas na Aukro a občas na Mimiaukci, ale teď už moc ne :slight_smile:
1. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
ahojky
dneska se sluníčka asi nedočkáme nikde :confounded:
mně už je o moc líp, i když o.k. mi teda ještě rozhodně není, ale dlouhý spánek a odpočinek je moc fajn, ani teď nevím jestli dorazím na ten náš plánovaný srazík, nevím jestli budu už na tom tak, abych prošla celou ZOO :confounded: , ale uvidíme třeba se mi udělá do té neděle dobře :grinning:
1. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
ahoj klari :slight_smile: no nestras.....supej do postele, at jsi v nedeli fit! :angry:
1. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
Klári, je fajn,že se uzdravuješ! :slight_smile: A neboj - celou ZOO určo neprojdem - kouknem na těhotnou žirafu a zakufrujem u tučňáků. :grinning:

Kvetulko,není za co. :slight_smile: Jen prodávám,jak jsem koupila. Ale Lenkami mi hooodně pomáhá, takže nemám důvod jí nevěřit a ten čaj nakoupím a budu ho lábat hned poporodu v hektolitrech :grinning: Když už mi ty prsa tak narostla, tak aťjsou aspoň k něčemu. :wink: :grinning:
1. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
kvet: no o tom mi povídej, bodýček s krátkým rukávem mám snad 30! ani to všechno neunosíme!

jinak teď jsem volala na výsledky OGTT a jsou v pořádku! :slight_smile:
1. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
len, andul uvidíme, samozřejmě bych Vás moc ráda viděla :slight_smile:
holky nemáte některá z Vás nějakej jednoduchej seznam výbavičky, já se chci pokusit dát dohromady to co mám doma a co musím ještě koupit a potřebuji nějakej tahák :sweat_smile: :slight_smile:
1. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.