• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
he he, jenze ja nemam navic ani tech 70 korun :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: socka,co? :confused:
a na netu toho moc nenakoukam, nemame televizni kartu :confounded:
29. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
Léňo, stane se. A když to není takle pořád, tak se to tu chviku přežije! :wink:

Já taky nemám kartu, ale na webu ČT se dá koukat na archiv i bez tev. karty. :wink: :slight_smile:
29. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz
no diky bohu neni.....zrovna jsem dneska rikala kamaradce, ze takhle v pr.... s penezma jsme nebyli celou dobu, co jsme spolu....snad jen tenkrat, jak nam vybilili byt :angry:
29. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
hele a to ti takhle sla i ta pohadka?? :confused: mne to hlasilo, ze nemam nejakej modul nebo co.... :angry:
29. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
Lenďo, úúúplně bez problémů. A nešel by ten modul stáhnout na netu?
29. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
tak to nevim.... :confused: ja jsem hlavne pocitacovej analfabet :confused:
29. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz
29. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
ahoj kočky :slight_smile:

jdu poklábosit, ale než se mi načetla stránka koníka, tak mi nervy málem vytekly.... :angry: Takže tady asi nezůstanu, protože bych ten komp musela vzít asi kladívkem!! :angry: :angry:

Jak se vám všem daří, co mimískové, nezlobí?? :wink:

Zítra mám poradnu, tak bude dr. dělat ultrazvuk a zase toho prcka alespoň uvidím :slight_smile: A taky uvidím naše malé "velrybí" mláďátko - Arwouška... Jede do Ml. Boleslavi na 3Déčko a shodou okolností k lékaři co má ordinaci přes chodbu od mojí gyndařky... Tak už se na ní těším.. :slight_smile:

Taky jsme dneska s nastávajícím tatínkem zvládli sepsat na matrice prohlášení o jméně o dítěte a taky se /bez mučení/ přiznal k otcovství.... :grinning: :grinning: Tudíž jsem mu dnes nebránila v tom, aby zašel do hospůdky "na jedno".... Ale se mi zdá, že z jednoho jich bude asi víc, protože už je tam asi od sedmi hodin :grinning: :grinning:

Jdu zalehnout ke knížce, mám rozečtenou Agathu Christie, a hltám ji hltám.... Doufám, že vrah nebude zahradník!!! :grinning: :grinning:

Krásný večer a dobrou noc :pensive: :pensive:
29. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
ahoj claudi.....tak velrybku pozdravuj :slight_smile: ja jdu na 3D pristi ctvrtek, teda jestli budou penizky, jinak to budu muset zrusit :unamused: a treba bude vrahem cistic bazenu :grinning: :grinning: :grinning: hezky se vyspinkej
29. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
jee, ted jsem s mamkou resila dlazdicky do koupelny.....vybrali si tohle http://www.rako.cz/cz/produkty/bytova_keramika/koupelny-1/108-samba tu posledni... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak jsem ji prekecala na tohle....http://www.rako.cz/cz/produkty/bytova_keramika/koupelny/168-linea je to levnejsi a hezci :grinning:
29. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
Hezké ráno čarodějnice :grinning:

Tak jak se dneska máme?

Len: musela jsem se hrozně smát, když jsi psala o tý analogový tmě, protože my jsme na tom úplně stejně :grinning: :grinning: :grinning: A v plánu zatím nemáme kupovat tu krabici na digitál, taky nejsme zrovna při penězích :slight_smile: Navíc bude za chvíli mimčo, tak ani na televizi nebude čas.

andul: tak to jsi pochodila u zubaře dobře. Tebe to odstranění zubního kamene nebolelo? Když to dělal asi před půl rokem mně, tak jsem až skoro brečela... dělal mi to vrtačkou a bolelo to ještě týden potom.
30. dub 2009 v 08:09  • Odpověz
claudie: doufám, že ti ta poradna dneska dopadne dobře a prcek se hezky předvede :wink:
30. dub 2009 v 08:15  • Odpověz
andul: co to tvoje bříško dneska? Už nebolí?
30. dub 2009 v 08:16  • Odpověz
Byla jsem v krámě a koupila jsem si větrník a nějakej čokoládovej věneček... mňam... jen nevím jestli mám počkat na manžu a sníst to spolu nebo se do toho pustit, dneska mi chudák dorazí domu až někdy ve 22 hodin :frowning2:
30. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
ahoj holky, chci se zeptat tech, kterým otékají nohy. včera mi nohy otekly a do teď mi ještě nesplaskly, ještě se mi to nestalo a moc příjemné to není.

ahoj kvet, je fajn, že tě pustili domů.
30. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahoj denis :slight_smile: Díky, no zase se budu klepat v úterý, aby bylo všechno v pořádku. S těma nohama ti moc neporadím, mně neotékaly, ale braly mě hrozně křeče, bylo to tím, že jsem měla už podprůměrnej krevní rozbor a míň železa, takže teď ho doplňuju a mám od tý doby klid. Určitě ale doporučujou mít nohy co nejčastěji nahoře a možná i nosit punčocháče, ale jinak fakt nevím :frowning2:
30. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
kvet, mě třeba taky vůbec u zubaře nebolelo odstraňování kamene, vrtačkou to nedělal, jen nějakým háčkem, odstraňuje mi ho pokaždé, tak to je to nejmenší, čeho bych se bála. asi si v tom ten tvůj zubař libuje.
30. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
ahoj ve spolek
když jsme včera večer dojeli domů udělalo se mi pěkně blbě,nevím čím, to bylo, asi byl prcek blbě otočenej a tlačil mi na žebra, plíce, srdce, bolel mě celej hrudní koš a srdíčko, funěla jsem jako velkej pes, jedině v leže se to dalo přežít :grinning: dneska zatím dobrý, těším se na čarodky, tak doufám, že dneska mi bude líp :wink:
doufám, že Vám se daří lépe, deni snad nožky brzy splasknou :wink:
30. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
denis: asi jo, je to takovej řezník :angry: Navíc dvě preventivní prohlídky za rok mají být zdarma a já jsem mu obě musela platit :angry: Sháním jinýho zubaře, ale je to těžký v dnešní době sehnat dobrýho a kterej by měl místo :unamused:
30. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
je to fakt hrozný, ještě mi takhle za celou dobu neotekly :frowning2: , já je vždycky taky dávám nahoru, vesměs pořád sedím s nohama na stole. s křečema mám teď pokoj, já přestala jíst magnesko, které jsem na křeče brala a křeče přestaly.
30. dub 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahoj kláry... no lepší to už nebude, prcek se bude roztahovat čím dál víc :sweat_smile:
30. dub 2009 v 08:36  • Odpověz
denis: to je teda pěkný, že ti ty křeče ustaly až po vysazení toho co ti mělo vlastně pomoct :confounded:
30. dub 2009 v 08:37  • Odpověz
ahoj klarko, no to mohl takhle čarovat malý, taky se mi to občas stalo a stává se mi to teď hodně často, ale není mi z toho špatně, malý fakt už tlačí na všechno co může a je to nepříjemné.

snad ty nohly splasknou, doufám

kvet, no tak to si každopádně hledej jiného, je divné, že chtěl po tobě peníze, když to je zdarma, já neplatila u svýho zubaře nikdy nic a v těhu taky ne.
30. dub 2009 v 08:40  • Odpověz
ahoj kvet, já vím :frowning2:
možná budu asi na to více trpit, jelikož mám prý abnormálně dlouhej hrudní koš, fyzioterapeut, když mi počítal žebra, zpočítal na každé straně o 1 na víc :confounded:
mě na křeče v nohou pomáhá vápník, dneska v noci mě zase několikrát vzala, když si večer před tím vypiju vápník, křeče nejsou :grinning:
30. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
denis: zatím jsem kontaktovala jen jednoho zubaře a ten má plno, prý to mám zkusit v září :unamused: No ale já stejně nemám v plánu jít k zubaři dřív než v září, tak uvidím :slight_smile: A co jinak kromě těch nožek? Dobrý? Už balíš tašku? :slight_smile:
30. dub 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
ahoj těhulky,přeji krásný den :slight_smile:

deni,ty nohy-jak psaly holky- nahoru,zkusit punčochy... všechno-punčochy ,ponožky a boty musí být volné,aby ti nic nezaškrcovalo-aby byl volný žilní návrat -taže i pokud máš stahovací punčochy,tak aby tě třeba něškrtily pod kolenem atd...

někdo víc zadržuje více vody a více otéká,jen si to hlídej... kdy jdeš na kontrolu? kdybys měla možnost si někde nechat změřit tlak,tak si ho nech změřit-pokud bude normální a nebude vysoký,tak ber otékání jen jako nepříjemný těhu neduh,pokud bys měla vysoký tlak,tak jdi ke gynekologovi...
30. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
klarka: vápník pomáhá, to je pravda, taky jsem začala víc "vápníkovat" a kvůli tomu se mi snížilo to železo :angry: je hrozný jak na sebe všechno navazuje. Tak to je možný, že tě to víc zlobí, když máš těch žeber víc :confused:
30. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
jo a deni,ještě můžeš zkusit studenou (chladnou) koupel na nohy...
30. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
ahoj bledulko :slight_smile:
30. dub 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
jinak zdravím i ostatní kočičky :slight_smile:

klarko- koukám,že ti prcek pěkně dává o sobě vědět,co?

květ- já jsem pro větrníky hned sníst :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: dala bych si taky,možná i zhřeším,když mám ogtt dobré...ale ještě jdu na jeden ogtt test a pokud bude dobrý,tak si něco mnamkozního dopřeju :slight_smile: :slight_smile:
a koukám,že tvůj zubař je teda nehorázný a skoro myslím,že bys uspěla i se stížností o placení a bůhví zda to ještě zároven neúčtuje pojištovně....ale kdo by se s tím stresoval,že? na to asi spoléhají takovýhle šmejdi....
30. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.