• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
U hoky, která se narodila KP jsem byla opravdu hodně šitá a je pravda, že jsem neseděla ještě asi 3 týdny.
S klukem to bylo lepší. Nástřih mě taky nebolel, šití je nepříjemný. Ale to už je ti všechno jedno.
No a vidítě, čekám další plánované a chtěné miminko.
30. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
Květ, bojím se taky, to né, že ne.
Zrovna včera jsem autorovi říkala, že se chci z porodnice vrátit ve dvou. Ale to je tím, že už jsem stará mama a moc si to beru a víc toho vím.
30. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
ludva: a ty se nestresuješ třeba ani trošičku i když to bude 3. porod?
autor
květuldo- kuš ,nech toho....mysli pozitivně a žádný černý myšlenky....zaplatbůh,že je radímek v pořádku a ještě v bříšku,ty budeš pod kontrolou v hradci a tam se umějí postarat...neboj kočko :slight_smile: sice se to říká lehce,ale musíme myslet na hezký věci :slight_smile:
kvet, tím, že se to blíží, tak se bojím taky, taky mě napadlo, co když se se mnou něco stane, ale takové myšlenky jsem hned vymazala, neboj, zvládnem to, musíme, a pokud si budeme připouštět takové škaredé věci, tak to bude horší a nepomůžeme si. takže kvet hlavu vzhůru a brzy vyrazíme do boje :slight_smile:
30. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
bledul: no já bych brala, kdyby se už tak za 14 dní narodil :slight_smile: Sice se porodu bojím, ale budu ráda až bude venku, budu si ho moct pochovat a bude všechno za námi. Taky se trochu bojím, aby byl úplně v pořádku, protože mýmu gyndaři se to zrychlený srdíčko moc nelíbilo, ale v Hradci mi řekli, že je to v pořádku, tak nevím
30. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
holky,jdu ven,musím koupit kytičku jednak kamarádce k narozkám a jednka tchýnce-měla svátek a zítra až tam pojedeme tak bude asi všude zavvříno...
mám oblíbený jedno květinářství a tam krááásně a moderně vážou kytičky,tak tam razíme s Tomem :slight_smile:

zatím papá :slight_smile:
30. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
denis: no já doufám, že to až tak velkej boj nebude :grinning:
30. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
holky, já jdu do postele, moc jsem toho v noci nenaspala, tak se mi tu zavírají oči, tak páčko, nakouknu později a děkuji
30. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
bledul: tak ať ti uvážou hezký kytičky a ať s Tomíkem nezmoknete, nějak se začínaj honit mraky.
Hezké dopoledne :slight_smile:

tak jak se všechny máte? včera jsem se sem vůbec nedostala, jela jsem se ráno podívat do práce, vyřídit tam nějak papíry na mzdovce a pak na pokec s kolegyněma a nějak jsem tam zkejsla až do večera :sweat_smile:
No a já taky na chvíli odejdu, jdu vyštrachat něco k jídlu, pa pa :slight_smile:
30. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
Květ, neboj všechno bude v pohodě. Hlavně nečti ty diskuze, to ti zakazuju!!!

Porodem to všechno teprve začíná. Už se budeš bát pořád.

No vidíš a já budu mít před porodem nebo taky po porodu děcka na škole v přírodě. Přijedou usmrkaný, vyuzený, žádný sterilní prostředí pro miminko. Jenda ještě nikde nebyl sám, tak to bude i pro mě zkouška na nervy. A do toho ty hormony. Bude to paráda.
30. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj Iluss.
30. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
Květ, nechci ti radit, ale sbalila bych si do porodnice (pro miminko) jen jednu tašku se vším i s dekou. Aby to ten tvůj hrdej otec nepopletl a nepřinesl ti do porodky jen půlku věcí.
Zrovna včera mi vyprávěla kamarádka, že si tatínek přijel do porodnice jen s pytlem (v zimě), ostatní nechal doma, mezitím půjčíl klíče od bytu tchýňce aby tam trochu pokliddila, ale ona se rozhodla, že nejdříve nakoupí... Takže nakonec přijel do porodnice za půl dne a ještě tý mojí kamaárdce vynadal, že dělá zmatky.
Čím jednodušší, tím lepší.
30. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
Jdu taky něco dělat. Zatím se mějte. Pa.
30. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
dnes mám úplně skvělou náladu, konečně mi z bradavek začíná vytékat mlezivo, normálně mám z toho radost jak malá holka. Bála jsem se, abych vůbec mohla kojit, aby se mi pak dělalo mléko, když zatím doteď nic :wink:

jinak dnes jdeme odpoledne s manžou po nákupech, pak na zmrzlinku a večer zajdem do restaurace na véču, dnes máme dva roky výročí bydlení v tomhle bytě. Bydleli jsme spolu už dřív (ale to bylo v baráku mých rodičů), ale tohle je náš první společný byt, který je náš :slight_smile:
30. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
tak koukám, že jste se všechny rozutekly, tak já taky půjdu asi prát a žehlit :wink:
30. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
iluss ahoj
tak to jsi mi udělala radost s tím mlezivem, já mám taky velkej strach z kojení, u mě mlezivo zatím žádné :unamused:
30. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
ahoj klari :slight_smile:

no u mě až teď, tak máš ještě spoustu času :wink:

tak doufám, že opravdu budu moct kojit, hodně by mě mrzelo, kdyby to nešlo.
30. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
jj z každé strany slyším jakej je s tím problém, u jedné bradavky mám trochu problém s vpáčením, tak doufám, že to nebude problém a kojení půjde, taky by mě moc mrzelo, kdyby to nešlo :frowning2:
30. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahojda!

Tak jsem se vrátila z pochůzek ve městě a nevím, zda si mám jít lehnout, nebo žehlit a vařit. :grinning:

Včera mi Koník úplně přestal chodit, takže jsem byla pěkně naštvaná a omlouvám se Léně zato nečekané zmizení. :angry:

Arwen,užij si 3D a kafíčko s Claudiskem! :wink: MMCH - už Ti přišel balíček? :wink:

Claudi, t Ti poradna dobře dopadne!

JDu vás, treperendy, :slight_smile: dočíst.
30. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
Klári, a používáš natu zlobivou bradavku klobouček? V MC nás na to upozorňovali a i v knížkách jsme četla, že se to má hlídat a řešit v těhu. Jinak mně bylo včera taky nedobře - asi tím počasím. Ale dneska je to už ok. :slight_smile:

Iluš, vidíš a já měla mlezivo hrozně brzo a musela jsem zaléčovat začínající zánět - tak to si vlastně nevybereš,jestli je lepší "mlíčkařit" dřív nebo později. :sweat_smile: :wink:

Květulíne, ježkovi, přestaň číst ty diskuse! Kolikrát Ti budem říkat, že na diskusi konkrétně o porodech se chodí holky "trumfovat", která rodila hůř! To když už,tak si otevřidiskusitřeba Dubňátek nebo tak někoho, kde si holky povídaj už dobu před porodem (jako my tady) a pak si píšou i o vlastních porodech - tam se dočteš o "klasickejch" porodech (nebosiztoho uděláš aspoň průměr). :wink:

A vůbec- nechte toho stresování, nebo si budu připadat, že jsem divná! :angry: Já se totiž porodu nebojím a naopak se na něj těším. :slight_smile: Jediný, z čeho mám trochu strach je, aby mě nechali rodit, příp. aby mi dali epi kdyby mě museli řezat. Ale jinak se těším. :slight_smile:
30. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahojda treperendy :slight_smile: zase mame venku hezky :slight_smile: my se ted vratili s Dantem z vychazky a jak jsme se tak prochazeli, tak jsem si rikala, ze se mi odtud vubec nechce, je tu tak nadherne :sweat_smile: ale koupit tu pozemek tak 1000m by vyslo minimalne na 3 miliony :frowning2:
koukam, ze zase probirate porod......ja myslim, ze to zvladnem vsechny :wink: ani nevim, jestli se vic tesim nebo bojim....
jinak mlezivo mi zacina taky, ale zatim ne samo od sebe, jen kdyz si zmacknu bradavku.....
ted jsem volala s mamkou a je mi ji docela lito....sdelila dneska tomu typkovi, ze se rozhodla pro jiny dlazdicky a byl nasranej, ze uz to mel vypocitany na ty zeleny dlazdicky a ze ted bude muset zase dve hodiny sedet a prepocitavat to, pak se do ni jeste pustil tata, ze mi nemela nic rikat, ze to ma nechat na tom chlapovi, at si to udela jak chce,,,,no to urcite!!! Zaplatej si za to, tak to bude jak bude mamka chtit.....skoda ze tam nejsem s ni, bych ji dala, si na ni otvirat hubu..... :angry: ale mamka se nastesti neda :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
...ji bych nedala...JIM bych dala!! chlapum zatracenejm :angry: :angry:
30. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
jeste rekla, ze by chtela nejaky vetsi zrcadlo a kolem nej ty kytky....no a to uz na ni prej tata rval, ze si porad vymejsli... :confounded: chuderka moje..... :confused: ale jak ji znam, tak jim obema tu papulu zavre a bude po jejim :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
Teda Leni, občas je to na hlavu postavený,že? Na vaši mamku si otvírá ústa řemeslník, Bledulkovi, okrádá asistentčka, nám dluží přes 100tisíc chlap, kterej mi ještě vyhrožoval a při tom všichni tihle lidi jsou palcený z našich peněz a nebýt nás- zákazníků - chcípnou hlady. :angry: Grrr!

MMCh - Bledul, nenchte si zalepit pusinu a pokračujte ve vymyšleném postupu. :wink:
30. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
no to ti povim, andul....ja bych s nim byla hotova raz dva!!! :angry: zmetci drzy!!!!!!
30. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
Tak jsem zase na chvilku tady, ale za chvíli půjdu na dvorek na sluníčko.

iluss: gratuluju k mlezivu :wink: Jak říká andul, ono si nevybereš jestli "mlíčkařit" dřív nebo později, mně se to spustilo ve 20 tt a kolikrát to je až otravný, když ráno vstanu z postele a mám ji samej flek (s podprdou se mi spát ještě nechce)

len: vždyť jo, jen ať to má mamka hezký a ne, že si nechá udělat něco jen aby to měl ten týpek jednodušší

andul: já ty diskuze pročítat budu asi dál, nic to se mnou nedělá v tom smyslu, že bych se bála víc nebo tak něco. Bolesti se bojím už od mala, vadí mi i injekce :grinning: Spousta těch popisovaných porodů tam se mi zdá až moc extrémních, takže tomu nic nepřisuzuju :slight_smile:
30. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
teda holky, já mám dneska žravou jako blázen
30. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.