• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
ufff, tak už mám zase kousek mimivěciček vyžehlenej a znovu jsem nadupala pračku. Je to fakt nekonečný!!!
jsem blbounká, že to peru všechno, já to nejdřív peru a žehlím a až teprve potom třídím, co budeme nosit a co ne a pak to třídím podle velikosti a druhu. Kdybych to probrala rovnou a ségře vrátila to, co nebudem nosit, tak si ušetřím hodně práce a námahy.
30. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz
jdu si najít něco k obědu, nějak se mi dneska nechtělo vařit, tak je plotna studená, tak si asi udělám jenom pytlíkovou polívku a k tomu zakousnu housku. Přece jenom jdeme večer na tu véču, tak mi aspoň pořádně vyhládne :wink:
30. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
iluss: a už jsi aspoň v polovině? :slight_smile:
kvet:jj, taky si myslim....a to ji typek jeste rekl, jestli je to jeji byt nebo muj....fakt drzej!! Tak mu rekla, ze je jeji, ale bude muj :grinning: :grinning: :grinning:
iluss: no jo, a nenadelas nic :grinning: ale nerikej, ze te to nebavi :wink:
kvet: něco mezi třetinou a polovinou :wink:
ale pořád si říkám, že mám spoustu času, tak mi to aspoň takhle hezky utíká.
30. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
jeee, pytlikovka :grinning: asi si skocim do kramu, jestli maj tu andulky liskovou :grinning: taky me honi mlsna....jeste me cekaj ty rohlicky, vcera jsem se k im nejak nedokopala :slight_smile:
30. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz
len: to jooo, baví mě to, ale nějak se motám v těch velikostech. Na hodně hadříkách to totiž vůbec není napsaný a taky hlavně jsou i ty stejné velikosti různě velké. Takže se v tom docela plácám :grinning:
30. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz
jo a asi si koupim meloun, koukala jsem, ze maj cerstvy :grinning: jsem jen zvedava, kde na to vezmu penize....neda se nic delat, asi si budu muset pujcit od kamosky :confounded:
30. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
iluss: he he, to mi rikej...minule jsme se s mamkou smaly...mela jsem v ruce dva hadriky, na obou napsano newborn a velikostni rozdil byl opravdu markantni :grinning:
30. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
len: no právě....a pak se v tom vyznej! :grinning:
30. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
tyyy jo, holky, ja mam takovy krecaky :frowning2: :frowning2: to je fakt sila :confounded: a kamoska mi rikala, ze se ji udelaly dokonce na pipine :astonished:
30. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
iluss: asi to zalezi na tom, jestli se ti narodi dvouapulkilova zizalka nebo petikilovej obrik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz
Tak já se přiznám, že od pondělí jsme na to žehlení nesáhla. :sweat_smile: A to mi zbývá už jen jednasada do postýlky. :confused: Ale jsem z toho víkendu pořád nějak unavená nebo co a nechce se mi do toho. A přitomby to bylo za chvilinku hotvý. :angry: Ale zítra budu muset naládovat pračku naším prádlem, tak mě to aspoň donutí dolikvidovat to vypraný. :grinning: A věcička jakotakový jsem ještě prát nezačala. :sweat_smile:

Leni, to si děláš srandu! :angry: Hajzlík drzej! No jo - neříkalas, že jsou ty druhý "výherní" dlaždičky levnější?? Že by tam byl zakopanej pes? :angry: :angry:

Kvet, co větrník? Ještě odoláváš?
30. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz
včera jsem se dohadovala s jedním vietnamcem, který má krámek s oblečením pro miminka. Má tam dárkové sady oblečků na cestu z porodnice. Je tam bodýčko, dupajdy, ponožtičky a čepička. Vypadá to strašně moc krásně, ale když jsem si pár z nich rozbalila, tak to byla velikost tak 68 nebo 74, no fakt obrovský. A on mě pořád přesvědčoval, že to je na úúúplně malilinkatý miminko na cestu z porodnice a nenechal si vymluvit, že to bych musela porodit slona a ne mímo :grinning:
30. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
Leni, tam to jde taky??

Iluš, já mám vyndaný věcičky odhadem do září - října. Takže budu oblíkat,co nám zrova bude a velikosti asi moc řešit nebudu. :wink: :slight_smile:
30. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
ilus: slona :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
andul: hmm, taky si myslim.....zmetek jeden....nejhorsi na tom je, ze je to nejakej tatuv znamej z prace, takze tata pujde proti mame, aby snad pred tim debilem nevypadal, ze si od ni necha sr.. na hlavu :angry: :angry:
30. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
andul: hm, jde....a to mi vcera rikala kamaradka doktorka, at jsem rada, ze je tam nemam.....rikam si, ze co neni muze byt... :confounded:
30. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
Lenďo, nestresuj se! Nikdy jsem o tom neslyšela, tak to asi není tak častý. :wink:
30. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
len: bych mu řekla, co mu je po tom čí je to byt a ať laskavě dělá svojí práci :angry:

andul: jj, ještě odolávám, manža dorazí o něco dřív než to vypadalo, takže si je dáme spolu večer :slight_smile:
30. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
no ne, ze bych se stresovala, ale mam k nim sklon :confounded:
téda, křečovky tam dole?? Tak to musí bejt síla :confused:
kvet: prej to boli :astonished:
30. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
30. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
len: no já jsem o tom taky ještě neslyšela... mamině vyskákaly křečáky na nohách až při 3. těhotenství a má jich fakt moc a velký, ale nikde jinde snad ne
30. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
holky,tak křečáček tam "dole" mám taky od minulého těhu...a díky tomu mě teda do oněch míst chytají občas křeče (když ne do noh,tak ještě někam lépe :angry: ) ale jinak mě to neomezuje a v normoš životě o tom nevím-jen ted v tom druhém těhu se to trochu více zvýraznilo...doufám,že to ale do budoucna nic dělat nebude
30. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz
bledul: tak to je super, že to máte už vyřešený, člověku se hned uleví :slight_smile: A co se týká těch kytek, tak vypadají fakt skvěle :slight_smile:
30. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz
bledul: krasny kyticky to jsou :sweat_smile: ja nakupuju jedine v kvetinarstvi na narodni u tesca...tam delaj neco obdobnyho....kdyz chci krasnou kytku, tak jdu jedine tam :wink:
30. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
30. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
tady u nás žádný takový květinářství není, ale v jednom jsou moc šikovní a kdybych jim přinesla obrázek, tak by mi to tak určitě taky uvázali, jenže to bych tam musela jít předem :unamused:
30. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
leni-tak to je asi podobný-pro pěknou kytku jdu jedině sem a ted jsem jen řekla představu a odešla s klidem ven a vrátila se pak jen pro ní (tomík by tam jinak mezitím udělal z kytiček kůlničku na dříví) a když jsem kupovala jinde,tak nad nima stála a prosila je,aby tam nedávali celofán,umělou mašli,a různý další věci jako do kytek typických pro komunismus :slight_smile:

u tesca tedy taky pěkně vážou? kdyby bylo někdy třeba tak aspon vím kam jít...ae tady naštěstí mají oteveno docela dobře...
30. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.