• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
bledul: to je fakt hnus :confounded:
30. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
tak já se s vámi loučím, jdu se zkrášlit a oblíknout a za chvilku šupajdím na vlak a jedu za manžou na ty nákupy a véču :slight_smile: papaaaaa
30. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
iluss: tak si dej něco dobroučkýho :dizzy_face:
30. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz
bledul: u tesca maj otevreno 7 dni v tydnu :slight_smile: je to primo u zastavek tramvaje....a kdyz mluvis o tech komunistickych vazbach, tak nejhorsi je presne celofan a asparagus :grinning: :grinning: ha ha, karafiat s asparagusem k MDZ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz
JJ, bohužel se ve floristice stále ještě "drží" staré komunistické zvyky a kolikrát i floristkydostanou za moderní vazbu vyhubováno, tak radši vážou "po staru".

Bledul, tak to je fajn, že je to uzavřený! Úplně se mi zavás ulevilo. :slight_smile:

A ke křečákům- to teda čučim, to jsem fakt netušila, že se můžou dělat i na takových místech. :confused:
ilus: pa paaa, a dej si neco dobryho i za nas :grinning:
autor
leni -co je hnus? ten křečák? to mám ale fakt jen hlavně v těhhu-potom se to asi upravilo a nebo hooodně zmenšilo,že jsem o tom nevěděla...ale v těhu je jasnej a viditelnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak doufám,že zmizne po porodu stejně jako minule...
30. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
Il, užij si to!!!
30. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
za chvíli asi sním našeho psa, pořád tu hubu nemůžu nějak zavřít, asi si tělo dělá zásoby, aby mělo sílu na porod :grinning:
30. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
bledul: to je fakt bomba, ze uz to mate s autickem za sebou :wink: ty lidi jsou dneska vazne sv... :angry: :angry: :angry: kazdej te dneska kouka co nejvic oskubat a jeste se pri tom tvarit, jak to s tebou myslej dobre....
30. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
kvet: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
leni-to je přesně ono-karafiát s asparágusem nebo kapradinou,mašle hnusná a celofán :slight_smile:

to fakt nee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tady naopak jinak moc neváží-jen přírodní materiály a mají svou klientelu už takovou,,že oni vědí co od těch kytek mají čekat...

dnes tam nějaký pán vyzvedával smuteční kytku,ale i ta byla tak kráásná,že bych si ji dla na stů hned...
30. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
květ-koukám,že teda sbíráš síly na porod docela zajímavým způsobem :slight_smile: chudák pejsek-co máte za rasu? jak je velký? :wink:
30. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
teda ja taky porad zeru, ale Danta bych asi nezvladla :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
no taky jsme rádi,že to skončilo-teda aspon s tou asistenční službou,která je vyčuraná jak mraky...pojištovna sice dala málo,ale je fajn,že jsme to nemuseli z velké části nechat těm zlodějům...a dnes jde manžílek do servisu pro to naše nové-měl ho tam na kontrole :slight_smile:
30. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
bledul: máme jorkšírka :grinning: Takže to je jen samá kostička :grinning:

holky, karafiáty ani nekupuju, je to šílená kytka! :slight_smile:
30. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
leni-no tak ale dante je kus-to by bylo hooodně chodů-a pokud by ti to dodávalo síly,tak bys mohla rodit rovnou předškoláka jak by se ti rodilo lehce :grinning:
jeee, tak bledulkovi budou konecne pojizdny :grinning:
bledul: predskolaka? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
bledul: mohla jsi při porodu pít? Slyšela jsem, že někde povolujou dokonce i jíst a jinde zakazujou i vodu
30. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
leni-no však se radujeme :slight_smile: ale už jsme s ním jeli-koupili jsme ho v bazaru v podkrkonoší,takže bylo i levnější než by stálo tady v praze a technik potvrdil dobrý stav a dodělal takové ty maličkosti (stěrače seřídil,doplnil kapaliny atd..)
30. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz
předškoláka :grinning:
30. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
květuldo pila,ale už pít nebudu...já vypila během chvíle přes půl litru vody (rodila jsem ve vedru a měla fakt žízen) a pak jsem to vesele vyzvracela,když na mě přišly kontrakce-jak se zdvihl nitrobřišní tlak,tak to šlo ven...takže ted budu spíš jen po doušcích svlažovat...a když bych měla ksotku ledu,tak bych klidně cucala i kostky ledu :wink:
30. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz
BLedul, Dante se bude s Lenkou jen dělit o granule. :slight_smile: Ale Květulčin bafan to má chudák asi spočítaný. :grinning:
30. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz
bledul: no kostky ledu nejsou špatnej nápad :slight_smile: A když na tebe přišel porod, tak jsi neměla stavy na zvracení nebo třeba průjem? někde jsem četla, že se to občas stává
30. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
andul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
andul: :grinning: :grinning: chudáček malej na mě tady doráží, abych s ním šla na dvorek a ani netuší jaký se mi honěj hlavou myšlenky :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz
andul: každopádně, kdyby takovej záchvat hladu přišel na tebe, tak si na zajíčkovi pošmákneš víc :grinning:
andul, ja myslim, ze kdybych si davala jeho granule, tak budu mit snad vsechny ziviny a vitaminy....pytel nas stoji skoro 1800 :confounded: to bych byla zdrava jako ripa....ani si nepamatuju, kdy mi pes marodil :wink:
kvet: a az vyroste morce, tak andulka hlady urcite neumre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.