• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
kvet: tak to me zatim ne, minule mi to musel Petr zkontrolovat...a taky prsa, to se mu libilo :grinning: :grinning: ale jeste mam asi cas.....
30. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz
Leni, já mám koupený listový těsto a jablíčka na štrůdl a taky se mi nechce. :sweat_smile:

Kvetul, hádám tak na podzim. :slight_smile:
30. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz
andul: o pivku mi ani nemluv, začíná mi chybět :grinning: nedávno tady byl zábavnej fotbal... chlapi z vesnice proti ženským, tak jsme se byli s manžou podívat a on si dával pivo (mimochodem se za ten den pěkně zřídil a byl totálně na šrot, takže já jsem se dívala na televizi a on v 19 hodin na dvorku na trávě chrápal :grinning: ) No a chtěla jsem si jen od manželína loknout a vypila jsem půlku piva ani jsem nemrkla, až jsem se toho lekla :sweat_smile:
30. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz
andul: jeee, ja minule delala luxusni strudl....s jablickama a cerstvejma jahodama :wink:
30. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz
kvet: to ja si pivecko obcas dam.....vetsinou teda nealko, ale obcas i alko :wink: myslim, ze to prckovi ublizit nemuze....jeeeje, ja kdyz si vzpomenu, jak jsem chlastala v praci v dobe svy slavy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: za vecer litr vodky a porad jsem stala na nohach :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz
len: manžovi se líbí, když potřebuju vypomoc při holení :grinning: ale svěřuju mu jen vrch :slight_smile:

andul: zááávidíííím :grinning:
30. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
len: štrůdl s jahodama jsem ještě neměla a asi ani mít nebudu, litovala bych ty jahůdky do toho dát, radši bych si je dala se smetanou :grinning:
30. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
Leni, víš, že se mu aninedivím, že se mu to líbilo? Zvlášť pokud neskončilo jen tou kontrolou. :wink: :grinning:

Já mám prsa ze spodu teda popraskaný už nějakou dobu. :frowning2: Hrooozně mi narostly a tak je to na nich znát. :frowning2: Břicho mám prý zatím čistý (ťuk ťuk) a boky se zadelí se zatím jakž - takž drží, ale něco málo tam už je taky. :frowning2: :cry:
30. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
kvet: tak k tomu jsme se jeste nedostali :grinning: ale to prijde, to prijde :grinning:
len: v malým množství pivko neublíží, třeba jedno malý jednou týdně, navíc to někteří doktoři i doporučují :slight_smile:
andul: jj, supiny se otevrely :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz
kvet: ja si taky myslim.....
30. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz
no já doufám, že těch strií už moc do porodu nenaskáče, ale je fakt, že teď už to břicho asi moc pružný není, zdá se mi, že je nafouklý úplně na maximum :slight_smile:
30. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz
zase ty šupiny :grinning: :grinning:
kvet: ten strudl s jahodama je naprosto uuuuuzasnej.....ony se jakoby roztecou a udelaj v tom mnamkoooozni stavicku :wink:
kvet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz
kvet: na maximum to urcite neni, predstav si, ze bys cekala osmercata....to by asi bylo na maximum :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
len: mňam :slight_smile:

No nic holky, já jdu na ten dvorek dokud ještě svítí sluníčko ať si psík trochu pochodí, když s ním na procházky moc nemůžu, zatím pa pa
30. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
kvetul, tak pa paaa, uzijte si s trhacem dvorecek...ja se asi pujdu odvalit do ty kuchyne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz
Leni,no hurá!! Už jsem o Tebe začínala bát. :sweat_smile:

Já jsem měla včera černýho kozlíka. :dizzy_face: :grinning:

A předevčírem jsem se prvně celá svěřila do rukou manželínkoj a s tím "novým" holítkem jsem se ani nebála a on taky ne a výsledek byl super. :slight_smile: Taky si to Tom musel po sobě zkontrolovat. :grinning: :wink: :dizzy_face:
30. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz
Kvetul, páá!

Leni, to jako že mámjít taky péct? :confused: Když tu zůstanu sama?? :frowning2:
30. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
andul: no supinovy a kladelkovy problem uz neni tak hroznej, ale on se hrozne boji.....porad kontroluje, jestli nekrvacim :grinning: :grinning: :grinning:
tak to jsem rada, ze holite bez krve :slight_smile: aspon se nebudes muset nechat holit v porodnici :wink: doma je to urcite lepsi, vid? :wink:
30. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz
no andul nevim, jestli bysme se do toho nemely pustit :slight_smile:
30. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz
Leniku,když mně se do toho hrozně nechce. :frowning2: To leda, že bychom šly fakt spolu...
30. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz
mne se taky nechce :grinning:
30. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz
pujdem? :wink: tobe to bude asi trvat min......
30. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
az budes hotova, tak mi pisni sms :wink:
30. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz
jooo, uz jsi byla pro ten avent?
30. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz
Pro Avent jsem byla cestou z masáže. :slight_smile: JE to hezký. :slight_smile: JEn si moc neumím představit, jak fungujeta odsávačka - zkoušela jsem to na ruce a přijde mi, že to vůbec netáhne. :confused: A není tam návod v češtině. :angry:
30. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz
tak uz jsi se do toho asi pustila :grinning: ja jdu tez..... :wink:
30. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.