• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
No tak jo no - tak jdem. :wink:
30. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz
tak to nevypada, ze bys byla nadsena :confused:
30. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
ahoj holčičky,já se s vámi rozloučím-ted si převzal děda Tomíka a já si jdu namalovat obličej na ksicht :grinning: :grinning: :grinning: a za chvíli dorazí manžílek a jedeme na oslavu...a zítra do té jilemnice a v sobotu do toho liberce..takže vám všem přeji krááásnáý prodloužený víkend a hlavně teda ten zítřek a ať na vás ti vaši chlapi nezapomenou a pořádně vás zulíbají pod rozkvetlým stromem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
krásný první máj

papá :slight_smile:
30. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
holky já se s váma rlozloučím, zaučovala jsem a jsem grogy, tak pásím za manžílkem a jdu se nechat upálit :grinning: ne nebojte já se ani prcka nedám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak krásné prodloužené volno, vypadá, že počasí se umoudřilo, tak to bude bezva
ahoj všem
30. dub 2009 v 15:25  • Odpověz
Klári a Bledul, užijte si volna a zítřku! A usmívejte se, co to jde - protože to nám všem moc sluší a bude nám líp! :wink: :slight_smile:

Bledul, Liberce si koukej užít za nás za všechny!!! :wink: :slight_smile: :wink:
30. dub 2009 v 16:33  • Odpověz
Leni, Ty trdlo,já jsem ráda, že mě k tomu někdo dokopal! :grinning:
30. dub 2009 v 16:33  • Odpověz
Léňo,ještě pečeš? Já už toho začínám mít plný kecky. :confused: A mám hlad a babi sedí s návštěvou v kuchyni (abych měla volno v obýváku, kde momentálně vegetí akorát Pupí), tak si ani nemůžu jít udělat nic k jídlu. :cry: :cry:
30. dub 2009 v 17:57  • Odpověz
andul, ja mam hotovo uz asi pul hodiny :slight_smile: dokonce jsem pri tom peceni stihla udelat i obed :grinning: delala jsem bramburky s karbanatkem a zadelavanou zeleninu :slight_smile: Petr uz je doma, takze jsme se nadlabli a zrovna se vyvaluju v pelechu a uzivam si asi posledni den analogovyho svetla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
chudatko, abys neumrela hlady :wink: si t :wink:m nenapadne vlez a neco ukuchti, ne? Nebo si dej strudlik s kafickem :grinning:
no nic.....Petr mi chce zkonfiskovat pocitac, ted ho 14 dni nemel, tak ma herni abstak :grinning: takze mu ho predavam a s vami se, holky, pro dnesek asi loucim :slight_smile: mejte se fajn
30. dub 2009 v 18:01  • Odpověz
Když to by ten štrůdl nesměl být v tý kuchyni. :wink: Už mám skoro do žehleno, ale přemáhám se, co to jde, abych to dodělala. :sweat_smile: NAvíc se mi probudilo Skřítě, takže mám břicho jak na vodě. :confounded: No nic,jdu to dodělat. Tom už snad taky za chvíli dorazím, tak ať to mám hotový.

Leni, papá! A ať vám rohlíčky chutnají! :wink: Jéé - můžeš je nafotit a dát k tomu receptu. :wink: :slight_smile:
30. dub 2009 v 18:10  • Odpověz
Zdravím z Prahy, sámo, že prší a je bouřka - jako vždycky na čarodějky.

Koukám, že jste opět mlsaly. Možná by jsme mohly založit téma "Prožrané letní maminky". :grinning:
Taky to do sebe soukám ve velkým a je mi jedno co.
Včera jsme upekla 3 štrůdlíky a právě dojídáme poslední patičku.

Obávám se čtvrteční kontroly. Minule jsem si navážila v poradně o 4 kilča méně než doma, v domnění, že máme špatnou váhu (byla jsem pyšná jak jsem štíhlounká), ale pak mě převážil děda na decimálce a ejhle, chybička se vloudila. Sebevědomí mi kapku kleslo...

Při porodu jsem neměla oči červené, zato jsem nemohla druhý den dýchat, jak jsem měla namožený plíce :sweat_smile: .
Hlavně se holky doma moc nenajezte, z toho je pak to zvracení a tak.

Holky, užívejte si volna a mějte se co nejlépe. Zatím ahoj.
30. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ahojda Ludvíku!

Hele, jak jsi mluvila o tom řízení, tak v tom nejsi sama - našemu Skřítěti se to už taky víc než nelíbí a dává mi to zjevně najevo. Už jsem musela dokonce i párkrát zastavit a počkat, až se mrňous uvelebí, protože se nedalo řídit. :confused:
30. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jé, tak to mám radost.
Já jsem si tuhle taky Vrťapku v břiše štelovala a ani jsem si nevšimla, že je zelená
:grinning: :grinning: . Ten za mnou to nějak nemohl rozdejchat.
30. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
Andulko, musím se ti k něčemu přiznat : jsem strašný prase. Dávám si půl litru mlíka a vlnky. V tuhle dobu.
Mám děsný výčitky, ale nemůžu si poručit.
30. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jinak, jak jste tady dneska probíraly ty kytičky, dám vám tip www.banksia.cz.
Je to moje kamarádka a dělá krásný sušený vazby.

Andulko, ta deka se ti fakt povedla. Jsi šukulka, smekám před tebou.
30. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ludvi, Tom smažil bramboráky- takže Tvé vlinky jsou úúúplně v klidu! :wink: Já se cpu bramborákama. :grinning:

Ten hokej úplně o ničem. :angry: :angry: :angry:

Blbne mi net. :angry:
30. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz
A díky zapochvalu - holky, už toho chválení nechte,nebo začnu být namyšlená. :sweat_smile: :grinning:
30. dub 2009 ve 22:43  • Odpověz
Ahojky moje hölky. Máme potvrzený páreček - kluka a holku, hurááááááááááááá
Máme taky DVD a zprávu od pana doktora, že jsou oba v pořádku :slight_smile: :slight_smile:
Caludisku, děkujeme za doprovod a pokud tady má někdo jako Ludvinka výčitky kvůli jídlu, tak věz, že tady teď, o půlnoci, baštím tlačenku s cibulí a zajídám to čokoládou :slight_smile:
30. dub 2009 ve 23:51  • Odpověz
Krásné májové ránko těhulínky :slight_smile:

Arwi: mooooc moc moc gratuluju k potvrzenému párečku, to je báječná zprávička :slight_smile:
1. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
Ilusko, ahoj kocicko, to mame ale krasne :slight_smile: Me ceka cisteni interieru auta, protoze se na nej ma v nedeli prijet podivat zajemce a ja tam mam taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakovyhle humus!

Jinak jsem prave nasla zaclony do bytecku - tady:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13866707&tab=0
- jsou moc hezké
Nezapomeňte na polibek pod třešní

:sweat_smile:
1. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
ahoj arwen
tak hlásím, že čarodky a i stavění májky dopadly na výbornou, krom dvou spršek, které nás zastihli :angry:
arwen ještě jednou gratuluju k vytoužené holčičce :wink:
líbat se dneska určitě chci jen s tou třešní to vidím bledě, u nás už jsou všechny odkvetlé, budu muset vzít za vděk jabloní nebo jiným stromem či keřem :grinning:
1. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
jeee, ty jsou hezký, taky se mi tyhle třásňovité líbí :slight_smile:

u nás už všechny třešně odkvetly :frowning2: ale najdem něco jiného :wink:
1. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
Holky moje, my jsme sice v Trutnově, což je skoro na horách a i tady jsou třešínky odkvetlé. Jen před domem kvete ta růžová, japonská - v nejhorším případě na ni dojde :slight_smile:

Co máte v plánu? My jsme se včera vrátili tak dlouho, že jsme nešli ani nikam na čarodky, jen vedle do hospody na hokej - nadávala jsem tam jako starej chlap, takže jsem se tam hodila :slight_smile:
1. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
já byla včera s manžou po nákupech, utratila jsem zase 1500 Kč za oblečení (a to jsem si říkala, že už nebudu utrácet) :sweat_smile: a pak jsme šli na véču, dala jsem si výbornou pizzu. Dneska jedeme odpoledne k mým rodičům (ostatně jako každý víkend) a budeme grilovat, něco jako opožděné čarodky. :wink:

a zítra jedeme na výlet na zmrzlinku do Poděbrad.
1. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky, jdu jen na skok. Večer vás budu dočítat. Manželín je v práci, tak budu mít chvilku.

Jen jsem zahlídla, že kvetulda není v nemocnici. To je dobře. A taky mě docela vyděsilo, že je v 37tt. To je hrozný, jak to všechno letí.

Jinak klarko - nejen, že budeme mít obě Ondráška. Ale dočetla jsem se, že budete pořizovat zeleno-černého x-landera. My ho máme taky - tříkolového. No skoro, jak přes kopírák :slight_smile:

Holky - užijte si sváteční den. Já za chvilku vyrážím za kamarádkou. Pozvala mě na obídek a potom vyrazíme na nákupy.
1. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Jůů - tak já čekala, že tu bude úplně mrtvo a ono ne! NO to je super! :grinning: Tak já jdu honem dočítat!
Jsem zvědavá, jak dopadlo Arwen 3déčko. :slight_smile:

Jinak vás samozřejmě všechny moooc zdravím!
1. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
ahojky andulko :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Arwen- jupíííí!! No to je super, že tam ta treperenda je!!! :slight_smile: :slight_smile: Tak další princezna pro ty naše rošťáky kluky. :grinning: MMCH - už Ti přišel balíček? Lenka už ho posílala. :slight_smile:

Tady na jihu taky není po rozkvetlý třešni ani vidu - ale můh taťka povídal, že nám to vlastně může být jedno, páč se v té pranostice mluví o líbání pannen - a to my, už milé dámy, fakt neokecáme. :grinning: :grinning: :grinning:

Vybírám pýžo do porodky a pak na léto na doma a je to teda nadlidský úkol. :confused:

A jsem ráda, že nikoho neupálili! :slight_smile: :wink: My byli takydoma u hokeje a taky jsem nadávala. :angry:
1. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahojda Iluš!

Broučí, máš nějaký dobrý receptík na grilovaný masínko? Nebo cokoliv jiného grilovaného? :wink:
1. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
jako myslíš nějakou marinádu?

tak to já dávám: olej, grilovací koření, plnotučná hořčice, rozmačkaný česnek.
To nám chutná nejvíc :wink:
1. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
do toho nakládám kuřecí i vepřové masíčko.
A taky nám chutnají grilované placičky z mletého masa. Taky je nakládám do marinády. Oni jsou pak takové lepší. Normálně si ochutím mleté maso (dám tam nakrájenou cibuli a česnek, sůl, pepř, mletou sladkou papriku, hořčici a lžičku kečupu), pořádně to rozmíchám a udělám placičky, které pak namáčím ještě do té marinády a dám na gril. Taky to je moc dobrý :wink:
1. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.